Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Majkl111" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
08.10.2019, 07:39
 
Zápas to byl dobrý, nasazení, bojovnost. Motor když dostane šanci, gol dá... rozdil je take v tom, že jejich beci nás do šanci kromě přesilovek nepusti, naopak to neplatí... nic, je treba vybrat Veprov!
 
07.10.2019, 21:45
 
To NJ... jestli rozumis hokeji jak češtině... ???
 
05.10.2019, 19:04
 
To Ace: faul to nebyl, nevím, cos viděl:(
 
04.10.2019, 20:43
 
Škoda, že mu nejdes poradit jak to ma delat, víš, kde má kancl?
 
04.10.2019, 18:41
 
Proto udelat Smajlík
 
04.10.2019, 18:40
 
Subni: já nevím, buď si fakt mimo, nebo to je poza, aby ses nějak vymezil tady na fóru? Co ma DT dělat, musí ctit pravidla a nemůže přeci dopustit, aby klub platil pokuty, nebo aby prisel o sponzory či o příjmy tím, že mu svaz zavře stadion? To jako kdybys měl firmu a dělat věci, za které bys dostal pokuty či by ti firmu zrušili? Delal by si to? DT má zodpovědnost za spoustu lidí a nemá na vybranou. On ty pravidla nevymyslel, ale musí je ctít, nebo se na to vykašlat a je jedno, jestli jsi z Budějovic, PV či Vsetína. Tak mi řekni, co na tom nechapes? Znovu říkám, že kotelnici a lidi kolem kotle jako cert a spol. dělají co můžou a ta atmosféra neni zas tak zlá a věřím, že jak bude plalynout čas, tak se bude jen zlepšovat! Všichni proti ale musi něco udělat a ne jen kecat!
 
04.10.2019, 11:43
 
No tato existence opravdu blije na FCB neskutečné věci:(:(
 
04.10.2019, 08:41
 
atmosféra odpovídá výkonu na ledě, nemastné a neslané... všechna čest kotelníkům, že se s tím snaží něco udělat! Jednoznačně nám uškodilo ty vyhlášené cíle, fanoušci mají prostě očekávání a zatím to drhne.. přehraje nás tým, který dobře bruslí, hraje jednoduše a čeká na naše chyby... víc není potřeba... uvidíme, jak to bude vypadat s Jihlavou a hlavně doma s Motorem...
 
04.10.2019, 08:17
 
Ja myslím, ze cela obrana hraje špatne, Slove se trápí, všichni čekají na jeho úžasný vykon z loňské sezóny, to je ale velmi těžké zopakovat a jediný bek, který si hrál svuj standart se vcera na delší dobu zranil. Z pozice beku je podpora utoku nedostatečná, pořádná přihrávka neprijde. Nejsme schopni si kolikrát nahrát na dva metry, pred branou se nechavame pretlacit....prostě to dre a těžko říct, jak z toho ven??? Chce to zmenit taktiku, prece neni možné, aby si soupeř jezdil do brejku jak chtel... pri patem gólu se vysuneme do předu i když hrajeme oslabení a Vampola se Smerhou si nas pěkně vychutnaji.... nad tím se da kroutit hlavou, zasnout a nechapat. Opet je vidět, že chybi osobnost tipu prave Vampola, Svačina apod. , kteří v době, kdy se nedaří, tým pozvedne.
 
03.10.2019, 21:20
 
Romanfrajer: ty jsi tam asi dnes nebyl co?
 
03.10.2019, 21:19
 
No tak je třeba se do play off dostat Smajlík ... každopádně co produkují beci za hru, to je hodně k zamyšlení. Jak se jevil parádně v přípravě Prochazka, tak dnes hodně špatně, snad minus 4. Naopak pochvala Horak, Vitek, Vojta.... "tradiční" vsetinaci hraji nejlip!
 
02.10.2019, 10:06
 
Přesně, největší strach je, že se spadne a k tomu je směřováno hlavní úsilí vedení klubů. Takový Scerban, který několikrát podržel svoji juniorku lobbyistickou aktivitou na úrovni vedeni ceskeho hokeje, je zdarnym příkladem. Je to střet zájmů jak z učebnice. Aby se to změnilo, museli by náš hokej vést nezávisli lidé, kteří by ovšem museli mít hluboké znalosti a praktické zkušenosti. Těžko takové ale najit. A ruku na srdce, kdyby tam seděl někdo z nás, vždycky by se díval směrem na Vsetin a jednal v jeho zajmu. Jak psal Rst, řešení je ve skrze jednoduché, vrátit soutěžním smysl a soutěživost, protože konkurencni prostředí motivuje k lepší výkonům! To je ale přesně to, co tady pánové Pesani a spol. nechtějí!
 
01.10.2019, 14:55
 
Je vidět, že ten člověk nevystrci nos z Liberce, max. Prahy a vůbec netuší, co český hokej potrebuje. Někde něco uviděl a snaží tady dělat chytrého:(
 
01.10.2019, 14:16
 
A kdo způsobil současnou neatraktivitu 1.ligy? Kdo ji uzavřel a nechal nesmyslně rozšiřovat, aby tam zůstaly týmy jako Kadan? Takže pan spasitel P močí do svého hnízda a kruh se uzavírá Smajlík
 
01.10.2019, 12:48
 
vždyť sami zrušili tu podmínku, že v každém týmu 1. ligy musí povinně nastoupit mladí... s tím každý počítal a nebyl s tím problém... proč to zrušili? Liga farem přinese pouze:
- nezájem díváků a sponzorů
- nizkou motivaci všech se zlepšovat, mají své jisté
- další snížení základen pro výchovu mladých, protože se zlikvidují tradiční kluby se silným zázemím, diváckou podporou a hlavně tu nadrámcovou osobní péči, která už není běžná
Proč v Lit. hrají staří chlapi a cizinci, když to má svaz pod svými křídly? Proč nedostávají mladí čas na ledě v klíčových momentech zápasů a proč se LIT vloni honily a honit budou postoupit do Play off?

 
01.10.2019, 11:15
 
a je to tady, pomalu a jistě... udělat z první ligy ligu farem, která nikoho nebude zajímat, sponzory, diváky atd. Na mladé nebude žádný tlak, své budou mít jisté, navíc bez sestupu. Kdo není farma, je špatný a je třeba ho zardousit! Bude dobré zavřít extraligu ať mají A kluby klid na práci a mohou si vyzobávat z farem co potřebují... Tradiční kluby jako Vsetín, Přerov, Havířov atd. mají smůlu, nechtějí být farmami, pak jim vymyslíme třeba 1. ligu ostatní Smajlík , fakticky třetí nejvyšší soutěž... bez možnosti postupu. Nevím, zřejmě mu nikdo neřekl, že nejsme NHL, která má ale naprost diametrálně odlišné podmínky, historii, zázemí a hlavně počet obyvatel... bože hoďte na něho sí´ť dokud je ještě čas! Mimochodem, položil si otázku, proč nehrají mladí? Vždy´t vždy to bylo tak, že si to musí zasloužit a ukázat, že jsou lepší jak ti staří... nemůžou to dostat přeci darem, jak by se pak motivovali pro zlepšení, když mají vše předem nalajnované? Proč je Frýdek či Benátky celkem konkurenceschopný? Protože jsou farmy naprosto tom ČR týmů, kteří mají zázemí, peníze, mají dobře nastavenou mládež a tudíž ti mladí jsou kvalitní a můžou je nechat rozehrát na farmách... ostatní eligové kluby jsou rádi že jsou rádi, že vůbec mají dostatek hráčů pro svoji soutěž a nějaké kvalitní rezervy tam moc vidět nejsou!
 
27.09.2019, 16:12
 
Gerard, Seittenz ano, souhlas. Celé to taky dokresluje možná celkem podstatný detail a to je ten zluto oranžovy patok, co za něho chtějí ty prachy. Slysel jsem hodně názorů, že radši sednu v klidu do hospody, kde běží přenos a dám si pořádne pivo!
 
27.09.2019, 12:05
 
Dzinda: a jak bys chtěl hrát tu zakladni část? Zacit treba v lednu, dát si únor zápasy doma a venku a jit do play off? I kdyby se první liga zuzila, coz by prospělo o tom žádná, tak základní část proběhnout musi. Myslím, že právě letos je ten system nejlepsi možný pri poctu ucastniku, samozřejmě za všeobecného očekávání, že budeme v prvni 8 Smajlík
 
27.09.2019, 10:21
 
No a taky doufám, že se ten herní projev naše týmu výrazně vylepší, protože napr. druhá tretina s Ustim rozhodně reklama na hokej nebyla!
 
26.09.2019, 00:12
 
A těm ostatním: buď chodte na hokej nebo se na to vy..serte a neonanujte tady na chatu s blbostma!
Jinak palec nahoru pro kotelniky, jak se snažili z toho udelat armosferu! Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín