Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
19.10.2019, 23:06
 
Reakce na vajdik: Tady se ukazalo ze ELH je jinde...nebe...
Myslím si že ten tým je kvalitou postaven 4. 5. místo, jako minulou sezonu, až na to, že nikdo nepředpokládal že se z Roba s Pechance a Jonáka stane taková úderná trojka, která valachy prakticky sama vytáhla na druhé místo. Negativní stránka tohoto se potom projevila v play off. Bodování aktuálně je daleko více vyrovnané, stejně jako formace, to byl záměr trenérů. Ale ne vše prostě vyšlo a muselo se sáhnout ať už z nutnosti (Března x-/) či z toho že to někomu nešlapalo. Nemůžeme čekat že Gorcik bude dávat jeden bod za druhým jak z kulometu - je možné že si ho zase Vary stáhnou, to vidím jako negativum toho hostování, ale pokud pomůže týmu k vyšším příčkám, může z toho profitovat nejen on, ale i zbytek týmu a nastartovat tak jiné hráče.
 
Gerard | Vsetín
19.10.2019, 23:03
 
Dneska moc hezký zápas a velmi poctivý a odmakaný výkon. Myslím si, že takový hokej musel bavit všechny přítomné a jestliže v podobném duchu budeme pokračovat, tak body budou přibývat a příspěvky tady na fóru rovnoměrně k tomu ubývat Smajlík . Gorčík výborný výkon, hodně mu pomohlo, že hned jeho první střela skončila v síti. Snad mu to vydrží i do dalších zápasů, i když jako vyložený střelec, nebo hráč který by měl dělat bod a více na zápas sem asi nepřicházel. Celoplošný hokej, s dobrým bruslením a napadáním ale u něj snad uvidíme pokaždé. Kudělka docela poctivý výkon, nikam se moc raději nehrnul, do defenzívy si ale poctivě odehrál své. Na to, že to byl jeho letošní první zápas, tak solidní. Věřím, že s větší herní praxí bude opravdu posilou.
Z Litoměřic mě nejvíc zaujala asi "slečna Voženílková". Hokejista to špatný určitě není, ale tak ubrečený a neustále podrážděný projev jaký měl dnes on jsem už dlouho neviděl. Samá sekera po odpískání, neustálé stěžování si, tahání se s našimi za dres apod., fakt děs.
 
Cromwel | Holešov 1
19.10.2019, 23:02
 
Vajdík- mě se to dneska taky docela líbilo..pominul li teda tu strašnou holomajznu v první třetině, ale tak nějak s ohledem na předešlé zápasy ,kdy jsme všichni po každé vydřené výhře už už viděli světýlko na konci tunelu se strašně moc podvědomě braním sdílení tvého optimismu😉...
 
19.10.2019, 22:36
 
Tady se ukazalo ze ELH je jinde...neberu Gorcikovo 1+2, ale jeho pohyb, nahravku a myslenku...snad bude pokracovat. S Dostyho mam osobne radost ze mu to lepi. Dneska bez Dundase ale petky poskladane suprove, čtvrtá snad brzo s #91 misto #77 nebo 73. Rozdil dneska v bojovnosti oproti zapasum minulym a tento tym opravdu lehce porazil tym, ktery sbiral posledni dobou body doma venku. Trinec B a Havirov, 5.b a pak by se mohlo diky souperum ze spod tabulky bodovat a tabulkou jit nahoru. Jak jsem psal pred zapasem (ikdyz nasrany po Porube), po 30kole neni nerealne 3-5misto.
 
Plha | SVVT
19.10.2019, 21:39
 
edd_vs: ty jsi byl, jsi a zřejmě i zůstaneš blb!

Jinak dnes 👍 ...a Ondračkovi speciálně 👍👍
 
ŘEZA | VSETÍN
19.10.2019, 21:37
 
RST,jestli nemáš kočár tak volej :731455825.
 
Reza | VSETÍN
19.10.2019, 21:24
 
Zdar,vím že to je nehokejovy(slušně řečeno),jinak dementní datum a den,ale pojďme potvrdit body z Lapača!!!!!Sku..rvene pondělí,FM blízko,gdo nejede je Žena!!!(normální ženy pochopí..)
 
19.10.2019, 21:02
 
No vidite, vetsina z Gorcika unesena a podivejte na jeho statistiky v jinych tymech (hlavni a jedine meritko nekterych pred prichodem).
 
pavelmikel | Vsetín
19.10.2019, 20:56
 
Velmi dobře byl to dobrý výkon uvidíme frýdek tam Jsme.l Nevyhráli dlouho
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.10.2019, 20:43
 
Gorčík ... konečně trefa do černého! Výborný bruslař, skvělá technika i střela. Takhle má vypadat posila. Kudělka spolehlivost, dobrá rozehrávka i slušně vystřelit od modré zvládá. Ještě pár zápasů a 1.lajna jak vyšitá. Zbytek týmu taky super odmakal. Úsměvné bylo, jak rozhodčí ke konci kompenzoval vyloučení, aby ten zápis nebyl tak okatý... Třinec uděláme!
 
19.10.2019, 20:39
 
Musím se omluvit, že jsem podceňoval Gorčíka, dneska nejlepší hráč !! Smajlík Smajlík že by konečně posila s velkým P ?? Smajlík
 
19.10.2019, 20:34
 
Dobré tři body. .Teď to hlavně nepodělat ve FM.Myslet, že už jsme se chytli by bylo naivní.Věřím našim borcům ,že budou chtít urvat další vítězství.Jen někdy nezmatkovat při rozehrávce a při přechodu přes červenou.Taky trochu víc pohybu při přesilovce,ale to už je pro trenéry.A že jich tady je.Hoši díky a bojujte. Smajlík
 
19.10.2019, 20:26
 
#97 kapitan misto #22? Nebo jen chyba v onlajnech?
 
19.10.2019, 20:22
 
Reakce na Cromwel: Takže.... Gořčík okamžitě do Valmezu....
Gorčíka bohužel nemůžou hodit do Valmezu, ale mohou ho odvolat hostování z Varů, odkud přišel xD. Jakožto by to bylo třeba, protože aby někdo udělal tři body, to se nedělá xD. Ne vážně, ať to borcům šlape takto dál.
 
ace81 | Vsetín
19.10.2019, 20:19
 
Dneska se Tesil asi usmíval pod vousy jakou posilu sehnal. Gorčík(1+2) byl dneska rozdílový hráč co dotáhl tým k výhře za 3b.(a to nechodil ani na přesilovky) - možná by ho tam mohli občas dát Smajlík Dále Ondračka překvapoval přehledem a rozehrávkou(ta přes ty dvě lajny na Dostyho měla oči) a ten ty nájezdy fakt umí proměnovat. Tak teď prolomit to čekání na body z FM a bude to snad lepší.
 
Cromwel | Holešov 1
19.10.2019, 20:11
 
Takže....
Gořčík okamžitě do Valmezu. Takové lidi tady nemůžeme potřebovat..
Kudělka.. totéž ..utekl mu puk přes modrou při přesilovce...
A hlavně... okamžitě, ale okamžitě se zbavit Dostálka ,protože jestli zbytek mužstva nakazí tou virózou co měl,bude tady za chvilku dělat v průměru dva body na zápas kdejaký neumětel...
 
19.10.2019, 20:07
 
Že by konečně produktivní hráč do útoku? Jen tak dál.
 
19.10.2019, 20:04
 
Smekám před Tomem Ondračkou. Parádní výkon a přehled o hře jak u starého mazáka. Jen tak dál...
 
ATLASFIT | Kopřivnice
19.10.2019, 19:06
 
Reakce na edd_vs: ... BACHA! právě si se pasoval do ce...
Nechci prudit, přeji mužstvu povedenou sezonu, hlavně všem zdravíčko, ale poslouchat po sezoně, jak je vše dobře s masívní výměnou, jak to bude výborné, nyní ještě není konec a vrchol, když se to nepovede, tak se 4 sezony předtím povedly je alibismus. Nemusí se vždy vše povést, ale je potřeba si chyby uvědomit a hlavně přiznat. Smajlík
 
19.10.2019, 16:33
 
Reakce na ATLASFIT: GERARD: Ty jsi z klubu, nebo minimál...
... BACHA! právě si se pasoval do cechu prudičů Smajlík ,
protože tomu se tu tleskat nebude
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.