Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "plasa" |  vypnout filtr
 
04.03.2018, 14:12
 
OMG... jo ty myslíš Sikoru z Havířova. Hehe, tak to jo. Jenže to nebyl podle všeho faul a už vůbec ne likvidační. Takže porovnáváš neporovnatelné. Jo, kdyby někdo sejmul Jágra takovýmhle způsobem, to by bylo halo. Z toho by trefilo ještě polovinu sportovních redakcí.
 
04.03.2018, 14:09
 
Reakce na JardaKužel: A Sikora z Přerova bude moct za to...
Já neříkám, že někdo za něco může. Mluvim o ovlivnění a o respektu. No nic... Asi stačilo Smajlík Mějte se tu hezky.
 
04.03.2018, 13:03
 
Reakce na Aelin: Vítka nikterak neobhajuji, (a teď si bu...
Díky za věcnou odpověď Smajlík
Je jasný, že se na to nikdo z nás i Vás nedívá moc objektivně. Já si taky umím představit frustraci prohrávajích hráčů, ale myslím, že by NIKDY NEMĚLA přerůst v to, že někdo udělá takovejhle likvidační zákrok.
Nakonec to disciplinárka posoudila tak, jak to posoudila, podle mě zhruba v mezích zvyklostí. K naštvání na tom pro mě je to, že Vás ten distanc nijak zásadně nepoškodí, kdežto pokud dá Bůh a Vary budou hrát baráž a Sičák ne, tak bude hodně chybět. Což může podstatně ovlivnit celkově budoucnost klubu. A jsme zpět na začátku... někdo se rozjede a zrakví protihráče... bez úcty k tomu člověku a bez úcty k tomu, co stojí za soupeřem / klubem.
Ale jasně, na to se dá dycky říct - vždyť je to hokej. Jenže je to jen planý zamlouvání.
 
03.03.2018, 23:53
 
Reakce na Aelin: To co se stalo Sičákovi mě mrzí (otřes ...
.... hmmm, tak logiku té úvahy bych chtěl objasnit Smajlík
Podle Tebe se Varáci nadmíru váleli. A to způsobilo, že pan Vítek, nebo jak se to hovado jmenuje, udělá prasečinu na n-tou?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.