Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "strachota.m" |  vypnout filtr
 
strachota.m | Vsetín
06.12.2018, 16:45
 
Zdrávim diskutující a bohužel i kritizující dlouho jsme se rozmýšlel zda se mezi vás přidat, ale už mi to nejspíš nedá je čas otevřít oči. Kurňa chlapy buďme rádi za to co se teď kolem hokeje na Vsetínečku děje, už nechodíme na Opavu, nebo Břeclav. Ale na super hokeje a ještě k tomu i na pár našich kluků kteří nam potili krev aby tady ty super hokeje byli.. i když už nemají takove role v týmu jake by mohli mít a myslim že i na to mají. Jen se jim spíš nevěří. Ale o tom kdyžtak jindy .mluví se o vyloučení ano velká zbytečnost je vidět, že kluci natrénováno maji. Možná je to lehkovážnost v nějakých zákrocích , ale určitě oni sami v kabině vědí a oni sami si to musi vyřídit mezi sebou. Nebuďmě proto negativni to nikomu nepomůže. Věřte, že kluci si to tady občas projedou a nikomu to neni příjemné číst na sebe takové věci. Všichni dělají na ledě maximum. Vy taky určitě nenaložíte maso na gril paradně.
Takže tak. Drž me při sobě a sportu zdar
!Spolu za Vsetín !
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.