Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-23" |  vypnout filtr
 
123>
Subni | poprad
23.07.2019, 23:42
 
Já už toho pána neřeším, bo mě zase nějak zruší- demokrati. Jsou lidé co ví včetně mě.... A dost aby se mu nešťukalo.
 
Rst | Vsetín
23.07.2019, 23:37
 
Reakce na Gerard: Já už toho subniho začínám docela cháp...
Zdar Smajlík
Nad cenou se pozastavoval, co si vpomínám, pouze Zelí. Nakonec koupil a pochlubil se jako i jiní pyšní a hrdí permanentkáři (kromě mě a Subniho všichni Smajlík )
Hořekuje se tu skrz obavy o atmosféru v (i velmi blízké) budoucnosti.
(Opakuji, vzhledem k atraktivitě sedátka s PV a ČB v PO bych čekal cenu za sedátko i vyšší. )
Bude to víc divácké než kdy předtím. Je to škoda, je to trend.
 
Gerard | Vsetín
23.07.2019, 22:51
 
Já už toho subniho začínám docela chápat. Myslím, že to není nic osobního proti Tobolovi. On by tu subni jenom rád viděl opravdovou manažerskou kvalitu, jako se třeba podařilo přitáhnout v osobě paní Snopkové Haberové Spartě Smajlík . Co se týká outfitu a vlastní mediální prezentace tak je Tobola za touto "hvězdou" několik světelných let pozadu. Jak jde vidět i na odkazu od Pete221 o farmaření Sparty v Kadani, tak i samotný Péťa Klíma byl ze společné fotky a potřesení si rukou víc vzrušený, než z celé dohody o farmaření.

Jinak jsem se dlouho zdráhal k aktuální diskuzi vyjádřit, ale musím říct, že tento způsob letošního vsetínského hokejového léta se mi zdá poněkud příliš ... plačtivý. Přijde mi až nedůstojné pravého Valacha a fanouška Vsetína neustále naříkat nad cenou permanentek apod. Chci věřit, že každý kdo si permanentku u nás koupí, tak ji nekupuje za účelem nějakého zvýhodnění, ušetření, dárečku nebo něčeho podobného, ale především za účelem zajištění vlastního místa, spolusponzorství SVÉHO milovaného klubu a z patriotismu. Jediné co bych z této letošní až zbytečně dlouhé "okurky" opravdu vypíchnul a nad čím by mělo vedení opravdu zauvažovat, je to zvýhodněné vstupné pro mladé. A to klidně do 16 let za polovinu. I kdyby na tom měl klub i něco tratit, tak do budoucna by to byla určitě dobrá investice. Každá nová tvář na tribunách se totiž vždycky hodí.

Takže než neustále řešit drobné o které se nám lehce prodraží devět měsíců krásných zážitků a napínavých bitev, tak se všichni "hecujme" na blížící se začátek sezóny, vždyť už za dva týdny tady máme Duklu Trenčín.
 
Plha | SVVT
23.07.2019, 20:31
 
Flašar: ...tak tomuhle fajnovkovi nechutná naše pivo? 😀

I v mužském těle hřímá chlapecká duše a po práci legraci. A neboj ... Jednou se tam potkáme 😀
 
 
scouser | SVVT
23.07.2019, 20:03
 
Reakce na setteinz: Subni, nikdo to sice neříká, ale pok...
V dnešní době už nejde ani tak o to pyro, ale o ty zákazy, které se salámovou metodou začínají postupně uplatňovat. Dnes se zakáže pyro, zítra nějaké ty pokřiky a bannery, které by někoho mohly urazit či vystresovat a než se nadějeme, bude tady fandění trestným činem, jako např v současné marxistické Anglii. Pak už ten kotelnický dorost ani nebudeme muset řešit...
 
ace81 | Vsetín
23.07.2019, 20:03
 
Reakce na Subni: Takže souhlasíte, že se to začíná divad...
Pro tebe by byla nejlepší pozice asistenta Toboly. Mohl by jsi mu radit, jak to má dělat lépe . Měli by jste k sobě ještě bližší vztah než dosud.
 
Subni | poprad
23.07.2019, 19:55
 
Takže souhlasíte, že se to začíná divadlovat. Díky za potvrzení.
 
Subni | poprad
23.07.2019, 19:48
 
Pořád lepší než poslouchat Mirky Dušíny Smajlík Smajlík Smajlík
 
23.07.2019, 19:10
 
Přejdi, Subni, přejdi.

Třeba golf je pro Tebe jako stvořený.
 
23.07.2019, 19:03
 
Reakce na setteinz: Subni, nikdo to sice neříká, ale pok...
Souhlasím! Ono se mnohdy i po zápase mužů jdou lidé sklouznout a dýchat to není žádný požitek.
 
subni | poprad
23.07.2019, 18:54
 
Ukazovalo se vždycky na divadla v gotyši a jinde a pomaloučku potichoučku tam spějeme. Ale pokud je to hlas většiny tak proč ne. Já přejdu na jiný sport, ve kterém jsou lidé normální. Smajlík
 
23.07.2019, 18:50
 
Subni, nikdo to sice neříká, ale pokuty se za to platí.

Mám-li říct svůj osobní názor, tak pyrotechnika je v uzavřeném prostoru vždy hovadina, kterou používají, nechci psát co.

Kapišto?
 
subni | poprad
23.07.2019, 18:49
 
To je dnešní demokracie. Za pravdu Ban. Smajlík
 
Subni | poprad
23.07.2019, 18:47
 
Nikdo neříká, že se to má používat během zápasu, ale po konci proč ne. Staví se na úroveň mocipána Řezníčka, Krále a dalších chytráků. Sundávat transparenty jen proto, že na něco popřípadě někoho ukazují.
 
Reakce na Subni: Pro Tobolu je....
Ty až přestaneš používat to slovo od T, tak tě třeba ani nebudou BANovat Smajlík
 
 
23.07.2019, 18:35
 
Subni, já nevím, ale když klub za to dostává pokuty a vyhazuje tak drahocenne prostředky, které by mohl využít daleko smysluplneji ve jménu rozvoje naseho hokeje tak asi nemůže toto podporovat ne? Nebo dle tebe ma na sezónu nechat dovezt vlak pyra z Ciny a pred zápasem otevrit vagón a hoši pojďme na to, ať to lítá? Já vím, že to nechapes (Tobola červený hadr přes oči i mozek), ale pokus se to s někým, s kym si rozumis rozebrat, třeba prezidentův mluvčí má zajimave diskuze, rady, namety, recepry na svém fcb profilu: Smajlík
 
Subni | poprad
23.07.2019, 18:02
 
Pro Tobolu je.
 
scouser | SVVT
23.07.2019, 16:24
 
Reakce na Flasar: Plho a tobe to pivo snad chutna? Vyj...
Argentina (a pyro) není zločin!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.