Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "janes" |  vypnout filtr
 
janes | Prostějov
10.03.2019, 20:48
 
Nevím co se dneska stalo.Rozhodčí pískal rovinu,Jestřábi nehráli tak defenzivně,podle Jenáčka vám v Prostějově to prostředí vyhovuje,připravení jste byli taky tak nevím jak jste mohli dostat takovou šišku.Možná že Gerard to celé rozpitvá a zjistímeže to mohlo být uplně jinak.Každopádně už aby jste byli v E.lize tam vám budou určitě všichni pískat tak akorát,soupeři nebudou ani moc bránit ani moc utočit,prostě budou hrát tak aby vám to vyhovovalo.Jo a když nasadíte odpatkový koš na hlavu třeba Hradilovi,Pešinovi nebo Hribíkovi tak se nic nestane.Král a celý svaz vám konečně přestanou házet klacky pod nohy.At to dopadne v uterý jak chce tak já jsem spokojen už ted.
 
janes | Prostějov
08.03.2019, 22:31
 
Dětka jako rohodčího znám dlouho jsem v Prostějově Dělal vedoucího juniorky a pan Dědek nás pravidelně pískával ,je to vůl který to neumí a tak jak podle vás zařízl Vsetin tak je příště schopen zařezat Prostějov.Překvapuje mne spíš hodnocení Jenáčka který ani v jednom hodnocení zápasů neměl připomínky k surové hře Prostějova až po dnešku podle něj hraje Prostějov hrozně sprostě.
 
janes | Prostějov
08.03.2019, 21:53
 
Zdravím vás z Prostějova.Většina z vás už dlouhodobě není schopna přijmout porážku. Vinu téměř vždy hledáte jinde jak ve hře.Většinou podle vás za všechno mohou rozhodčí.Ten dnešní zápas jste nezvládli hlavně v hlavě, nezvládli ho hráči a nezvládli ho ani fanoušci.Vždy jsem si vás vážil pro váš příkladný klubismus a neskutečnou atmosféru ale po dnešku jste pro mně pouze pitomí ovcomrdi.S tohoto hodnocení vynechávám Gerarda který si dokáže udržet nadhled a krotit emoce.Přeji vám hodně ůspěchů ale ne proti Prostějovu.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.