Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "setteinz" |  vypnout filtr
 
123456>
17.09.2019, 18:07
 
Zatím to vypadá, že budeme rádi, když tady nebude hrát čtyřikrát Kadaň, jen dvoukolový systém před buněčným dělením na lepší a horší je hodně nebezpečný...

Pro pamětníky: "Haná, Haná, p.del zakopaná!
Přerovské sušenky, vy na to nemáte, hej, hej!
Táhněte fárat!
Táhněte domů (nejlépe při nástupu hostujícího mančaftu)
Bij, a bij, bij žoldáka do hlavy (Dukla Litoměřice).
Kup si brýle, kup si brýle, š.line!"
Efektní bylo i vytleskávání bez pokřiku...

Z doby předvideové a červenobílé dovolím si připomenout osobu Tomáše Lána
 
13.09.2019, 17:36
 
Mám pocit, že už taky začínám být tak trochu nestorem, pravda, trochu anonymním...
 
12.09.2019, 17:27
 
První Vyškov doma skončil 5:6 (0:5,5:5, 5:6).

První g´´ol Poruby při přáteláku byl v podstatě shodný s prvním gólem včera.

Loňský mančaft se mi zdál dravější, ale mohu se samozřejmě mýlit, ale Ráce je opravdu škoda.

Pořád si říkám, jak by to vypadalo, kdyby za nás hrál někdo takový jako Rosťa Vlach, taková síla, to se hned tak nevidí...
 
26.08.2019, 10:00
 
Typický postupový kádr byl ten vsetínský v sezóně 93/94.
Už prvním zápase v Hodoníně (7:1?) byl jasně vidět rozdíl třídy, totéž pak měl Hradec Králové rok předtím (Vsetín tam na začátku sezóny prohrál, tuším, 10:1, nebo tak nějak).
Český hokej byl ovšem tehdy na tom mnohem líp, řekl bych že tehdejší vsetínský prvoligový mančaft by hrál minimálně semifinále nynější extraligy.
Ale kde brát adekvátní postupové hráče teď?
Letos to může být i postup (pokud se objeví ještě vzývání obránci), nebo i "jen" zase semifinále.
Ovšem pokud spadne Kladno, uzavření extraligy, myslím, nehrozí. Jarda Jágr by to tak nenechal, leda by snad extraligu uzavřeli ještě během sezóny...
 
12.08.2019, 17:36
 
Na každý domácí zápas už od začátku velkou plachtu přes celé stání s přeškrtnutým "logem" Českého hokeje a na Litomě´řice něco speciálního.

Bitva začíná!
 
09.08.2019, 19:41
 
Když už je řeč o Pešánovi, máme se evidentně na co těšit
odkaz
 
09.08.2019, 19:16
 
Půček neskončil apriori v Benátkách, ale v Liberci, který má v Benátkách farmu.

V článku se píše, že je Liberec je vyhlášený výchovou talentů, jak by ne, když mu šéfuje zakladatel slavných hokejových akademií a nyní i spasitel Českého (Králova) hokeje Pešán...
 
02.08.2019, 15:46
 
A je to tady!

Vyřazení juniorů platí!

odkaz

Až tady budou hrát Litoměřice, musí být poznat, že hrají na Vsetíně!
 
02.08.2019, 15:33
 
Už jsem si lištil!

Pro jistotu dvakrát!

Někteří tady přece plakali a naříkali, že jsou permanentky drahé, že to odradí "opravdové" fanáty, a naopak, že vedení usiluje svou cenovou politikou, aby tady z toho byl druhý "fenomén Kometa"

Tak jsem si z toho udělal trochu p.del.

Ale abys neřekl, jdu si lištit za roh Lapače lištit ještě potřetí
 
02.08.2019, 12:57
 
Počet prodaných permanentek by nás měl spíše děsit. Vzhledem k jejich zdražení si je jistě začala v hojném počtu kupovat vemena, která se budou jenom dívat...
 
31.07.2019, 17:36
 
Flašare, nesuď, abys nebyl souzen, by´t má Cromwel jen jedno l!

K Richardu Š. jedna poznámka. V roce 1989 jsem cestoval s hokejisty do Hodonína (vedli jsme tam 1:0, gól dal, myslím Kašpar).

Půlka hokejistů, jak jinak, nastoupila v Gottwaldově, včetně trenéra J. Vodáka, který ještě připomenul, že se musí v UH vyzvednout "mladý" a opravdu tam na autobusovém nádraží nastoupil do autobusu Richard Šebestů.

V pondělí jsem čekal na Vsetíně na vlak a zase jsem ji tam viděl, jako vždy.

Novou, avšak z odkazu tzv. vsetínského fenoménu čerpající "arénu" tam, co kdysi byla Delta, přiznejme se, že peníze na "opravy" Lapače jsou tak nějak vyhozené.

Ano, patřím k těm, které hokej na Vsetíně okolo roku 94-95 přestal tak nějak osobně zajímat, poslední mnou navštívený zápas byl prosinec(?) 94 na Slavii.
 
25.07.2019, 18:32
 
Chtěl jsem taky napsat, že je to znamením doby.

Nicméně teď by se mohlo a mělo ukázat, jestli tzv. fenomén Vsetín, teď už této době navzdory, skutečně existuje...

Ostatně dalších zápasů se Zlínem se bát nemusíme, Král a spol. nás kvůli Lapači do extraligy nepustí, leda by snad Zlín spadl dřív, než se to uzavře, což je nejpozději letos
 
25.07.2019, 17:54
 
A ti polští chuligáni by mlátili vlastně koho?

Nás, nebo gottwaldovce, nebo vepře, kdyby se to hrálo ve Vepřově?

Nebo všechny?
 
23.07.2019, 19:10
 
Přejdi, Subni, přejdi.

Třeba golf je pro Tebe jako stvořený.
 
23.07.2019, 18:50
 
Subni, nikdo to sice neříká, ale pokuty se za to platí.

Mám-li říct svůj osobní názor, tak pyrotechnika je v uzavřeném prostoru vždy hovadina, kterou používají, nechci psát co.

Kapišto?
 
22.07.2019, 19:03
 
Možná už si permanentky, vzhledem k důležitosti sezóny a jejich ceně, kupují stejní lidé, co chodí na hokej v Brně, viz příslušně Ros´tovy příspěvky na to téma
 
22.07.2019, 18:04
 
Nebyl to Josef K., díky němuž chodil Rosťa zadarmo na hokej?

Ohledně levnějšího vstupného pro mládež, které je leitmotivem letošní okurky, navrhl to už někdo vedení, diskutoval to někdo s ním?

Jaká byla případná reakce?

Pokud bychom brali doslova Subniho, mělo by se správně na Lapači skandovat, že ne Král je (víme co), ale že to je D. Tobola.

To jsou paradoxy!

 
19.07.2019, 18:09
 
Souhlasím s Jarahem.

Puk k permanentce by měl vážit aspoň metrák a měl by být, přinejmenším, ze zlata.

Dvacetičtyřkarátového.

Pak by Jarah mohl za takový puk obstarat i adekvátní posily a nemusel by ho házet do koše.
 
18.07.2019, 17:26
 
Nevím, jestli by si ještě mladí dokázali koupit lístek u pokladny. Otázka je už jenom to, zdali by tu pokladnu dokázali najít, respektive, zdali by vůbec dokázali najít Lapač, respektive zdali by vůbec z hokeje něco měli, protože se musí pořád dívat na mobil.

Mladí jsou dost možná už odepsaní a cena vstupenek v tom hraje evidentně jen zcela nepodstatnou roli.

Kdo z mladých dnes, jak to popsal Subni, by hodil aktovku do kouta a běžel na hokej, nebo si doma všelijak šil vlajky (klasickou variantu tvořily dva trojúhelníky, jeden červený a druhý bílý, přes to modré zetko) jako my?

I kdyby málokterý, tak je to moc.
 
16.07.2019, 18:30
 
Nadhodil jsem to téma schválně, včetně řečnické otázky, na kterou jsem si nemusel ani odpovídat, odpověděly na ni následující příspěvky.

Ano, chtěl jsem naznačit, že fenomén Vsetín, nemusí trvat věčně, že po zkušenostech z minulého play-off se dá říct, že mu daří spíše na výjezdech než doma.

Fakt, že Brno má x-krát víc obyvatel, není a nemůže být odůvodněním a ospravedlněním toho, proč na Vsetíně nechodí na domácí zápasy stabilně třeba čtyři tisíce diváků (jak by se slušelo, a patřilo), kteří od začátku do konce fanaticky, to podtrhuji, povzbuzují za jakéhokoliv stavu (samozřejmě utopie).

Je to opravdu cenami vstupenek a permanentek, jsou opravdu až tak drahé, že jsou luxusním zbožím?

Těch faktorů, které mají na to vliv, je samozřejmě vliv a některé z nich rozebrali již předřečníci, pochopitelně nelze opominout ani vliv internetových přenosů.

Z těch by ale měly mít kluby takové peníze, aby pak například nemusely všechno dohánět třeba právě cenami vstupenek.

Proto se hraje např. v NHL tolik zápasů, protože se prodávají vysílací práva. Peníze, které za přenosy dostávají kluby v první lize, budou asi opravdu jen symbolické.

Na druhé straně si slavný Jarda Jágr nedávno stěžoval, že jsou i nás vstupenky hodně podhodnocené, vzhledem k tomu, jaké procento příjmů u klubů tvoří vstupné, jako příklad uváděl, že se kluby v německé druhé lize pohodlně ze vstupného uživí (???).

A za mě ještě poznámku na konec. Co silně a zásadně nepřispívá atmosféře na Lapači, je nahlas pouštěná hudba při rozbruslení před zápasem.

Tím byl právě Lapač kdysi pověstný, že už se hulákalo při rozbruslování, ty hity, které se při něm pouští (kdo je vybírá a proč se vlastně pouští, jsme na přece na hokeji a ne na diskotéce), jakékoliv fandění předem zabíjejí, a tím i pochopitelně posílají do kytek"atmosféru", která především dělala Lapač Lapačem.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín