Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "shakki" |  vypnout filtr
 
123456>
13.06.2020, 23:38
 
Reakce na Petrklic: Ogaři co blázníte. D.T. přeca nemože...
Tak ono to dopadlo jak se předpokládalo, svaz prostě nechal ty kluby "vycukat" a po období kolonaviru a "postupu" Havířova do ligy Akademií, či jak se ta instituce jmenuje v podstatě byli sami. Navíc jak Tobola zminuje, ten tým dozná zase za pár let změnu, mezitím se zase promění počet klubů. S jediným s čím nesouhlasím je to, že jak Tobola doufá že se upozornilo na problémy v českém hokeji a že kauza pomůže k zlepšení - takovým optimistou nejsem, svaz využil současné situace a bude jezdit na svém písečku dále podle své koncepce, respektive nekoncepce. V dohledné době zlepšení kvality ať už mládežnických, tak seniorských soutěží nevěřím a vzhledem že Král zase bude šéfem svazu, vůbec nic se nezmění.
 
20.04.2020, 15:18
 
Jan "Srdce" Srdínko. No zajímavá volba, doposud působil pouze jako asistent ve Slavii. Snad je to dobrá volba, přeji mu ať se mu comback vyplatí stejně jako Dopitovi, který valachy vytáhl do 1. ligy. Hodně štěstí.s
 
19.12.2019, 19:12
 
odkaz

S nižšími počty mužstev vzrostou konkurence a kvalita soutěží,“ uvedl v tiskové zprávě prezident svazu Tomáš Král.

Ten Král mě baví, před lety řekl, že větší počet týmů zajistí více šancí mladíků xD. Tak co chtějí, chtějí mít kvalitní mládež, nebo kvalitní soutěže? xD A co Benátky? Ten tým bude na sestup, nebude tam zase nějaká vyjímka pro kluby, které jsou farmou pro Extraligové týmy? xD. Bude to ale pozitivní účinek, je tu šance, že taková Kadaň přestane být ostudou ligy .
 
02.12.2019, 10:01
 
Reakce na scouser: Btw, pro všechny " my se vrátíme, tam...
Já hlavně nechápu, že ty lampasáky vůbec někdo trpí. Stadion otřesný, mládež taky nic moc, nebýt toho že poslední roky tam pomohli vychovat tři golmany, tak se o nich ani nemluví. Klub a město pomalu nemá peníze ani na 1.ligu a chtěli by Extraligu. Top ligu, jak profi, tak mládežnickou, nebo amaterskou by měli hrát nejlepší týmy. Když na to Vsetín nemá, svět se nezboří, radši hrát na špici v 1.lize, než na spodku v Extralize a většinou je to epizodní záležitost s ostudnými výsledky - viz roční anabáze Jihlavy (opakovaně) a ještě ostudnější anabáze Ustí, což zruinovalo klub.
 
23.11.2019, 19:48
 
Reakce na Rst: Dnes do třetice v bílém. Tyhle bílé dresy...
Já modro-modrou variaci dresů jsem bral jako smutnou realitu, že klub pro to aby se finančně stabilizoval, udělá cokoliv. Osobně se mi líbili ty modré dresy ve kterých vyhráli baráž, s malým znakem klubu v horní polovině přední strany. Naopak nejméně a naprosto bez špetky snahy se mi zdáli dresy ze sezony 01-02, sezonu po zabásnutí Zubíka, chápal jsem že klub si nemohl moc vyskakovat, ale to jak tam prostě plácli až zbytečně velké logo doprostřed dresu byl prostě odfláknutý design. Mimochodem, dres s "andělem" ve předu myslím byl vytvořen ve spolupráci fanoušky, buď bylo tehdy hlasování o podobě dresů na webu, nebo dokonce vedení vyhlásilo soutěž o návrh dresů pro příští sezonu. Přesně už si nepamatuji.

Jinak dnes za 3 body s Jihlavou, "hokej" a spol si neužijí svoji minutu slávy na diskuzním fóru xD
 
20.11.2019, 20:42
 
škoda ogaři, bohužel Slavia měla Vampolu a ten jim zařídil 4 z 5 branek. I tak sympatické je to, že to na konci nezabalili a uhráli aspoň bod.
 
31.10.2019, 23:40
 
Lidi co říkáte na šaškárnu, která se v poslední dva zápasy děje v Extralize, myslím tím jak Pardubice museli kvůli srajdě poslat do Varů juniory a teď i Litvínov nechce odložit zápasy, protože taky čichají snadnější 3 body. Vím že je to vše dle pravidel, ale tak nějak postrádám smysl těch zápasů, koho ta hra může bavit, hráče ne, trenéry ne, diváky už vůbec ne. Nehledě na to, že se tím sníží kvalita už tak špatné soutěže a celkově regulernost. Ale mluví se tu o českém hokeji, takže je to tak nějak normal pro všechny ne? xD
 
26.10.2019, 19:41
 
Asi tak se vsi účtě k Sokolovu, tři body byla povinnost. Jsem rád že Dostalek pokračuje ve své formě a že Radim97 oslavil jubileum gólem a asistencí. Jen tak dal ogari.
 
23.10.2019, 13:00
 
Jirka Hunkes, více než kvalitní posila, snad ve svých letech na to stále má a bude přínosem. Vím že je to předčasné, ale bylo by fajn, kdyby on nebo Kudělka zůstali ve Vsetíně déle, třeba další sezonu. Tým potřebuje zkušené hráče, vedle kterých by rostl třeba takový Ondráčka. Doufám taky, že posílení obrany neodnese právě on, ale třeba takový Drtina, který mi příjde nejslabší. Jak jsem se díval, je ve Vsetíně pouze na hostování. To jako je stále hráčem Litvínova? Na poměry 1.ligy zase kvalitní posila, ale doteď nehrál, snad ten deficit nebude tolik vidět. Přeji ať se mu na Lapači daří.
 
20.10.2019, 13:18
 
Reakce na lahev8: Myslím, že většině lidí nevadí výsledk...
já bych chtěl vidět, co by se psalo kdyby Vsetín byl skutečně poslední, příkladem toho můžou být příspěvky které se zde psali tak ještě několik let zpět v období neúspěšných pokusů o postup do I.ligy. Vyhazovali se tady hráči, kteří se potom podepsali pod postupem. Ten mýtus, že na Lapači si nikdo nedovolí hrát na "50%" platil spíše v období titulů, kde ti hráči byli roky pospolu, nebo se znali ještě ze Zlína a okolí. Dneska ti hráči jsou ze všech stran, na pár měsíců v roce, odehrají si svoje, jdou dál. Za pár let se možná postoupí do ELH a bude se zase psát, jak všichni ti, kteří tu byli předtím makali na 120% a nikdo si nevzpomene na tradiční špatné začátky v I.lize. A můžeme jít zase do historie, v období prvního titulu tým hrál v první polovině spíše o záchranu - myslím že jsem to tady už ale psal.
Tyto řeči ničemu neprospějí, na 50% když se bude vyhrávat se v klidu může hrát základní část, rozhodující, jak hráči přistoupí k play off, to už by ten tým měl být dostatečně vyladěný, hráči by se mohli už poznat.
 
19.10.2019, 23:06
 
Reakce na vajdik: Tady se ukazalo ze ELH je jinde...nebe...
Myslím si že ten tým je kvalitou postaven 4. 5. místo, jako minulou sezonu, až na to, že nikdo nepředpokládal že se z Roba s Pechance a Jonáka stane taková úderná trojka, která valachy prakticky sama vytáhla na druhé místo. Negativní stránka tohoto se potom projevila v play off. Bodování aktuálně je daleko více vyrovnané, stejně jako formace, to byl záměr trenérů. Ale ne vše prostě vyšlo a muselo se sáhnout ať už z nutnosti (Března x-/) či z toho že to někomu nešlapalo. Nemůžeme čekat že Gorcik bude dávat jeden bod za druhým jak z kulometu - je možné že si ho zase Vary stáhnou, to vidím jako negativum toho hostování, ale pokud pomůže týmu k vyšším příčkám, může z toho profitovat nejen on, ale i zbytek týmu a nastartovat tak jiné hráče.
 
19.10.2019, 20:22
 
Reakce na Cromwel: Takže.... Gořčík okamžitě do Valmezu....
Gorčíka bohužel nemůžou hodit do Valmezu, ale mohou ho odvolat hostování z Varů, odkud přišel xD. Jakožto by to bylo třeba, protože aby někdo udělal tři body, to se nedělá xD. Ne vážně, ať to borcům šlape takto dál.
 
18.10.2019, 19:26
 
Reakce na Rst: Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se ...
Já myslím že v Litoměřicích jsou rádi, vždyť který sponzor do nich v dnešní době nasype do klubu finance prakticky zadarmo? A ještě k tomu jim zajistí zadarmo hráče a vylepšení zázemí? Nikdo! Takže pro ně je to jakoby tamní klub koupili šejkové xD. Vždyť ten klub byl podobně jako Kadaň před příchodem svazu na odpis, ani se nevědělo zda budou hrát 1.ligu.
 
18.10.2019, 17:42
 
Reakce na hokejvsetin: Muhehee: A ty budeš asi řádně vyl...
Počkal bych až ti kluci se ukážou v "akci". Třeba takový Pechanec nebo Jonák jsou v rámci Extraligy solidní podprůměr, dokonce i odpad (nic proti těm klukům), ale v rámci 1.ligy jsou nadprůměr. Gorcík udělal v ročníku kdy hrál s Varama 1.ligu 16 bodů, letos za Sokolov měl v 5 zápasech 4+1, což je solidní bilance. Nevím na jak dlouho má vyřízené hostování, ale jestli bude bude pokračovat v těchto výkonech, bude pro tým posilou. Kudělka je solidní hráč i na poměry v Extralize - co by za něj dali třeba ve Zlíně, kde by se určitě neztratil.

Není jednoduché najít zajímavou posilu, jak tady někdo psal, moc Gulašů, Pastrňáků se tady nepohybuje a když jo, bylo by s podivem kdyby zamířili na Lapač. Jsou tady totiž Ekonomické důvody, které jsou docela podstatné. Taky bych rád, kdyby třeba směrem do obrany tým byl kvalitnější, ale musí se pracovat s tím co je. Takový Dostálek vypadá že se chytl, zlepšuje se Řehuš. Věřím že HC Králův kšeft na Lapači ogaři vyklepnou. Nezlobil bych se kdyby zas někdo nešupnul nějaký hattrick.
 
10.10.2019, 17:01
 
Tady je zase nazvraceno xD. Vypadá to, jako by některým stará nedala xD. Ruplo se Budějkama, dá se říci adept na postup, těsně se ruplo s Přerovem, odkud se body snadno nevezou, nebo mám takový pocit už od dob z II. Národní ligy. Že se některé posily nechyly? Stalo se bohužel, třeba takový Řehuš se už více chytá, bude se muset vyřešit situace okolo chybějícího Březiny. Řekl bych že nemám strach že by se Play off neudělalo, spíše potom záleží v jaké formě potom celkově tým bude. Psal jsem to už dříve, v konečném důsledku je důležité aby se sbírali body do konce základní části, je v silách klubu hrát okolo čtvrtého pátého místa - myslím si že taková byla síla i loňského mužstva, kde třeba takový Prostějov docela se pozičně propadl a jak valachům ve čtvrtfinále zatápěl.
 
25.09.2019, 22:06
 
asi tak, minulý zápas dal hattrick Kucharczyk, dneska Březina, líbilo by se mi kdyby příště zase někdo jiný - třeba to protrhne konečně Řehuš nebo kritizovaný Dostálek. Radši budu když se bude bodovat a udělá se dobrá výchozí pozice do play off, než aby si nějaký hráč naháněl osobní statistiky a v play off vybouchl jako Rob, Pechanec a Jonák, aneb stačilo ubránit tyto tři a stěží se přelezl Prostějov - jak to dopadlo s Budějkama všichni víme. Trenéři chtěli aby síla byla rozložena mezi více hráčů, aby byli schopni všichni rozhodnout. To se myslím zatím daří. Sice znovu řeknu, že se novicům nedaří zcela, ale o vánocích se může třeba trápit Kucharczyk nebo Vítek atd. Důležité je, že je dokáže v pravý čas zastoupit někdo jiný. A mezi námi, důležité je jak zahrají nakonec v play off, jestli se udělá finále, nikoho nebude zajímat co bylo v prvních 8 kolech. Stejně tak jako si nikdo nevzpomene (krom skalních fanoušků), že v první polovině soutěže sezony 94/95 hrál tým spíše o záchranu než o titul.
 
25.09.2019, 20:05
 
Díky Březinovi za tři body, "nováčci" v sestavě zatím spíše zklamání, ale důležité že se Ustí porazilo. Když se tak dívám v onlajnech na Budějky, buďme rádi, že se týmu daří výsledkově, když už nic. Díky ogaři a hodně štěstí do dalšího kola.
 
25.09.2019, 16:48
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Nebudu. Ona je to pravda, al...
Pravděpodobnost že se podaří v dnešní době vytvořit mašinu na sportovní úspěchy je strašně malá. Minimálně dle stabilní finanční situace klubu a vedení, které je ochotné naslouchat požadavkům sportovního úseku musí být schopný sportovní manažer - trenér. Bohužel na trenéry Česko musí hodně žehrat, nedivím se že Zábranský, Straka do nedávna stáli sami na lavičce, protože schopných trenérů máme jak ve fotbale, tak v hokeji málo. Vidím to na Slavii, tam se skutečně sešlo to co potřebovali, téměř bezedné zdroje z Číny, Nezmar s Trpišovským, kteří fungovali dobře v Liberci, nyní z toho všeho nesou ovoce. To je bohužel jeden z mála případů...
 
24.09.2019, 11:08
 
Zase hysterie kolem jednoho hráče, být kritiky, kritizoval bych třeba i takového Řehuše, který do týmu přišel jako daleko více rozdílový hráč než Dostálek. To samé platí o Procházkovi, od Březiny se taky čekalo po relativně dobré přípravě více. Nemyslím si že je zadrhnutý jediný hráč, počkal bych se soudy minimálně do 15 kola - a i přes to, budu radši když se týmu výsledkově bude dařit, můžou to být v klidu těsné výhry, ty možná řeknou o týmu mnohem více než jasné výhry nad Kadaní, která má být už tři roky v III. lize.
 
23.09.2019, 21:23
 
Reakce na jarah: Nevím možná ano a Tobola mu vzal výhru ...
Že se netrefil Dostálek? Já jsem trpělivý, když se podíváte, produktivní zatím není ani takový Řehuš, Procházka, či Volf nebo Doktor, který ani dneska nenastoupil. Já mám s těma klukama trpělivost. Dneska se trefilo více hráčů, skoro 40 letý Kuchaczyk jim ukazuje co je třeba aby ta branka padla. Ale říká, nekritizuji, jsem rád že to kdekomu dneska napadalo, i takovému Březinovi či Vítkovi, snad tady zase nevyleze petrklíč se svýmy moudry...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.