Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mrsh-GPH" |  vypnout filtr
 
1234>
mrsh-GPH | Vsetín
30.01.2020, 11:00
 
Rst: 16-17 nám asi bylo, ale na výjezdy a hlavne na play-off, jsme jezdili jak urvaní i za cenu neomluvených hodin. Mimochodem zadní místa ve výjezdových busech nám byla tehdy ještě zapovězena. Ty se nám dařilo obsazovat až závěrem této slavné éry. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
30.01.2020, 10:25
 
Rst: A pana Bumla se mnou Jsi tam zahlédnul.? Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
30.10.2019, 09:11
 
Reakce na Asterisk: Okvhk: ja si to pamatuju od Svateho ...
No na tom, že si kluby a samotné sekuritky najímají bandu tupounů, kteří nejdříve provokují a pak myslí, že si mohou beztrestně a bezdůvodně bouchnout do kohokoli s vědomím, že mají v zádech PČR, na tom se asi shodneme. Právě Havířov, Hodonín, nebo Sokolov v tom vždy vynikali. V Přerově by asi místní ochranka podporu PČR nepotřebovala, bo to jsou killeři z ringu na vyšším levelu.
odkaz
odkaz
 
mrsh-GPH | Vsetín
29.10.2019, 17:11
 
Výjezdoví mohou potvrdit, jaká je v Havířově agresivní sekuritka, která s železnou pravidelností vyprovokovává bezdůvodně konflikty s fanoušky. Se až divím, že poslední dobu se tam nepustili i do vsetínských fans. Snad tento odstrašující případ prokáže tupost některých členů v sekuritkách a ti přemýšlivější si uvědomí, kde jsou jejich hranice pravomoci a proč na těch zápasech vlastně jsou. Zároveň jsem zvědavý, zda dojde k řádnému vyšetření události a exemplárnímu potrestání viníka a zda nebude incident ze strany medií, úřadů a policie bagatelizován s tvrzení, že oběť si za to vlastně může sama...
 
mrsh-GPH | Vsetín
29.10.2019, 16:58
 
Reakce na DerXx: https://www.hc-havirov.cz/clanek.asp?id...
Z fóra AZ-Fans:

Fanoušek byl před řadou svědků napaden členem security, po pádu dotčeného na zem přivolaná záchranka jej převezla do nemocnice, kde zemřel - asi v důsledku krvácení do mozku... doufejme,že se "neztratí " záznamy kamer - také by mohly být čirou náhodou v poruše ...svědky události měli být i někteří policisté... pachatelem je údajně známá postava ve věku 19 let...
 
mrsh-GPH | Vsetín
25.10.2019, 16:45
 
Reakce na Gerard: Karel_z_prace: tak to je mazec. V tom ...
Tak já teda PV nemám za nesympatický, nebo neoblíbený. Na tomhle postu jsou u mě jednoznačně Litoměřice, ale s Lubinou jako trenérem to PV rozhodně na atraktivitě nepřidá. Je to křívák, který má špínu i za ráfkem. Jsem zvědavý, jak to přijmou jejich fanoušci. Kua představa, že by u nás byl na post trenéra vysazen třeba Růžička, mi úplně nahrnula krev i se žlučí do hlavy. :-o
 
mrsh-GPH | Vsetín
16.10.2019, 11:56
 
Kdo chce Vsetín bíti, hůl si vždycky najde. Musí nás přece držet neustále v šachu.! Že je chomoutov od fanoušků až po vedení tlupa bonzáků, to už tady víme několik let. Nekteří mohou povídat... S výměnou vedení žádná změna neproběhla. Ovšem v jejich kůži bych asi řešil jiné věci než tekutinu na střeše nad střídačkou, nebo samolepku na autobuse, kterou jim tam mohl nalepit klidně někdo ve Valmezu na benzínce. Ze strany mafie na svazu je to samozřejmě úsměvná ubohost, kterou si marně léčí komplex za Vsetína. Příště nám dají flastra za to, že má Tesil sjetou levou přední gumu na manželčině autě a parkuje s tím u zimáku.
 
mrsh-GPH | Vsetín
01.10.2019, 16:24
 
Pešán žije v bublině. Atmosféra kolem hokeje a názory fans ho vůbec nezajímají. Oni maji své cíle a za těmi půjdou hlava nehlava. Diváci jsou pro ně jen tleskající chodící bankovky, které umlčíš dresy se slepicí a fanoušci jsou jen uřvanci, co jim kecají do plánů. Na ty se pak vytáhnou paragrafy. Diváky i fanoušky mohou postrádat, když se najdou partneři, kteří do systému nalijou prachy místo lidí. Jako příklad nám mohou posloužit jeho Benátky, kde je zájem o tu jejich dotovanou farmu ze strany diváků minimální. Když tam přijedeš jako hostující fanoušek, tak si připadáš hodně exoticky. Nejlepší jsou tam na hokeji dva druhy klobás ve stánku s občerstvením, které tam ale nemají komu prodávat. Pivo tam musíš pít velmi rychle nebo ho pít venku, jinak v té jejich ledárně zamrzne v kelímku. A jejich ultras v počtu jeden zuřivě bubnující mladík, ke kterému se nikdo nikdy nepřidá a který by nejraději přeběhnul k hostujícím fanouškům, aby si občas hokeje užil i z jiného poledu. To všechno nám v malám tvoří náhled, kam to chce pan Pešán v budoucnu s 1 ligou dotáhnout. Tak ať žijou Bééé-nátky.!
 
mrsh-GPH | Vsetín
19.09.2019, 10:15
 
Reakce na: Szigi - 19.09.2019, 08:16

 
mrsh-GPH | Vsetín
19.09.2019, 10:10
 
Tak ty jsi asi taky výstavní lopata, když tě jedna návštěva v PV, která nesplní Tvá očekávání, odradí na dlouho od výjezdu. Takových nám venku netřeba, zvlášť když se pak ještě jako úplný novic potřebují vyzvracet na tomto fóru. Vsadím se, že Jsi jeden z těch co stáli hned za mantinelem a fandil Jsi tak, že jsi na něho občas plácnul dlaní, když kolem tebe projela nějaká hokejka.
 
mrsh-GPH | Vsetín
17.09.2019, 14:52
 
Když už jsme u té podmíky. Na jak dlouho to máme, je to do nějakého konkrétního data? Nebo do amnestie, až půjde Král od válu? Nebo je to na furt + týden k tomu?
 
mrsh-GPH | Vsetín
17.09.2019, 11:38
 
Taky souhlasím s RST a klobouk dolů před kotelníky. Spíkři to postupně natrénují a ono to půjde. Jenom nezapomínat na staré pokřiky. Uffoo, jim to musí občas oživit přímo v kotli, tak jak musí Lisaj občas vzít do rukou paličky a uhodit do bubnu v patřičném tempu. Jinak si nemyslím, že je spíkr pod kamerovou kontrolou Velkého Bratra, teda alespoň pokud nenabádá k žádné divočině. To ovšem nic nemění na tom, že je to profláknutá osoba od prvopočátku, kdy se postaví před kotel.
 
mrsh-GPH | Vsetín
20.08.2019, 15:08
 
Dobře jim tak, alespoň bafuňáři na svazu ochutnají, jaké to je, být administrativně vyřazen. Rozdíl je jen v tom, že to z NHL dávají vědět dostatečně předem a jejich argumenty jsou sice účelové, ale oprávněné.
 
mrsh-GPH | Vsetín
23.07.2019, 12:21
 
O tu atmošku mám letos taky obavy. Částečná, nebo i úplná absence starých support leaderů bude určitě znát. Uvidíme, jak se projeví jejich potenciální mladí nástupci, kteří už to v minulé sezóně okusili.Tato změna může mít velký vliv i na repertoár, který se bude fandit, nebo zpívat. Některé staré, nebo staronové pokřiky, nebo popěvky můžou být opomíjeny až zapomenuty. To už tu párkrát bylo a to bych nerad...
 
mrsh-GPH | Vsetín
13.06.2019, 15:48
 
Reakce na zelí: Jsem zaskočen. :) Ne tím hnojem, co tu n...
Naprostý souhlas se Zelím. Dan Tobola navýšení cen bravurně obkecává, ale k tomu hlavnímu se nevyjadřuje. Jako člověk v produktivním věku s tím nemám problém a rád přispěju koupí lístku na zápas v plné výši. Otázka snížené ceny vstupného pro pulce a žabky tu však byla nastíněna už před min. sezónou a reakce vedení mi pořád chybí. Proč tedy adolescenti, neboli ekonomicky neproduktivní dorost mezi 140 cm a řekněme 18 rokem života, nemá snížené vstupné alespoň na to stání.? Tohle je generace potenciálních fanoušků, bez kterých se to v ochozech v budoucnu neobejde, mámeli si udržet současně nasazenou laťku. Vedení se nechává rádo slyšet, jak máme skvělé, temperamentní a hlasité fanoušky, ale nevyvíjí dostatečnou iniciativu, aby tomu bylo tak i v budoucnu. Kvalitní kotel sice vysokou návštěvou nenahradíš, ale i kotelníci se musí vychovávat, stejně jako mladé hokejky a pokud klub, nepomůže s motivací, aby chodili co nečastěji na hokej, tak si budou zápasy z ekonomických důvodů v návaznosti na termíny zápasů vybírat a to je špatně.
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.04.2019, 14:37
 
Máš recht, není nad pořádnou rebélii. Smajlík Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
23.04.2019, 08:19
 
Vlach
 
mrsh-GPH | Vsetín
15.02.2019, 11:08
 
Reakce na sychrovskaspojka: https://www.youtube.com/watc...
Pokud vím tak tohle je jiná forma stále fungujícího pokřiku. Kdo vyhrává, góly dává, ...
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.11.2018, 14:59
 
Na choreo se vybírá nepravidelně v průběhu celé sezóny do čapky, na venkovních a občas i domácích zápasech. Peníze nejsou určeny na večírky ultras, jak si někteří dementi myslí, ale výhradně na ultras aktivity související se širokou škálou prezentací fanoušků našeho klubu, od blány na buben, vlajek, až po složitější chorea. Zároveň slouží k profinancování výroby věcí, které si pak na zápasech kupujete. (lepky, klíčenky, čepice, trička, mikiny, atd.) Tímto moc děkujeme všem, co přispěli v sobotu před zápasem. Židi, kteří procházeli kolem vybírajících kluků, jako by byli průhlední doporučuji, ať se chytnou za nos až se budou honosit, jak jsou skvělí a hrdí fanoušci vsetína. Zároveň prosím zaiteresované o zveřejnění vybrané částky i na zdejším fóru. Transparentní účet, to prosím po nikom nechtějte, byla by z toho určitě ostuda, bo by tam posílali peníze opravdu jen jedinci.
 
mrsh-GPH | Vsetín
08.11.2018, 10:20
 
Tereza Skývová ať pošle spoře oděné roztleskávačky fandit do kotle, tam už o ně bude postaráno a budou tam více platné, než trapkovat kdekoli jinde na zimáku. Po vítězném zápase je pak vrátíme skrz šatnu hokejistů v mírně použitém stavu k regeneraci.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.