Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Aelin" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
20.12.2018, 17:32
 
Jak se nedávno tady do mě všichni pouštěli tak toto je pro mě hlavní důvod proč ty kamery nepovažuji za špatnou věc. Kvůli pár hlupákům to odnese slušná většina. Toto chování je potřeba odbourat. Jak píše Majkl111 tak ano trefit to rozhodčího tak jsme pravděpodobně chudší nejenom o 11k.

Subni: Ano máš naprostou pravdu, Tobola tomu mohl zabránit. Ale jedině tak, že by se heroicky vrhnul a petky za letu chytil a zabránil tak jejich dopadu na ledovou plochu. Jinak mě opravdu nenapadá co by s tím tak Tobola asi mohl dělat. Zároveň teda prosadil kamery jako preventivní a represivní řešení. A nyní i kompletní prohibici PET lahví... Opravdu co více by asi mohl udělat? Vzepřít se svazu? Jak? Porušily se jejich pravidla tak co s tím má asi udělat?

PS: Vztahuje se zákaz i na plucky? Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
20.12.2018, 13:48
 
Reakce na Tony83: Aelin zapomněl, ty naše přesilovky jso...
Jo no ty naše přesilovky... Smajlík

Hlavně aby byl Bříza a Teper hlavně zdravotně v pořádku. Chudáci toho v poslední době hodně schytali.

Jinak máte samozřejmě pravdu, že je potřeba odehrát alespoň 1s v 15-ti zápasech (včetně play-off), aby pak hráč mohl nastoupit v baráži. Ne že bych na to zapomněl, já jen jsem ve svých přepočtech zatím s baráží nepočítal Smajlík

JJ 68 nemusí, ten limit je pro hráče, který přestoupí. On je celou sezónu hráčem Kladna, tudíž se to na něj nevztahuje.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
20.12.2018, 02:33
 
Dopita není trenér!
Tobola ven!
Březina, Kucharczyk, Frolo ven!
Šelepněv nejhorší golman ligy!

Smajlík

Zapomněl jsem ještě na někoho?

Jediné s čím však musím souhlasit je obrana, tam by to opravdu chtělo dva pořádné (čti zkušené) beky, a alespoň jednoho z nich praváka. Uvidíme s čím vedení překvapí do března daleko.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
19.12.2018, 13:57
 
Tak pan rozhodčí Dědek píská špatně o tom žádná, ale že by škodil nějakému týmu? On spíše škodí hokeji Smajlík

Ale i jejich trenér v komentáři uznal, že ty fauly byly celkem oprávněné a vycházely z našeho tlaku a jejich nedisciplinovanosti.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
19.12.2018, 12:46
 
Reakce na Michosvsetin: Zdar ta podle většiny tady asi n...
Kucharda je opravdu dříč. Ano bodově by možná mohl na tom být lépe, ale to se dá asi říci o spoustě hráčů nicméně jeho role nespočívá jen ve sbírání bodů. A on pro tým toho dělá opravdu hodně a poslední zápasy hraje opravdu velmi dobře. Pokud ho hodnotíš pouze podle toho, že v posledních zápasech měl vyložené šance a nedal, což je pravda, tak ač se sám sobě divím, tak musím souhlasit s MYKY.

Mimochodem, má někdo nějakou ideu co se nelíbí Třebíči na reportu z utkání? Schválně jsem si článek poctivě přečetl a opravdu nevím, co jim tam přijde "závadné".
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
13.12.2018, 18:35
 
Reakce na Majkl111: https://www.hokej.cz/usti-oblekne-va...
Ještě aby ne, když budou mít sněhuláka v brance!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
12.12.2018, 21:19
 
Reakce na Majkl111: Ubojovane utkání a o to cenné tři bo...
Pěkných zápasů, ze kterých jsme odešli bez bodu už letos bylo dost. O to více si vážím výhry v tomto zápase a ještě proti soupeři, na který nám to v poslední době výsledkově moc nejde.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
12.12.2018, 20:32
 
Gábič dnes MOTM!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
12.12.2018, 13:52
 
Reakce na VSH: https://www.ceskyhokej.org/data/committee...
Podle zprávy ale byl trest ve hře uložený adekvátně a rozhodčí nechybovali? Smajlík Toto nikdy nepochopím, trestat za jen následek.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
12.12.2018, 12:25
 
Tak Nash pouze 5 zápasů:

odkaz

Vzhledem ke zdůvodnění bych teda očekával vyšší trest.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
11.12.2018, 12:45
 
odkaz

Jihlavský stadion bude srovnán se zemí.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
10.12.2018, 13:16
 
Reakce na ekko: Dovolím si reagovat na závěr tvého přísp...
Je to trochu odlišná situace, to ano. Naštěstí to není tak dávno, tudíž živě pamatuji.

V tomto bych podotknul, že je velmi odlišné být primárním agresorem a použít násilí v rámci sebeobrany (a to i z pohledu legislativního). I když jsem se toho aktivně zúčastnil, tak opravdu nekáži vodu a sám piji víno. Pokud někdo napadne mou osobu či osobu mi blízkou, tak rozhodně neváhám. Je to nejen mou morální povinností, ale tady mám i oporu v zákoně.

Ale případ co zmiňuješ je opravdu extrém, kdy se sešlo několik faktorů v čele s ultras Baníku.

Ale tato situace je diametrálně odlišná. U tohoto konkrétního případu, o kterém se bavíme, se jedná o pokuty pro jedince co jednoznačně porušili jasně daná pravdila, viz odkaz. ( odkaz ) Fakt, že nedošlo k fyzickému napadení a že se "vlastně nic nestalo" je irelevantní. To že jim následně hrozí "mastná" pokuta je pro mě tudíž naprosto logický výsledek. rst neustále argumentuje 20k, ale asi si pořádně měl přečíst článek. V případě, že nemají historii přestupků vše bude řešeno napomenutím, či výší pokuty na dolní hranici. Ale buďme upřímní ono ani 20k není rozhodně nikterak přemrštěná či dokonce likvidační suma.

Pravidla porušili? Ano. Hrozím jim trest ve výši, který je v řádu uveden? Ano. Za sebe na tomto opravdu nevidím nic nelogického.

Už se k tomu dále vyjadřovat opravdu nechci. Rozumný člověk si názor udělá sám.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 23:24
 
Reakce na Gerard: Jak píšeš, je to z extrému do extrému....
Velmi dobře napsáno. Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 22:14
 
Reakce na Gerard: Tak Ty jsi tomu teď nasadil opravdovou...
Máš pravdu. Co mě hodně překvapilo, že i na 1. lize teď v Budějovicích se tleskátka začínají rozmáhat. Bych to zakázal, co kdyby to lidi začali házet na led a tady jde pak o zdraví! Jen mi přijde, že tady v rámci diskuze jdeme z extrému do extrému. Nikdo nechce divadelní atmosféru, jen za sebe si myslím, že se dá fandit i slušně(-ji) (myšleno fyzických invektiv). Opravdu komu přijde normální už jen ten fakt, že někdo si bere kuklu na sportovní zápas?

Určitě souhlasím i s poměrem míra fandění a problémovosti. Obzláště speakeři naopak se snaží ukliďnovat situace a spíše než peiorativní pokřiky to směřují k podpoře našich kluků. Ale proč proboha zde nutně musí být i ta provázanost s děláním problémů?

Co mě ale zarazilo nejvíce je to, že člověk slušně prezentoval názor a odpovědí byly jen urážky, než aby tato individua byla schopna slušně říci, proč tento názor nesdílí. Kdyby slušně argumentovali, tak mohou přesvědčit i širší část publika, že to co dělají je pro dobrou věc. Bohužel toto pro mne o nich dost vypovídá.

rst: V mém okolí se asi nevyskytuje nikdo komu by přišlo normální na hokejovém zápase se stavit do role mstitele a sjednávat na vlastní pěst nápravy. Tudíž, tvoje hypotetická situace by nastat opravdu nemohla. Ale asi se pohybujeme v odlišných kruzích.

Nicméně lidé jsou různí a všichni stojíme za svým klubem, i když k tomu máme někdy až značně odlišný postoj.

Tudíž zítra na Kladně!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 10:37
 
Reakce na rst: 00:48: Někomu, kdo šel hájit čest klubu, ...
Jedna z věcí proč si třeba myslím, že kamery jsou rozumným řešením je i tato diskuze. Celou dobu slušně prezentuji svůj názor, nicméně ze strany některých zdejších byly odpovědi pouze invektivy, aniž by položili jediný argument, aby podpořili své tvrzení. Chápu, že vaše morální normy jsou posunuty ve prospěch klubu (za to opravdu respekt), nicméně pro mě jsou určité společenské normy nadřazené a proto se nepozastavuji, že by pro tyto jedince "hájící čest klubu" měl přijít trest.

Ve vašich očích je v pořádku hájit čest klubu? Vždy, za každých okolností a všemi možnými prostředky? Nebo kde je hranice? Kukly ok? Boxer ok? Vyražené zuby ok? Dýmovnice ok? Vlastně ne vy tu hranici naštěstí nestanovujete!

V tomto konkrétím případě souhlasím s tím, že Vepřov přestřelil, souhlasím, že zdejší security nestojí za nic. Ale jedním dechem dodávám, že úplně stejně mimo je vzít si na sportovní utkání kuklu a brát právo do vlastních rukou!

Vale dico.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 10:21
 
Reakce na Thufur: To odpískání Karafiáta v přerušení hry...
Bohužel typické trestání následku a ne příčiny. I po opadnutí emocí a podíváním se v klidu na záznam se jednalo a čistý hit (tady pokud to vůbec nazvat hitem). Kadaňák celou dobu čelem do hřiště, vůbec se nezpevnil a pak dostal buď hlavou o mantinel nebo whiplash, což ho "vyplo".

Holomkův zákrok z videa úplně hodnotit ... chtělo by to lepší záběr, ale nepřijde mi, že by tam něco bylo (zvednuté ruce, výskok, hit cíleně na hlavu).
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 23:53
 
Reakce na vajdik: Vyssi trest neznamená stopku v dalsim ...
Tak tak, příště mohou hrát. Pouze pokud by byl udělen trest ve hře (u všech třech byl trest 5 + do konce utkání, pokud se tedy nepletu), tak by to znamenalo automaticky stop na další zápas + disciplinárka.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 18:11
 
Reakce na BohseOnkel: S tímto nemá vysoká politika co dě...
Morální statut dle mého srovnávat s kamerami nelze. Tam jde opravdu o totalitu, kdy kamery monitorují každodenní veřejný život. Tady se bavíme o kamerovém systému na zimním stadionu. Pokud to někomu vadí natolik, tak tam prostě jít nemusí, kdežto v Číně tomu vyhnutí není.

Narozdíl od zdejších mudrlantů znajících odpověď snad i na podstatu Vesmíru, alespoň někdo kdo je schopen vyjádřit svůj názor jinak než vulgaritami Smajlík Díky!

PS: SJII jsem vymyslel pro spoluobčany z Poschlé (tehdy ještě naproti polikliniky), v celém znění: "simplexní jedinci inferiorního intelektu vyššího fototypu".
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 11:38
 
Reakce na Subni: Můj dům, můj hrad - tečka....
Můj dům, můj hrad. Přesně! Páni hradu (čti vedení) jsou asi unaveni chováním simplexních jedinců inferiorního intelektu, který klub poškozují a stojí peníze, proto se rozhodli pro cestu kamerového systému. (Kolik jenom loni stálo klub vhazování předmětů na led?)

Já čistě za sebe s tím problém nemám, toť vše.

A ať se to komukoli líbí či nelíbí, tak dnes na značkách!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
06.12.2018, 12:58
 
Reakce na Lisaj: Aelin tak priste bez a domluv prerovsky...
Není mi to zdaleka jedno, ale je to trochu mimo téma. Prostě jen nesouhlasím s vládou davu. A jsou jiné prostředky jak tyto jedince ztrestat, aniž bychom tím sami klesli na jejich úroveň.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha