Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-16" |  vypnout filtr
 
12>
VSH | Jedině VSETÍN
16.10.2017, 19:59
 
Reakce na R17: Uklidni se a ještě jednou se pomalu podív...
Já nevyjadřoval radost, jen jsem suše konstatoval holou pravdu.
Nebýt nás starých chujů, co máme sbírku cca 20 ks a víc permic, tak ten hokej pro ty výherní ani není.
Samoz¨řejmě pro klub jsme dnes k ničemu, reklama nás nezlomí, gořalku si pašujeme, piv vypijeme míň, suvenýry máme vlastní, .... .
Jsme prostě jistota, co koupí lupen nebo permici.
 
Inferior | Vsetín
16.10.2017, 19:48
 
A tak by to, pánové, vypadalo, pokud by nám tam padaly ty šance, kterých máme každý zápas plný pytel. Smajlík Jsem moc vděčný za góly 22, hodně jsem se ho zastával, tak jsem rád, že mou důvěru podpořil. Zvlášť ten první gól byla lahůdka. Smajlík 23 se neskutečně zvedla, řekl bych za pět minut dvanáct. O 7 už ani netřeba psát, stále geniální, svůj standard neustále povyšuje. Kolem mě v hledišti šuměla trefná glosa - "náš nejlepší útočník" Smajlík 91 tam prostě patří, před brankou neumí nikdo dělat větší šrumec a čiší z něj ryzí houževnatost. Rve se za Vsetín. 31 chytla opět nějakou tutovku a jednu ne jen tak nějakou tutovku za stavu 4:1, takže výkon lze hodnotit kladně, ačkoliv první gól možná mohl mít.
Výherní věrné nechám být..protože ve jménu hesla - Spolu za Vsetín - nemůžu jinak, páč moc dobře vím (a věřím že i ostatní), že klubu i oni pomáhají. A pokud bych to odlehčil .. do kina taky nechodí jen fanatici v oblasti kinematografie. Holt i hokej je umění/kultura, která má taktéž pobavit, potěšit. A tak jak si člověk vytipovává kvalitní filmy, na které raz za čas jde, tak si i oni vypichují zápasy. Každopádně peníze se počítají. A každý nějak začínal, třeba se z někoho z nich časem vyklube fanatik. Mě spíše štvou ti, co chodí pravidelně i v časech zlých, ale pořádně by zatleskali asi jen, kdyby jim hořelo u zadku. A že jich, dle mě, je.
 
rst | Vsetín
16.10.2017, 18:56
 
( (šeptem) Luky: právě proto - mohlo tam být tisíc jiných témat, 500 jiných hokejistů.. A tam, jak říkáš, hok. analfabet. )

K současnosti: prohrát včera, sedělo by na to, jak se vždy říkalo: A je po hrůze.
Tak ještě že naši Boys vyhráli a třeba jim poděkovat!
Smajlík
 
Pejk | Vsetín
16.10.2017, 18:07
 
nemelte h.vna a stujte na znackach jak se patří Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
16.10.2017, 17:15
 
a Subniho oblíbená :

.

z mé strany k tématu...
 
Jabba | Austerlitz
16.10.2017, 17:13
 
Reakce na rst: Mně přijde, že názor na to(ty) máme shodn...
A taky jsme se ve finále shodli na tom, že jsme se na počátku nepochopili (ano - díky mé "všeobecnosti) a bavili jsme se o poněkud jiných kategoriích (což teď stydlivě neuvádíš), protože :

"Pominu výherní naší generace. To už je ztracený."
"O nic jiného mi nešlo, každý ať si opovrhuje kdy, kde a jak chce..."
Jedinou myšlenku o pretoriánech spolu s vypůjčeným citátem z Červeného trpaslíka zopakuji : "Všichni jsou mrtví, Dejve) Smajlík
 
16.10.2017, 17:12
 
Stejně jsme všichni lopaty! A jsem hrdý na zařazení do frakce "párek a pivo" již nebohým nejlepším manažerem z města nejlepších fanoušků.
Rosťo, na Hlinku už prď. Víš, jak musel těžce trávit svůj velký omyl? Vypadal pak, jak hokejový analfabet. :D
 
16.10.2017, 16:58
 
V tomto případě ti rád nechám poslední slovo. Nerad bych byl polopatě jako něco nechápající poučen znovu ;-)
 
R17
16.10.2017, 16:20
 
Reakce na asterisk: :-) ... Konverzaci kterou jsi mezi n...
asterisku ty jsi opravdu ztracený sebestředný případ. Tvá představa o své neomylnosti je dětinsky nekonečná. Místo abys přiznal, že jsi něco nepochopil správně, tak se radši z toho snažíš vykroutit jako politik (proto ten dotaz na kandidátku). To žes reagoval "mimo mísu" znamená, že jsi reagoval na něco jiného, ne že nemáš pravdu,(nebo jsem snad psal rst o financích atp.) tak se chlape prober! Dál už na tebe reagovat nehodlám, je to ztráta času a inteligence...
 
Cooper22 | Vsetín
16.10.2017, 16:17
 
Víťas se chopil své přiležitosti na vybornou Smajlík Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
16.10.2017, 15:49
 
Mně přijde, že názor na to(ty) máme shodný, nač se hádat?
Jsem jen chtěl říct Jabbovi, který psal, že je třeba si vážit i těch vyhrávacích fanoušků, že ano, že pro klub jsou přínosem, jen ať nás ale nechá na tyto mít svůj názor.

...
Já naopak dokonce jsem ochoten připustit, že my staří chuji, co jsme na Lapači zažili dá se říct skoro vše, jsme pro klub, resp. jeho PR sekci spíše přítěží. Maskota nechceme, kostku nad ledem nechceme, světelnými efekty se nám nezavděčí, Hlinka na dresu nám přivádí osypky (tady však skutečně vždy, když někoho v tom hadru potkám, oněmím úžasem; je to, jako kdyby se udělal nový znak Vsetína s tím, že místo beránka tam bude osel nebo žirafa) a příp. přestavení Lapače se děsíme. Tak co s námi, že?
IMHO ve sračkových dobách se však klubu hodíme.
 
16.10.2017, 15:31
 
:-) ... Konverzaci kterou jsi mezi námi dvěma nastolil mi připomíná natahování mých kdysi ještě nedospělých dětí. Teď už jsou ale obě dospělé a já už si dost dobře nevím s tímhle pubertálním přehazováním rady. Nicméně, to že tobě něco přijde mimo mísu neznamená, že tomu tak opravdu je ;-)

A odpověď na tvoji off-topic otázku zní: ne, já opravdu nekandiduju ani v těchto, ani v jiných volbách. Kandidátky jsou plné těch, doplňují a poučují polopatě ty, co "nechápou"..... Tak co bych tam já dělal?
 
R17
16.10.2017, 15:14
 
Reakce na asterisk: A já zcela klidně reagoval na polopa...
reagoval, ale zcela mimo mísu Smajlík ještě taková off topic otázka nekandiduješ letos ve volbách ? Smajlík
 
16.10.2017, 14:43
 
Reakce na R17: Uklidni se a ještě jednou se pomalu podív...
A já zcela klidně reagoval na polopatické poučení všech, co nechápu ;-) .... VSH klidně nech jeho radost, ať se každý raduje z čeho chce, ne? :-)
 
R17
16.10.2017, 14:22
 
Reakce na asterisk: Proč ten tón? :-))) Máš pocit že tě ...
Uklidni se a ještě jednou se pomalu podívej na ten příspěvek níže. Reagoval jsem na radost VSH, že přestali chodit "diváci"! A Rst jsem potvrdil, že s ním souhlasím Smajlík
 
16.10.2017, 14:08
 
Reakce na R17: Tak jen pro doplnění polopatě kdo nechápe...
Proč ten tón? :-))) Máš pocit že tě tu někdo "nechápe"? :-))))

Rst není v klubu zodpovědná persona za finance. Pouze poukazuje na to, jak to vnímá dřevní dlouhodobý fanoušek! :-). A já udělal jediné - že jsem mu lehce jeho výčet doplnil modelem takového nového "fandy" a zdůraznil fenomén mezříčské naplaveniny, co se proti proudu Vsetínské Bečvy plazí vždycky, když se tady na Lapači děje něco víc, než u nich. No a? :-)

Házet tady čísla je naprosto irelevantní: tohle si musí uvědomit lidé, co s těmi čísly na klubu pracují. Ne my tady. A je na nich, jak je seženou: přemluví Juru Hudlera nebo jinačí hvězdu a nebo se jim podaří rozpohybovat to co tady je, a pak přilezou zpátky ti, co teď o víkendu vynechali, protože "se na to nedá dívat"..... My tady a teď pouze konstatovali, s jakou psychologií a s jakými modely diváků, musí na Lapači ti, co to mají na starosti pracovat: někteří chodili vždycky (to je těch tvých skorostatanských 555. Někteří chodili, když se na to dalo jakž takž dívat (to je řekněme ta hladina někde kolem 1200). No a hold teď se na Lapač hrnou různí jedinci - někteří třeba na hokej nechodili nikdy, jiní v dobách extraligy, .... To je holá realita a ve výsledku ty peníze nesmrdí. To je vlastně to, cos tu napsal ty. Ale píše tu snad někdo něco jiného? Za mně? - byl bych šťastný, kdyby tlustý pán s ještě tlustějším synem už na Lapač nechodil. Ale když bude chodit, nějak to přežiju.... Ale úplně nejlepší by bylo, kdyby to bylo jak je to teď - zaplatil dvě permanentky a sedí doma na zadeli :-)
 
pavelmikel | Vsetín
16.10.2017, 14:00
 
Asterix myslím že vím koho myslis a ten byl na léčbu ramene shodou okolností zápas před tj .S Třebíči v ošetřovně na zimaku . Druhý den to asi bolelo Smajlík
 
R17
16.10.2017, 13:51
 
Reakce na VSH: Konečně tam neotravovali výherní oslové, ...
Tak jen pro doplnění polopatě kdo nechápe: Proti návštěvám v září "vytěžil" včerejší zápas pro klub cca -100 000 kč za zápas! Srovnáme-li to s málo atraktivní Kadaní tak je to cca -50 000 kč ! Radovat se nad tím, že už nechodí "diváci", ale chodí pouze "věrní" mně nepřijde zrovna dobré. Ruku na srdce všichni "věrní", kolik z vás bylo na hokeji na neatraktivní zápasy, když se nedařilo, třeba 4.12.2013 ? (návštěva 555 diváků) ...
to Rst: s tím rozborem máš bohužel naprostou pravdu, nicméně to je realita, kterou nezměníme a bude se cyklicky opakovat, pokud k tomu budou podmínky...
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
16.10.2017, 13:42
 
Já teda nevím, sice se výsledkově nedaří ale ta hra není špatná (neříkám. že tam ty chyby nesú) a chlapi makají! Vždyť jsme třetí ve střelbě. Tuž už jen kvůli tomu stojí za to chodit. Hlavně nechápu co většina lidí čekala, že se bude dít po postupu do vyšší ligy. Že to bude v podobním stylu jako ve 2.lize?
 
16.10.2017, 13:05
 
já taky chápu Rosťu, nicméně si vážím každého fanouška i toho výherního i toho, co neustále kritizuje a kritizoval i po včerejší parádní jízdě... když nic, tak klub je potřebuje z ekonomického hlediska. Nicméně bezesporu klíčoví jsou ti věrní, kteří na klub myslí a podporují ho i když se nedaří... proto opět klobouk dole před kotlem, "spíkry" a všemi, co včera dorazili a pomohli k výhře, která věřím může být do dalších kol hodně důležitá především pro naše hráče!
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.