Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
28.07.2021, 14:15
 
Reakce na vajdik: erik2 - psal jsem že GT může finančně ...
A ty bys jenom tak zahodil 600 tisíc co můžeš za rok vydělat navíc, tím spíš když na tu ligu pořád bez problémů máš?
 
28.07.2021, 11:11
 
Reakce na vajdik: Za mě NĚMEC dost zklamal, finančně už ...
Jak víš že ho to finančně nevytrhne? Až skonční kariéru tak vůbec neví kolik bude vydělávat a i když by třeba i na Vsetín chtěl, tak přece jenom musí myslet na rodinu aby je trochu zabezpečil.
 
15.07.2021, 12:09
 
Reakce na Gerard: Šupec: 800 ??? Neblázni, to nás bylo m...
Derby s Bobrama bylo pravidelně skoro vyprodané a fandilo se víc než teď. Ano, jedna sezóna byla slabší, ale jinak to bylo super, včetně výjezdů. Tehdy byla ta druhá liga fakt našlapaná.
 
30.06.2021, 17:37
 
Zelí: každý za svoje! Já na ty jejich bláboly nejsem zvědavý, ale platit to musím :(.
Setteinz: to je nejlepší řešení!
 
30.06.2021, 14:51
 
Asterix: ČT platíme povinně každý 135,- měsíčně a ještě navíc tam mají reklamy. Otázka je jak s tak obrovským jistým příjmem můžou něco nevyjednat!
 
07.06.2021, 12:52
 
Jinak jak jsem se teď díval na MS v hokeji, tak jsem si vzpomněl na RST. Nejužitečnější hráč turnaje byl Andrew Mangiapane 178 cm, 83 kg, toho by přece měli i v extralize rozmašírovat lokomotivy a přejet parní válce :D , natož v NHL v Calgary Flames.
 
08.04.2021, 13:42
 
Reakce na FansBPH: Ikdyz to dělám nerad a nechci hodnoti...
Palica: Smajlík Smajlík
FansBPH: já navrhuju zmenšit tu nafukovací bránu na stadionu tak na 160 cm maximálně a žádný kolohnát už neprojede ani kdyby chtěl.
 
22.03.2021, 16:20
 
Reakce na Šupec: Docela úměvné že se tu najde někdo, kdo...
Podle mně to hodně lidí bere zbytečně vážně co kdo kde napíše. A k tomu po kolena ve vodě, já si nějak matně pamatuju, že tu kdosi tvrdil že tam spadl kdysi jakýsi fanoušek do vody jak šel z hokeja a prý mu jenom hlava čouhala Smajlík . Aspoň je ale sranda. A hneď mně bylo jasné, že to se musí Rst líbit, když tam v tom rozhovoru bylo že hokej nejsou šachy.
 
04.02.2021, 18:44
 
Ale Stantien za nás hral tehdy v poslední extraligové sezóně taky jenom za slíbené prase od Olina. Včetně baráže s Ústím.
 
04.02.2021, 09:03
 
Reakce na Rst: Scousere, To o DT a Němcovi byla legrace....
Takže když dal Němec přednost extralize tak je to OK, ale když dal přednost extralize Stantien, tak je to špatně Smajlík ?
 
29.01.2021, 15:46
 
Reakce na Rst: Zase jak se hokej čím dál víc přibližuje ...
No však jsem taky psal, že těch malých nemůže být většina a že se to musí nakombinovat. Já jsem jenom u toho Bartka reagoval na to, že zase není pravda, že každý bek musí být velký a radši jsem to překontroloval u současných hráčů NHL. Jako já si taky vždycky si vzpomenu na toho Goiše, jak si u nás před brankovištěm dělal, co chtěl, zranil nám brankáře a nikdo z našich obránců s ním nic nenadělal, tehdy nám ty kila a výška fakt chyběly.
 
29.01.2021, 15:12
 
Ještě jsem se mrknul do NHL, spíš náhodou jsem vybral Edmonton Oilers a ti mají v obraně tři hráče kolem 178 cm a pak pět hráčů 185 cm a výš.

odkaz
 
29.01.2021, 14:52
 
Reakce na Rst: A IMHO mít Bartko o dm víc, hraje "extra"...
Sranda je, že ten Bartko je podle netu úplně stejně vysoký jako Ondřej Němec nebo Antonin Stavjaňa a to 183 cm. A je o 4 cm vyšší než Radim Tesařík. Tím chci říct, že ne každý obránce musí být kolohnát. Ale taky jich nemůže být malých většina. A souhlasím, že ti vysocí hráči to u nás poslední dobou mají těžké, prostě vyčnívají a každý si je zapamatuje. A bohužel to opticky vypadá, že dvoumetrový a stokilový kolohnát tak nekmitá jak ostatní, a přitom chudák dře jak ostatní.
 
14.01.2021, 11:06
 
Reakce na hokejvsetin: Slávie dvě prohry a uż mění trené...
Podle tady toho článku: odkaz prý "zhledem k výraznému letnímu posílení se opravdu od Pražanů mohly očekávat zajímavé věci.". Zatímco u nás se v této sezóně, vzhledem k velké závislosti klubu na divácích na stadiónu, naopak logicky šetřilo.
 
14.01.2021, 10:48
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Mimochodem kdo že tu básnil ...
Ano, Jeřábka poslala Sparta na hostování do Slávie, ale potom si ho stáhla zpět a hrál na Spartě dokud se nezranil. Tady je s ním rozhovor po jeho prvním gólu v extralize:
odkaz
 
14.01.2021, 10:45
 
Reakce na Majkl111: Včera škoda, odmakane... Málek výbor...
To se stane, když udělá chybu obránce, tak to jde hned vidět.
 
03.01.2021, 22:29
 
Rst, možná máš problém jenom s tím názvem - skills trenér a s tím jak se to teď prezentuje. Ono možná někteří hráči měli takový talent, že si sami vytvořili vlastní techniku prostě sami přišli na to jak to dělat nejlíp. Ale ostatní se to můžou taky naučit. Ale co je na tom špatného, pokud máš trenéra techniky, který se na tebe podívá, jakou máš postavu, k čemu máš předpoklady a individuálně ti poradí jak se zlepšovat. A třeba tě nahraje na kameru a postupně sleduje co děláš a dává pozor abys ti to šlo líp. Já se spíš bojím, že jak je to dotované, že se toho chytnou různí vykukové a tlučhubové jako Lener.
 
01.01.2021, 11:39
 
Reakce na Edd_vs: přesná analýza reality https://ispor...
Tak co ten Kovařík píše dává smysl, ale tak to má především jako dobrý podnikatelský plán, takže z principu všechno zkritizuje a pak nabídne vlastní placený program. Z životopisu na těch jeho stránkách mi příjde zvláštní, že ty kluby kde trénoval střídá jak ponožky, ale třeba se prostě najímá na jeden rok.

Hlavně ale souhlasím s tou jeho přehnanou kritikou hráčů za každou chybu. Ale to si myslím, že není jen u trenérů. Krásný příklad byl Radek Jeřábek, podle místních expertů neměl ani na druhou ligu a ta jeho kritika tu byla fakt drsná. Ale nakonec si ho stáhla Sparta, chvilku ho poslali do Slávie, ale pak se vrátil do extraligy, kde jsem ho pak viděl v TV v reportáži jak dal svůj první extraligový gól. Teď je do ledna dlouhodobě zraněný.
A ti samí "exprerti" teď jedou zase do Smetany (podle mně super hráče, typ jaký potřebujeme) a nedají si pokoj dokuď mu tu hokej u nás neznechutí a nevyštvou ho :(.
 
30.12.2020, 23:12
 
Podle mě máte pravdu oba. Ten hokej musí člověka bavit a musí hrát a hrát a hrát, protože ho to baví. Ale zároveň jsou podle mě strašně důležití i trenéři techniky, kteří poradí, jak se má co dělat. Třeba i z obyčejného amatérského rekreačního plavání jsem zjistil, že fakt strašně záleží na každém malém pohybu, úhlu, časování a dělá to obrovský rozdíl. A že můžeš dřít, jak chceš, ale bez vychytání důležitých detailů ti to nepomůže, pokud teda nemáš úplný super talent. A zažil jsem i trenéry, třeba na škole, kteří prostě řekli plavte tam a zpět a tím to končilo. Nebo když jsem se ptal proč mně bolí z plavání za krkem, tak jenom řekl, že to je divné, že by mě to bolet nemělo a hotovo. A to mluvím o úplné amatérské, pohodové úrovni. A když se to pak člověk učí sám, tak se s tím strašně nadře, a ještě si může poškodit zdraví. To platí třeba i pro posilování, člověk tam může dělat strašně moc věcí špatně a dobrý trenér techniky může udělat obrovský rozdíl a nedá se to nahradit jenom dřinou nebo tím, že to člověka baví.
 
30.12.2020, 19:00
 
Reakce na Cromwel: Erik- já v podstatě v každém florbali...
Problém je, že ty města ty stadiony nechtějí ani zadarmo :( a novináři to docela hejtují. Proto můžou být na Vsetíně rádi, jestli se ta hala dotáhne do konce.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.