Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Rst | Vsetín
20.10.2019, 14:08
 
Marki, nz.
Třeba kdyby to napsali takhle (Roba těžko nahradíme, 4. místo bude pěkné), tak si tu permici nekoupí tolik diváků.
Za mě dobrý tah a třeba se i díky tomu teď mohl "udělat" Kudělka a Gorčík(?)

Asterisk:
Perfect. Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.10.2019, 12:01
 
Asterisk:
Smajlík díky za výbornou reakci.

Marki,
tak jestli jít ve Finsku na hokej LIVE, nebo tvrdnout u přenosu 1. národní, tam je snad jít na hokej naživo jednočlenka, ne? Pokud Vsetín zrovna nehraje s HB nebo fin. s PR. Beru podle sebe, v tv mě hokej nebaví, na notebooku už vůbec.
Prohlášení o postupu by IMHO zasl. fanynka Tvého typu měla brát s nadhledem a vytušit, že tyhle sliby nejsou určené Tobě.
Ale přijde mi zajímavé, že třeba Ty a Subni, kteří jste jezdili jak šílení v dobách, kdy Vsetín ztrácel 15 bodů na předposledního, jste teď jurodiví z výsledků hokeje.
Jak tu třeba Plha vzpomněl ty výlety do Břeclavi a tak, tak mě ty výlety nevadily tak, jako: NJ doma. UH doma. F-M (ještě před Třincem) doma. Kopřivnice doma. 3 x a pak 2x v play off třeba.
Já to prohlášení o postupu beru jako PR; marketing. Jasně, kdyby se to povedlo, super, ale jinak mě to nechává klidným a i postup do finále bude mimo Zubíka a ELH dojezd nej úspěch v historii klubu.
Chápu, že jestli to sleduješ na té hokejce nebo kde, vypadá to mnohdy strašidelně. Podle mě tak ale vypadá mimo zimák většina hokejů (mimo SP a dříve OH s hráči NHL všechny).
Mě to na zimáku baví i když hrajou dle diváků tužku. Mám to tak hozené.
Otázkou je, zdali by mě to tam bavilo i tehdy, vypláznout za permici ty litry. Říkám: ne a byl bych nasraný ještě než bych dosedl na sedátko na tribuně sezení. Smajlík
Dobře že ses ozvala! Úplně bych zapomněl.
Dovol, abych Ti popřál vše nejlepší k narozeninám. Na zdraví! 🌹
 
Rst | Vsetín
20.10.2019, 09:45
 
V soutěži, kde se nepadá, s mančaftem s ambicemi na finále mi přijde psát o světýlku na konci tunelu při prozatímním 9. fleku se ztrátou pár bodů na všechny před námi směšné, zveličené a hysterické.

... ta kopřivnická činka tu taky chyběla.
Gerard, Asterisk,
vysvětlete mu, že pro někoho, kdo byl s klubem i v dobách hoven, je současná situace oázou klidu a pohody.
A že někteří jsou hrdí na to, že se tu třeba nikdy nespadlo sportovní cestou nebo že tu nikdy nebyla ze zimáku vietnamská tržnice nebo že pokusy o farmu zde byly vždy rázně vyfakovány, etc.
A že jsme rádi i jen za to, že zde je ta možnost chodit na hokej. Navíc takový parádní.
 
Rst | Vsetín
19.10.2019, 23:25
 
Tak panikáři již vidí světýlko na konci tunelu, což mi přide, jako kdybychom byli předposlední, mě však zaujalo:
- reprezentativní zástava VSETíN SUPPORTERS, moc pěkná

- srdce plesalo při symbióze fanátů s hokejkama při Král je č...k; FAMOUS!!!
.....................
(Řezo, mezi Studiem kámoš a Kalendáriem brnknu)
 
Rst | Vsetín
19.10.2019, 14:06
 
Mlho,
do Břeclavi na sone ve dvojičku s Fíkem:
k nezaplacení Smajlík Smajlík Smajlík


DZTV:
Toho Jágra by měli zavřít do té druhé haly, kde je kosa, ať to tam mlátí o mantinel ráno, dopoledne, před obědem, po obědě, odpoledne, večer i v noci. Rozhovory s ním nedělat. Že má i v 50 v hlavě stále pouze puk, o.k., ale jak k tomu přijde někdo, kdo se chce na hokej těšit a mít z něj radost?
 
Rst | Vsetín
19.10.2019, 13:28
 
Akce, DZTV:
Šílený odkaz, v diskuzi jágrhuliči. Ten už je úplně mimo realitu jak ti blázni z Čh. Oni nám tady tu NHL, AHL,OHL zavedou, i kdyby na to fakt nikdo nechodil. Více zápasů, lepší hokej. Jasně. Více mančaftů(?).
Na sto příspěvků jeden rozumný - že i fanoušci mají své životy.
Zase na druhou stranu, co je mi do toho, že nějaký plzeňák viděl Litvínov milionkrat a teď mu to naloží, ať je vidí miliardkrát.
Ale co se divím, trend vyyhánění fans že zimaků, nyní vlastně (v ELH) arén, přesněji divadel, je nastolen, proč by měl být Jágr, který fanouška nikdy nezažil nebo si to nepamatuje, být proti?


Asterisk:
Tak ten Uherský Ostroh zní zajímavě, podobné to muselo být na Lapači v 82-85(?), kdy střecha již byla, však boky byly bez luxferů a foukalo tam jak.... v Uh. Ostrohu(?) Smajlík strašná kosa to byla. Možná větší, než byl Lapač ještě úplně bez střechy(?)

Já mám rekord Valmez - Kopřivnice 4:4 dne 28.12.96, v Regionu Valašsko nebo v Našem Valašsku to bylo číslo týdne - naměřili tam tehdy - 29,7 ° C(!) venku bez střechy. Taky moc pěkný výlet! Smajlík
 
Rst | Vsetín
19.10.2019, 09:05
 
Eriku,
pravdu díš, Břeclav vlakem byla kouzelná.
 
Rst | Vsetín
19.10.2019, 08:04
 
Ace,
tam mě hřál rum místního oblíbence.
 
Rst | Vsetín
19.10.2019, 07:54
 
MLHO POZOR,
pomineme - li hokej, tak zrovna zájezdy do Uničova, Břeclavi či k Hraběti Šternberkovi ze Šternberka, co se zábavy týče, nastavily laťku k...a vysoko. (Koho měli tehdy vyhodit a kým nahradit a kdo kde vyrobil kiks, si nepamatuju. Možná tam ani takový, kdo by tyhle věci věděl, nebyl. )
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 21:29
 
n_z:
Ty ne, ale ostatní tam číhají jak ohaři a rychle s tím na net.
Všechny zhodnotit a dát jim kouř.
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 21:21
 
Flasare, díky za foto toho vemena. Prý mělo výbornou formu. PR sekce ČH jede. Smajlík A ten projekt "aby se vemeno nenudilo" sponzoruje nějaký očař?
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 18:55
 
Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se vymyslel projekt, aby měl zábavu, nepřijede??

Setteinz:
Zítra do nich a co se do nich vejde. Je mi líto Litoměřických, že jim de facto zničili klub a naroubovali tam projekt, aby měl ten chuj kde chytat a ještě tady to prezentují jako svůj majstrštyk. Do nich! I když nepřijede.
Do hráčů to klavírovat celý čas, že to je ne ledajaký zápas. Je to Vsetín - Český hokej. Zítra si přeju výhru jako dlouho ne. To nebude o body, to bude o čest.
..... Tady plancu a vím, že zákon schválnosti je proti mně/nám, tak si aspoň počtu, Setteinz, no. Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 13:45
 
M111:
Přijde šňůrka tří výher a uvidíš to jinak.
Loni to těm Tondům Pechancům lepilo jak nikdy, nyní ne. Pro mě nic zvláštního.
Jinak se hraje, když se daří, na co sáhneš a jinak když ne... a vůbec, bavíte mě, jste srandovní, co já tu furt budu psát. Baví mě vás číst. Panikaříte z 9. fleku po první šestině soutěže, s play off sedmině. Bravo! Smajlík Smajlík

EDO,
"notorickými tleskáči" myslíš ty, co skutečně stojí za týmem v dobách dobrých (9. flek v 1. národní) i zlých (play out 2. národní)? A nepřilákalo vedení sponzory právě na tyhle lidi? Že umí vytvořit jedinečnou kulisu v jakékoli soutěži?
Pokud ne a sponzory nadchli panikáři, co se hroutí z 9. fleku po 15 kolech, potom o.k., ale pořád si můžeš říkat: Sponzoři, hráči, trenéři, diváci přicházejí a odcházejí, fanoušek zůstává.
-------

Jen tak do placu se zeptám:
Hele když někde ven nejedete a přesto to sledujete a trhá vám to žíly - proč se na to díváte?
Čekat na kdejaký kiks obrany jak lovecký pes, vás to jako fakt baví?
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 11:15
 
M111:
A nebruslí se líp/lehčeji, když máš frajera, který dá gól z ničeho, než když se na něj nadřeš jak barevný?

Muhehee:
Pěkně napsáno, 08-09 TOP sezóna, první Valmez 3.1.09 TOP výlet.

Setteinz:
Víš, že uvidíš jednou, přijdeš 100%, víš, že uvidíš milionkrat, docházka 100% nebude.
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 09:44
 
DrOlda:
Pěkně napsáno. Vykládej to však divákům, co to tu objevili v 94., 95. roce a znovuobjevili kolem roku 2016. Nebo mladším, ale co se přilepili kolem euforie při postupu. To je jak do dubu.
Mladí, co si protrpěli sračky kolem roku 11, takovým všechna čest. Ne nadarmo to nyní tito správní chlapíci vedou Smajlík (Lišaj apod. )

Setteinz: pokud do toho nevleze nějaká "PÚŤ". Smajlík

Dzinda: jo
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 08:33
 
*
01-13, třeba započítat i krásnou Porubu po velkých očích za stavu 0:2 na zápasy Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 08:29
 
V sobotu ideálně takto:
97 Klesla - 4 Frolo
5 Veber - 28 Srdínko
18 Ševčík - 8 Růžička
Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 08:26
 
Navlečte se od hlavy k patě do zelenožluté, profilovku mějte "fandím VHK", připlácněte tam jak správné jitrnice "slavím 80 let", všude vypisuje, že jste nejlepší a hlavně nejvěrnější fanoušci. … ... … a pak se hroťte z 9. fleku, kašpaři. Smajlík

I ten pitomec Michos dorazil vysmívat se Vsetínu, jak je jeho dobrým zvykem, ač v nicku má paradoxně: vsetín: už jsem měl o něj starost, zdali se mu něco nestalo.


Muhehee, Vořežprut:
Já si furt říkám, CO mě na těch letech 01-12 tak bavilo.
Je to jasné - takových komoňů bylo naprosté minimum a na výjezdech ANI JEDEN! Aneb všechno zlé je pro něco dobré.
Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 00:11
 
Reakce na ATLASFIT: T+T určitě v klidu nejsou, ale jde o...
ATLASFIT | Kopřivnice
24.03.2019, 14:16
Že není Rob hráč do play-off je známá věc, navíc druhá lajna od ledna byla poloviční. Popravily nás naše přesilovky, také od ledna stále dokola!! Nebyla náhoda, že jsme prohrávali venku s týmy, které naše malé hráče - první dvě lajny dohrávají, přetlačí. Stejně se hraje play-off.
 
Rst | Vsetín
17.10.2019, 23:49
 
Ale pozor:
Mně se hokej jako hra líbí. Jen se mi prostě líbí i z 9. místa.
Ono ty body, to jsou stejně muchy. Jsou důležitější věci než s prominutím, zápas Vsetín - Havlíčkův Brod promine Smajlík , "posrané" body.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín