Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "shakki" |  vypnout filtr
 
123456>
19.10.2019, 23:06
 
Reakce na vajdik: Tady se ukazalo ze ELH je jinde...nebe...
Myslím si že ten tým je kvalitou postaven 4. 5. místo, jako minulou sezonu, až na to, že nikdo nepředpokládal že se z Roba s Pechance a Jonáka stane taková úderná trojka, která valachy prakticky sama vytáhla na druhé místo. Negativní stránka tohoto se potom projevila v play off. Bodování aktuálně je daleko více vyrovnané, stejně jako formace, to byl záměr trenérů. Ale ne vše prostě vyšlo a muselo se sáhnout ať už z nutnosti (Března x-/) či z toho že to někomu nešlapalo. Nemůžeme čekat že Gorcik bude dávat jeden bod za druhým jak z kulometu - je možné že si ho zase Vary stáhnou, to vidím jako negativum toho hostování, ale pokud pomůže týmu k vyšším příčkám, může z toho profitovat nejen on, ale i zbytek týmu a nastartovat tak jiné hráče.
 
19.10.2019, 20:22
 
Reakce na Cromwel: Takže.... Gořčík okamžitě do Valmezu....
Gorčíka bohužel nemůžou hodit do Valmezu, ale mohou ho odvolat hostování z Varů, odkud přišel xD. Jakožto by to bylo třeba, protože aby někdo udělal tři body, to se nedělá xD. Ne vážně, ať to borcům šlape takto dál.
 
18.10.2019, 19:26
 
Reakce na Rst: Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se ...
Já myslím že v Litoměřicích jsou rádi, vždyť který sponzor do nich v dnešní době nasype do klubu finance prakticky zadarmo? A ještě k tomu jim zajistí zadarmo hráče a vylepšení zázemí? Nikdo! Takže pro ně je to jakoby tamní klub koupili šejkové xD. Vždyť ten klub byl podobně jako Kadaň před příchodem svazu na odpis, ani se nevědělo zda budou hrát 1.ligu.
 
18.10.2019, 17:42
 
Reakce na hokejvsetin: Muhehee: A ty budeš asi řádně vyl...
Počkal bych až ti kluci se ukážou v "akci". Třeba takový Pechanec nebo Jonák jsou v rámci Extraligy solidní podprůměr, dokonce i odpad (nic proti těm klukům), ale v rámci 1.ligy jsou nadprůměr. Gorcík udělal v ročníku kdy hrál s Varama 1.ligu 16 bodů, letos za Sokolov měl v 5 zápasech 4+1, což je solidní bilance. Nevím na jak dlouho má vyřízené hostování, ale jestli bude bude pokračovat v těchto výkonech, bude pro tým posilou. Kudělka je solidní hráč i na poměry v Extralize - co by za něj dali třeba ve Zlíně, kde by se určitě neztratil.

Není jednoduché najít zajímavou posilu, jak tady někdo psal, moc Gulašů, Pastrňáků se tady nepohybuje a když jo, bylo by s podivem kdyby zamířili na Lapač. Jsou tady totiž Ekonomické důvody, které jsou docela podstatné. Taky bych rád, kdyby třeba směrem do obrany tým byl kvalitnější, ale musí se pracovat s tím co je. Takový Dostálek vypadá že se chytl, zlepšuje se Řehuš. Věřím že HC Králův kšeft na Lapači ogaři vyklepnou. Nezlobil bych se kdyby zas někdo nešupnul nějaký hattrick.
 
10.10.2019, 17:01
 
Tady je zase nazvraceno xD. Vypadá to, jako by některým stará nedala xD. Ruplo se Budějkama, dá se říci adept na postup, těsně se ruplo s Přerovem, odkud se body snadno nevezou, nebo mám takový pocit už od dob z II. Národní ligy. Že se některé posily nechyly? Stalo se bohužel, třeba takový Řehuš se už více chytá, bude se muset vyřešit situace okolo chybějícího Březiny. Řekl bych že nemám strach že by se Play off neudělalo, spíše potom záleží v jaké formě potom celkově tým bude. Psal jsem to už dříve, v konečném důsledku je důležité aby se sbírali body do konce základní části, je v silách klubu hrát okolo čtvrtého pátého místa - myslím si že taková byla síla i loňského mužstva, kde třeba takový Prostějov docela se pozičně propadl a jak valachům ve čtvrtfinále zatápěl.
 
25.09.2019, 22:06
 
asi tak, minulý zápas dal hattrick Kucharczyk, dneska Březina, líbilo by se mi kdyby příště zase někdo jiný - třeba to protrhne konečně Řehuš nebo kritizovaný Dostálek. Radši budu když se bude bodovat a udělá se dobrá výchozí pozice do play off, než aby si nějaký hráč naháněl osobní statistiky a v play off vybouchl jako Rob, Pechanec a Jonák, aneb stačilo ubránit tyto tři a stěží se přelezl Prostějov - jak to dopadlo s Budějkama všichni víme. Trenéři chtěli aby síla byla rozložena mezi více hráčů, aby byli schopni všichni rozhodnout. To se myslím zatím daří. Sice znovu řeknu, že se novicům nedaří zcela, ale o vánocích se může třeba trápit Kucharczyk nebo Vítek atd. Důležité je, že je dokáže v pravý čas zastoupit někdo jiný. A mezi námi, důležité je jak zahrají nakonec v play off, jestli se udělá finále, nikoho nebude zajímat co bylo v prvních 8 kolech. Stejně tak jako si nikdo nevzpomene (krom skalních fanoušků), že v první polovině soutěže sezony 94/95 hrál tým spíše o záchranu než o titul.
 
25.09.2019, 20:05
 
Díky Březinovi za tři body, "nováčci" v sestavě zatím spíše zklamání, ale důležité že se Ustí porazilo. Když se tak dívám v onlajnech na Budějky, buďme rádi, že se týmu daří výsledkově, když už nic. Díky ogaři a hodně štěstí do dalšího kola.
 
25.09.2019, 16:48
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Nebudu. Ona je to pravda, al...
Pravděpodobnost že se podaří v dnešní době vytvořit mašinu na sportovní úspěchy je strašně malá. Minimálně dle stabilní finanční situace klubu a vedení, které je ochotné naslouchat požadavkům sportovního úseku musí být schopný sportovní manažer - trenér. Bohužel na trenéry Česko musí hodně žehrat, nedivím se že Zábranský, Straka do nedávna stáli sami na lavičce, protože schopných trenérů máme jak ve fotbale, tak v hokeji málo. Vidím to na Slavii, tam se skutečně sešlo to co potřebovali, téměř bezedné zdroje z Číny, Nezmar s Trpišovským, kteří fungovali dobře v Liberci, nyní z toho všeho nesou ovoce. To je bohužel jeden z mála případů...
 
24.09.2019, 11:08
 
Zase hysterie kolem jednoho hráče, být kritiky, kritizoval bych třeba i takového Řehuše, který do týmu přišel jako daleko více rozdílový hráč než Dostálek. To samé platí o Procházkovi, od Březiny se taky čekalo po relativně dobré přípravě více. Nemyslím si že je zadrhnutý jediný hráč, počkal bych se soudy minimálně do 15 kola - a i přes to, budu radši když se týmu výsledkově bude dařit, můžou to být v klidu těsné výhry, ty možná řeknou o týmu mnohem více než jasné výhry nad Kadaní, která má být už tři roky v III. lize.
 
23.09.2019, 21:23
 
Reakce na jarah: Nevím možná ano a Tobola mu vzal výhru ...
Že se netrefil Dostálek? Já jsem trpělivý, když se podíváte, produktivní zatím není ani takový Řehuš, Procházka, či Volf nebo Doktor, který ani dneska nenastoupil. Já mám s těma klukama trpělivost. Dneska se trefilo více hráčů, skoro 40 letý Kuchaczyk jim ukazuje co je třeba aby ta branka padla. Ale říká, nekritizuji, jsem rád že to kdekomu dneska napadalo, i takovému Březinovi či Vítkovi, snad tady zase nevyleze petrklíč se svýmy moudry...
 
22.09.2019, 15:00
 
Reakce na dronte: Zdavím, začínáte se zvedat? My jsme zí...
Bez urážky, ale pokud klub a jako tým chce minimálně pomýšlet na semifinále, soupeře jako Kadaň by měl porážet. Tři roky po sobě byli poslední a jen nesestup je zachránil od pádu do II.ligy, kde patří. Jsem relativně trpělivý s valachy, protože odešla půlka týmu, včele s Robem, ale jestli rupnou s Kadaní, tak opravdu je něco špatně.
 
22.09.2019, 12:29
 
Reakce na mmech: Ty asi nevíš že Dostálek je z Vepřova. ...
pokud to není blbý pokus o vtip, tak se zařazujete svýma komenty hned za kníračem. V období titulů jádro Vsetína tvořili hráči kteří prošli, nebo byli přímo odchovanci Zlína, mezi něma takový Rosťa Vlach či Tonda Stavjaňa a neřekl bych že by byli k týmu nasazeni proto aby vše kazili. Dejte tomu hráči čas na adaptaci, nečekejme že z něj bude hned druhý Rob, který mimochodem jako Dostálek přišel předtím z Budějovic.
 
21.09.2019, 20:18
 
gratulace dneska ogarům, ubojovaná výhra je lepší než jasná výhra. Jen tak dál.
 
19.09.2019, 12:05
 
Asi tak co se čekalo. s Robem odešlo asi 8 hráčů, obrana je určitě chudší o zkušenosti Frola, Mikuše, celkově méně zkušenější než minulý rok. útok kompletně překopaný, soutěžní utkání je něco jiného než příprava, takže se nový tým nějaký čas bude sehrávat. Říkal jsem si že mohli zkusit udělat takového Květone, Svačinu, ale chápu že ti borci stále myslí na Extraligu než na první ligu + ekonomické požadavky asi vyhrály. Uvidí se, krom takového Ústí, Kadaňě či Sokolova to nebudou mít valaši jednoduché nikde, zvláště na tým jako je Vsetín se každý bude chtít vytáhnout. Snad to tedy bude lepší.
 
17.06.2019, 10:13
 
Reakce na jarah: Chomutov a nespravedlnost, to se nedá a...
Může i nemusí být. Kladno bude mít problém sestavit konkurence schopný tým pro Extraligu, do Ustí pošle povětšinou juniory a ti ten tým nevytrhnou. Chomutov zatím ani nemá podepsaného jediného hráče, kdoví jak to tam nakonec bude, dle mého v budou v Chance lize mít naprosto jiné starosti. Litoměřice na postup nezbrojí, spíše na osmičku. Pro Prostějov největší posilou je to že zůstavá Nouza s Divíškem, zůstává jim i golman Neužil, společně s Budějkami a Jihlavou, Vsetínem budou patřit do čtyřky, pořadí může být všelijaké.
 
17.04.2019, 00:32
 
Reakce na Petrklic: No, před nejakým časem sem viděl nej...
Dle všeho řeší jistý zdravotní problém, o kterém nechce mluvit. Jestli je to chlast, nebo něco jiného je to čistě jeho věc. Vím že Tesařík se o něm vyjadřoval, že je s ním v kontaktu, ale že to není aktuální téma. Za mě, má za sebou dobrou kariéru a má věk na to už ji ukončit. Ostatně dokázal prakticky maximum co mohl, má dceru a syna, je možné že se chce věnovat jim.
 
10.04.2019, 13:16
 
Reakce na rst: Shaki, jedna věta, že nebažíš po extraliz...
Nepochopil jste co jsem napsal. Já osobně jsem taky bral v potaz to, že semifinále je strop. Je tu ale jistá flustrace z toho, že to hráči Budějkám až moc zjednodušili. To ze mě nedělá fanouška úspěchu, to ze mě dělá spíše člověka, který chce aby klub byl ambiciozní a aby se neukolébal tímto úspěchem. Já osobně vidím případný postup do extraligy tak za 5 sezon, s tím že se musí ještě hodně věcí nastavit tak aby ten tým i klub byl na postup připraven. Na rovinu, bude muset přijít asi ještě jiný partner, který by zajistil finacování. Zázemí je super (ať si říká Zigmund co chce), ale opravy které třeba na stadionu probíhají určitě nejsou na škodu. Změny budou muset přijít i časem na skladbu týmu, přičemž zase záleží na finančních možnostech týmu, ale i dostupnosti na trhu hráčů.
A ohledně atmosféry na stadioně jsem si dobře vědom, právě proto bych jim přál aby jim klub mohl nabídnout ty nejlepší možné soupeře. Na rovinu, na 2.ligu se chodilo i tak, ale když ten potenciál tam je, proč ho nevyužít ve vyšší soutěži?
 
10.04.2019, 11:42
 
Reakce na dzinda_: Promiň, ale svým příspěvkem ukazuješ,...
Laskavě si nech poznámky ohledně toho, že jsem výherní fanoušek a že bažím po extralize. K Vsetínu mám krom klubu, silný vztah i jako k městu. Proto ikdyž to může znít tvrdě, s některými názory co řekl Jenaček prostě nesouhlasím. To neznamená že ho nerespektuju, pro Vsetín toho udělal strašně moc. Ale mám někdy dojem, že možná by nebyla od věci nějaká změna. Vezmu příklad z Olomouce. Tam do nedávna trénoval Petr Fiala, který byl na pozici hlavního kouče 8 let. Za jeho působnosti nejenže Olomouc se vypracoval ve špičkový prvoligový klub, ale korunoval to i postupem do Extraligy, což se mu podařilo předtím už s Jihlavou. Zároveň dokázal tým i úspěšně zachránit. I přes to, se klub rozhodl pro změnu nějdříve v osobě Zdeňka Venera, následně pro Zdeňka Motáka a Jana Tomajka, kteří posunuli tým zase trochu dál. Luboš se v klubu pohybuje na různých pozicích 16 let. Za tu dobu člověk trochu ztratí objektivitu k některým věcem. Byla to úspěšná sezona, ale jak Jirka Dopita řekl, někteří hráči odešli proto, protože nesplnili to co se od nich čekalo, že se čekalo že pětky budou vyrovnanější. Semifinále se dosáhlo, ale Budějky se mohly více potrápit. Stále je na čem pracovat a je jedno zda tým má za cíl extraligu, nebo jen finále či postup do play off.
 
10.04.2019, 00:06
 
Reakce na Gerard: Po přečtení rozhovoru s panem trenérem...
Jestli to budou stavět podle stejného klíče, že první dvě řady budou produktivní a další dvě budou "defenzivní" nebo "bouchači", tak to nemá šanci na úspěch. Daleko víc realistické hodnocení podal Dopita, který na rovinu řekl, že tým byl o jedné řadě. To se projevilo v Play-off. Už před ním jsem měl strach, jestli Roba a jeho řadu si soupeř nepohlídá. Jistě že pohlídal. Ať si Jenaček uvědomí, že play off se nedá takto hrát. Je sice fajn, že máme dříče Vítka, ale i o těchto hráčů se čeká větší produktivita, minimálně skz svou postavu by měl chodit před kasu a stínit brankáři. Každý rok opakuje neustále, že skládají tým jako puzzle. Tuhle hlášku už slyším poněkolikáté, ale tým měl viditelné mezery v defenzivě, i v ofenzivě, hlavně tím, že se produktivita soustředila prakticky do jednoho útoku.
 
08.04.2019, 22:58
 
Shlédl jsem obě videa + reportáž ze přestávky play off Extraligy na téma vyřazení hokeje. Prakticky všichni rozhodnutí nerozumí, nemají důvěru ve vedení svazu, myslí si že to zase mládežnický hokej jako takový poškodí. Koruna na tom je, zrušení sestupu na sezonu, kvůli tomu, aby se mladí mohli připravit v klidu na MSJ ve Třinci a Ostravě - na rovinu kolik hráčů z té ligy tam reálně pojede? Já bych řekl tak jeden, možná dva. Zbytek už bude hrát minimálně Chance ligu, nebo zámořskou či jinou Evropskou juniorku. Zase si dělají alibi, aby se uchránili větší celky.
Zigmund sám říká, že většina reprezentantů pochází původně z menších klubů. Nenapadlo je náhodou že těmito zásahy budou likvidovat základy mládežnického hokeje? Jakou motivaci budou mít města když nebudou vědět co budou hrát následujících několik let? Krom toho, MSJ v Ostravě a Třinci, pravděpodobně skončí stejně jako to minulé, takže je to jen hloupá výmluva. S takovou si ty hokejky a výstroj co posílají můžou v klidu nechat, vše co ten vy*raný Zigmund řekl byla jedna velká lež. Nedivím se že lidi svazu nevěří. S takovou nějakou mládež opravdu nevěřím že by se zlepšila, či dokonce mohla pomýšlet na světovém turnaji na placku. Český hokej nadále bude spoléhat že mladí kluci za včasu odejdou ven, kde ty podmínky a konkurenční prostředí je skutečně na kvalitní úrovni, aby je to připravilo na vrcholový hokej.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 15:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
AZ RESIDOMO Havířov