Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mrsh-GPH" |  vypnout filtr
 
123>
mrsh-GPH | Vsetín
01.10.2019, 16:24
 
Pešán žije v bublině. Atmosféra kolem hokeje a názory fans ho vůbec nezajímají. Oni maji své cíle a za těmi půjdou hlava nehlava. Diváci jsou pro ně jen tleskající chodící bankovky, které umlčíš dresy se slepicí a fanoušci jsou jen uřvanci, co jim kecají do plánů. Na ty se pak vytáhnou paragrafy. Diváky i fanoušky mohou postrádat, když se najdou partneři, kteří do systému nalijou prachy místo lidí. Jako příklad nám mohou posloužit jeho Benátky, kde je zájem o tu jejich dotovanou farmu ze strany diváků minimální. Když tam přijedeš jako hostující fanoušek, tak si připadáš hodně exoticky. Nejlepší jsou tam na hokeji dva druhy klobás ve stánku s občerstvením, které tam ale nemají komu prodávat. Pivo tam musíš pít velmi rychle nebo ho pít venku, jinak v té jejich ledárně zamrzne v kelímku. A jejich ultras v počtu jeden zuřivě bubnující mladík, ke kterému se nikdo nikdy nepřidá a který by nejraději přeběhnul k hostujícím fanouškům, aby si občas hokeje užil i z jiného poledu. To všechno nám v malám tvoří náhled, kam to chce pan Pešán v budoucnu s 1 ligou dotáhnout. Tak ať žijou Bééé-nátky.!
 
mrsh-GPH | Vsetín
19.09.2019, 10:15
 
Reakce na: Szigi - 19.09.2019, 08:16

 
mrsh-GPH | Vsetín
19.09.2019, 10:10
 
Tak ty jsi asi taky výstavní lopata, když tě jedna návštěva v PV, která nesplní Tvá očekávání, odradí na dlouho od výjezdu. Takových nám venku netřeba, zvlášť když se pak ještě jako úplný novic potřebují vyzvracet na tomto fóru. Vsadím se, že Jsi jeden z těch co stáli hned za mantinelem a fandil Jsi tak, že jsi na něho občas plácnul dlaní, když kolem tebe projela nějaká hokejka.
 
mrsh-GPH | Vsetín
17.09.2019, 14:52
 
Když už jsme u té podmíky. Na jak dlouho to máme, je to do nějakého konkrétního data? Nebo do amnestie, až půjde Král od válu? Nebo je to na furt + týden k tomu?
 
mrsh-GPH | Vsetín
17.09.2019, 11:38
 
Taky souhlasím s RST a klobouk dolů před kotelníky. Spíkři to postupně natrénují a ono to půjde. Jenom nezapomínat na staré pokřiky. Uffoo, jim to musí občas oživit přímo v kotli, tak jak musí Lisaj občas vzít do rukou paličky a uhodit do bubnu v patřičném tempu. Jinak si nemyslím, že je spíkr pod kamerovou kontrolou Velkého Bratra, teda alespoň pokud nenabádá k žádné divočině. To ovšem nic nemění na tom, že je to profláknutá osoba od prvopočátku, kdy se postaví před kotel.
 
mrsh-GPH | Vsetín
20.08.2019, 15:08
 
Dobře jim tak, alespoň bafuňáři na svazu ochutnají, jaké to je, být administrativně vyřazen. Rozdíl je jen v tom, že to z NHL dávají vědět dostatečně předem a jejich argumenty jsou sice účelové, ale oprávněné.
 
mrsh-GPH | Vsetín
23.07.2019, 12:21
 
O tu atmošku mám letos taky obavy. Částečná, nebo i úplná absence starých support leaderů bude určitě znát. Uvidíme, jak se projeví jejich potenciální mladí nástupci, kteří už to v minulé sezóně okusili.Tato změna může mít velký vliv i na repertoár, který se bude fandit, nebo zpívat. Některé staré, nebo staronové pokřiky, nebo popěvky můžou být opomíjeny až zapomenuty. To už tu párkrát bylo a to bych nerad...
 
mrsh-GPH | Vsetín
13.06.2019, 15:48
 
Reakce na zelí: Jsem zaskočen. :) Ne tím hnojem, co tu n...
Naprostý souhlas se Zelím. Dan Tobola navýšení cen bravurně obkecává, ale k tomu hlavnímu se nevyjadřuje. Jako člověk v produktivním věku s tím nemám problém a rád přispěju koupí lístku na zápas v plné výši. Otázka snížené ceny vstupného pro pulce a žabky tu však byla nastíněna už před min. sezónou a reakce vedení mi pořád chybí. Proč tedy adolescenti, neboli ekonomicky neproduktivní dorost mezi 140 cm a řekněme 18 rokem života, nemá snížené vstupné alespoň na to stání.? Tohle je generace potenciálních fanoušků, bez kterých se to v ochozech v budoucnu neobejde, mámeli si udržet současně nasazenou laťku. Vedení se nechává rádo slyšet, jak máme skvělé, temperamentní a hlasité fanoušky, ale nevyvíjí dostatečnou iniciativu, aby tomu bylo tak i v budoucnu. Kvalitní kotel sice vysokou návštěvou nenahradíš, ale i kotelníci se musí vychovávat, stejně jako mladé hokejky a pokud klub, nepomůže s motivací, aby chodili co nečastěji na hokej, tak si budou zápasy z ekonomických důvodů v návaznosti na termíny zápasů vybírat a to je špatně.
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.04.2019, 14:37
 
Máš recht, není nad pořádnou rebélii. Smajlík Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
23.04.2019, 08:19
 
Vlach
 
mrsh-GPH | Vsetín
15.02.2019, 11:08
 
Reakce na sychrovskaspojka: https://www.youtube.com/watc...
Pokud vím tak tohle je jiná forma stále fungujícího pokřiku. Kdo vyhrává, góly dává, ...
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.11.2018, 14:59
 
Na choreo se vybírá nepravidelně v průběhu celé sezóny do čapky, na venkovních a občas i domácích zápasech. Peníze nejsou určeny na večírky ultras, jak si někteří dementi myslí, ale výhradně na ultras aktivity související se širokou škálou prezentací fanoušků našeho klubu, od blány na buben, vlajek, až po složitější chorea. Zároveň slouží k profinancování výroby věcí, které si pak na zápasech kupujete. (lepky, klíčenky, čepice, trička, mikiny, atd.) Tímto moc děkujeme všem, co přispěli v sobotu před zápasem. Židi, kteří procházeli kolem vybírajících kluků, jako by byli průhlední doporučuji, ať se chytnou za nos až se budou honosit, jak jsou skvělí a hrdí fanoušci vsetína. Zároveň prosím zaiteresované o zveřejnění vybrané částky i na zdejším fóru. Transparentní účet, to prosím po nikom nechtějte, byla by z toho určitě ostuda, bo by tam posílali peníze opravdu jen jedinci.
 
mrsh-GPH | Vsetín
08.11.2018, 10:20
 
Tereza Skývová ať pošle spoře oděné roztleskávačky fandit do kotle, tam už o ně bude postaráno a budou tam více platné, než trapkovat kdekoli jinde na zimáku. Po vítězném zápase je pak vrátíme skrz šatnu hokejistů v mírně použitém stavu k regeneraci.
 
mrsh-GPH | Vsetín
02.11.2018, 08:41
 
Co já vím tak rst dříve občas rozbékal,nebo jinak rozparádil celý kotel, hlavně venku. Některé pokřiky jsou už v síni slávy, jako třeba čápi-sloni-kapři, nebo 13 roků měla, atd... Jo a dlouhý had z fanoušků napříč celým sektorem, to nikdy neomrzelo. Dnes by to zvládnul určitě taky po nějakém tom loku jakéhokoli alka. Otázka je jestli by byl pochopen novým osazenstvem v ochozech.
 
mrsh-GPH | Vsetín
16.10.2018, 13:38
 
Takové malé déjà vu. Vždycky se najde trotl, který bude chodit po Vepřově osamocen s viditelným vsetínským symbolem a pak se bude divit, že o něho přišel a domáhat se třeba ještě zastání. Já říkám dobře mu tak...
 
mrsh-GPH | Vsetín
02.08.2018, 11:24
 
Budu pohrdat každým tydýtem, kterého na repre uvidím oblečeného do tohoto ohavného hadru. Asi začnu pít kafe, abych ho pak mohl na tuhle uchylárnu při každé příležitosti vylévat.
 
mrsh-GPH | Vsetín
16.07.2018, 08:45
 
Placka byl elitní Fansklubák, což tehdy bylo na Vsetíně docela normální. Mám pocit, že ho občas i teď lze na hokeji potkat, ale nechci klamat. Každopádně vědět tehdy, že se tehdejší akce fanoušků na Bystřičce, poznamenána povodněmi zvrhne v tuhle zhýralost, zarazili by jsme to již v zárodku.
 
mrsh-GPH | Vsetín
22.12.2015, 12:29
 
Jak psal píchlej puk. Blána byla koupena před sezonou. Osobně jsem ji s Ufonem přidělával. Pokud by byla prorvaná, tak fondy na to jsou, stačí se zastavit za mnou, nebo za Ufonem. Na co vybíráme do čapky, děláme klobouky, nebo tiskneme lepky, že ano. Jinak, kdo jezdí ven, tak ví, že buben atmošku nedělá, naposledy možná, když do toho valil Lexa. Od té doby je k udržování rytmu, což je momentálně taky problém, bo do toho mlátí málo trénovaní teens . To jenom do toho fandění musí kindroši a ostatní, kteří se cpou do kotle dát srdíčko a trochu fanatizmu a né po prvních slokách zhasínat jak svíčky a spoléhat na to, že to někdo za ně dořve.
 
mrsh-GPH | Vsetín
29.10.2015, 09:37
 
Ty kráwo, my jsme druzí v tabulce. Včera jsme v neatraktivním zápase s neatraktivním soupeřem pustili 1 bod a na fóru už se střídají trenéři. No nevím, asi začnu hulit taky a povoláme někoho z Kanady. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
09.04.2015, 13:44
 
Vidím, že v Táboře bylo veselo. Když pominu tu fiktivní návštěvu, tak naivní vemínka s emblémy klubu promenádující se v konkurenčním setoru se najdou všude. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.