Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mikelkes" |  vypnout filtr
 
17.03.2019, 11:21
 
Když se tu dokola řeší návštěvnost, myslím, že odpověď je jednoduchá. Pohodlnost plus finance, když už pomalu každá hospoda na Vsetíně i v okolních obcích vysílá živý přenos. Sednete si na p*del, obslouží Vás a ještě za 2 dny ušetříte 280kč. Já to sice nechápu, ale co jsem slyšel tak většina hospod i když byl ´zapas doma, měla plno.
 
20.01.2018, 20:10
 
Tak nějak bych řekl, ze v lize staršího dorostu nejde o body, nejde o navstevnost, penize sponzoru. Spíš jde o to aby se dani hráči naučili (tak jak nyni ve Švédsku, Finsku), nemlatit bezhlavě v obraně do puku hlavně aby se neudělala chyba, ale podporovat individuální schopnosti, prejiti hráče 1 na 1, napadite založení útoku. V tomto odvádí trenér skvelou práci, potom se největší individuality dostanou na zkoušku i do A týmu, kde mi nepripada, ze by měli nějaký velký problém s dodrzovanim taktiky.
 
01.11.2017, 20:45
 
A ještě jedna věc..se mi zdá, ze jsou dva tymy na celem světě, ktere dokazou udelat z golmana soupeře carodeje a to je Vsetín a Česká repre. Smajlík A je to škoda, ta snaha tam je viditelná chybí jen trochu štěstí a umu při zakončení.
 
01.11.2017, 20:35
 
Jak se tam nepostavi Vítek tak tam neni schopny clonit nikdo..
 
29.10.2017, 19:08
 
Mě přišlo už včera zvláštní, že se ihned rozsvítilo červené světlo, ale nikdo to neřešil. K čemu tam teda ti brankoví rozhodčí sedí? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.