Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
13.10.2020, 08:27
 
Reakce na Jockyy: Rst: "to je jak do dubu" v psychologii...
No myslím, že Rst to zná, literatura to popisuje takto: „Poněvadž jsem viděl, že je to marný, s ním mluvit. To už říkal starej hostinskej Rampa na Vinohradech, když mu chtěl někdo zůstat dlužen, že přijde někdy na člověka takovej moment, že je ke všemu hluchej jako pařez.“
 
12.10.2020, 21:22
 
Reakce na asterisk: Tak bychom si tedy měli počkat na to...
Normální soudce by to nevzal kvůli jasné podjatosti a kdyby byla média neutrální tak na to aspoň upozorní. Ale už toho nechám, politika sem nepatří, jenom se ty bláboly co sem tu četl nedaly vydržet, tak jsem se neudržel a přidal další, tak se omlouvám, už s tím končím.
 
12.10.2020, 21:20
 
Reakce na zelí: Sorry, ale na tohle nemám... :))...
Jo vidíš, skoro všechny strany, to je pravda. Já jsem ti jenom popsal co nás čeká, dost stran se tím netají a v Bruselu už prakticky rozhodli. Green Deal je oficiální program, wilkommen je už nachystané a stačí schválit. Jako mně je to fuk, jenom abyste s tím počítali.
 
12.10.2020, 21:13
 
Reakce na Gerard: Asterisk, RST: co si budeme nalhávat c...
Všechny současné opoziční strany v parlamentu jsou normální zelení levičáci (kulturní levice, někdy hanlivě marxistická), jedni víc, druzí míň. Takové demo vládnutí předvedli ve squatu na Klinice, soukromé vlastnictví je podle nich fetiš a každému co něco potřebuje by se mělo říct wilkomen. A úplně nejlepší bude ten Green Deal, doporučuju oprášit dvojkolák, bude se hodit.
 
12.10.2020, 21:03
 
Reakce na asterisk: Lidi mají pocit, že mu na nich zálež...
Jo a ten soudce, co tehdy zrušil ty opatření byl čistě náhodou bratr tehdy šéfa lidovců Výborného. Všimněte si, jak novináři některé informace ani nezmíní, ale v jiných s rýpou třeba měsíc v kuse. Jako věřit jim může fakt jenom malé děcko.
 
12.10.2020, 20:53
 
Reakce na asterisk: Rosťo, Šmucler je šéf stomatologické...
No zase, když už bylo jasné, že je to průšvih a rušilo se mistrovství v biatlonu, tak opozice řvala že je to špatně. V létě potom ta samá opozice v čele s piráty uspořádala žranici na Karlově mostě, kde měli lidi co nejvíc sdílet vzájemně jídlo a pití, jakože prý konec korony. Jiní ODSáci zase předminulý týden prohlásili, že nebudou ve svém městě dodržovat nošení roušek ve školách, protože je to proti osobní svobodě. No a nezapomínej na ten skvělý otevřený dopis Šmuclera, Pirka a našich předních homeopatů bojující za to, že se mají všechna opatření proti koroně zrušit. A úplně nejlepší byla ta vedoucí Janouškovy labořatoře Pekové, toho času obžalovaná z podvodu, která předpovídala že v létě virus chcípne a když jí to nevyšlo, tak že prý do vánoc chcípne už stoprocentně. A zároveň ta samá opozice ve teď kritizuje, jaká je to hrůza že oni by ty drastické opatření zavedli dřív. Vždyť jsou to jenom hry těch, co by chtěli zase ke korytu a jejich spřátelených novinářů. Jakože to německé Besserwisser to popisuje přesně.
 
30.09.2020, 10:44
 
Reakce na Gerard: Asterisk: shrnul si ten půl rok vícemé...
Zajímavé že ti, kteří teď nejvíc rozumují, jak to mělo být v létě přísnější a všechny kritizují a ví jak to udělat líp uspořádali v červenci velkou společnou žranici na Karlově mostě jako oslavu konce koronaviru:

odkaz

A pak si ještě doporučuju nastudovat co hlásal kolektiv Autonomního centra Klinika, protože to je to nejpravděpodobnější co nás čeká po tom nahlodání na které se těšíš.

A RST má pochvalu, že si nastudoval přímo tu ročenku a nedal na články novinářů, kteří si čísla většinou cucají z prstu.
 
23.09.2020, 19:55
 
Reakce na zelí: Já už se k tomu nechtěl vyjadřovat, prot...
Ona ta důchodová reforma znamenala posílat povinně část platu do investičních fondů, kde ta "nejbezpečnější" konzervativní investice byly třeba řecké dluhopisy. V EU je na dotacích, grantech a státní penězích závislých čím dál více lidí. A jako každý závislý feťák potřebuje čím dal větší dávku, tak i ekonomika EU, závislá na půjčkách a dluhu, zavedla v historii ještě nikdy neuskutečněný experiment s nulovými či zápornými úroky a peníze se už nerozdávají zadarmo, ale ještě se tomu kdo si půjčuje platí. Výsledkem je logicky inflace a nulové úroky na spořících účtech a odtržení peněz od reality. Málo kdo si uvědomuje, že když bere 30000 a inflace je 3%, tak prakticky příjde o 900,- měsíčně a další rok zase a ještě o víc. A těch pár miliard ušetřených na důchodcích nebo studentech na jízdenkách to v žádném případě nezachrání.
 
23.08.2020, 21:33
 
Reakce na Rst: Eriku, jj, když se mohlo jen překvapit, a...
Rst,
problém je, že to usuzuješ z jedné jediné postupové sezóny. A mimochodem od té sezóny jsme měli problémy s gólmany pořád. Prakticky z každého soupeřova gólmana jsme udělali reprezentanta a i kdyby za nás chytal reprezentant, tak bychom z něj udělali úplnou díru.
 
23.08.2020, 20:56
 
Reakce na Rst: Majklos: Já za tím viděl hlavně závist. (...
Rst, vidíš a já jsem byl zase s Hromadou v brance úplně klidný, fakt jsem s ním v bráně vždycky věřil, že vyhrajeme. Nevím proč nejsi stejně shovívavý k němu, copak jsme kolikrát nehráli hurá hokej? Vždyť naše přesilovka strašně dlouho znamenala výhodu pro soupeře. A naši obránci byli o hlavu nebo dvě menší než soupeřovi útočníci. Třeba ten Goiš si jezdil prakticky kde chtěl. A i přesto v důležitých zápasech, viz tolikrát zmiňovaný Přerov nebo Frýdek jsme se dokázali zvednout a celý tým, včetně Hromady hrál dobře, tak si to aspoň pamatuju já.
 
23.08.2020, 20:39
 
Reakce na Plha: Eriku, chlapče, začínáš být mírně parano...
A co byl jako spouštěč toho, že tu napsal? Šak to tu napsal úplně explicitně, jakože abysme si nemysleli, že nám jako otevře oči a pak vytáhl jako co mu kdo kde navykládal. Normální drba. Ale mně je to jedno, když se vám to tak libí, tak OK, asi to patří k diskusnímu fóru, stejně se tu píšou jenom blbosti. Spíš doufám, že to tu vedení nebere vážně a že se podle řečí na netu neřídí.
 
23.08.2020, 20:14
 
*hnojomet
 
23.08.2020, 20:12
 
Reakce na Muhehee: Nekdy to tu je jak v pomocne skole :...
Jakože ta havířovská drbna si sem dotáhla hnojoment na Hromadu, protože si dovolil dobře chytat v přáteláku a fanoušci ho tady pochválili a já jí mám jako děkovat za to že nás tady oblažuje svou moudrostí? Celé mi to připomíná ty žvásty budějovičáků o těch přátelských rozhovorech na záchodech. Fakt zlatý subni, ten má aspoň pořád svoji hrdost!
 
23.08.2020, 17:28
 
Reakce na Rst: Eriku, v kontextu druhé ligy jde pochopit...
Rst,
ta postupová sezóna byla z pohledu brankařů strasně zvláštní, nevím co se tehdy stalo. Mně se zdá, že jsme tehdy přišli s tím, že budeme mít systém dvou rovnocených brankařů, kteří se budou pravidelně střídat a od té doby se to s náma už táhlo. V tom systému se u nás potom nechytil ani tvůj oblíbený Horčička a to byla sezóna kde prakticky o nic nešlo. A s tím systémem jsme skončili jsme až před touto sezónou.

JRfromBK,
experti jsou různí, expert je i Pešán, a znám i lidi s titulem profesor, kteří z toho oboru prakticky nic neumí a zkouší z wikipedie. Tohle "jeden expert povídal" beru strašně s rezervou a spíš jako podpásovku.

 
23.08.2020, 16:58
 
Reakce na JRfromBK: erik228.04.2020, 14:48 Tak Čechmánek...
Spíš si o něm myslím a píšu pořád to samé. A proč ses jako před několika měsíci nebo týdny bavil s tolika lidma zrovna o Petru Hromadovi, brankáři v lize která je pod tvojí úrovní a nikdy by nemohl v Havířově chytat? Pokud vím, tak se to tu řeší proto, že jsme s Kopřivnicí hráli minulý týden neplánovaný přátelák a Petr Hromada tam zachytal dobře, tak se teď o tom bavíme a nijak to nesouvisí s tím co tady píšeš.
 
23.08.2020, 16:39
 
*mělo tam být předvčerejšky nevěděl a včera si ho našel na internetu...
 
23.08.2020, 16:35
 
Jinak mi přijde komické, že tu Hromadu prakticky kritizují dva lidi, vsetínský Karel Čáslavský, s argumentem že Petr Hromada nemohl být dobrý gólman ani v kontextu druhé ligy a nikdo by ho tu neměl chválit, protože v historii Vsetína tu dozajista byli lepší gólmani. A pak nějaký borec z Havířova, který ještě včera nevěděl, kdo Petr Hromada je, předvčerejšky si ho našel na internetu a včera už tu rozumoval, komu jako brankař Petr Hromada nesahá ani po pás.
 
23.08.2020, 16:24
 
Reakce na ekko: Jak se tu psalo, tak Hromada dokázal opr...
Ve kterém playoff 2. ligy, teda kromě poslední sezóny u nás, ztrácel jistotu? S Prostějovem jsme tehdy neměli šanci, ti nás jasně přehráli. S Přerovem chytal perfektně a poslední zápas nehrál kvůli zranění. S Frýdkem myslím střídal jenom když nás tehdy doma přehráli (překopali tehdy taktiku a měli prakticky prvoligový tým), ale v posledním zápase zachytal zase velice dobře. Možná si to ale špatně pamatuju.
 
23.08.2020, 14:20
 
Reakce na Rst: Šitý, ne šitý. Parodie na chytání? To byl...
Podle Rst předváděl Hromada parodii na chytání, ale přitom si ho Zlín vytáhnul do extraligy a loni ho zvolili jako nejlepšího gólmana ligy. Vypadá to, že všichni nemají soudnost a jenom Rst je jediný objektivní expert na gólmany.
 
23.08.2020, 12:00
 
Reakce na Rst: Grc (pardon, klc): Rintintine, kdybys roz...
Pro mně je Hromada borec a skvělý gólman tak jak si ho pamatuju na vlastní oči z druhé ligy a s nikým jsem ho nesrovnával. A rád bych ho tu viděl na střídavé starty pro případ, kdyby se nám zranili oba gólmani. A neutrhl bych mu hlavu ani kdyby se mu nedařilo. Jinak jedničku máme Gábu a dvojku Málka (snad se brzo uzdraví).
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.