Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vajdik" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
20.01.2021, 16:04
 
Doplním ještě Kucharczyk 15/1! Vítek 18/1, Šilhavý 13/1, Hořanský 20/1. Takže krom prvního útoku, který není poslední zápasy neustále kompletní to moc nefunguje... A když to nefunguje střelecky, je třeba právě začít od golmana a obrany a hrát to na obranu - styl ala Přerov, jenže s tou obranou co tu je, to hrát nejde...takže obě nádoby nefungují jak mají...a to se nebudu bavit o brankovišti kde jeden je totálně tragický a druhý ikdyž je mladý, není dle mého připraven být golmanem č. 1 v ambiciozním prvoligovém klubu.
 
15.01.2021, 10:38
 
Němec odehrál v této sezoně 26 zápasů, získal 6 bodů (0+6). Vypadl z přesilovkové rotace, málo byl využíván i v oslabení. V Brně si sbalil hokejovou výbavu s tím, že bude do konce týdne chodit na led v rodném Vsetíně.
 
15.01.2021, 10:14
 
Alf - kdyby tato sezona byla normální a s vidinou nejakeho cíle v play off...asi by to bylo zajímavé jméno. Momentálně asi zbyteční téma.
 
07.01.2021, 14:06
 
Plha - a není těch hrůz uz poslední dobou až moc? Zápas v Šumperku, Třebíči, Kolíně, v Ustí, doma s Jihlavou - většina zápasů v posledním horizontu: deset zápasů (po covidové pauze) - šest proher! Na tým Vsetína - ostuda! Furt slyšíme že se trénuje, ale co??? A budu se opakovat, je vidět nedůstojné obsazení postu brankáře a obrany s "ambicemi" klubu. Jelikož Gába, ikdyž může mít super týmový charakter - což je teď asi alfa a omega českého hokeje, je prvoligová dvojka, a z obrany úrovně sedmého beka dosahují asi 4 obránci z šestky!
 
17.12.2020, 11:32
 
hokejvsetín - až se tabulka dorovná - tak vsetín treba neudrží 4.místo, ale jde o bodové rozestupy a ty u týmů budou minimální, jako nikdy tak nebyly. To znamená tým na druhém místě s 28.b a třeba tým na šestém sedmém místě o tri body mene...asi tak... Takže aktuálně nejde tak o umístění jako o počet bodu a rozdíly.
 
17.12.2020, 10:10
 
Za mě ta půl sezona, nesezona - s 27.b kdy na "suveréna" soutěže Jihlavu je manko 6.b není taková hrůza. Letos i ta špička Chance ligy je prozatím vyrovnaná a týmy jako Jihlava, Kladno, Vsetín, Poruba, Přerov, Slavia asi jsou prozatím na stejné urovni. Není žádný tým, o kterém by se dalo říct jasný favorit, což mnoho let v Chance lize nebylo..vždy tam byl někdo, kdo byl tak trošku jasný (KV, Budějovice, Kladno...). Teď bude otázka zda se bude pracovat v zákulisí přes Vánoce a část ledna, a na konci přestupního období dojde u někoho k posílení před play off. U nás je otázka zda by to nechtělo řešit brankoviště a minimálně jednoho obráce (asi se opakuji, tak sorry...). Pokud by byl v bráně kvalitní golman, jako má Přerov, Kladno nebo Poruba - ten tým by šel hodně nahoru, protože co jsme zatím dostali kolikrát za branky neformou Gábi..a spolehat se na 18ti letého kluka v play off...no nevím nevím... Byl bych rád kdyby se podařil třeba ještě střídavý start ELH golmana, ikdyž Patera z Motoru se vrátí za moře, se Strmenem je tam pocitano jako dvojkou..ale Budejkam defakto již zkoncila sezona, jejich umíštění je jasné... Proto by stálo zauvažovat zda kluky jako Jonák, Slováček a treba Strmen nedomluvit jako mozné střídavé starty. Motor nema v Chance lize zadny tym se kterym by spolupracoval...
 
08.12.2020, 13:35
 
Cromwel - no já už ho viděl hrát i v prní přesilovkové lajně jako loni na Vsetíně....
 
02.12.2020, 13:06
 
ace81 - věř že bude...minimálně tlak Kauflandu na to bude..., Edd_vs - já bych ten tým aktuálně nehaněl, v konkurenci ostatních je na tom velice dobře, otázka co přijde na konci ledna v návaznosti na konec sezony a případné play off a ambice, zúčastnit se nebo pomýšlet...
 
02.12.2020, 10:19
 
Edd_vs - píšeš to dobře, že letos je ta cesta asi na dlouhou dobu nejschůdnější, protože soupeři o místo do ELH jsou pouze ti z Chance ligy a když vemu aktuální situaci, není tým, který by to válcoval a řeklo by se o něm FAVORIT...těch je tam cca 4-5 (Kladno, Poruba, Vsetín, Slavia..Jihlava). Na někoho z nich to asi padne. Jak řekl Jaryn - důležité bude play off a asi nastoupí až v něm..a do té doby..tedy do konce ledna - tymy co vůbec chtějí - tak asi poberou nějaké hráče ELH co vypadnou zase z těch tymu co to odpískají o patro výše...teď otázka, kdo bude mít na tyto hráče z Chance ligy nějaké peníze. ELH si určitě tímto sníží na dva měsíce rozpočty ale prvoligistovi ze zvýší. No a jelikož už teď je jasné koho se to asi v ELH bude týkat...je možná ideální čas začít jednat. Tedy pokud se chce....
 
01.12.2020, 15:10
 
Roth do Budějek na měsíc - co tak Sloveho (i se Strmeněm) poslat taky do konce roku na Vsetín...?!
 
30.11.2020, 10:45
 
ace81 - já s tebou souhlasím, na co přišel Prospal za dva měsíce tady se na to nepřišlo nikdy...že Slove měl byt davno v utoku a třeba po odchodu Roba, se to přímo nabízelo: Slováček-Pechanec-Jonák. Ale tady jsem byl urážen že hokeji nerozumím.. Slováček měl uplatnění v obraně jen proti slabším týmům...kdy ta lajna hrála defakto 4+1...proti Motoru a play off byl v té obraně nic moc a Kubou to někdy v situaci 5vs5 nebylo ono. Ale trenéři to viděli jinak...
 
27.11.2020, 08:55
 
Tak Braňo jde kousek za kopec...tak jestli si pomůže...: odkaz
 
23.11.2020, 15:34
 
Cromwel - ano chápu to, že ta situace teď není dobrá a odchod Rehuše je spíše ekonomický než rodinný :( Chápu, že i ta Poruba asi nejásá, ikdyž tam hokej bez diváků asi nemá takový význam jako u nás. Já teda alespoň co jsem mohl, udělal utratu ve fanshopu za 3000Kč...je to sice plivnutí, ale kdyby tak naplivalo tři tisíce lidí co na Lapač chodí v základní části..je to hezká suma bruto.
 
23.11.2020, 13:51
 
Cromwel - ty myslím jen na ELH - protoze uz to rekl i Tesil či Tobola, ted nevím ktery z nich, ale pokud se to tu zapatkuje v první národní...tak ti lidé jak byl booom...tak začnou zase mizet ze stadionu, ikdyz aktuálně se tak děje aniž by to někdo chtěl. No a já bych nehovořil o zaprcané extralize, kdo říká z fanoušků že by tam Vsetín nechtěl mít...tak mi to přijde zvláštní. Ale je to každého pohled na věc... Já rozhodně nejsem fanouškem úspěchu..ale vnitřně bych chtěl do té zaprcané extraligy, asi tak...
 
23.11.2020, 13:00
 
Tak to je velice špatná zpráva.. :( Jedná se určitě o ztrátu a možná i náznak, což mě ještě více mrzí, že Kauflandu letos nechceme byt oponentem v boji o postup :( Brano, Strmen...dle mého ustupek z cílů...
 
13.11.2020, 13:18
 
Věřím že se příští týden začne...a asi tou nejlogičtější variantou..tedy dvoukolová základní část, plus pak následuje předkolo P-O a P-O podle původního scénáře... Tak snad to už by mohlo být s diváky, at ten Kaufland vyprášíme před plným Lapačem!
 
13.11.2020, 13:11
 
Tak jde se asi na to: odkaz
 
06.11.2020, 11:54
 
Takže se řeší v návaznosti na rozběhnutí: 1/ každy s každým dvoukolově + play off, 2/ tříkolově bez play off, 3/ současný model do konce května.
 
06.11.2020, 11:15
 
Takže ve fotbale mimo jiné dohodli toto: Na testy nemusí ti, co už nákazu prokazatelně prodělali a jsou bez příznaků, o čemž se podle informací Sportu vedla velká diskuze. Takže v případě zavedení stejného pravidla i v hokeji - u VHK by bylo testování i méně nákladné...
 
05.11.2020, 14:11
 
Cromwel - tak prelosovani nevim zda hrozi kdyz je cca 10.kol odehranych...takze spis se dohrají nedohrané zápasy a zbytek prvních 17. kol a pak celé druhé kolo..a začne play off. Jinak Strmen dle Srdínka v ČB a Zeman na Vsetíně. Škoda kvalitního golmana.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SC Kolín