Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Rst | Vsetín
14.06.2019, 09:36
 
Zelí:
Aha, tak já měl jasno už loni a předloni, kam tohle vede. A už loni a předloni mi přišla cesta Zábranského a komety jako jasný a zřetelný předobraz toho, kudy chce v otázce ceny vstupného vedení jít (a kam až je schopno zajít) .
Proto mi přijde tvoje reakce až nyní legračně zpozdilá.
(Ono i téch 8 pětek za přátelák mi přijde docela dost, ale co už... Smajlík )
Co mi ale přijde fakt smutné, je ta absence levnějšího lupenu pro ty pulce a žabky, jak mládež pěkně nazval Mrsh z GPH. Asi se tam za těch "milion" matchů nebude dát jen a pouze rozpažit, bude tam možno dělat kotrmelce. Smajlík
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 07:05
 
* posr. "kometu", natož "Liberec", fujtajbl. Smajlík
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 07:02
 
Vidím, že z DT se stal definitivně hromosvod.
Zase na druhou stranu, kolikáté play off po sobě si najednou "všichni" vzpomněli, že chtéjí na sezení? Kolik by tam prodali lístků, být sezení nafukovací jako stání? Lze se vedení divit, že chce z nouze ctnost?, kdy chce malou kapacitu sedadel maximálně využít?
Ale jak to schytává pouze DT, mi přijde už až směšně. Hromosvod.
Jinak to ale Zelí naťuknul dobře, jen se nemohu ubránit tomu: NAJEDNOU...

A MAJKLOS, resp. s Majklosem 100% souhlas. Posranou kometu tady z toho teda nechci v žádném případě.
 
Rst | Vsetín
13.06.2019, 22:59
 
VSH: Vivat Pešán! (aspol. )
 
Rst | Vsetín
13.06.2019, 18:20
 
Je to uznávaný farmolog, mezi jehož záliby patří co nejmenší návštěvy na co nejvíce stadionech.

A ještě k těm svazovým dresům, které si hlavouni nemohou vynachválit, a kteří jsou nejspíš slepí hluší a neumějí ani číst, neboť takovou zdrcující kritiku na nějakou novotu nepamatuju:
Velká škoda, že se nenašel ANI JEDEN hráč, který by tu ohavnost na dresu přelepil páskou. Navíc by to bylo pěkné a symbolické připomenutí 50 let přelepené hvězdy na dresech některých reprezentantů v 69. roce.
------------


K lupení:
Řešeno loni i předloni.
Pamatuju, že jsme se třeba s pamětníkem Flasarem shodli v tom, že nebýt v dobách, kdy jsme se s klubem srůstali, slevněné vstupné na stání (tehdy 6 Kčs, slevněné 4 Kčs), třeba bychom takové pouto, jaké nakonec k tomu llubu máme, NIKDY neměli.
Loni i předloni se ještě Zelí (a další) prsil/i.
Osobně se domnívám, že levnější lupen pro mládež jednoznačně chybí, neboť kdy jindy získat vztah ke klubu, než právě v době od těch 140cm do těch 16-17 let(?)
Ale je to věc vedení, čuju tam něco takového, že by šli rádi cestou Komety Brno (široké okolí, kde se najde dost "blbců" kývajících a akceptujících jakkoli předražené vstupné), tak snad se nedočkám v budoucnu koupě licence na elh..... ale to už jsem hodně předběhl.
 
Rst | Vsetín
10.06.2019, 17:08
 
Hlavně aby na ty nájezdy po "milion" zápasech někdo přišel. To se vám pokouší říct Setteinz.
Osobně mi přijde příp. 13 zápasů s PV, ČB, PR nebo JIH strašidelná porce už teďka.
A už minulé play off ukázalo, že i příznivec VHK může být tolika hokeji přežrán.
(K nájezdům ČR - Kanada v Japonsku: škoda, že to tam rozhodovala tahle "loterie", třeba by to mastili dodnes. Smajlík )
 
Rst | Vsetín
09.06.2019, 20:10
 
Vám se taky zavděčit...
Místo abyste svazové hlavouny pochválili, že krom fantastických střed a mimořádně atraktivních pondělků budete na hokeji možná i v úterý, zase se vám nelíbí.
 
Rst | Vsetín
08.06.2019, 09:14
 
To UpL teda dopadlo; kdysi takový ambiciózní klub, a najednou: farma.
Jenom na jeho případě by mohli drbani chtějící zničit český hokej vidět tu nehoráznou a abnormální nesmyslnost zavírat tu srandaextraligu.
Ale když už, tak než to příp. zavřou, mohl by spadnout Litvínov a hned na to to zavřít. Třeba by se gumě Gumovi rozsvítilo.

K rozhovoru s rétorem Reichlem:
Jak psal Scouser, zbytečná věc. Od néj teda nikdo nečeká v intervijů zázraky, ale na druhou stranu - dozvědět se, že recept na zlato na srandaMS spočívá ve "šli jsme tomu naproti" vždycky pobaví.


Zapomněli jste tu hodit toho tréňu, jak se rozbrečel po tom ms, doteď nevím, co si o tom myslet.... Co jste na to říkali?

K rozlosování juniorské ligy akademií jen to, že názor nás, kteří jsme ČH na "ms" nepřáli ani postup do čtvrtfinále, byl naprosto správný, neboť jak ti pytláci Říhové a Jardi malíčci pochlebovali tomu šmejdovi Královi - hanba jim!!


SETTEINZ:
Jak ses kabonil nad spletením Ostrčilíka, že Doktor nebyl veslař, ale kajakář, to není NIC proti tomu, jak tento milovník historie gt/zl hokeje (což mu nezazlívám, zajímavé čtení) se velice rád na svých stránkách plete v tom, že Vsetín byl na přelomu osmdesátek a devadesátek farmou Zlína. Nebyl!!! To by bylo dobré, kdyby se to tohlé švícko dozvědělo.
 
Rst | Vsetín
29.05.2019, 13:36
 
Reakce na Asterisk: Standardni prubeh: sezona skoncila, ...
Kecáš, Otázky Václava Moravce a Kotel Míši Jílkové, to tu v okurce ještě nebylo.
Ve starých kolejích to bude, až Vsetín prohraje 2 (možná 1 ) kola po sobě. Smajlík
Do té doby chci Scouserův pondělník, Zelího kávu, ve středu Dzindovy podoteky, a Ty to vše budeš moderovat. Smajlík

A mimochodem ZELÍ,
z další demošky čekám report!

 
Rst | Vsetín
29.05.2019, 08:59
 
mys85:
Hozené to máš dobře, ale střílíš špatně.
Zelí je naprostým opakem všelijakých drozdů ze Žďáru, Prahy apod. Jeho CV je příkladné, nemohl začít fanatičit v horší době pro Vsetín, než byla Doba Ho..n, v níž začal. Hokejový Vsetín byl TOTAL OUT.
To si ho s někým pleteš. Ale je paradox, že mu ti Záhubové a Králové a Řezníčci nepijou krev.

A pan Plha je zasloužilý lidový všeumělec, navštěvující Chrám sv. Michala již od Třetihor, a žádný sopel!

Zastřílet si na vemena doporučuju zajít na fb, ale je to tam pro otrlé. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 21:28
 
Jak jsem se tu ptal na začátku toho ms, kam zmizela ta jahňátka, na která byl v 2011 opravdu k sežrání, tak dnes se tím zabýval pár minut ve svém pořadu pan Soukup (viděl jsem poprvé, pár minutek) . A fakt že jo. Mezinárodní hokejová federace prý tyto krasavice zakázala!, prý to ženy uráží a ponižuje... Jak se zen svět od jednoho ms v Blavě po další ms v Blavě za 8 let doj.bal, to by jeden nevymyslel.
A jak čtu Jakaku, napadlo mě, že zabrok ve Švajcu tam místo krásných holek bude skákat poťápaná Gréta s transpošem.
-------
I když jsem těch roztleskávaček nikdy nebyl fanda, zakazovat je ti EUnuši nemuseli; pohled na ně neměl chybu.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 13:00
 
Reakce na erik2: Jinak Rst, tobě se musel přece letos lí...
To jsem zrovna viděl, jak jej popisovali a pochechtávali se Smajlík
Jenda Koller na bruslích tu měl dávno být! Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 09:52
 
Zelí, takhle si na to srandaMS za týden nevzpomene ani květnová paruka, ale postoupit tam ČH do finále, čteme ty kydy od arcisviní každý den nevím jak dlouho. Jako jak to nedělají dobře, jak to k.rvení první ligy není úžasné apod.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 08:54
 
Babiše bych pověsil na nejbližší větev, ale představa, že poté bude premiérem zfetovaný heligonkář s heroinovým šklebem, antifa Bartoš, se estébákovi minimálně byrovná. :( A to je co říct.
S tím vyhazováním čuňat z oken by bylo v Praze nějaké zábavy. To by neskončilo jen u Krále, Řezníčka a Zikmunda. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 01:18
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Ale pokud dáš z hlavy i pořadatele mistrovství ve mnou vypsaných letech, svůj postoj k letošnímu MS, resp. týmu v divných dresech, přehodnotím. A zpětně se budu hanbit.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 01:01
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Ty třeba víš (bez toho, aby sis to vyhledal na netu) pořadí prvních tří na MS v hokeji v letech 1990, 1991, 1993, 1994, 1995, 1997, 1998, 2002, 2003, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018??
(Pokud ano, tak dobrá. Ale pokud ne, tak to, že když
člověk nepřeje hokejistům navlečeným v divných dresech na omšelém turnaji, jde proti Česku, mi přijde jako nesmysl. )
-------
Dost bylo Krále (a) Zikmunda.
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 18:12
 
... ale ten Fin včera, ten mi dal vzpomenout na Sasu Hoviho v UpL. Smajlík
---
Ti Rusi to museli tutově vyhrát v noci v Blavě.
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 18:04
 
Reakce na nový_z: Ať to dopadne jak chce (přeju samozřej...
Viděl jsem 10 minut teďka o bronz. Je to odpornější než Kadaň. Mistři touše, Rusi, kteří bavili celý turnaj svým mistrovstvím, to hrajou jak já před 30 lety, když se nastříkal led na dvoře.
 
Rst | Vsetín
26.05.2019, 08:58
 
Být to "ms" o 8 účastnících jako kdysi, pak první 4 mezi sebou každý s každým, nebyl by to špatný turnaj. Takhle je to pomalu parodie na MS a slabý odvar.
Když čtu třeba Reichla, divím se jeho nesoudnosti, jak srovnává ms se SC, že vyhrát ms je dokonce víc než SC. Což snad nemůže myslet vážně.
Po všech těch rozšířeních to šlo strašně dolů. 10 zápasů se hraje stejně jako při 8 mančaftech, ale třeba ČH vůbec nenarazil na Finsko.
Sám jsem to žral moc, hlavně jako děcko. MS 85 bylo tak parádní... Ale hned 86 propadák, když jsme skončili pátí. Jsem si všimnul, že nešlo utéct před tím, že Voráček vyrovnal Růžičkův rekord bodů z 86. Že tam byl ale propadák a on to nasbíral díky tomu, že hrál proti Polsku a Némecku namísto téch Kasatonovů a Eldebrinků, o tom už média mlčela. Co si pak o nich člověk má myslet, jestli takhle zavádějícně informují o všem.
Perlička tohoto "ms":
Bratia Záhubovci:
Já viděl dohromady něco přes hodinu, ale velká škoda, že Pospíšil, Antoš nebo Hubáček ANI JEDNOU nerýpli do Záhuby: "tvl Roberte, ten tvůj brácha at už raději nic nemaluje, dyť je to příšerný."
Nebo sám Ukřičeny Robert, který prožívá každý zápas jako finále Mundialu s Brazílií. A který ví a informuje i o velikosti nohy Voráčkovy tchýně a rád se rýpe pomalu ve všem: o dresech ticho po pěšině. (slavná EU TV říkající si ČT, která má pořád 168 ho..n, taky NIC)
Mě ms bavilo a žral jsem do 97. Pak už ne, neboť nejlepší hokejky se srážely na OH a na SP, což byla pecka. Ale pořád lepší hokej v květnu, než To je vražda, napsala, a tak mohu říct, že třeba Výborného představení v 06 v Rize bylo naprosto fantastické. A když to naši v 99-01, 05 a 10 vyhráli, vždycky jsem si řekl: malá země v srdci Evropy opét udeřila.
Ale letos jsem se fakt přistihl, že to proti ČH fakt bytostné přeju Němcům. A včera Kanadě.
Protože je strašidelné, co za (ne)stvůry jsou ti králove a řezníčci a zikmundové; mučit bychom je měli. Nebo kšeftaři Zárubové. Na jedné lodi s těmi šmejdy. To prosté nešlo prát jim něco dobrého.
Média chytala zase fantas, aby po prohře hysterčila, zákon schválnosti byl jednoznačně na straně těch Zikmundů, ale dobře to dopadlo.
 
Rst | Vsetín
25.05.2019, 09:21
 
Reakce na nový_z: Nebráním se pořádnému hokeji zítra v B...
Nakulmuj paruku, vyžehli skanyju a můžeš vyrazit. Smajlík
Zákon schválnosti je při Tobě, takže není na co čekat. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín