Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
13.12.2020, 11:45
 
Mně tu nechybí. Mimin je tu dost. A Poruba je za náma.

BpH, Scouser:
Navíc ten Jenáček, věděl jsem, který, ale teď bych to popletl,táhnul juniorku, byl jejím klíčovým hráčem, stálo to na něm. Takže to úplný nazdárek být nemůže. A dle mě ani jeden ani druhý. Dal bych jim čas.
... V 18-19,kdy nás táhli Rob (s Toníkem a Jonákem), kdy to byla nejlepší sezona mimo 94-06 a stejně všichni nadávali jak nepříčetní, mi jeden hráč říkal: "Víš, oni všichni čekají,že budeme dávat všem osm, devět gólů. Ale tak to není, my jsme rádi, že je přehraje mě klidně o jeden."
A teď mi povězte: máme mančaft jako v 18-19?
Takže jsem shovívavý. Vlastně vaší nasranosti vůbec nerozumím. Od 2013 to šlo jenom nahoru.
 
rst | Vsetín
28.04.2020, 13:36
 
13:07:
Jj, proti frajerům z NHL typu Hejduk, Hemský apod. chytali kvůli tomu Masný, Žigárdy a Plch, což bylo šílené; Čechmánek zraněný a Radovan po operaci, na kterou ho poslal právě Čechmánek coby manažer a gólman týmu v jedné osobě, že to zvládne odchytal sám. A zranil se. Věčná škoda, ten GT v play off bychom dali. Nebo aspoň zbili; #REPETE.
"Bez gólmana" 0 bodů, ztráta na osmicku, přesto pak ty zápasy, když tu už byli i Somík, Veselý a pak i Hudler, to byl masakr, v bráně již Biegl nebo Čechmánek.

BPH:
Klidně si tu panikař z 2. či 3. fleků dál, panikař si tu z nějakých koster týmu v době koronaviru(!) dál taky, jak je libo.
Jsem myslel, že to prostě už nelze předčít, tu vaši paniku ze sezóny, kdy jsme skončili 3. s tím, že mančaft je dělaný na play off. A ono jde.
Možná vlastně ani nevíš, co Ti chtěli Gerard (Plha, Asterisk) říct.


 
rst | Vsetín
24.10.2019, 15:18
 
Mat....,
malý Rosťa Vlach má ještě čas. Čh ale říká - dej ho na něco jiného. Smajlík

Setteinz:
Jeden je málo, musí být tři.


Asterisk:
... na toho Kostku a levé bránící křídlo jsem si při tom čtení skillstréni a následných svých rozumech zde vzpomněl. A Tys to napsal. Měl jsem nějakou teoretickou knížku z 60. let (?), kde to bylo brilantně popsáno.
Jestli Čh ten skillstréňa pomůže nějak... Dle mě ne.
Vzpomenuls ms85, mé ve vzpomínkách nej MS. Hlavně proto, že po pádu železné opony se z ms stalo cosi nic moc. Nejlepší se scházeli na SP a od 98. na ZOH. A IMHO nás vždy táhnul brankář. V 76. Dzurilla, na MS Holeček, Králík, Hašek, v Japonsku One Man Show Hašan.
Zaznamenavám zprávy, že po tom Naganu "si v Kanadě sedli a jak z čehosi ven.....". Přitom my tam nemít v bráně Haška, dopadnem tam jak na SP96 a sednout a dávat hlavy dohromady jsme mohli my a třeba bychom tu 3 skillstréni na mančaft měli dávno.
Já to optimisticky nevidím z jednoduchého důvodu - nejsou děcka, hřiště zejí prázdnotou. Už jsem psal, tak přidám, co jednou za čas vidívám - 1-3 kluky střílet, třebas i na inlajnech - na PRÁZDNOU bránu. Jednou za uherský rok jim přide gólman, nutno dodat, že v plné zbroji a je to pohled, o jakém se nám mohlo, když jme to 3:3, 4:4, 5:5 nastili denně, mohlo jenom zdát.

Ještě jak tu psal Luboš, že si můžeme přjít odhrnout koupák v Semáku:
Ano, to je moc pěkné. Ale co jsem pochopil, bývají tam rodiče s dětmi. Nic proti, úžasné.
Na té době kdysi mi ale dodnes přijde úchvatné a v dobrém slova smyslu šílené, že vše se dělo: BEZ RODIČŮ. Smajlík
Ale dík vám za názory, jako laikovi, co se kolem zimáku motá půlku věku vsetínského klubu, se mi když už nic., tak alespoň rozšíří obzory.
P.S. Čh bohužel nevyhání svým jednáním pouze fans, ale i potenc. hráče. Už jsem to psal, pouze opakuji, média by do Čh měla šít!
 
rst | Vsetín
23.10.2019, 08:10
 
Luboši, já to položil jako řečnickou - co tam dělali doteď, že najednou je potřeba chytrolína z Ameriky. IMHO by to věděli i bez něj. Ale dobroš, přijede byznysmen, o.k. Poslední větu víme všichni, proto mě irituje, že se ti drozdi ještě nazvou Českým hokejem.

DZTV:
JJ, bavím, zvlášť po prohrách je to tu zábavné. Sorry, ale takové starosti mi přijdou v porovnání s těmi existenčními, které se tu řešily imrvere snad od 98-99 až po já nevím, 2013(?), prkotiny.
Právě ti drbani z Čh, to je soupeř.
Jasně, porazit Přerov a skončit nad ním, to je to, o co tu jde. Že se prohraje s ostatními (na ledě), je mi víceméně jedno. Nepadá se, do osmičky (desítky) snad skončíme a pak to začne. I kdyby měl být jeden zápas jako s Chomutovem za sezónu, stojí to za to. Ale soboty bývají zpravidla dobré všechny. Řvát tam po našich hráčích a trenérech, čekat na kiks a ihned trousit rozumy, kdo je jaké vemeno, by mě už nenapadlo. Zvlášť poté, co jsem na tribuně ANI NEPÍPNUL.


 
rst | Vsetín
22.10.2019, 12:17
 
Mé napadlo to co Setteinz:
Co tam teda dělali s těma trenérama doteď??

Asterisk:
Pamatuješ, jak jsi tu psal, že Dopi to dělá jinak. Zde odbočím, včereješí Edovo "déláme to JINAK, jinak by nás to nebavilo" byl pro mne fór týdne Smajlík , to se fakt povedlo.
Tak tedy Ty ses tu rozepsal (skvostně) o tom, jak to děláme jinak.
A já si myslím, že JINAK než v Americe bychom to měli dělat dál i celkově.
Arény s popcornžrouty líbajícími se na povel sráče obsluhujícího kostku pod stropem kdysi zimáku, uzavřené bobtnající soutěže, maskoti, NHL, AHL, IHL OHL v českém balení nás nevytrhnou. Ani skills jurzinov byznysmen to nevytrhne.
Naopak.
Bouřící zimáky, atraktivní formát soutěže se zachováním postupu - sestupu nás může vrátit tam, kde jsme kdysi byli. Co by ale potom byznysmeni s pešánama a ten drban Král i se synkem dělali, že?
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 11:47
 
Setteinz: Smajlík )))))))))
Co bylo v televizi, nevím, ale na "a máme chvilku času, tak pojďme na sestavy" v rádiu jsi byl již jistě doma.

.... strašně smutné mi přijde, jak zmizely ty hokeje (fotbaly) kluků.
Já když šel jako děcko třeba z Rybníků na Sychrov, viděl jsem v řádu minut i třeba 10 hokejů (fotbalů) od 3:3 po 5:5 s gólmanama a klukama na střídání.
To je to, co těm děckám chybí, vyhranost. Pokud je to teda ten byznysmen naučí, instinktivně dávat góly, tak jeho obhájci vyhráli. Pokud chce učit dávat góly adepty reprezentace, potom však čumím jak puk. Nebo jak Brückner, který říkával trefně "já mám reprezentanta učit dát gól?!?"
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 11:20
 
Setteinz, Jarah:
Hoši mé strašně bavilo i to pouhé "dělání" hřišť. Odhrnování lopatama, nedejBože stříkání ledu. Famózní věc!!
To je samá FIFA 2023, UEFA 3000, NHL 4019, plejstejšny, trenažery, ale udělat STŘÍKÁNÍ LEDU 19 nenapadne nikoho.

K tomu byznysmenovi:
Sám říká, že je to obrovský byznys a je mu jedno, jak dopadne "Slavia s Libercem", natož Vsetín s Havířovem, což? Tak až to pešáni a tady ten zavřou, udélají tady ligu farem, poděkujme jim.
(Co je mi do Čh, Vsetín je můj život)
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 11:02
 
Setteinz:
Tak tak. Dřív to měli kluci nahrané z dvorů, rybníků, dvory se v zimě stříkaly a mlátilo se do toho imrvere.
Teď tohle odpadlo a hokej hrají jen hokejisté. Nikdo další. Vidět hrát kluky hokej s tenisákem (teď moderně hokejbal) 5:5, 4:4, 3:3, 2:2? NIKDE! I ten "posraný " hokej s tenisákem hrají jen hokejbalisté. Smutná doba.
A co udělá Čh, dříve svaz? Rozšíří do obludných rozmérů soutěže a nechá je uzavřít, místo aby udělal přesný opak.
A přivede frajera na tahání peněz zřejmě odevšad, který má naučit motovidla dávat góly. 1 rok v soutězi o 12 týmech se sestupem a hned by se vědělo, kdo je kdo. Kdo jak zvládá tlak, kdo dá gól, když člověk potřebuje nejvíc apod.
Sere pes, hurá NHL, hurá maskoti a kostky nad lesem s hlupáky v hledišti, hurá prázdne stadiony, hurá farmy a hurá skills.
 
rst | Vsetín
22.10.2019, 10:39
 
Setteinz:
Fakt to tady chtéjí zničit.
Jestli tady ta vyžírka udělá z jalového hráče střelce, na to mu může skočit jenom ten hnůj kolem Čh. Leda by se jim hodil tento manták do krámu. Což je jednoznačné. Mně se z nich dělá normálně zle. To se nedalo dočíst do konce.
 
rst | Vsetín
29.07.2019, 15:02
 
Reakce na vajdik: Sousední GT dal možnost svým fanouškům...
Když se vstávalo z popela.
odkaz
 
rst | Vsetín
24.05.2019, 17:27
 
Ale nerad bych se tu přel o kktinu, kterou jsem sám nikdy neřval.
 
rst | Vsetín
24.05.2019, 17:24
 
Nesmysl.
Kalíš vodu, jak to umíš.
Janek to začal v 93-94.
 
rst | Vsetín
23.05.2019, 15:06
 
.... zase je pravdou, že je to spíše chyba nás/mě, kluci ze zábradlí se kolikrát na něco z historie zeptají, o.k., beru na sebe.
Např. zrovna v 2017 jsme řešili, kdy tu vlastně ten hokej vznikl. Který letopočet určit?
A vida, o rok později už bylo zmíněno,že v 2019 se bude připomínat 80 hokeje na Vsetíně.
Což zase musím vedení a PR sekci pochválit, protože přistoupit k tomuto jako jeden nejmenovaný pražský fotbalový klub (fotbal začal hrát 1896, ale započítal si i recitátorství a cyklistiku, a tak si píšou 1892), slavíme letos již 113 let (vznik SK a s ním i Ledového klubu), příp. neskutečných 134 let (1885 - první zmínka o bruslení v Panské zahradě). Smajlík
 
rst | Vsetín
23.05.2019, 14:56
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: "Tady mi fakt někdy přijde, ...
Ano, 93 je pro mnohé totální pravěk, souhlasím.
Jen by se mi líbilo, kdyby to kotelníci/výjezdoví měli hozené tak, jako velké tábory u nás a ve světě (a jako jsme to měli hozené kdysi my), tzn. občasné přihlášení se k historii ( - 1993 ) .
... A je skutečně neskutečné, že 93 je vlastně pravěk, když to je jako včera. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
23.05.2019, 11:14
 
Reakce na Fan_of_hats: Co se týče zž barev. Tak třeba u ...
( * jinak ta naprostá úcta k tradicím a historii jde vidět ve všech velkých táborech u nás i ve světě, nejen na Baníku. )
 
rst | Vsetín
23.05.2019, 10:55
 
Reakce na dzinda_: Rosťo, myslím, že to bylo 7 nebo 8 :1...
Čtvrt století žiju v 8:0(!) Smajlík
(Pokud tu někdo hodí všechny přáteláky od Koruny české po tipsport elh, má můj neskonalý obdiv. Každopádně po tom přáteláku s Olomoucí musel i poslední trouba pochopit, jak ta sezóna skončí. Smajlík )
 
rst | Vsetín
23.05.2019, 10:52
 
Reakce na Fan_of_hats: Co se týče zž barev. Tak třeba u ...
(Ještě k té "rozkvetlé louce s pampeliškami" :
Mně ani tak nejde o to, jak to vidí vedení a fanklubáci a ti, co se nalepí, když je klub IN.
Ale že se k čbm historii nehlásí ani výjezdoví, mi přijde divné.
Často se právě tito vidí v chacharech, tak by si z toho, jak se tam hlásí ke své historii (hornictví; milion choreí s horníkem; SK Slezská; černozelené barvy).
Prostě já ty žz beru, ale....
Je pravda, že to nezažili, ale tipuju, že ti, co to vedou na Baníku, taky již nefárají do dolů.
Rád vzpomínám na 01-07, kdy jsme s čbm vlajkami obráželi republiku.
A k tomu, že to sedí víc, než ,,jedna z iks rozkradených fabrik":
Opět: co by měli říkat chachaři? Proč neustále upozorňují na svou historii a hlásí se k ní, he? Navíc tak hrdě. Zkrátka mají ke své historii úctu.
Tady mi fakt někdy přijde, že tu hokej vznikl v 93.
Týká se naštěstí pouze vizuálu, v popěvcích/chorálech je ,,rozkradená fabrika" stále slyšet. Nebo si při tom zacpáváš uši, příp. nahrazuješ Zbrojovkuu nějakým sponzorem? Smajlík )
 
rst | Vsetín
22.05.2019, 13:18
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Asi jo... tak já se taky při...
* za nás ale taky ještě nahráli Kapusta a Tonda Stavjaňa, kteří nás posílili až na barage.
 
rst | Vsetín
22.05.2019, 13:14
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Asi jo... tak já se taky při...
A mmch v té sezóně, právě probíhající, v té sezóně, kdy Vsetín jel na postup a Olomouc na Mistra, někdy v půlce sezóny (prosinec nebo leden(?) ) jsme jim jebnuli v přáteláku 8:0(!!!)
Za Olomouc ještě nehrál Jirka Dopita, posílil ji až na play off a v podstatě jim udělal titul.
 
rst | Vsetín
22.05.2019, 13:09
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Asi jo... tak já se taky při...
V sestavě Mistra chybí v obraně Tejkl, jinak v pořádku.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha