Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "scouser" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
scouser | SVVT
07.02.2021, 17:54
 
Reakce na nový_z: Ty ale ani při té Tvé "omluvě" nejsi s...
Asi si mě pleteš s někým, kdo má potřebu s tebou diskutovat. Není můj problém, že nejsi schopen porozumět psanému textu...
 
scouser | SVVT
07.02.2021, 15:32
 
Reakce na Plha: Nevkládej mi huby, co není pravda! Já js...
Já se hluboce omlouvám, že jsem si dovolil polemizovat nad délkou jeho trenérského působení zde a stabilitou jeho pozice v klubu ve světle výkonnostní stagnace A týmu, jelikož jsem vždy žil v bludu, že právě v tomto spočívá koučova hlavní zodpovědnost. Dále jsem ne zcela pochopil přínos jeho boys, jelikož si myslím, že chlapci výkonnostně nijak nevyčnívají a jejich působení pod trenérem - otcem by si mohl někdo vysvětlit - jistě zcela nesprávně - jako nepotismus. Jelikož jsem své politicky neuvážené chování předem nedokázal vyhodnotit jako rouhačství a neúctu k legendám, dodatečně děkuji za mé názorové usměrnění a vyžaduji trest smrti. Pakliže budu omilostněn, koupím zítra basu rumu a půjdu se přihlásit Tobolovi na místo asistenta asistenta asistenta trenéra. Smajlík
 
scouser | SVVT
07.02.2021, 13:00
 
Reakce na Rst: Jebání do něj a jeho kluků mi přijde trap...
Já ti strašně přeju, aby ti ta tvoje představa o něm, coby zachránci VS hokeje a persóně no.1 vydržela až do smrti a aby jsi tu jeho sochu nemusel z toho piedestalu nikdy sundávat. Smajlík Dál je asi zbytečné s tebou diskutovat.
P.S. Jestli tu někdo do někoho j ebe, tak jsi to především TY!
 
scouser | SVVT
07.02.2021, 11:30
 
Reakce na Rst: Nn. Tobě speciálně přeju moře bodů, Scous...
Už delší dobu jsi charakteristický hlavně tím, že v diskusi s kýmkoliv musíš mít vždycky poslední slovo.(Koneckonců, na to vypisování tady na fóru máš toho času z nás všech asi nejvíc.) Ponechej si jej tedy i tentokrát i se svým bláhovým pocitem argumentačního vítězství.
Btw pořád čekám na tvoji odpověď na mou otázku, jakou souvislost má Jenáčkovo fandění v kotli s jeho trenérským přínosem pro A tým. Prosím, odpověz!
 
scouser | SVVT
07.02.2021, 11:13
 
Reakce na Plha: RST: možná je načase přestat se vozit po...
Plho, vzdej to! Smajlík Konečně si uvědom, že právo trénovat u nás má jenom ten, kdo fandil v kotli, koupil flašku anebo dal alespoň na cigára. Smajlík
 
scouser | SVVT
03.02.2021, 23:44
 
Reakce na FansBPH: Rst : já ti rozumím, ale bohužel nemů...
sry než jsem to dodatloval, předběhnul jsi mě s prakticky totožným názorem...
 
scouser | SVVT
03.02.2021, 23:42
 
Reakce na Rst: Bystřice pod Hostýnem: Ano, máme to každý...
Můžeš mi, proboha, vysvětlit, co má Jenáčkova přítomnost ve Vs kotli před několika staletími společného s jeho trenérským přínosem pro A tým?? Díky tomu to tady bude mít na doživotí (to jako do konce života) a postavíme mu tady sochu? Myslíš si, že když já nebudu v práci odvádět to, co se ode mě očekává, tak mě nevyhodí pro nějaké moje dřívější zásluhy?? Poradím ti jedno: čím dřív opustíš ten svůj romantický svět růžových plyšových králíčků, tím líp pro tebe.
P.S. Dík za info o DT. Na oplátku ti pak zase já můžu někdy sdělit historky, které jsem slyšel o LJ. Smajlík
 
scouser | SVVT
03.02.2021, 20:49
 
Reakce na FansBPH: Dneska super výkon, dokonce jsme dali...
Možná se pletu, ale jsem názoru, že slovo "srdcař" je ve sportu už dávno naprosto prázdný pojem a jediné, co si pod ním já představuju, je označení pro člověka s kardiovaskulárním onemocněním. Chraň bůh, že bych to Srdcemu jakkoli zazlíval, ale sám asi taky dlouho neváhal, když v 01 přestupoval ze Vsetína do sparty. I proto jsem si 100% jistý, že kdyby jakýkoli z našich trenérů dostal laso z nějaké vyšší ligy (u Jacka se bavíme čistě o oblasti SCI-FI), sedá na první Vsacan a ani nám nezamává.
 
scouser | SVVT
03.02.2021, 18:00
 
Reakce na Rst: 1. ke všemu? 2. proč ho nezruší?...
Do Stantiena se tady opíráš od první sekundy. Používáš výrazy jako "vyžebral" apod. Narážíš tím snad na nějaké vlezdozadelství? Jak potom definovat přístup trenéra, který je v klubu už asi 150 let a jehož trenérský přínos mi doposud nebyl schopen objasnit vůbec nikdo? Nebo je chceš srovnávat z hlediska jejich trenérského vzdělání či životopisu? O to se snad ani nepokoušej! Dále jsi tu zmiňoval nějaké zesměšňování klubu. Toho jsme si myslím, užili letos v míře víc než vrchovaté v podobě absurdních gólových přídělů od amatérských mužstev. Pro toto jsi ovšem našel přehršel omluv kecama o sezóně o ničem, nulové motivaci (si děláš p rdel? ty hráče ten hokej živí!) a nepřítomnosti fans na Lapači. Takže já to spíš vidím tak, že Boba nesnášíš proto, že by mohl ohrozit jistého tvého oblíbence. V tom případě ovšem můžeš být úplně v klidu. Ten nás na Lapači přežije všechny....
 
scouser | SVVT
03.02.2021, 17:16
 
Reakce na Rst: Proč ho teda vykopli z toho Slovanu a on ...
Už delší dobu mám nutkání položit ti dvě otázky:
1. Proč máš neustálou potřebu vyjadřovat se tady úplně ke všemu?
2. Kterým směrem nasměruješ své celoživotní úsilí poté, co toto fórum zruší?
 
scouser | SVVT
02.02.2021, 17:21
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Mě to přijde jako taková zde...
Já ani tak nežehrám na to, že přišel Bobo, ale spíš na to, že tu jsou ještě lidé, kteří - jak přesně píšeš, dosáhli svůj strop ve II lize. Ad Honza Berger: posila výborná, ale pro fotbalisty a tak před 35 lety... Smajlík
 
scouser | SVVT
02.02.2021, 16:13
 
Tři trenéři u A týmu? Není to málo, Antone Pavloviči?
 
scouser | SVVT
22.01.2021, 22:05
 
Reakce na Rst: Kolikrát je to teďka teda rychlejší než p...
Smajlík Smajlík Smajlík
ad zákon schválnosti: prohrajeme 1:4 a Kloz dá 3+1 Smajlík (ostatně - jako obvykle..)
 
scouser | SVVT
13.12.2020, 10:55
 
Reakce na Rst: Scousere, ještě k tomu, že "jsme všem pro...
Takže Králův nepotismus v LT v podobě chytajícího princátka tady budeme (oprávněně) drtivě kritizovat, zatímco ten daleko horší Jenáčkův okomentujeme tvrzením kdy se mají kluci vyhrát? Poněkud schizofrenní, nemyslíš? Podívej, já ty jeho boys neodsuzuju. Jsem jenom názoru, že syn by neměl pracovat ve firmě svého otce. Jenáček navíc tu firmu nefinancuje, nýbrž je sám naopak financován. Fakt, že tu ty kluky má oba, je všechny dostává pod ještě větší tlak, protože - řekněme si to otevřeně, ZATÍM mi opravdu nepřipadají, jako budoucí bratři Naslundové. Nemá cenu tady moc rozmazávat jejich statistiky ani fakt, že Šimon k nám přišel poté, co se neprosadil ani na třinecké farmě (viz článek z 16.9.2020). Jak jsi psal - jsou mladí a potřebujou se vyhrát. Já si jenom nemyslím, že by to mělo být v mančaftu, jehož obrana je dostatečně tragická i bez nich a kterému navíc šéfuje jejich tatík.
 
scouser | SVVT
12.12.2020, 23:45
 
Reakce na VSH: Ohlasy asistenta mluví za vše. Jinak do...
Teprve třetím rokem máme problémy s herní disciplínou a už budeme vyvozovat důsledky? Supr, tomu říkám blesková reakce! Smajlík Osobně už ty Jenáčkovy žvásty ani nečtu. Jestli je v mančaftu někdo, kdo by se měl nad sebou zamyslet, tak je to on.
 
scouser | SVVT
12.12.2020, 23:32
 
Reakce na Rst: S Přerovem souhlas, ale: k čemu jim je, ž...
K čemu jim to je??
NEJSOU TRAPNÍ!
My půjdeme za ELH? Smajlík Víš stejně dobře jako já, že toto se nikdy nestane! Ten zbytek jsou mouchy opravdu jenom pro tebe. Představ si, že jsem takový magor, že i v mém věku mě ser.e, když klub, kterému celý život fandím, je všem pro smích. Chápu ale, že to oba máme nastavené jinak. Mě je zase u pr.dele, že zrušili " s mikrofonem za hokejem"
 
scouser | SVVT
12.12.2020, 22:58
 
Reakce na Rst: Scousere, důležitost toho zápasu mi přišl...
Na mé gusto je těch "nedůležitých" zápasů v poslední době nějak moc.
- naše naprosto absurdní bilance venkovních zápasů, za kterou bych naše "profíky" já osobně nejradši už nakopal - nedůležité
- že se na nás pravidelně chytají do té doby naprosto zoufalé mančafty ( Ústí n.L., Třebíč - těm na nás stačí Jekel v bráně) - nedůležité
- naše historicky jedna z nejvyšších proher na Lapači - nedůležité
- naše dlouholetá vzájemná bilance s prasovem, který má snad poloviční rozpočet - nedůležité
- VHK každoročně jedno z nejtrestanějších mužstev - nedůležité
- VHK jako rodinný klub (doslova a do písmene), který asi brzo přejmenujeme na VHK Jenáček & sons - nedůležité
- nepadá se, tak proč by se profíci namáhali ne? Však hrajou jenom za Vsetín!! Smajlík
Takže příští sezónu hurá pro permice a SPOLU ZA VSETÍN Smajlík
 
scouser | SVVT
12.12.2020, 22:04
 
Reakce na Rst: V 93-94 jsme v Sokolově zaznamenali jedin...
Takže vlastně spokojenost, ne? Smajlík
 
scouser | SVVT
09.12.2020, 20:27
 
Reakce na Vlach18: Počet střel, počet vyloučených, výher...
Ano, letos poprvé nás někdo předčil v oslabeních. Nicméně, naše dnešní bránění oslabení mi vychází na čistých 0%, což je tuším hodno zápisu do naší síně slávy. K tomu ICE timu - to jako, že jsme strávili na ledě víc času, než Jihlava?
 
scouser | SVVT
09.12.2020, 19:44
 
Reakce na hokejvsetin: Zlatý Dopita *8* Jenáček není t...
To jako, že Jenáčka někdo odvolá?
Smajlík Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.