Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
26.02.2019, 10:19
 
Zeli: i kdyz Ujcik svym zpusobem pripousti totez co pises ty (tj. ze k tomu prihlizi), rad bych pripomenul, ze disciplinarni rad apriori tresta PRICINU a ne NASLEDEK!! Takze reci o brcku a kratke rekonvalescenci po otresu mozku, by tu vubec nemely mit vahu, a kdyz, tak jenom marginalni! Disciplinarka ma resit jedine tyghle veci: jak a odkud a kam byl vedeny zakrok? Byl tam umysl zranit protihrace? Byl atakovany hrac v drzeni puku - tj. ve hre? A mohl se atakovany hrac zakroku jakkoliv vyhnout a branit?
V extremnim pripade, kdyz disciplinarka rekne: zakerne, z uhlu ktery nemohl atakovany registrovat, na hlavu, s umyslem zranit, bez drzeni puku, aniz se atakovany mohl jakkoliv branit a za tohle podtrzeno a secteno da vinikovi trest podle radu, v pripade ze je hrac mesic mimo, s trvalymi nasledky nebo s brckem, jak pises ty, ci se zlomenym nosem a tezkym otresem mozku (Havranek), pak at nastoupi policie, statni zastupce a soudni znalec!
 
25.02.2019, 21:49
 
Reakce na MirisIII: Já vlastně ani nevím o žádném plusu,...
Břeclav mně napadla jako první volba už když to vypustili z huby.....
 
25.02.2019, 19:09
 
Reakce na bulik75: Vadí mi označení "paklub".V každé liz...
Já označení PAKLUB nepoužil. Ve smyslu předchozího příspěvku, pokud tu zábavu pro 200 platících diváků neplatí Svaz, je mi vážně jedno, kdo a jak to financuje.
 
25.02.2019, 18:54
 
Reakce na scouser: K tvým komentářům většinou nic doplňu...
Z tvých daní to nejde...... A když tak jen okrajově (přes příspěvek z MŠaT), ale tohle mají zajisté po Peltově aféře ošetřené. Ten problém má dvě minimálně diskutabilní hlediska:
1) Peníze Svazu, které si naškudlil na posldním MS, které dostává od partnerů, by měly jít primárně na podporu mládeže a ne na podporu hráčů od 18-23 (šéf Litoměřic tvrdí, že ty starší si platí ze svého...)
2) ... a když už teda podporují hráče 18-23, jak jsou ti hráči rozdělováni na podporované (ty co hrají v "dukle") a ty co musí platit někdo z privátních prostředků (všichni ostatní)?? Jaký je přesný klíč, kdo ano a kdo už ne? Kdo to posuzuje? Samy Litoměřice? Protože to pak je ještě absurdnější!

A tímto se dostáváme k jednomu ještě absurdnějšímu momentu: jak si ten pokálený skřet "zesPlzně" může vůbec dovolit vykřikovat do médií o tom, že je nespokojený s tím, jak kluby nasazují mladé a že instrukce a direktivy Svazu přece zněly jasně!!!! Jak si může takový dobytek vůbec dovolit pokoušet se diktovat PRIVÁTNÍM SUBJEKTŮM, které jsou placené z ryze privátních prostředků, s kým a jak mají hrát?! ...... Ok, když na každého nasazeného mladého mimo "duklu" dá stejný budget, jaký posílá do "dukly" na každého nasazeného tam, pak to bude všechno v pořádku! (a modří vědí, že si vlastně tímhle odstavcem kálím do vlastního hnízda... i když.... od soboty už vlastně ne....)
 
25.02.2019, 17:48
 
Reakce na bulik75: Děláte to dobře.Máte čím platit tak s...
Přeji jiným co si jenom zlíbí. Je mi to úplně jedno. Do téhle diskuse ses namotal sám. Vůbec nebyla ani o Benátkách ani Kadani. Byla o jakémsi prapodivném sporu, který proběhl mezi vsetínskými "takyfandy" a týkal se juniorky a nové Královy prasárny s uzavřením ELJ. A ano - v ten moment jsem použil "duklu" - Litoměřice s holým zadkem, hrající si na spasitele českého hokeje za peníze svazu (tudíž peníze celého hokejového hnutí) a použil jsem farmy (bencle, kadaň, frynec, třebíč a porubu). Je diskutabilní, jestli není znevážením soutěže, když v ní hrají týmy, co nechtějí (či doslova nemohou) myslet až na úplný vrchol. Ale to je na jinou diskusi.
Když vás to tam takhle baví, chodit na zimák s kapacitou 1700 v počtu 200, tak si tam choďte! Tohle není náš problém.... Vždycky mně ale rozseká tenhle argument: na Vsetíně chodí lidi na Lapač, protože tam nic jiného není ..... Srandovní je, že tohle trousí oslové z počtem obyvatel podobných děr. Místo toho aby řekli: jo, dělají to tam dobře a jinak a pokusili se z toho nějak poučit a dostat lidi na zimák i u ních, raději svoji vlastní neschopnost omluví takovým nesmyslem.....
 
25.02.2019, 17:10
 
Reakce na bulik75: Lidi nechodí odeberte jim soutěže ať ...
Kličkuješ jak zajíc! - "Ano sport se dělá pro fanoušky,ale nelze tvrdit,že kde chodí hodně lidí to dělají nejlépe. Někde fanda nemá výběr kam jít. " .... moji reakci jsi četl....
 
25.02.2019, 16:58
 
Reakce na bulik75: Jedním směrem 17km liga M.Boleslav d...
Tak jo:
Průměrná domácí návštěva na BK ml.Boleslav doma byla v minulé sezóně 3151diváků /zápas, což stačilo na krásné 14té místo (ze 14ti).
Průměrná domácí návštěva na FK Ml.Boleslav byla na podzim 018 celých 2899 diváků/zápas, což stačilo na krásné 14té místo (ze 16ti.)
V tom volejbale relevantní statistiky nelze tak snadno dohledat, ale naposledy jste hráli doma s Ostravou a bylo tam 285 diváků. Jednoduše: přišli všichni!

No, co tam máš dál?
 
25.02.2019, 16:47
 
Reakce na rst: * Eros odtamtud pravidelně vyjíždí na šňů...
Tak to je logické! Kde jinde? .... Benátky..... jo, Benátky.... středobod kulturního křesťanského světa už od ranného středověku! A ten přínos světové kultuře v období renesance!! Zkrátka ne na pólu, ale v Benátkách ve skutečnosti trčí zemská osa! Smajlík
 
25.02.2019, 16:41
 
.... ale dost možná je i Éros typický Elementár, co si honí.....
 
25.02.2019, 16:40
 
Reakce na rst: Asterisk: V Kadani minulou neděli uvítali...
To je ten s tou 40cm hadicí? Vlastně ne - to je Roco Siffredi vlastně......
 
25.02.2019, 15:08
 
Bulik: moment! Jakoze v Kadani a v Benatkach je takovy pretlak sportovnich a kulturnich akci, ze se neni co divit navstevam 200-400 lidi na zapas? Odvazna hypoteza!
 
24.02.2019, 22:23
 
Gerard: detail - v roce 2016 BYLA ELJ UZAVRENA! Problem je, ze na tuhle sezonu se zase otevrela a ted se zavira znovu pod podminkou akademii.
 
24.02.2019, 19:57
 
Podřadný: nechal bych hrát Kladno, Budějovice a Jihlavu. A nás by měli nahradit kucí z Edenu. Direktivně a od stolu. Mají ty akademie, dělají pro ten hokej víc, než to naše vedení, co zase zaspalo! To víš - to je to prokletí zvané "Olin"! No a pak bych Určitě byl rád, kdyby tam v playoff byly Litoměřice - dyť VYCHOVALI hned několik hráčů, co hrají stabilně extraligu a o tom se nám mže jenom zdát! A protože jich tam bude v tom playoff málo, tak jednoznačně Frýdek (TRI), Třebíč (KOM), Benátky (LIB), Kadaň (CHM) a Poruba (VIT). To jsou farmy a v závorce uvádím, komu přesně vychovávají perspektivní a mladé hráče. Tihle nezaspali a rozhodně se na jejich fórech nebrečí nad nespravedlností! Tihle všichni si to zaslouží!
 
21.02.2019, 21:29
 
Reakce na Davson: Kdyz projekt Dukla nekde na Morave,tak...
No ježci hlavně řeší že jim zbourají a postaví novou halu. A tak Béďa vypustil do světa, ža až nebude kde, tak že v´by asi připadal v úvahu Pelhřimov (hned vedle krematoria) a pak prý že HavlBrod. A to mně teda fest pobavilo! :-))))
 
21.02.2019, 21:01
 
Reakce na Dawe010: Tak pozor, změna, Císařpán si hraje n...
..... a tak s tím pivem pravdu má :-)))

Jinak nevím jestli jste zaregistrovali dvě informace: Znojmo nepodalo přihlášku do EBEL. Asi forma vydírání (zde snaha zajištění rovných podmínek s ostatními účastníky), ale ve stejný moment se "provalilo" že majitel licence v M.Budějovicích licenci prodal. A kupujícím je podle všeho právě Znojmo.... A druhá informace je, že slovutný ředitel všehomíra, veliký a Pověřený Libor, se chystá o nové Dukle vyjednávat nejdříve v Hodoníně. Jestli si jede dát panáka s Gajoškou a nebo spíš s lidma kolem Vyrůbalíka, už média neuvádí....
 
20.02.2019, 00:02
 
*...a ne Litomerice
 
20.02.2019, 00:01
 
Nevim co presne hulis, ale uz to neber, musi to byt strasne svinstvo!

Vidim, ze na tebe nutno jit jako na dyslektika:
1) tys napsal, ze i nahodny hribar prece vi, ze junci jsou zakladnim kamenem uspechu klubu.
2) ja na to, ze to je ukrutne moudro, pac treba Litomerice derouci se do playoff jsou toho dukazem. To byl sarkasmus...
3) tys do diskuse takomponoval barokniho skladatele Bacha a ze Litomericema prosla spousta hracu hrajicich ELH.
4) ja te upozornil, ze mluvis z cesty, protoze to ze nechas cuchnout nekoho I.NHL neznamena ze je tvuj odchovanec. Ty chlapy vypiplal uplne nekdo jiny a Litomerice!
5) tva reakce: Litomerice nejsou Akademie

Ty budes asi Blesk!
 
19.02.2019, 23:52
 
Tak jeste jednou a specialne pro tebe opravdu pomalu: bavime se o JUNIORCE. Kolik junioru odchovaly Litomerice a kolik jich hraje ted stabilne v Acku?

To ze nekdo nekde “prosel” je uplne sumak! A zrovna “klub” ktery si ty hrace nemusel nejen koupit, ale dokonce je ani neplati - naopak Svaz plati jemu, aby tam ti hraci mohli vubec hrat a “projit”, tak to je argument hodny genia!
 
19.02.2019, 23:49
 
U 18
 
19.02.2019, 23:48
 
Z toho co ted hraje ci hralo z odchovancu za Acko: 26, 96. Z techhle rocniku jeste Pokec, Jindra Abdul, Scoty (vicemistr sveta v u1 Smajlík , Mirek Svoboda, .... jmenuju jenom 94-96.... ale asi to je fakt malo :-)))) jenom pro zajimavost: z rocniku 96 ze Vsetina 3. Ze zlinske Akademie 1.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.