Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
22.11.2022, 18:29
 
Na ten Vyškov vzpomíná dodnes víc než na to finále. Smajlík
 
rst | Vsetín
21.11.2022, 21:45
 
SETTEINZ:
V tom delším příspěvku mělo ještě být:
Že panikaří mladí, náctiletí nebo děti, to ještě pochopím, ale že bude panikařit někdo, kdo pamatuje NAŠI SLAVNOU REMÍZU (známe z literatury naše slavná vítězství, naše slavné prohry, jen Vsetín se může pochlubit i NAŠÍ SLAVNOU REMÍZOU!) z podzimu 91 v Karviné, kde jsme dokázali při vedení po dvou třetinách 5:0 slavně zremizovat 5:5, příp. kdo pamatuje naši slavnou prohru s Jindřichovým Hradcem o rok později, kdy doma z 3:0 s nováčkem bylo závěrečných 3:5, tomu nerozumím. Smajlík
 
rst | Vsetín
21.11.2022, 21:11
 
*
Já nevím, co jsi kde četl, já jsem vyrozuměl, že hlavním aspirantem na postup je Zlín a pro nás by bylo super dostat se k němu do finále.
 
rst | Vsetín
21.11.2022, 21:09
 
Zamyšlej se dál, pro mě je docela překvápko 1) že se to ještě vůbec hraje, 2) že to ještě nikdo nezabalil, ať už ve smyslu odstoupení, nebo ve smyslu Kadaně.

Na to, že jsme dvakrát zesměšnili Zlín, je tu až příliš skepse. IMHO.
 
rst | Vsetín
21.11.2022, 19:54
 
.... a přitom v poslední předcovidové sezóně 19/20 - jak se ani nehrálo play off - si bylo lze všimnout, že se stalo na Vsetíně něco neuvěřitelného - na sezení chodilo víc lidí než na stání. Přišlo mi to divné.
 
rst | Vsetín
21.11.2022, 19:41
 
SETTEINZ:
Co to pořád meleš s tou návštěvností?
Pamatuju, že v jednom ze svých prvních příspěvků jsi tu psal, že jsi nebyl na Lapači 24 let.
A teďka v posledních si nelze nevšimnout Tvých výlevů, kolik že nechodilo o moc víc lidí než teď, již v druhé lize.
Tak to ale prrrr, nejspíš jsi tu zažil postupovou 16/17, o k., možná chodilo již v zč víc než teďka, ale jistý si nejsem.
A o nějaké návštěvnosti, jaká je nyní, bychom si mohli třeba v sezónách ještě extraligových - 03/04 až na výjimky se Zlínem, 05/06 s výjimkou baráže, 06/07, dálepak v té Tvé druhé lize v letech 09/11, ale i 11 - 15 v základní části leda zdát.
Přijdete mi panikarsti, ale překvapený nejsem.
Mmch přesně jak jsem říkal - jedna prohra z 3:0 na 3:4 (ani to nemuselo být po třetí e 0:7 ), a už máte nějaké fotečky hokejek u svých statistik někde v ..... .
 
rst | Vsetín
21.11.2022, 11:53
 
11:45:
Dle mě je to tam připnuté proto, aby tam DNES dorazili všichni zdejší (a jak tak čtu, tak všudezdejší) marketingoví specialisté.
 
rst | Vsetín
15.11.2022, 10:03
 
Reakce na VSH: Zde je jasně vidět, že odvolání trenérů b...
JJ, na Březinu s Pechym asi iděme je zjebať platilo. Bohužel max. s Vrchlabím a nyní druholigovým Ústím.
Vajdik:
Tak "iděme je zjebať" měl zůstat? Vždyť před týdnem jsi tvrdil něco jiného.

..... jen řečnická neboli takové "řečnické" povídání:
Nedávno tu zaznělo v diskuzi, že my starší sotva poznáme někoho z extraligy. Sorry, ale potom z té naší už nepoznáme (nejspíš, asi) vůbec nikoho, ne? Já třeba "dám" Dina, mladé ŽT, Smetanu s kočárkem na Tyršovce, Plška na křižovatce u Růžičků, Kucharczyka na fotbale a Weintritta všude.
Nevadí mi to, ale abych navíc věděl, že tito různí (jo vlastně, Jonáka poznám - na ledě a na fotce - v civilu asi ne) hokejisté jsou "někde jinde" než zbytek ligy, to asi ne.
Měl jsem to tak v letech 83 dejme tomu až 93 - říkal jsem si pořád, že máme supermančaft, rozuměj miloval jsemty hráče nosící náš dres!, a ono - končili jsme, mimo postupu z kraje (jasně, Milník vsetínského hokeje, ale pořád postup Z KRAJE Smajlík ) ), a vlastně jsem se stejně pořád bál a víceméně méněcenně zjišťoval, že ti od soupeře jsou - ke vší úctě k našim Minaříkům a Gájům a Korčusům a Tomsonům - JEŠTĚ LEPŠÍ.
Proč by to teď neplatilo(?)
----
Sorry, ale vím, že Kverka "dělá" Vary a je schopný "udělat" zápas sám. Nevím vlastně, proč se divit nepřivezeným bodům ze Sokolova. Nevím, dle mě bychom je v play off dali, netuším, proč panikaříte.
Doba stojí za lejno, o.k., před 3O lety stačilo nalepit plakát a ta dvojka (napsalo se 800, při návštěvě dva a půl,tři 1200 ) je jinde, ale proč panikařit?
Jasně. hráči by si měli uvědomit, za KOHO hrají (NE Z DŮVVODU s prominutím "pojebaných" titulů", ale z důvodu nehynoucí podpory skutečných fanátů hlásících se ke Vsetínu, k odkazu, který psaly generace v 80. letech doprovázejících tým v krajském přeboru), měli by si uvědomit, že to tu vše vstalo z popela, že tady za nima budou lidi stát stůj co stůj - hňupy na těch posraných sockách počítám klidně též - budou vás vy volové plácat po zádech a psát své dislektické a disgrafické slohovky o třech větách o vaší výjimečnosti!
Takhle?
Kdo to má po nich číst?
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 13:21
 
Reakce na Luky: Pesimistické publikum v holešovické Spor...
Vlastně jo, na 1:0. Na dva dával Pašek...
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 12:24
 
Reakce na Wayneney: Já nevim, ale minimálně ohledně prez...
Plus stále nevím, kterým mančaftům v druhé lize má Vsetín závidět a co. Ale už jsem se to asi dovtípil, nejspíš ty fotečky u jména. Tak to potom jo....
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 12:21
 
Reakce na Luky: Ano, Myškin mně také naskočil jako první...
Pardon, na DVA NULA!
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 12:20
 
Reakce na Luky: Ano, Myškin mně také naskočil jako první...
85, Růžička na 2:1, že jo..... Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 12:19
 
Reakce na Wayneney: Já nevim, ale minimálně ohledně prez...
Říkáš, Prostějov tam má fotečku u toho kterého hráče. Super.
A víš, jak hráli tady play off?
3x po sobě v desáté minutě tekli 3:0, v posledním zápase první třetina sedm kulí jako v Sarajevu. Podporovalo je, pokud se nepletu, celých SEDM (možná odosm) fanoušků.
Přišlo mi, celá ta série, až nedůstojná Prostějova. Co za tím bylo, nevím.
Ale jedno vím jistě - dostat v play off od PV takový világoš, jako dostal PV od VS na jaře, a mít u sebe každý hráč fotečku, omlátíte Ty a podobní vedení celé fotečky o hlavu.
Nebo ten Sokolov. Jasně, je pěkné od tamního hlavouna, že povídá jednou za týden pro web nějaké řeči - o.k.
Dle mě se tyto věci od některých zveličují.
Pokud ale usínáš u fotky Goiše u svého jména, nebo jiného selete, potom Ti asi není pomoci.
-----
Ale asi bych ty hráče tobě a jiným vyfotil - chceš jenom hlavy (v přilbě/bez), nebo celé?


Vajdik:
Člověče já bych z elh dal možná Řepíka, ale stoprocentní to není... Dobře poznám některé trenéry - Pateru, Tomajka, loni Varaďu a tak.
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 11:36
 
Reakce na Luky: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/luk...
Přijde mi až absurdní, že k té sestavě z roku 88 bych ke každému hráči dokázal něco říct, k některému víc, k jinému míň. Prakticky všechny je měl člověk nabiflované mimo telky a novinového Sportu za padesátník ze Stadionu (3 Kčs) .
Ale u současníka Radila bych tápal a kdo ví, jestli bych uhodl, že hraje hokej... Těžko říct.

Červjakov - to někdy chytalo? Smajlík
U mě u CCCP naskočí u gólmanů jako první Myškin, Mylnikov, Bělošejkin.
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 10:07
 
... dveře je nesprávný pojem - rolbová VRATA mělo být. Černá vrata. Smajlík
 
rst | Vsetín
09.11.2022, 10:04
 
Reakce na Wayneney: Ale Třebíč měla na zimáku hrát v pon...
Domluv na Lapač ty Kabáty. Pak se jim ve vedení rozsvítí a udělají to, co po nich chceš.
Ale aby zase pak nekverulovali jiní, co že to je za nápad, hrát tak natěsnané zápasy vedle sebe.
Mmch, nevím, jestlis to tu plodil ty, ale zajímalo by mě, které mančafty ve druhé lize jsou na tom líp než Vsetín a v čem konkrétně.
A nejspíš Vajdík si tu zase stěžoval, že se bude hrát doma 28.12. Ty jo, jsi první den na světě? Ty nevíš, že datum 26. - 30. 12. je pro hokej nejatraktivnější?
-----
... naposledy jsem byl na koncertě na zimáku jaro 90 na Tublatanku. Bylo to naprosto famózní, Tublatanka byla tehdy TOP1 v ČSR!
Je možné, že se jednalo také o poslední koncert na zimáku, k čemuž přispělo jistě i vyvrácení rolbových dveří vsetínskou omladinou - taky super vzpomínka. I když ony teda byly zkažené asi půl sezóny, ale tlak těch, co se chtěli mrknout na Tublatanku zdarma, již ty dveře neustály, po nějakém čase rána a bylo po nich, šlo se zadarmo.
Šel bych tam na ni i dnes. Smajlík
 
rst | Vsetín
08.11.2022, 09:20
 
Rozhovor se spíkrem žm se mi četl dobře, zarazilo mě jen, co mu vadí na podobizně přerovského fanouška v šále Přerova na ledě a především to, jak mluví o tom pro mě naprosto skvělém a historií napěchovaným a pulzujícím staďáku ve Zlíně. Kde co krok, to vzpomínka, co pohled, to pro pamětníka pohlazení po duši. To mě až šokovalo. I kdyby na Lapači z nějakého důvodu odmontovali střechu a hrálo se bez ní, nebo třeba nevím co, neprodávaly by se tam piliňáky, nebo by se třikrát po sobě nedohrálo kvůli mlze nebo Mlhovi, skutečně NIKDY bych ten náš stánek, ten náš zimák vesnický, střediskový, nenazval "odporným".
To mi hlava nebere.
Jako jestli čeká na nějakou ohavnost typu Třinec, KV, potom není divu, že tam mají zrovna tito lidé problémy s těmi mantáky - "dresy po kolena".
 
rst | Vsetín
02.11.2022, 16:41
 
#4, modrý nebo žlutý dres Yettis, 88 - 89.... :(
 
rst | Vsetín
02.11.2022, 10:30
 
Ještě ke Zlínu:
Diskuze zde prakticky kopírovala tu z před 10 - 14 lety, když se mělo hrát s Valmezem. Jen asi děleno deseti, přijde mi, že tehdy zde psalo třeba desetkrát víc nicků, tedy bylo i desetkrát více příspěvků.
Jsem moc rád, že Valmez vystřídal Zlín!
A právě jsem si vzpomněl, že prakticky vždy s Valmezem a po něm se řešilo jedno - přijde/přišlo moc lidí, moc "naplavenin", a atmosféra stojí/stála za ..... .
Tohoto jsem se právě mírně obával v sobotu. Že přijde moc lidí (kdejaké vemeno a figura chtělo/a být u toho, mě nevyjímaje, i když VS ani nefandí), a atmosféra bude slabá a uvadlá.
Proto jsem od tohoto zápasu mimo "miliardy" zvědavců ani nic moc nečekal.
A bylo to pro mě velikánské a příjemné překvápko, že to od začátku bylo naprosto famózní. Všechno!!!
Čekat něco od tohoto zápasu více, než bylo k vidění a slyšení v sobotu, mohl jen neznalý hlupák.
Zaplaťpánbůh za to, že to vyšlo na sobotu, takže si ldi mohli dát štamprlu už před zápasem.

K plachtě VALAŠSKO:
Ne že kdyby tam nebyla, tak by mi chyběla, leč na něco takového musím uznale pokývat hlavou, smeknout klobouk před těmi, co něco takového vyrobili a ještě dokázali dát smontované nad hlavy tisíců lidí - abych řekl pravdu, nechápu, jak se něco takového vyrábí a montuje, zatím jsem se nikoho neptal. Zaujalo mě následné rozmontovávání toho všeho našimi ultras, hnutí Brontosaurus by mělo radost.


Co se ZL týče, nejsem jimi nijak pohoršený, ba naopak, ta skupina na té střeše patřila k těm zábavnějším away skupinám, ne - li nejzábavnější, co tu byla od 08.
(Před zánikem to byl Slovan Blava v lednu 98 )

Po zápase mi velikou radost udělal článek Legenda je zpět aneb po stopách vítězného derby od Radka Bařiny - číst to byla jedna radost a bylo to pohlazení po srdci i po duši.
Děkuji Radkovi B.

Je dobře, že předpovědi zlých jazyků o nedohrání zápasu se ukázaly jako liché.

V době kamerové už těžko nejspíš zažijeme něco většího a více vzrušujícího, než byla sobota.
------------------------

Asterisk:
Ta šifra mistra Radimarda, to rozluštit bylo horší než morseovka. Vzal jsem si z toho, že jim chybí něco jako lajna Raděvič Vlach Jurík - musím uznat, že na takovou bych se i já rád podíval! Smajlík Smajlík
Napadá mě: bohům je dovoleno leccos, tedy i Diegovi na bruslích psát něco v šifrách. Smajlík


 
rst | Vsetín
30.10.2022, 12:49
 
Reakce na ekko: Na netu v diskusi pod článkem o včerejší...
Ano, byli to uličníci a nevychovanci a za trest ani jeden z nich nedostane ani jeden modrý a růžový lísteček.
Nestačilo to tobě a tobě podobným po tom matchi ve Zlíně?
Přestaň(te) už dělat ostudu proboha.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Technika Brno
×
Dnes v 18:45 | Dor.
SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín
×
Odehrané v 14:45 | 9.tř.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011