Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
15.09.2019, 08:56
 
Reakce na ace81: To zminované zlepšení jsem tam moc nevi...
Jasně, hraje se na góly, přesněji na vítězství a kdo nedá gól, nemůže vyhrát atd. Ale jsem v očekávání na akce, bruslení, souhru, důraz, a to bylo podle mne lepší. Několikrát nám po individuální chybě (promáchnutí puku obráncem) ujeli, několikrát tam nesmyslně útočník střílel z mezikruží golfákem (?)(brankaře prostě neprostřelí), ale celkově se mi na to dívalo lépe.
 
ace81 | Vsetín
15.09.2019, 08:29
 
Reakce na nový_z: Se zvýšeným zápalem a nasazením, o kte...
To zminované zlepšení jsem tam moc neviděl(dali jsme 0 golů) a od větší nálože nás zachránil velmi dobrý Bláha.Těch brejků co na něho jeli bylo docela dost.Minulou sezonu to zachranovala většinou druhá lajna J-P-R. bohužel nemůžou nám to obracet vždy jen oni.A není tu ROB.
 
15.09.2019, 07:44
 
Se zvýšeným zápalem a nasazením, o které volá Gerard, ale často přicházejí zmatky, zbrklost i ta vyloučení. Takže chce to všechno jedno s druhým, hlavně se nejdříve najít, jak psal Petrklíč, a půjde to, i když "jen" postupně. Zlepšení proti středě tam bylo určitě. A bude to jenom lepší.
O zachování klidu v týmu netřeba mluvit, jsou to profíci a zvládnou to. To, že se tu někteří panikáři po druhém kole již nervově zhroutili, mají jednoznačné závěry a své znečistěné spoďáry maskují "konstruktivní kritikou", to vůbec nic neznamená.
 
15.09.2019, 07:36
 
Gerard:Souhlas s tvým příspěvkem. Jen bych ještě dodal, všichni jak se kasají kolik mají odchozených sezón a výjezdů tak na Vsetín i v dobách kdy se nedařilo chodilo min. 4tis a na výjezdy kolem 500 ks.
 
Gerard | Vsetín
15.09.2019, 07:28
 
dajkiri: ano, máš pravdu. Věřím, že čtení mých příspěvků může být pro Tebe hodně náročné. Na Tvé duchaplné příspěvky typu "Dopito máš nalito ty totální jelito", "Gába je díra" apod. opravdu nemám.

Mimochodem, už jsi si koupil konečně permici, nebo stále brečíš, že pokaždé musíš sedět na jiném místě Smajlík ?
 
Gerard | Vsetín
15.09.2019, 07:19
 
Plha: ano stydím se Smajlík . Stydím se tedy hlavně za to, že se snad i vždycky těším na to období kdy se moc nedaří a z děr vylezou nám všem známé fňukny, které se jenom na jednom, dvou řádcích vyblijí na celé VHK a až se začne dařit tak zase zalezou do děr. Říkám si jestli mé reakce na tyto individua nejsou projevem nějaké úchylky a nehraničí až se sebemrskačstvím Smajlík .
 
ace81 | Vsetín
15.09.2019, 07:18
 
Reakce na Gerard: No tak máme za sebou druhé kolo a asi ...
Gerard to napsal opatrně, ale pravdivě. Bez bojovnosti a 100% nasazení to nepůjde ani proti Sokolovu. O Jestřábech se ani nebavme, u nich doma jsme dlouho nevyhráli.Vrací se nám deja-vu minulé sezony.Snad bude stejný i konec základní části, ale nespoléhal bych se jen na podobný průběh začátku sezony. Hráči to musí uhrát sami a dostat se z těch dvou špatných zápasů.Makejte ogaři a ono to půjde, kvalita v tom týmu by tam měla být.
 
15.09.2019, 06:52
 
Pozor, pán s koženou bundou dajkiri opět vylezl z kanálu. Moc ho neserte nebo vás všechny vyzve na férovku.
 
15.09.2019, 02:29
 
Gerard:Ty Tvé výplody hotový hokejový profik
 
Plha | SVVT
15.09.2019, 00:46
 
Gerard: někdy je těžké býti zdrženlivým
Ale styďt se, ty kačere😄😀

PS: že ti to stojí za to... 😀
 
Rst | Vsetín
15.09.2019, 00:06
 
Reakce na Gerard: Majorsofta: Ano trefils to přesně, na ...
Smajlík Smajlík
 
Gerard | Vsetín
14.09.2019, 23:34
 
Majorsofta: Ano trefils to přesně, na hokej chodím teprve druhým rokem, ty kačere Smajlík . Jestli jsi ale skutečně už někdy před skoro čtyřiceti lety skákal v kotli, tak Tě nějaká ta porážka na úvod sezony překvapit nemůže, ne? Jak jsem sám psal, výkony a nasazení zatím asi nejsou podle představ nás nikoho, ať už fanoušků, diváků, hráčů, trenérů, či vedení. Ale hned po druhém kole z hráčů dělat bandu čecháčků a neumětelů může jedině frustrát, zlob se na mě nebo ne.
 
Majorsoft | Vsetín
14.09.2019, 23:11
 
Hej Gerarde...asi si eště tahal kačera když já sem skákal l v kotlu. Vidím co vidim a na oboch zapasoch jsem byl. Dyksi ani neumija přihrát...natož dát gól. Tož to tady rozmělnuj jak chceš ale co je vidět ba ledě je hokeju_pusta bída. A to nezmění ani Tvoje trapné a zbytečné útočeni na pravdu. Je to nepříjemné to chápu, ale nemožeš sa schovávat za nejaké co by kdyby! Já su ze staré školy a su zvyklý říkat věci tak jak sů. A že hrajů "nic" to mosí vidět aj hokejový ignorant. Bavme sa o hokeju...napadat sa možem v hospodě. Diky
 
Gerard | Vsetín
14.09.2019, 22:42
 
No tak máme za sebou druhé kolo a asi jsme si ten vstup do soutěže představovali všichni trochu jinak, co? Výkony a to včetně i přípravy jsou poněkud rozpačité, takže se nějaké kritice asi nikdo divit nemůže. Ale je kritika a kritika. A slaboduché výkřiky dajkiriho, Majorsofta, hokejvsetin a jim podobným se za kritiku ani brát nedají, to jsou jenom zvratky frustrátů, vydávajících se za fanoušky VHK.
Osobně jsem po přípravných zápasech ani moc velká očekávání do prvních kol neměl. Frýdek, kvalitní tým, plný nadějných mladíků z Třince, doplněný o pár zkušených exligových chlapů. Navíc si nepamatuji jejich zápas na Lapači, který by neodmakali na 100% a nezahráli dobře. Hned na to Havířov, kde nám to poslední roky absolutně nejde. Troufám si tvrdit, že s profesorským stylem hokeje bez většího nasazení se tam snad ani nemusí jezdit. Jejich bojovný hokej, plný bruslení a osobních soubojů našim prostě nevoní. Se Sokolovem to asi nějak klapne, ale v Prostějově nás zase nečeká nic lehkého. Nicméně jak tu již psal někdo předem mou, loni to bylo úplně stejné.
Věřím ale, že si to sedne. Že vedení a trenéři zvednou v šatně trochu hlas a že hráči do hry dají větší zápal a nasazení. Jsem přesvědčený, že kvalitu má náš tým větší než loni. Musí si ale uvědomit, že vsetínský fanoušek je přísný, snese sice prohry, i pár špatných zápasů, ale musí vidět na ledě hlavně nasazení a bojovnost, což mi zatím u hráčů trochu chybí. Určitým důkazem toho jsou i ty katastrofální druhé třetiny, kdy tým většinou po docela podařené první třetině podlehne uspokojení a ve druhé třetině absolutně propadne. Od zápasu se Slavií máme ve druhých třetinách tragickou bilanci, jedna výhra 1:0 v poslední přípravě s Porubou a sedm proher, při celkovém skóre 2:14.
Takže pánové, v dalších zápasech pěkně do "montérek" a pořádně to odmakat, ať zavřete těm výše zmíněným frustrátům ústa.
 
14.09.2019, 21:09
 
Romanfrajer: sudí bych nevinil, nestihame, faulujeme... zatim je to tedy bída Smajlík
 
14.09.2019, 21:04
 
Dostalek z 1. lajny pryč. Ihned.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
14.09.2019, 20:40
 
Vsetínské protesty soudní cestou = opět a zase nominace rozhodčích Vojtěcha Fialy z Havířova doplněný pohunkem Koziolem z Ostravy a 11 vyloučení v zápase, dobrá práce, nejspíš budou mimořádné prémie z míst nejvyšších...
 
14.09.2019, 20:38
 
Hlavně klid, tabulka dostane svoju stálejší podobu až okolo tak 10. kola. Já osobně sem tak trochu předpokládal, že sa tým na začátku sezony može pár zápasú hledat (je to tak každý rok, akorát to nekteří nechcú vidět) a ani bych sa nedivil kdyby sme ten Sokolov dali až v prodlúžení.

Holt možná nekteří extraligoví namlsanci budú moset strávit eště pár zápasú pokřik HOŠI BOJOVAT.
 
BohseOnkel | Ohrada
14.09.2019, 20:37
 
Myslím, že golman zachytal skvěle nebyt jeho bylo by to horší...
a A.P. se nedaří 3 sola a nic musí si to sednout moc nových
 
ace81 | Vsetín
14.09.2019, 20:07
 
Zase ta druhá třetina nás potopila, to už není náhoda.Měli by jí na svazu zrušit jako inovaci 2019/20 Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.