Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "novy_z" |  vypnout filtr
 
12.03.2019, 13:45
 
Házení předmětů na led = projev hňupství, nic, co by se dělo a vyskytovalo na hřišti (včetně Dědka a toho druhého provokatéra jako rozhodčího), takové chování neomlouvá. Platilo to před 50 lety, před 20 lety, platí to i dnes. Co se mění jsou sankce a opatření, které ta házející vemena stejně neodradí a nepostihnou. Opět na to dojede jenom ta slušná většina, jako ve všem.
Nežalujme, nezajímejme se kolik kdo (ne)dostal za podobný prohřešek a soustřeďme se především na sebe. Ta pokuta od svazu, nechť je motivací navíc.
Atmosféra ať je dneska pekelná v tom dobrém slova smyslu. Jako tady vždy byla. Dodnes vzpomínám na situaci z někdy před 20 lety. Tlačili jme Kladno jak to šlo, závar před jejich bránou, Lapač, se zdálo, že spadne. Chyběla, šla poslední rána od modré do odkryté brány, jistý gól. Do té se ze země zvedl tehdy mladíček Libor Procházka a dostal to rovnou do hlavy… Bylo to rychlé, vypadalo to hodně zle, Lapač ani nestačil zmlknout z toho závaru, aby hned nepřeladil a neburácelo vyvolávání jeho jména. Neskutečná atmosféra, i on to někdy v nějakém rozhovoru vzpomněl. I toto jsou okamžiky, ze kterých mám dodnes mrazení, na které se nezapomíná. Výsledky přijdou.
Spolu (pokud možno v klidu .-) za Vsetín!
 
27.02.2019, 15:42
 
Reakce na r9dara: to zelí : jenom na okraj, diskuzi o na...
Buben je kdo?
 
26.02.2019, 12:01
 
Možná budu ukamenován, komeťáci jsou tady neoblíbení, to je jasné, souhlasím, :-) ale mi ten Eratův zákrok úmyslný nepřijde. Jednak se Havránek v poslední chvíli nešťastně stočil (šel tomu všemu naproti) a hlavně z posledního záběru je patrné, že Erat se přibližoval v nějakém postoji a k jeho napřímení (chcete-li: vystrčení ramene) došlo až ve snaze vyhnout se Havránkově hokejce, která mu šla při švihu po přihrávce na obličej.
 
31.01.2019, 11:51
 
Podle soupisky Litoměřic ze včerejška - věkový průměr 23,2 let (my 25,3 let) zas takový výjimečný mládežnický zázračný projekt ta Dukla zřejmě nebude.
Věkový průměr střelců včerejších branek "Dukla" : Vsetín dokonce 24,2 : 22,3 roku.
A když vezmeme první tři nejvytíženější hráče včerejška, tam mají "svazové naděje" průměr 31,3 let (my 27,7)!!!
Uvádím proto, aby na svazu někdo zbytečně nevystrkoval ramena a my zas, aby jsme z toho včerejška nedělali nějakou vědu.
 
29.01.2019, 10:21
 
8:29 Myslím mladíčka Jakuba Málka a z nějakého důvodu píšu (Lukáš) Plšek. Omlouvám se.
 
29.01.2019, 08:29
 
Jede se dál. A hledat včerejší pozitiva. Kluci by si sami měli za trest vybrat nejlepšího muže včerejška - zbylo by to beztak na řidiče autobusu, co je tam v tom nečase dovezl a přivezl v pořádku na zpět (zároveň zvážit jeho odvolání, protože kdyby to zapíchl v první závěji na Vsetíně a na svazu se "podařila" domluvit kontumace - to by neměl být problém, mohlo to být o gól méně), Janko se určitě přestane vztekat a začne to brát víc s nadhledem, dalo by se totiž říct, že se konečně dočkal své první nuly. No a (teď vážně) hrdinou Plšek, že se za takové situace a stavu nesesypal a obstál.
 
25.01.2019, 10:42
 
Ono je to těžké, obrana/útok není jen na těch konkrétních postech, takže (polopatě): útočníci mají též obranné povinnosti, stejně jako obránci posilují - neposilují ofenzívu. Podle toho pak padá víc gólů do jedné či druhé brány. A podle toho, jak je to účinné a vyvážené, se pak ukáže ve výsledku zápasu na tabuli. Ty výsledky se sčítají, pak je tabulka a v ní jsme teď druzí (konec polopaty). Takže, jenom kvůli tomu, že to všechno není fakt jednoduché a někdo na to nemá nervy, v jednom kuse by někoho odvolával a jiného někde nakupoval, teď není na pořadu. Jak takový "marketing" :-) může působit do kabiny nemluvě, doufám, že to nečtou.
Jasně, třeba Saša Jaškin zvládal obojí perfektně, ale ten už bude na angažmá, co vím, nejspíše starý.
 
22.01.2019, 15:55
 
Palico, tolik trenérů v Česku přece není. Třeba předškolní a nemluvňata za nic nemůžou. Ale na druhou stranu, umím si představit, že třeba Afričan, co se zde stačil naučit česky tak, že je mu už v základech trochu rozumět (třeba: "ten a ten není trenér"), tu k hokeji píše.
 
21.01.2019, 15:48
 
Palica, :-) dobrá připomínka! Já, kdybych tu nebyl na tomto plénu úplně nový, odvolal bych nekeho, kdo se teď s náma už nevidí v extralize, když tak dobře sbíráme ty body. Nebo teho, co ještě ani nepřebírá správného soupeře do play-off. Nechcu bonzovat, ale naposledy stáli v rozhovorech při zdi (nebo se tam všude, kam fantazie dohlédne, s náma minimálně neviděli), tuším, Rob, Teper a naposledy Šilhavý. A Dopita s Jenáčkem, ti si jenom trénují a neprožívají to všechno s náma vůbec.
 
17.01.2019, 08:59
 
Reakce na Gerard: Gól Endála byl v Budějkách naprosto sp...
Stát se taková situace u nás, asi by nejeden frajer těžko udržel nervy a "musel" by poslat na led pivo, a to je vždycky špatně. Na druhé straně bych to nepřeháněl s tou jistotou a korektností. Endál tam protlačil ten puk ne přes beton, ale i s brankařem (s jeho betonem), takže hodnotit jako "naprosto správné" uznání mi nepřijde úplně patřičné. Rozhodčí rozhodl, jak rozhodl, řekl bych i citlivě, po té šňůře budějovických neúspěchů a jihlavské nedobytnosti by při neuznání branky zřejmě spadl stadion. Z toho samého je třeba chápat i Endálovu až přemíru snahy a je třeba takového hráče spíš hodnotit.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.