Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "pavelmikel" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
pavelmikel | Vsetín
25.01.2020, 12:07
 
Motor o něj měl zájem už v minulé sezoně naší v něm potenciál neviděli?! Nabídli mu zkoušku Smajlík Smajlík Smajlík škoda Koprivničak..
 
pavelmikel | Vsetín
24.01.2020, 11:09
 
Každý tým chce být přece nejlepší a vyhrát ligu, to je cíl každého týmu i Kadaně před sezonou. Nikdo s momentálních hráčů tu nepřišel a nepřijde jen, aby se letos něco chystalo a slibovalo. Jestli hrát extraligu je čistě problém vedení a každý šéf firmy by měl mít cíl nejvyšší. Bude to dobře pro sponzory diváky a mladé vyrůstající hráče. Jestli na to seženu peníze není starost ani trenérů ani hráčů. A když to v rozhovorech vedení zmiňuje musí s tím chtě nechtě počítat. Stejně tak s tlakem diváků a sponzorů.
 
pavelmikel | Vsetín
23.01.2020, 13:06
 
Frankz : Dopita s Jackem udělali kus dobre práce jsou a zůstanou ikonami klubu za tím si stojím. Ale projev týmu je jaký je a a já hráče nekritizuji v tento moment se sezóna pomalu blíží do finiše a já nevidím v týmu žádný progres v klíčových situacích a ty rozhodují play off. Systém nastavený byl dobrý, ale je to už proflaklé, dnes už nas mají všichni načtené, nejsme cítit, už na hřišti z nás nejde respekt, není kdo by se na ledě zdravě na.sral, něco změnil např. šel do gólmana nebo se nebál shodit rukavice... Je to o výběru hráčů to ano, ale je to všechno taky o trenérech pokud to nebudeš dělat, nebudeš hrát. Tak to prostě je a to tam chybí. Hrajeme u mantinelu, kde stejně prohráváme osobní souboje, možná ještě víc než loni a v disciplíně jeden na jednoho jsme snad nejhorší z celé skupiny. Vzali se sem hráči, kteří to mají dělat a výsledek je opačný, většina nové příchozích se bojí i před bránu natožtak do souboje. Hrajeme to jako ovečky a proto se nás nikdo nemůže zaleknou naopak se s nama každému hraje parádně. Tohle všechno je podstatne především pro play off a já nevěřím, že to ve čtvrtfinálem začnou kluci dělat.... Proto chci změnu..... Nic víc, nic miň, není to žádný jednotlivce kritizujíci příspěvek... Dopita je trenér, ale my potřebujeme na lavičce i na ledě člověka, který bude tu hru dirigoval, bude ve formě a zdravý... Můžete vyměnit 5 hráčů ale za 4 zápasy to bude stejné . Máme šanci motor porazit, a věřím, že i vyřadit a užít si fantastický zážitek. Ale bez Dopity.... Bohužel... zatím je tato sezóna svým hokejevym projevem zklamanim... Můžete mě kritizovat nadávat.... Je to názor, ne každý může souhlasit.. To je normální
 
pavelmikel | Vsetín
23.01.2020, 10:17
 
Matně volání budeme snít o Vlachovi a dalších... Možná by stačilo po X letech sáhnout na střídačku... Nevěřím, že ten tým je horší jako loni
 
pavelmikel | Vsetín
22.01.2020, 20:39
 
Muhehee Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
22.01.2020, 08:13
 
Hlavně je to hráč co jmu shodit rukavice a takového světě div se v našem panenkovskem týmu nemáme
 
pavelmikel | Vsetín
20.01.2020, 22:39
 
Návrat beka? Určitě ano Kudelka Holomek z marodky
 
pavelmikel | Vsetín
19.01.2020, 09:40
 
Příchod Smetany nám nemohoucnost v přesilovkach nespravi. Nepochopím, proč aspoň v přesilovkach k sobě ti dva nezkusi Pechance s Jonakem. Motor ten hokej hraje úplně jednoduše takový beci které mají, hrají vzadu jednoduše. Bochnou to o desky křídla to protecuji předně do rychlosti ve středním pásmu. My nejprve dlouze spracovavame tím nám zavřou desky a je problém. Přesilovku nehrají v rozích ale na beky jejíž úkolem je buď trefit hokejku stiniciho hráče nebo horní roh brány. Vše ostatní vyřeší tlak do brány.... U nás to Kucharda podrží v rohu oni postaví obrannny blok a čekáme až se vytahne mezi kruhy sporadicky hráč z brankovistě a takhle to hrajem 5 let od druhé ligy. Trenéři na víc nemají, tým ano. A myslet si, že hráči začnou hrát v play off jinak je iluze. Ještě nikdy za celou dobu totiž trenéři nebyli schopni tým nachystat na rozdilove části sezóny. viz začátky místr. zápasu v sezóně , začátky Play off.
 
pavelmikel | Vsetín
18.01.2020, 21:31
 
Dobrá posila. Vítej. Trenér by nebyl???
 
pavelmikel | Vsetín
15.01.2020, 22:04
 
To jo paráda... skoro jak dnes Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
08.01.2020, 22:59
 
Zítra je veřejné brusleni?
 
pavelmikel | Vsetín
08.01.2020, 13:22
 
Wolf nesmí tvořit hru, ale jeho místo by. mělo být v oslabení a před branou a v osobních soubojích, které zatím jen prohrává. Znova je to o trenérech, že akceptuji samotvorivost hráčů. Pamatuji Finsterleho který jednou nepokryl hráče z druhé vlny a pak 4 zápasy seděl.
 
pavelmikel | Vsetín
07.01.2020, 13:06
 
Sui : jsi alibista všech alibistů. Prostě a jednoduše nestojí to za nic a stát nebude dokud tomu vedení nedá impulz. V trenérech musí nastat změna... Ví to i Tesil, ale....
Jen ať nemá příští rok problém sehnat peníze... Pak tady vaše nepodložené chvalospevy budou k ničemu. Začíná být sponzorům prosmich, když mu po každém zápase smskami dávají na vědomí, že musí začít konat.
 
pavelmikel | Vsetín
06.01.2020, 22:36
 
Obrana ač je to torzo mě dnes nechávala klidným útok to po sobě háže jak seno, zpracovani puku obrovský problém. Vše pomalé čitelné, takový hráč jako Procházka jako kdyby na Vsetíně už měsíc nebyl.... Jsem z toho smutný , projev je prachbidný Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
06.01.2020, 19:04
 
To co předvádíme dnes asi netřeba komentovat trenéři ven!
 
pavelmikel | Vsetín
05.01.2020, 15:10
 
Včera Přerov jeden z nejlepších výkonu, jaký jsem od nich viděl, srovnatelný s motorem.
Střílet střílet střílet? Včera Přerov střílel z každé pozice i nepozice výsledek 0 je to otázka....!?
 
pavelmikel | Vsetín
28.12.2019, 20:23
 
Parádní výkon gólmana jinak je vidět progres dnes spokojenost....
 
pavelmikel | Vsetín
28.12.2019, 16:14
 
Pavelka do Sokolova střídavě starty škoda
 
pavelmikel | Vsetín
26.12.2019, 20:44
 
Ovšem ty nájezdy byli opravdu svatostostěpanske Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
21.12.2019, 23:34
 
Gerard : před branou jsme byli. Jednoduše z obrany vyhozene puky z jsme sbírali a brejkovali. Beci stříleli před branou se tečovalo. Dnes za mě nejlepší venkovní zápas takhle se to má venku hrát.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín