Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "gogo50" |  vypnout filtr
 
12>
19.03.2017, 00:16
 
přeji dobrou noc a hodně úspěchů ve finálové sérii!!!! Smajlík Smajlík
 
19.03.2017, 00:14
 
a jen krátký dovětek na téma fanoušci,na jedné i druhé straně se najdou jak ti,co se jdou sportem bavit a ti co nedokáží brát ohledy na nic a nikoho a jdou se jen vyřvát a vybít své frustrace. Nadáváte tu na dementní fanouška Hodonína,zkuste se podívat do vlastních řad,jak nazvat ty,co na vlastním stadionu použijí opakovaně slzný plyn,přestože v hledišti jsou děti,nebo ty co lijí pivo na ještě loňského roku svého kapitána (1. zápas), v hledišti skandují ,,my vás dneska stejně zabijem , lijí pivo a hážou kelímky po střídačce soupeře...... a tak by se dalo pokračovat. Takže ta demence,není určitě jen na straně Hodonína. Smajlík
 
19.03.2017, 00:05
 
dnešní zápas jsem neviděl,ale celkově je postup Vsetína zasloužený. Myslím,že Hodonín sehrál v tomto duelu důstojnou roli a dokázal favorita aspoň potrápit.Gratuluji a přeji mnoho úspěchů na další cestě za vysněným cílem!! Upřímně! Smajlík
 
17.03.2017, 15:28
 
se Vsetínem lze hrát v oslabení 5:3 klidně půl zápasu!! Jejich neschopnost využívat tuto herní situaci je do nebe volající!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
16.03.2017, 22:49
 
Smajlík Smajlík Smajlík
hokej mě baví, a dokážu ocenit i výkon soupeře. Hlavně si myslím,že hokej je hra pro lidi,což na Vsetíně platí ve všech směrech,komu jinému bych asi měl přát postup výš??? Porubě,kde chodí 200 lidí na zápas???
 
16.03.2017, 22:41
 
rozhodčí dnes nebyli špatní,myslím,že ani jednomu celku nijak napomohli,ani neublížili. prostě dnes chybělo to štěstíčko,které nás dva předchozí zápasy provázelo. Já si zápas užil,herně slušné,dobré topinky,pivko,super divácká kulisa. Určitě jsem na Vsetíně letos nebyl naposled!! Smajlík Smajlík
 
16.03.2017, 22:38
 
v poho -)
 
16.03.2017, 22:32
 
na Lapači jsem opět byl,tak jako na všech předchozích,takže na rozdíl od těch ,kteří pouze kecají,aniž by na zápase byli,soudit můžu!!
 
16.03.2017, 22:19
 
dobrý špíl,dnes zasloužená výhra domácích,i bez pomoci rozhodčích. Smajlík
opět skvělé publikum!!!! Tleskám
 
15.03.2017, 11:13
 
končím na téma včerejšího zápasu.
Máte určitě vyšší kvalitu a postup přeji právě vám,protože na Vsetíně se hraje hokej pro lidi a baví!! Ale mělo by to být vybojované férově na ledě!
 
15.03.2017, 11:09
 
no ono to ani včera nebylo o mnoho lepší,ale jinak se hodnotí,když se hraje ho.no a prohraje se, a pak když se hraje sice v podstatě taky ho.no,ale nějakým způsobem se vyhraje. Smajlík
 
15.03.2017, 10:55
 
myslím,že největší frustrace pro vsetínské je to,že nedělní domácí prohra se konala na ledě,nebylo nic,čím by byl zápas ovlivněn,domácí profíci hráli dost přesilovek,dlouho i 5:3 (znovu podotýkám,že všechna vyloučení byla oprávněná!),přesto si sami nedokázali s bojujícím Hodonínem poradit. A nebýt včera té situace,která jednoznačně ovlivnila vývoj zápasu,je docela možné,že tu mohl být po dvou zápasech stav 2:0 pro Hodonín! Podotýkám mohl,ne že by byl. Smajlík
 
15.03.2017, 10:36
 
to Muhehe: Teď jsme tím molochem my a ano, uznávám, že Hodonín je ten sympaťák, co si jde po práci zabruslit, nemá co ztratit a najednou trápí ty profíky, co trénují sedmkrát denně.
Takový Vaňous si to vyloženě užívá. Což se mi moc nelíbí, protože ať si dává góly, ale je nutné, aby naše nadupaná ofenzíva posílala Zdenka do repre? (rst Vsetín) !!!
 
15.03.2017, 10:00
 
To Tony83: máš naprostou pravdu,být opačně,zboříte hodonínský stadion a to co by se tu psalo by asi vedlo k uzavření fóra. Hold ve sportu se takové věci dějí,bohužel. V této době nic neobvyklého,peníze hýbou světem. A vyjádření Dopity??? Co by jste asi čekali,že řekne ,, ano rozhodčí domácí poškodil a daroval nám vítězství" ? Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Jinak jak jsem již psal,Vsetín by si vyšší soutěž určitě zasloužil,už pro skvělé fanoušky, ale popravdě,co tam bude současný kádr , který se trápí s ,,amatérskými uplakánky" asi hrát???
 
14.03.2017, 23:15
 
asteriksi,moc děkuji za tvůj příspěvek!!!
Jen tupec si může stěžovat na to,že kvůli nastřelenému hráči se přerušuje hra,ale jen hodoňák si může stěžovat na to,že po nastřelení bránkáře do masky a jeho následné asi desetisekundové signalizaci se hra nepřerušuje a čeká se, až hostující tým vstřelí gól!! Děkuji ti!!
 
14.03.2017, 23:05
 
Vsetín si rozhodně vyšší soutěž zaslouží,už kvůli divácké návštěvnosti a letité tradici. Rozhodně mnohem více než nějaká Poruba,která má návštěvnost pár set diváku,v závěru bojů play of posílí o hráče Vítkovic,kteří stejně v případné baráži nastoupit nemohou...Mělo by se tak ale dít na ledě,čestně, a ne tak,jak tomu dnes bylo k vidění v Hodoníně.
 
14.03.2017, 23:00
 
příspěvek,který jsem zde napsal ve 22:01 je stažen z onlajnů,takže si každý soudný fanoušek může udělat vlastní obrázek! To není ničí plakání,to je prostě realita. Tři minuty před koncem utkání lehl po souboji před bránou Vsetína hostující hráč,domácí hráč měl nabito ke střele z mezikruží,rozhodčí ihned zareagovala hvizdem přerušil hru. Minutu před koncem nahozený puk za bránu Vsetína končí ne síťce brány,dva hráči Hodonína ihned volný puk vyklepávají do hry,rozhodčí okamžitě přerušuje hru a vykazuje domácí z pásma.....hold dobře ošéfované Smajlík
 
14.03.2017, 22:11
 
stačí už to,že hlavní rozhodčí dnešního zápasu byli z Olomouce a Zlína. Nikdo neobviňuje hráče z ovlivnění zápasu,tyto ,,špinavosti" se bohužel odehrávají mimo ledovou plochu. Soudný fanoušek si udělá vlastní názor. Na Vsetíně měl Hodonín sice 10 vyloučení,tři minuty přesilovku 5:3,ale naprosto oprávněně,fauly pramenily z tlaku domácích po vyrovnávací brance,ale dnes byl výsledek zápasu hrubě ovlivněn výkonem rozhodčích!!
 
14.03.2017, 22:04
 
když to nejde na ledě,je dobré si přivézt rozhodčí,kteří pomůžou!! Tentokrát o vývoji zápasu nerozhodovali hráči na ledě,Vsetínu k vítězství dopomohli rozhodčí!! Smutné,když tým,který touží po 1. lize nedokáže soupeře porazit férově.
 
14.03.2017, 22:01
 


Vsetín právě vstřelil branku!
Neuvěřitelně kontroverzní branka, kterou oba hlavní rozhodčí uznali! Po střele do masky Zdenka Kotvana hodonínský brankář zvedal pravou ruku na znamení toho, že je otřesený. Ve druhé třetině pískali při podobné situaci na opačné straně, tentokrát píšťalka rozhodčích zůstala němá. VOJTĚCH ŠILHAVÝ tak mohl z Čechovy přihrávky uklízet kotouč do prázdné branky. Asistence: Filip Čech.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.