Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-14" |  vypnout filtr
 
12>
14.06.2019, 22:09
 
Reakce na Thufur: M.Novak : at vzpominam jak vzpominam, ...
Jen pro pořádek, M. Novák napsal těch vykřičníků jen deset. Kdo tvrdí že napsal dvacet,tak je demagog
 
14.06.2019, 20:16
 
Rad70: jedna podstatná "drobnost". Motor dostane následující 4 roky 11 mega každý rok od města, takze oni nejsou tak závislí na penězích od fanoušků jako my! Takže srovnavejme až máme kompletní info
 
subni | poprad
14.06.2019, 19:11
 
Tobola chce přitáhnout rodiny, proto i ty kamery a tak. Smajlík
 
Subni | poprad
14.06.2019, 18:53
 
Tak třeba v sezóně 02/03 cena na všechny zápasy 800kč stání. Tj. zdražení 5 krát no nevím jestli mám o proti tomu roku 5 krát větší výplatu. Jinak cena pro mládež má být!V 18 už fanouška těžko vychováte.
 
14.06.2019, 17:33
 
M.Novak : at vzpominam jak vzpominam, ze bych na hokeji videl prehrsel ctyrclennych rodin vybavenych od decka po fotra permanentkami Extra sezeni, to nemohu rici. To je krapet demagogie, tohle davat jako priklad (i pres tech 20 vykricniku, ktere jsi v prispevku pouzil). Ja netvrdim, ze ty ceny nejsou vysoke (jsou...) a nerozporuju logiku slev pro mladezniky. Ja jen tvrdim, ze pokud chceme v podminkach naseho regionu mit na VS kvalitni hokej (pri absenci solventnich zelezaren, mlekaren ci petrochemickych zavodu), tak se holt nelze divit, ze to zasahne i kapsu fanousku. Bohuzel... Za me ty prachy dam - stoji mi to za to. Az se mi rodina rozroste na ctyri cleny a neutahnu to, budem na Lapac vysilat pouze dva vylosovane stastlivce a zbytek holt pujde na bobra...
 
BohseOnkel | Ohrada
14.06.2019, 16:49
 
Deti samozrejme zdarma o tom zadna 15 lety si muze to kilo za hodku doplnenim regalu vydelat
 
BohseOnkel | Ohrada
14.06.2019, 16:47
 
Je pro odlehceni pokud by clovek srovnal vstupne 94 a nyni vzhledem k vysi mzdy je stejne nejsem si jisty uplne ale tipuji ze bylo 20
 
14.06.2019, 15:53
 
Reakce na M.Novak: Thufure ty jsi asi nepochopil co jsem...
Za to si můžeš sám že nevyděláváš v práci dobré peníze.....
 
14.06.2019, 15:26
 
Thufure ty jsi asi nepochopil co jsem napsal!Ty ceny pernamentek jsou absolutne mimo,pokud chce ctyrclena rodina chodit na Vsetine na hokej tak musi vysolit za pernamentky 27600 korun,to nema cenu ani komentovat!Tohle uz je cisty KOMERCNI BYZNYS maximalni profit za kazdou cenu.Dlouholety a verny fanousek ktery nevydelava v praci dobre penize si uz pernamentku nebude moci dovolit koupit!!!Tobola nam vsem vzkazuje BEZ PENEZ NA LAPAC NELEZ!!!!!Ty vysoke ceny vstupenek pomalu,ale jiste zabijou jedinecnou atmosferu na Vsetine,normalni fanousek uz nebude chodit na hokej,ale budou na hokej chodit jenom stari paprdove kteri si budou moci dovolit kupovat pernamentky,ale oni uz fandit nebudou.Budou jenom sedet a cumet,je to jen otazka casu kdy se to stane.
 
14.06.2019, 14:43
 
Jako obvykle tu máme každoroční licitace o výši vstupného.Selským rozumem to vnímám tak,že vedení tady dělá hokej docela dobře.Pravidelný herní progres, slušné výsledky při navyšujících se ambicích, nekonečný boj proti bezpráví svazu, podíl na regeneracích stadionu a taky řada mimosezonních obecně prospěšných aktivit, jsou toho dokladem. Takže já tuto cenovou politiku respektuji!
Nějaký zásah do rodinného rozpočtu to je,ale jako dlouholetý majitel permanentek to beru hlavně jako možnost jakéhosi velmi minoritního sponzorství svoji srdeční záležitosti. Prostě to nemám jen jako platbu za vstup na hokej,ale zároveň jako komplexní ocenění práce celého VHK.
Jinak mně docela pobavilo něčí srovnání jedinečného prostředí Lapače s komorní nudou umocněnou synchro vlněním schodišťových mažoretek na Spartě.
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 14:20
 
Reakce na Thufur: Já to kafrání nad cenama vubec nechápu...
Naposledy si DT pořizoval hromosvod.
Tobě bych to dal za 10 tisíc, Zelímu 2 se slevou za 20.
Žabkám a pulcům bych však zařídil levnější vstup. Právě aby v budoucnu na tom Lapači třeba někdo zakřičel a zapěl, příp. zamával praporem.
..........
Jak psal Setteinz o té nové aréně, tak tedy mě to taky vždy s příchodem play off, kdy mi přijde kapacita sezení žalostně malá, napadne - že je to možná otázka času, nějaká nová krabice... Zase ale bych nezapomínal, že hokejový Vsetín je nyní těžce IN, zažívá skvělé období...
Můžou přijít těžké časy, pro které je Lapač naprosto skvělý a famozní, a příp. krabice zářící novotou - co s ní potom? V době hoven sezení v klidu stačí, koneckonců mimo play off i v časech vzkvétání.
 
14.06.2019, 13:15
 
Já to kafrání nad cenama vubec nechápu, příjde mi to jako klasická čecháčkovská malost... Smajlík Nevím, máte snad pocit, že si z toho vývaru ze vstupného Tobola staví haciendu? Pak bych rozhořčení chápal, ale takhle... Vždyť to jde hernajs do vsetínského hokeje ne... A srovnávat ceny s pikadórama je trochu úlet. Jejich možnosti zafinancovat si hokej jsou s ohledem na okolnosti úplně jinde (krajské město, žádní hokejový konkurenti v regionu a naopak dostatek silných firem ochotných pustit chlup, atd., atd.). U nás byl a bude se zafinancováním kvalitního hokeje vždy problém (mj. srážkový stín vrhaný Gottwaldovem) tak mi příjde logické, že vedení nechce aby to stálo a padalo výhradně na ROBE a snaží se to plnit i jinudy. Říká se tomu diverzifikované portfolio Smajlík . Hlavně, že každý druhý kafral vyhodí měsíčně 2k za cigára, ani nevzdechne. Já, ač se na hokej dostanu jednou za čas (valach v exilu) si permanentku rád koupím. A věřím, že budu pyšný, že i přes vysokou cenu permic bude na tribunách zase bývat karneval, o kterém si jinde mužou nechat zdát.
 
BohseOnkel | Ohrada
14.06.2019, 13:03
 
Je potřeba akceptovat fakt, že nároky diváků po této investici budou vyšší a standartní vysvětlení, že se rozkoukáváme v I lize zkoušíme nové hráče atd. nemusí stačit. Pokud to bude jízda nikdo ani mladí penez litovat nebude jedny cigára stojí kilo a stejně se kouří když to jízda nebude tak každá hospoda poskytuje k pivu plátno a přenos
 
14.06.2019, 12:50
 
Ceny jsou v pohodě, u týmu který míří na finále popř postup do ELH, jsou ceny přiměřené! Podívejte na ceny GT na tu jejich hrůzu kolik to tam stojí... Na Vsetíně atmosféra, dobrý hokej!!! Jen ty soboty pomálu :( tak doufam ze v té nadstavbě 1-8 si těch domácích zápasu v sobotu užijeme více.
 
14.06.2019, 12:41
 
Pro srovnání ceny v motoru

odkaz

Vzhledm k tomu, že jsme srovnatelní, co se týče kvality hokeje, ambicí, fanouškovské základny, tak ceny jsou nesrovnatelné.
 
14.06.2019, 10:38
 
Cena na jeden zápas na stání při koupi permice je cca 96kč. To je pořád pod 100kč.. To mi připadá, že je to pořád ještě jaks taks OK.. Sezení už začíná být teda dražší, ale je to zas pojato jako příspěvek navíc do kasy. Něco dá každý a ve finále to pomůže. Tak snad budou i výsledky. Jeden zápas navíc zahrál také trochu roli v celkovém součtu navýšení. Ceny permice extra jsou ale nesmysl. Ceny vstupného rostly každý rok.. Tak je to pro některé k naštvání i když se nejedná o horentní sumu.. Možná bylo daleko lepší letos takticky udělat ceny stejné, jen zrdažit o zápas... Navíc to prodat s tím, že bude atraktivnější hokej a tím zvýšit návštěvnost!!! Od toho jsou ale jiní.. Nu nic na sezonu se těším a uvidíme.
 
Plha | SVVT
14.06.2019, 10:17
 
Reakce na setteinz: Jsem cosi jako ekonom a tak se k cen...
Zajímavý rozbor, ale nejvíc mě dostal faktor "pěti piv" Smajlík
Těch zápasů je krátka moc ...
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 09:55
 
Reakce na setteinz: Jsem cosi jako ekonom a tak se k cen...
Chození na hokej 1x za 14 dní (nejlépe v sobotu) bylo něco fantastického. To bylo těšení na skutečný svátek!
Pokud ale uvažuje vedení tímto směrem, že se dejme tomu 11letý chlapec dostane kvůli ceně vstupenky na hokej jednou za 14 dní a bude to pro toho 11letého chlapce skutečně svátek, potom chválím. Smajlík ( Smajlík )
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 09:36
 
Zelí:
Aha, tak já měl jasno už loni a předloni, kam tohle vede. A už loni a předloni mi přišla cesta Zábranského a komety jako jasný a zřetelný předobraz toho, kudy chce v otázce ceny vstupného vedení jít (a kam až je schopno zajít) .
Proto mi přijde tvoje reakce až nyní legračně zpozdilá.
(Ono i téch 8 pětek za přátelák mi přijde docela dost, ale co už... Smajlík )
Co mi ale přijde fakt smutné, je ta absence levnějšího lupenu pro ty pulce a žabky, jak mládež pěkně nazval Mrsh z GPH. Asi se tam za těch "milion" matchů nebude dát jen a pouze rozpažit, bude tam možno dělat kotrmelce. Smajlík
 
14.06.2019, 09:22
 
Jsem cosi jako ekonom a tak se k cenám lístků trochu rozepíšu, ať ta okurka rychleji uteče.

Tzv. cenová politika je vždy ošemetná věc, nicméně i v ní platí, nebo by měl platit, zákon nabídky a poptávky. Ale například letošní play-off postavilo teorie tak trochu na hlavu, když na semifinále chodilo míň lidí než na čtvrfinále, a na rozhodující čtvrfinálový zápas přišlo míň lidí než na čtvrfinálové zápasy úvodní, ačkoliv by to, teoreticky, mělo být naopak.

Dá se to ovšem snadno vysvětlit přesycením hokejem, jakož i finanční náročností, když každý další zápas představuje náklad v podobě vstupenky (plus nezbytných min. pět piv).

Logicky, a přitom paradoxně, by se taky s postupujícím play-off měly ceny vstupenek, aspoň na Vsetíně, nikoliv zvyšovat, ale snižovat...

Kolik by měla tedy stát vstupenka s ohledem na ne příliš atraktivní formát (na kterém se ovšem shodly samy kluby, třebaže tomu byly dotlačeny nesmyslným počtem účástníků Chance ligy)?

Čím více zápasů, tím by mělo v absolutním součtu přijít víc diváků, a tím by měl klub i víc utržit, ale v praxi to bude nejspíše vypadat naopak, protože je překročena zdravá míra počtu zápasů plus k tomu středy a opravdu stupidní pondělky.

Dejme tedy tomu, že lístek na stání by stál osmdesát korun.

O kolik víc by přišlo diváků na hokej, v porovnání cenou vstupenky sto dvacet Kč?

Muselo by přijít 1,5 krát víc diváků, aby tržby byly stejné při ceně sto dvaceti korun (musíme ovšem přihlédnout k tomu, že víc lidí vypije, čímž se kompezuje nižší cena vstupenky), tedy když přijde na stání dva tisíce diváků za sto dvacet, bude tržba stejná jako když přijde tři tisíce diváků za osmdesát.

Vyplatí se to klubu, který samozřejmě potřebuje peníze, prodávat lístky za osmdesát, přišlo by skutečně 1,5 krát diváků?

Jako pamětník nostalgicky vzpomínám na časy II. NHL, dvacet osm zapásů za sezónu, hokej jednou za čtrnáct dní, ve čtyřech sezónách II. NHL jsem byl na všech domácích zápasech, ani to moc nestálo, dnes by mi na to stačily necelé dvě sezóny...

Problémem je nesmyslně vysoký počet zápasů v neatraktivním formátu, plus konkurence v podobě internetu, přičemž peníze za vysílací práva, tedy za to, na čem rýžuje třeba fotbalová liga mistrů, nejspíše zcela minimální.

Co má za těchto okolností klub dělat, jakou má mít cenovou politiku, zvláště má-li ambice a kvalitní kádr takříkajíc něco stojí, přičemž maniaci typu Zubíka se už těžko objeví?

Vezmeme-li, nap´´ř, že hodinová mzda v Lidlu je sto třicet pět na hodinu, pak je cena vstupenky rovná plus mínus hodinové mzdě.

Je to málo, nebo hodně?

Samozřejmě, lidé mají spoustu dalších výdajů (mobily, auta, hypotéky, půjčky, děcka na škole), a taky je potřeba na hokeji vypít aspoň pět piv a plus k tomu doprava.

Je zde taky určitý resentiment, před pěti lety stál hokej osmdesát, teď už stojí sto dvacet, všecko sa zdražuje!

Něco za něco, otázka je, na kolik lidé dokážou ocenit, že se hraje v popředí tabulky, což myslím spousta lidí v poměru k ceně vstupenky, ocenit schopno není, myslí se to přece tak nějak samo sebou, že budeme letos hrát to finále...

Hokej na Lapači by měl být cosi jako svátek, a pokud nebude, bude i vstupenka na stání za sto hodně...

Nebo už je nejvyšší čas zbořit Lapač a postavit místo něj novou a pohodlnou "arénu", aby to na hokej přitáhlo víc lidí?
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.