Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-3-31" |  vypnout filtr
 
<123456
31.03.2015, 00:07
 
Reakce na Zdeněk01: Sice tvůj dotaz nebyl adresován mně ...
Jak bylo psáno níže, o kopnutí jde až v druhé řade - hlavní je pohyb hráče v brankovišti v době střely. Snažím se jen poukázat na rozdíl v přístupu k fair-play, které dnes v podání Goiš vs. Kolařík připomína souboj dne a noci. Postup do baráže by si zasloužily oba tými, bez ohledu na dnešní výsledek, protože fanouškovská podpora v obou táborech je skvělá. Jen škoda, že jste si postup pokazili podobnými úskoky - bohužel, lidé si to budou pamatovat.
 
31.03.2015, 00:07
 
Reakce na Zdeněk01: Sice tvůj dotaz nebyl adresován mně ...
Pokud umíš číst a nejsi úplně slepý, tak bys mohl přijít na to,že tu je řeč o tom,že ten gól neměl platit pro evidentní postavení útočícího hráče v brankovišti.Výňatek z pravidel si můžeš dohledat v jednom z mých předchozích příspěvků,pčípadně na stránkách ČSLH a hráče v brankovišti snad dokážeš poznat,když se podíváš na záznam.
 
31.03.2015, 00:00
 
Reakce na M.E.O.: Že vás furt baví brečet a svádět prohr...
Na tebe jsme tu netrpělivě čekali Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
Zdeněk01 | Přerov
31.03.2015, 00:00
 
Reakce na Dekovnik: Nejenže jsi mi stále neodpověděl na ...
Sice tvůj dotaz nebyl adresován mně ale...jak sem dotáhl dom, pustil sem si tu slavnou PiTV speciálně kvůli téhle sporné brance a já sem tam prostě úmyslné kopnutí bruslí neviděl. Odrazilo se to od ní, ale úmysl bych v tom nehledal. Samozřejmě ty/Vy na to máte jiný názor, vzhledem k vyhrocenému zápasu a přílivu emocí to chápu.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.