POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
19.07.2018, 21:42
 
Petrklíč:
Teď už to nezakecáš, stačilo, abys napsal, že jsi nenaťukal na začátek čísla jedničku. A bylo by.
Ale to je zajímavé, většina lidí, co je na sračky, vidí dvojmo, někdy trojmo (např. Ovčačík z Poruby), kdežto Ty to máš hozeno DĚLENO TŘEMA. Smajlík
 
rst | Vsetín
17.07.2018, 15:56
 
J.R.: Sympatická 32, kterou jsem zaregistroval v 92-93. Smajlík
 
rst | Vsetín
16.07.2018, 13:19
 
Mistře Sh., mně moc elitní nepřišel - rozuměj být těch 20 oslů a oslic dělajících ostudu jinak výjimečnému a kvalitnímu vsetínskému táboru jako on (nijak se neprojevoval, ani paruku ani dres po kolena na něm nepamatuju - jaký to rozdíl oproti dnešku, kdy fans club neexistuje, ale fanklubácké manýry jistě nezmizely, naopak se vrátily, a jak mi řekl pan L. „my jsme to měli dobré, to jich bylo třeba deset dvacet, teď jich je desetkrát tolik," tak s ním asi souhlasím a mnohdy bych řekl spíš 20x.. ), tak mi snad jsou jedno..
Že „to je Placatý," mi v té druhé půlce devadesátek v play off vždycky řekl T.V.
-----
Ale jinak chlapci řešeno před týdnem, kdy to tu hodil Díkzatuvzpomínku, jsem si říkal, proč to tu Donovan2018 hodil ppdruhé - a hle! Smajlík

Sui, Ty jsi matěj...
 
rst | Vsetín
14.07.2018, 22:48
 
Reakce na Edd_vs: buzparta http://sport.tn.nova.cz/clane...
čas 24:30

odkaz
 
rst | Vsetín
14.07.2018, 16:39
 
Nemá smysl pro lásku, paroháč!
 
rst | Vsetín
07.07.2018, 23:17
 
Příjezdem těch dvou drozdů se Jablonné dostalo do Guinessovy knihy rekordů - nikde jinde na světě nebyl nikdy větší počet dementů na metr čtvereční.
 
rst | Vsetín
30.06.2018, 12:00
 
* FV je prostě tak jednoduchá především proto, že byly spíchnutá, resp. zesprejovaná strašně narychlo.
 
rst | Vsetín
30.06.2018, 11:56
 
Za tu vděčí Vsetínští Boixovi, vznikla před průvodem 07 především jako zástava před průvod, proto (se domnívám) ta jednoduchost, sprejoval ji z jedné jeden šikovný chlapec - výtvarník, nějakou spojitost se zástavou chzB bych asi nehledal, ale třeba se pletu.
No a když už byla na světě, proč ji nevyužívat, že. Ale víc Ti řekne pan Boix. Smajlík
----------

Jaké byly ostravské důvody pro jednoduchost chzB, to nevím, klidně pověz, jen vím, že pak s těmi modrými "cihličkami" vypadala lépe a třeba ve FF (nebo v Ultrasu) šlo číst od drápkařů, že „to konečně vypadá jako vlajka." Smajlík
 
rst | Vsetín
30.06.2018, 09:26
 
Klc: je pravda, že jsem ten Hradec dlouho neviděl a přehrál si to po uherském roce až díky nynější diskuzi, a .....
Pecka. Smajlík (nostalgický, dojímající se smajlík)
Oživil jsem si třeba to, že v té postupové do elh hrál Mira Barus s Jágrovou 68, to bych si vůbec nevzpomněl, mám jej v hlavě především s #24 a #36.
 
rst | Vsetín
29.06.2018, 22:02
 
Reakce na setteinz: S červenobílou vlajkou jsem absolvov...
Jsem Tě tam dal do závorky ze srandy, tak se nečerti, vůbec nic Ti nevyčítám. Smajlík
Jen chci celou dobu říct, že nezměnit Zubík v létě 93 barvy, tak to na tribunách vypadá vizuálně 1000x líp než.. prohlédni si tribunu ve videu hned na začátku, v čase 0:20. Rachot na jedničku podtrženou, ale nespočet (kvůli změně barev absentujících, ležících ve skříních) vlajek na tyči by tomu dodalo úplně jiný rozměr.
Vsetín - Hradec Králové, poslední kolo baráže sezóny 93-94, postup byl v kapse již před utkáním.
odkaz

Napočítal jsem 2 čbm, 1 zž a 1 anglickou.
(Při postupu z druhé národní kdž jsem se rozhlédl po kotli, nedejbože ohlédl za sebe nahoru a vlevo (stával jsem nad červenou čárou), bylo to vizuálně fantastické a nahánějící husí kůži, kdy připadal jsem si jako někde na Bundeslize.
 
rst | Vsetín
29.06.2018, 09:18
 
** a zatímco Baník byl v době oranžovomodré po pražských S trojka, co se tradice týče, hokejový Vsetín v létě 93 znali mimo nás leda v Přerově, Hodoníně, Havířově a Třebíči. Smajlík Což byla úplně jiná pozice.
Navíc si myslím, že to tady nebylo tak rychlé jak v Opavě, kde když postupovali, pamatuju je čč, a o pár měsíců později všichni żm a nikdo v čč.
 
rst | Vsetín
29.06.2018, 08:59
 
* moc rád právě proto, že ač na ledě hráli hokejisté v takových a takových barvách, lidé ctili stále zž barvy. IMHO tak jsem si naivně představoval, že to bude v tom 93-94: na ledě zž, na tribunách čbm.
 
rst | Vsetín
29.06.2018, 08:55
 
Reakce na JRfromBK: Super, díky, stačí bohatě! Můžou se...
Myslím si, že Baníku ať s oranžovou nebo bez v té době nehrozil nějaký zánik nebo propad o ligu dvě dolů.
Vsetínu bez Zubíka jo. Kdybychom hráli ligu 10 let a najednou si vzpomněl měnit barvy, to by byla jiná!
(BYLI JSME RÁDI, ŽE HOKEJ NEKRACHNUL, ŽE SE VŮBEC HRAJE. )
Ostatně ukázalo se to, když spořitelňa změnila dresy na modromodré. Mně to bylo jedno, zelenožlutý znak na dresu pořád byl, lidi si modromodré vlajky a šály nedělali, přesto se to lidem nelíbilo. Mně to přišlo zábavné, přišlo mi komické, jak se kolikrát čílí kvůli tomu ti, kteří nepamatovali čbm časy, a období modromodrých dresů jsem měl moc rád. Smajlík
 
rst | Vsetín
29.06.2018, 08:07
 
Gól byl super, možná ještě větší kouzlo měl, když vycházel ještě jako noviny, ale já se asi spletl.
V něm to na podzim 93 taky vyšlo bílé na černém a s totožnými obrázky, ale u Džonova příspěvku mě plete to, že je to psáno jako havířovským prezidenbtem klubu Uherem, nvíc v tom Gólu to vyšlo pod titulkem "VENDETA PO VALAŠSKU.
Jak jsem si to nezvětšil, viděl bílé písmo na černém, tak mě to spletlo.
 
rst | Vsetín
29.06.2018, 07:45
 
Reakce na JRfromBK: VALAŠI, TAK TAKHLE NE! https://i.im...
.. a tohle je z Gólu. Pátek bez Gólu nebyl pátek. Smajlík
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 23:12
 
Reakce na JRfromBK: Já vím, že už zde toho na to téma by...
Ber to z mého pohledu fanouška - 14-15letého rintintina. Tak když začnu šroubovat paměť, asi bych se vrátil na konec sezóny 92-93 a krátce poté. Už v té skupině o udržení to do dalších let nevěstilo nic dobrého pro vsetínský klub.
Po sezóně... zejména ze snackbaru na zimáku (nyní Music club Lapač) se linuly zlé zvěsti o tom, zda se bude vůbec hrát, a jestli vůbec jo, tak jistojistě o holé udržení soutěže. Padaly zmínky, že pomoci hokeji může "jakýsi" Zubík. O tom jsem věděl, že chlapům před sezónou 92-93 koupil bílé "kůpery", které krásnou červenobílomodrou kombinaci znásobily (kámoši hrající hokej "muže" litovali, že se s nimi proto, že jsou těžké, špatně hraje).
Takže jaro 93 nic moc, vyhlídky na snad záchranu v soutěži, možná padák do druhé národní.. A pak to vzal Zubík pod svá křídla a začalo tóčo. Raděvič, Dornič, Vlach, Čechmánek, kapitán Komety Tichý, kapitán Tábora Luboš Jenáček i se spoluhráčem Liborem Forchem (tato informace je pro mě novum, Jacka jsem si z Tábora pamatoval, Libora ne, byl jsem jím samotným na toto upozorněn na fotbale s fanoušky a kopačkama), Turek, Zetek, veleznámý Standa Pavelec, tyto všechny bylo možno vidět na prvním tréningu na ledě, nyní již ne v bílých "kůperech", ale ve žlutých přilbách.
Už na těch trénincích bylo vidět zájem lidí o nový mančaft - návštěvnost tréningů předchozí léta byla oproti létě 93 o mnoho menší.
Vsetínský fanoušek byl rád, že na hokej vůbec bude chodit, a najednou viděl, že dokonce ne na jen tak ledajaký.
Osobně si pamatuju, jak jsem se s kámoši mého věku z baráku celé prázdniny 92-93 hádal skrz klubové barvy. Kámoši pragmatici, barvy jim byly jedno a spíše se jim ještě ty zž zamlouvaly. Byli to takoví, dnes by se řeklo asi normálové(?) Byli jsme v pubertě, emoce se mnou cloumaly, já je za to vždy při těchto hádkách nenáviděl. Ale úplně, já rudo před očima, oni rudo a už to jelo. A tak každý den celé prázdniny. Smajlík ))
Už přáteláky byly neskutečné a chodilo plno lidí.
Pak přijel první kolo Havířov, byl průvod od Marka, asi 150 lidí, tam už jsem byl z baráku jen já a Koník, možná Matthew. Všichni vlajky a šály červenobílomodré, zž nikdo, ve městě dobrý čurbes, v očích 15letého puboše působivé. Po zápase zase čurbes. Smajlík )
Nepamatuju se, že by se našlo vemeno, které by už na ten zápas s Havířovem přišlo vyšňořeno v zž kombinaci, možná setteinz(?) Smajlík
Jediný Jeff nosil zž dres sTomkovou 30 na zádech, který v úvodu ligy vyhrál v nějaké soutěži. Jeff však nebyl dresař dnešního trdlovitého typu, byl to dobrý výjezďák.
Na ledě vyhrál Vsetín po těžkém boji 2:0, lajny Mařák - Mira Stavjaňa - Šebestů, Raděvič - Vlach - Dornič, Tomek - Turek - Barus nastupovaly už v dalším kole jinak: První stejná, druhá však Raděvič - Dornič - Jenáček a třetí Tomek - Vlach - Forch.
A to druhé kolo se hrálo v Hodoníně, odkud jsme snad nepřivlekli nikdy jediný bod. A 25.9. 93 jsme jim tam dali 8:1!
3. kolo pak doma Kometa 5:2, pak výhra v Táboře o gól.
A páté kolo doma Slavia, což byl v té době asi nejlepší hokej, jaký jsem naživo do té doby viděl. Lidi dohnali Vsetín k vítězství 3:1, atmosféra neskutečná a pamatuju se, že jak dal Vsetín třetí gól (tuším při power play do prázdné), tak v tranzu jsem se nekonečně dlouho v kroužku na jednom ze stupňů nad červenou čárou v levém kraji kotle objímal s těmi kámoši, co jsem se s nimi celé prázdniny hádal skrz ty barvy.
No a sedmé kolo se hrálo v Opavě, tam ač nás tam bylo asi 400, tak po zápase v 50 při čekání na bus mi pěkně lepilo. Na tento zápas dostal Pavelec nového kolegu, Vlastu Vajdáka nahradil Jaškin, Vsetín vyhrál 4:0 a šel do čela. A mně bylo jasné, že tohle těžko skončí nepostupem. Tak pak tomu nefandi, že.
Co mě mrzelo a mrzí dodnes, bylo to, jak loučení s čbm barvami pojala většina fans. Já se domníval, že hokejky budou hrát v zž a my na tribuně normálně dál pojedeme s čbm.
ČBM vlajku jsem však dále potřeboval a přišel o ni v prosinci v Přerově, abych ji ještě tentýž zápas při nějaké strkanici s Přerováky uviděl na zemi pod botama bojechtivých a promptně si ji lišácky získal zpět. A slavil s ní i postup do ligy.
Já se furt utěšuju Opavou, tam taky ze dne na den převrátili z čč na žm jak na trávě, tak na tribuně, přesto si myslím, že nás takových jako já mělo být víc, protože atmosféra byla hlučná, vizuálně však prachbídná, neb se nejspíš všichni zařídili jako setteinz. A mě ty vlajky na tyčích a vlajky a šály vůbec k.revsky chyběly, i když konec sezóny už jsem stával s novými kolegy skoro úplně nahoře v kotli, kteří nějaké ty čbm, příp. čb vlajky nosili. Smajlík )

Stačí takto?
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 22:43
 
Fan22: sklo člověkem, který když si dal tři píva, dělal neplechu, vykopnuto při finále v Třinci 98, stolní fotbal v Hodslavicích (jedna z nejsrandovnějších věcí, jakou jsem kdy zažil) putoval z místa na místo při zpáteční cestě z Havířova 28.12.2001.
V hokejovém zpravodaji kolo na to pak náš kroužek nazván jednou fanklubačkou, která byla utkání v Havířově přítomna (dodnes marně tipuji, kde mohla sedět), seskupením tupců. Skvostné pojmenování!! Smajlík

loužek: z Hodonína se jelo kabrioletem na podzim 91, o osmdesátkách mi není známo.

J.R.fromBK: ten zápas z 90-91 je ten, jak vsetínský novinář nazval vaši omladinu neopeřenými mladíčky. Smajlík

Někdy uděláme něco na způsob Risku nebo O poklad Anežky české o historii vsetínských tribun a ledu. Smajlík
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 21:21
 
Říkám pořád, že florbalový děrovaný míček flíček v tlamě lvíčka si měli ti krativci Drahorád se Zárubou ne hat na florbal.
Puk v tlamě je pro repre fungující přes století humus.
Pták moravský, natož slezský mi tam taky nechybí. Za mě vlajka, nejlépe na tyči a třeba se lvem. A klidně oheň. Smajlík
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 09:42
 
Džone, nebojovalo, nebojkotovalo, jak bude chvilka, rád si zavzpomínám. Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 09:21
 
Džone, tak čti pozorně:
Ač jde eurohakytúra mimo mě a květnová paruka taky nejsem, byly časy, kdy jsem u repre řval jako kráva.
A co se týče áčkových turnajů, byl bych rád, kdyby občas nároďák z malé země ze srdce Evropy opět občas udeřil.
Ale máš pravdu v tom, že oproti Hlinkovi na vsetínském dresu či změně vsetínských barev v létě 93 je pro mě dres svazu vlastně prkotina.
Zapojil jsem se, protože si rád pokecám o všem, natož o něčem, čím jsem kdysi žil a prožíval nadoraz. Smajlík


To předávání vysvědčení vs. hokejisty dětem je pro mě zpráva č.1!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.