Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vajdik" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
24.01.2020, 13:03
 
Marceto - já jako mimovsetínský, můžu se tě zeptat, když si byl na treninku, ucastni se jich v tydnu i JD? Chtěl bych si někdy v průběhu února udelat vylet na trenink s tím, že bych chtěl několik kartiček podepsat..tak at nejedu zbytecne.
 
24.01.2020, 10:07
 
Pete221 - při sestupu Pardubic či Litvínova je otázka jak ten klub pojme výzvu vrátit se hned nebo spíše v horizontu, u Pardubic, kdy tam jsou i finanční problémy a majitelské (město má prodávat nějaký podíl soukr. osobě). Jockyy - Lapač by v případě postupu nesplnoval podmínky počtu sedaček - musel by žádat o výjimku, stejně tak žádá každý rok BK Mladá Boleslav a Litvínov. Takže neviděl bych problém v tom, že by díky ZS nešlo hrát ELH.
 
24.01.2020, 08:49
 
Edd_vs - postup do ELH se podle mě musí připravit i trošku v nějakém horizontu dvou sezon - jelikož i hráčský kádr musí být v první lize takový, aby v případě postupu více jak půlka následnou sezonu mohla ELH hrát..protože během měsíce po sezoně na trhnu se 15hráču na ELH nesežene. Kádr co letos máme, je na tu špici první národní - ale ten Motor je opravdu o parník jinde a jeho kádr v případě postupu a doplněním 5 hráčů bude konkurence schopný v ELH. Řekni kdo v našem týmu má na to hrát důstojně v ELH? Když vemu předešlé týmy které postoupili z první do ELH, Vary - po sestupu Holoubek ponechal z 90% tým hráčů kteří sestoupili a přejeli všechny v té sezoně a postoupili, minulou sezonu Kladno díky dvojici Jágr Plekanec, bez nich by nahoru nešli... Když postoupila Jihlava, ukázal se efekt jak jsem psal v uvodu, ten tým postoupil nepřipraveně, hráči tam nebyli, protočilo se tam v sezoně moc hráčů a efekt to mělo ten, že šli dolů... Letos budu rád když to finále uděláme, příští rok postupem Motoru ubude NEJ soupeř a bude to o tom jak se ROBE, město k tomu postaví - protože těch co chtějí jít nahoru v kontextu že vítěz play off jde do ELH je docela "jednoduchá" cesta oproti letům minulým a baráži. P.S. dneska krásný rozhovor s Jirkou Dopitou ve Sportu, kdy český hokej popisuje tak jak je, jak funguje a cesty které vymýšlí Pešán a spol jsou cesty pouze pro ty, kterí hokej ridi a kterí v nem mají nejake zastoupeni a vlastní prospěch :( Hodně zdraví JIRKO
 
22.01.2020, 16:35
 
Dzinda - kdo sleduje hokej a třeba první národní - tak musí uznat že díky rozšiřovaní soutěže její kvalita jde opravdu dolů - tak nechápu tvé reakce :( Hm jinak já letos si přeji aby jsme třeba ten Motor, kterému píšeš abych fandil, porazili. Ale ruku na srdce, sportovní kvalita na to aktuálně není... Jinak je super jak klub a A-tým šel neskutečně díky ROBE nahoru, jen asi lidé, fanoušci budou za chvilku stejně netrpělivý ohledně postupu jako právě v těch ČB.
 
22.01.2020, 16:09
 
Cromwel - píšou že ani sezona 20/21 nebude pod řízením APK, tudíž i příští sezona by měla být jako letošní ELH a Chance liga, jeden dolů jeden nahoru.
 
22.01.2020, 14:00
 
jaro_mír - nic si nenalhávejme, uroven první ligy je tragická a extraligový hráč v ní je nadstandartní hráč, viz v Porubě Svačina, který ji dotáhl do osmičky, další případ Kloz, v PCE hráč třetí pětky - a v sobotu nám ukázal co je mít v týmu na první ligu hráče ELH. Takže ikdyž mladý Vlašák v ELH slabota, na první národní by to byl super posila!!!
 
22.01.2020, 13:24
 
nový_z - tak honem ať už je konec ledna a mladý Vlašák klapne a třeba k němu ještě někdo, sobota nám ukázala zrcadlo a dnešek bude taky křest ohněm proti soupeři který pro nás může v play off znamenat hrozbu.
 
21.01.2020, 13:49
 
ace81 - jako na Vsetíně...?
 
21.01.2020, 13:17
 
Nebyl někdo na tréninku - zda je pravda že ten mladý Vlašák je na ledě....
 
16.01.2020, 13:53
 
odkaz
Ano či ne? Kousek domů - restart - pomohl by?
 
14.01.2020, 14:31
 
Maceto - já si právě myslím že ten konec ledna bude pro prostějov rozhodující - pokud tam přes ně půjde Třebíč či Frýdek, budou to chtít dohrát třeba za nižší rozpočet a nabídnou své nej hráče na trh. Budu doufat pak že dvojice Račuk + Žalčík ale i třeba Nouza budou ve hře...
 
14.01.2020, 09:54
 
RST - jako vesměs máš pravdu ale to že s AZ ještě 2x - tak to chtěli kluby - proč to chtěly? Protože někde se vydělá na vstupném... Pondělky jsou pro domácí fanoušky utrpení, pro dojezdové nereálné. První národní, dnes Chance liga se měla hrát sobota / středa a ne ten systém co je letos :( Ale systém si určily kluby! V sobotu celá tribuna stání - Jebat MOTOR!
 
13.01.2020, 09:59
 
Pozitivum - Hunky už je cajk Smajlík
 
10.01.2020, 09:20
 
Jockyy - jj Dopi byl nejlepší český útočník přelomu tisíciletí mimo NHL. Ale teď by více měl myslet na své zdraví - myslím že to může být i menší handicap při jeho trénování, už jen to že nechodí na led (hráči řeknou že to nevadí...), ale.... Prosím neberte mě to za zlé - ale já třeba na tom Prospalovi na té střídačce vidím víc tu touhu a drajv.
 
09.01.2020, 15:13
 
Plha - to pak místo mladého hraje v obraně Jonák - to je špatně :( Jinak souhlas zda je predpoklad uzdravení Hunkese a Kudělky, že vodit beka je zbytečná věc. Otázka je - zda se dovede vůbec někdo do konce ledna....jako posila na play off
 
08.01.2020, 15:22
 
Ahojte - třeba někdo bude vědět a napíše na diskuzi. Nevíte co ma za zranění Hunkes? Snad to není koleno co ho vyřadilo když byl v LIT snad na 3/4 sezony! Kudělka měl co vím zlomená žebra, je tomu tak? A jak to s ním vypadá - trénuje, netrénuje? No a Dudáš asi tento rok a ne li jen tento hrát nebude....
 
07.01.2020, 09:48
 
Edd_vs - ty, na obranu 88 - dle mého a i trenérů je to třetí centr na defenzivní činnost, takový pes obranář a na oslabení na buly - jako třeba byl svého času Plekanec v NHL. Jinak ano souhlas s 25, ale třeba bylo i období 15 kdy to nebylo ono ....
 
06.01.2020, 17:33
 
Rst - ty jsi dobrý demagog - psát něco o mé panice po prvním ! kole :D Tak snad společně, zda je to Jeřábek nebo Hunkes, ať se týmu celkově daří co nejvíc! P.S. škoda že v rozhodující části sezony to tu jak píšeš všechny přestalo bavit :( Mě to bavilo i s ČB - jen mě to sralo že je to kočka vs myš :( a tam se ukázal ten rozdíl Jeřábek a spol vs beci Motoru.
 
06.01.2020, 16:12
 
Emperor8 - tak za mě s Ondračkou problém nikdo nemá a své si uhraje ikdyž má z beků nejmenší zkušenosti. A jelikož jsem hrával hokej, já statistiky u beka +/- porovnávám v celém kontextu. Tzn. pokud je bek, který hraje nejvíce času na ledě u týmu Třebíče, který je v tabulce na spodku a porovnám stejnou kolonku +/- u beka, který hraje v TOP týmu, nechodí na oslabení ale ani na přesilovky, je jasné že moc v záporu nebude. Už tady někteří tabulkujete jak Pešán :D ale nejde u dvou hráčů z rozdílných týmů a s rozdílným časem na ledě porovnávat kolonku +/- . Jinak z obrany na play off když budou aktuální beci ok, strach nemám.. ;-)
 
06.01.2020, 13:04
 
Gerard - nikoho tady neoslavuju - a né nějakou posilu Přerova. Jen jsem upozornil na to, že na trhu moc hráčů není ale zrovna Přerov jednoho beka urval... Těžké porovnávat + /- u beka který je v Třebíči furt na ledě s hráčem v TOP týmu, který chodí na led cca polovinu času. A pokud jsi soudný a na hokej se díváš, musíš uznat že hráči jako Holomek či Jeřábek předpokládaných kvalit a ambicí VHK jaxi bohužel nedosahují. Nic víc v tom nehledejme a je jasné že ted hrají, když jiní beci nejsou. Je jasné že rozpočet nemáme nafukovací, proto v něm jsou hráči právě o takoví. Věřím v brzké uzdravení Hunkese, Kudělky a třeba ještě jednoho dárečku pod stromeček v podobě kvalitní ofenzívy Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín