Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Rst | Vsetín
14.01.2021, 09:49
 
Nelze včerejšku vytknout nic, zároveň připojím: IMHO pro ty Maroše a Plekance byl zápas se Vsetínem atraktivní asi jako pro Vsetín v časech dynastie zápas s Opavou. Nebo s KV ve středu.
A pokud to tak není, potom se z Kladna měly body jednoznačně přivézt!
A ten jejich gólman, co hrál s náma :-) pobavil, to udělat tady Gábič, nový viník všeho a obětní beránek, tak ho chytrulíni virtuálně upálí.
 
Rst | Vsetín
14.01.2021, 07:43
 
Díkzatuvzpomínku:
Já jsem o něm básnil při play off s PV, kdy mě z našich beků nejvíc zaujal. Přirovnal jsem ho dokonce k Stavjaňovi, ještě nejspíš v euforii z toho, jak strašně moc dobré mi to čtvrtfinále, hlavně tedy začátek, přišlo. Byl to masakr, bavilo mě to víc než spousta play off zápasů z titulové éry, kdy to naši šampioni dávali s prstem v ... nose. Pak mi přišlo na mysl přirovnání ještě trefnější - Dan Vrla zamlada, ještě v čbm éře - miloval jsem ho. A jelikož mi ho Jeřábek s tím PV připomněl, byl jsem nadšen.
Navíc je to sympaťák, "dobrý den" při trénincích si mohl nechat pro sebe, vždy si při tom přijdu jak bl bec, ale za mě s Jeřábkem velká spokojenost. Že na něj lidí v nekonečné ZČ nadávali.. já věděl, že jak přijde PO, jeho výkon půjde o 100% nahoru a zase bude jedním z nejplatnějších hráčů; bohužel nám zesměšnit ty Krále nebylo dáno.
Zaslechl jsem i terorii důvodu, proč ho tady lidi nenáviděli - Sparta a s tím spojené mindračiska. To nevím, ale je to možné, navíc ta jeho výška, lidi mají obecně rádi mrňavé lidi, co je malé, to je milé, mně to tady na Vsetíně, ta naše miminovost, leda tak irituje, neboť co je malé, to je milé, je pravda, ale co je moc malé, je trapné, čest výjimce loni, kdy jsme měli spíše beky - chlapy.
...
Ke včerejšku, jak jsou všichni v poho z toho, že se z Kladna nepřiveza lata:
opět srandovní, před Plekancem a Jágrem si asi nechtěl nikdo uříznout ostudu, škoda že si tu ostudu uřízli před tím Kabelkou a Jaroslavem Moučkou v SU. No ale jejich věc, sere pes.
 
Rst | Vsetín
10.01.2021, 13:57
 
M111:
Podruhé: za kolik?

VSH: ale to vím, že tu jezdil .... a v náhonu to bylo jeho...
 
Rst | Vsetín
10.01.2021, 13:15
 
Okvhk:
Jako že nebyla s Romanem ze St. Etienne užuž noha v nohávě?
Pravda, připomínat jsem to nemusel, ale když se jebe do Srdceho, tak bych rád jebačům rozsvítil v hlavě, že Srdce to vzal a Stantien ne.
 
Rst | Vsetín
10.01.2021, 08:49
 
Nedá a v tv nikdy nedalo, proto to nesleduju.
 
Rst | Vsetín
10.01.2021, 08:28
 
Ze to od těch ctihodných pánů neuslyšíš a nedocteš se, mi tam chybí.
Vím že Pali tu kdysi říkal, že byl prve na Vsetín - Hradec postup, ale říkal to v radostném rozpoložení, ne aby tu jebal do Srdínka s Jenackem, chodím od 94. Ne, bylo to moc pěkné čtení, jaké miluju!
Ale takového psaní by ti fanoušci úspěchu z klubového fb (90%?)vůbec nebyli schopni.
Chápeš?
 
Rst | Vsetín
10.01.2021, 08:19
 
Díkzatuvzpomínku,
nemusíš to vztahovat na sebe. Ale pokud chceš.
Jen mě baví číst si výplody dementů na klubovém fb, kteří hokeji nerozumí, dělají sobě ostudu, je mi za ně stydno, píšou jak analfabeti a jejich největší předností je a čím se často ohánějí, je "fandím od roku 94" (příp. 95, 96, 97 ). Fakt mě to baví, protože v těchto letech bylo nalepit se na zž ta nejjednodušší věc na světě. A že po 01, pak následně, tito hlupáci zhusta zmizeli, aby se kolem 2015 opět začali objevovat a všude vypisovat o tom, jak jsou ti nejlepší a nejvěrnější, tak prostě mě to stalo.
Neboj se, vždyť já moc dobře vím, že v letech dynastie Vsetínu začalo mimo Vsetína fandit celé Valašsko plus mnoho dalších. A taky když to pusu, nemám na mysli ctihodné pány a paní, kterých si neskonale vážím, rád bych i jmenoval ty, které znám a mám rád, ale vím, že oni ví a praktický když se směju drbanům rok výroby 94-97, ví, že nemluvím o nich.
.....
Co se týče obměny kádru, jo, tak co mi uvízlo v hlavě, tak Markovič, Protasenja, Kopta, Beránek, hrál tu i jakýsi Rudl na věku, kde mu je konec, nevím, to jen namátkou z první sezóny výš.
Ale to musíš za vedením.
Když jsem byl na ten výprask s Jihlavou, napsal jsem si pro radost po letech i slohovečku, šel po utkání že zimáku kousek se mnou i dědeček, který mi povídá "je to špatně poskládané." Já říkám "jak to víte?" A on na mě "chodím na hokej 65 let, tak už to poznám."
Uznej, že slova tohoto pána beru 100x víc než slova defekta, kterého na Lapač přivedl Dopita a spol., ale který si pak na Dopitovi a spol. (nyní Srdce) bude honit mindráky.

A abych byl i trochu konkrétní, tak že jsou ti nejvěrnější a fandí od ... a začnou se tím ohánět stylem "čumte jaký jsem king", třeba od Palici nebo Majklose, tito mě vždy napadnou nejdřív, ČEST JIM.

Sorry za tapetu, Vořežprut to napsal výstižně a krátce. 👍

P.S.
Mimo PV play off, které mi přišlo hlavně první zápasy naprosto úchvatné, nejlepší od garáže s UpL, jsem ani jednou v té srandy, co teď hrajeme, nedržel nějak palce. Až včera jsem se přistihl, že jak to hrajeme, jsem zvědavý co 12 minut asi.
 
Rst | Vsetín
10.01.2021, 04:05
 
Reakce na vorezprut: Už mizí fanoušci úspěchu a toho, že...
Smajlík
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 20:40
 
Závěrem:
Permanentkářově nasranosti se není co divit,
zároveň když si spočítám, že odešlo 6(!) beků a gólman, tak to asi někde vidět bude...
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 20:38
 
Okvhk:
Hodinovém, ne?
A mám dotaz:
Se Stantienem by to ten zatím jalový mančaft bez obrany jako válcoval? Nebo hrál aspoň líp než loni ?
Nebo o kolik by hráli líp než hrají?
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 20:19
 
Zase ale je to bez lidí, pohoda jazz.
Možná když to skládali na letošní sezónu, říkali si stejně tam nikdo nebude, ale zapomněli, že všichni budou nalepení na ty přenosy. Poučení pro příště(?)
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 20:17
 
Jinak ale FrankuZ., jestli nelzžeš, tak vítej u mě a tuším Davsona v partě,
nám to taky přišlo na play off postavené dobře Smajlík ,
jenom škoda, že žádné nebylo.
Už jsem to psal, na co se ničit v základní části, abys se pak do PO doplahočil zničený a zmasakrovaný z toho, jak jsi šel v nekonečné ZČ do všeho jak o život...
...
Teď je ten mančaft o nějakou tu úroveň jinde, tak by možná jako play off začít hrát měli!!!
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 20:10
 
A žes nic loni neřekl(?)
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 20:08
 
JEBALO ne nebáli
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 20:08
 
FrankZ:
To si fakt nepamatuješ, jak se loni nadávalo na herní projev?
Jak to stojí za ...? To si nepamatuješ, jak se nebáli do Tůmy, Dostálka, Procházky, Jeřábka, Drtiny, Jenacka, Dopity, Toboly, Hryciowa a mnoha dalších?!?
Ale že já se divím...
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 19:59
 
Jo, ale za kolik?
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 19:49
 
podepisuj
vyžerem
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 19:45
 
PETE221:
Nesouhlasím, že to je rok od roku horší. Od 2013 je to přesně naopak - rok od roku lepší. A loňská sezona, troufám si říct, že by trumfla tu předchozí taky. Mnoha lidem se to nepozdávalo, ale mně jo. Fakt. Obrana se mi zamlouvala moc.
Litoměřice bychom dali a pak v semi děj se vůle boží, ale možná bychom šli až do finále. A jestli ne, tak takový trapas jako s ČB by to nebyl.
A před touto sezonou, všiml si někdo, že se nevědělo, jestli ve 20-21 bude vůbec nějaké play off? Vědělo se o podzimní druhé vlně koronáče.
No a podepisuje za takového stavu - druhá vlna, play off možná, velká "šance", že to bylo de bez lidí, tak podepisuje. Proč?
Takže:
Hunkes Dudáš
Jeřábek Drtina
Slováček Teper
... Taky Bláha.
Takže obrana komplet v troubě.
Jak si vedou následovníci, inu, Štach na všechno nestačí.
Pak trenér: Dopi skončil, měl přijít Stantien, nedorazil, protože.... No a je tu Srdce, který to na rozdíl od čobola vzal. A ještě mu tu nadávájí. Přitom bez obrany a s jalovcema by s tím asi nezmohl nic ani Copperfield, půjčují si od chytroli a Pešána jedinou dobrou věc.
Nevím, jestli jsem bystrý, ale já prohru v Šumperku čekal. Dnes jsem prvé nevěděl, ale když jsem si přečetl, že je Vrchlabí třetí, tak jsem tu schválně hodil včera vzpomínku na JH 92-93, neboť Vrchlabí je jako nováček asi v laufu a na nás je teďka deka.
Sere pes, po dlouhých letech je to teďka na levačku, ale stejně se na zimák nemůže, tak ať se to výtěrem teďka. Být třetí, stejně by jedni a ti samí nadávali, takhle ta situace třeba aspoň něco řekne vedení.
Horší se sponzory, aby to tu někdy, až se tam bude moct, stalo aspoň za něco, měli by do té kapituly co nejrychleji.
Hoši bojovat!
Zase velká škoda, že se tam teďka nemůže, kluci potřebují nejspíš pomoc jako dlouho ne.
P.S.
Fakt musím kroutit hlavou, když si vzpomenu, jak blbínci nadávali na ty Jeřábky a Drtiny. Že by se jim ale ve vakuu rozsvítilo, nečekám.
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 16:18
 
Reakce na VSH: a to ještě to naše vedení neví, že v pond...
Vak takhle kdysi v ČB zahrál životní zápas. 2+2, byl u všeho, Kronajzl/Jáša z něj byl na větvi a pak 5:0 kontmačně. Sranda byla, že to, že nemůže hrát, všichni věděli/tušili. Kromě vedoucího mužstva. Ale do PO se nakonec šlo, což byl zázrak. 02/03
Tomáš pak už nikdy tak nezahrál.
 
Rst | Vsetín
09.01.2021, 07:31
 
Reakce na VSH: Nechat hrát ty co zde budou a jsou naši o...
Koženého bych postavil už dnes, ať se to trošku vyrovná.

Davson:
Nebyl tam i Barta? Nejspíš jo.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.