Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "zelĂ­" |  vypnout filtr
 
zelĂ­ | Vlak Ex 140 Beskyd/Vsetin
21.03.2009, 21:39
 
Zdar, jsem ve vlaku z Hodonina. Bohuzel jsem nemohl zustat na prdl. A najezdy. Nicmene jsem stale sviral salu a doufal jsem. Byl jsem nadseny,ze dorazilo tolik lidi. Hokej opet bojovny! Alespon se Drtici podivali, jak se fandi,kdyz se prohrava. Holesovi dekuji za vyrovnani:-) na netu budu az zitra k odpoledni,tak snad nam to tu nikdo nezasvini. Jeste jednou dekuji za to,ze jsem Vas mohl videt,zarvat si a radovat se z golu. Uzivejte si euforie. :-D svetobeznik Zeli
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.