Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Rst | Vsetín
26.09.2019, 22:39
 
EDO,
že jo!?!
Ještě v úterý a ve čtvrtek by mohly bývat! Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 22:34
 
Vhkrv:
Nic. Lozím tam momentálně ze setrvačnosti a pozoruju jednoho chlapce a představuju si, že tak nějak jsem se mohl seznamovat kdysi s Lapačem já sám... což je úžasné.
Tím, že mi ta otravnost uši nedrásala a mé hudební cítění neiritovala, jsem byl mile překvapen. A ona nehraje vůbec, čímž jsem (svou nevědomostí a hloupostí) pobavil sám sebe. Perfect! Smajlík
Ta světla, to zase neboj, já to zaznamenal, dokonce si pamatuju, že se to i řešilo zde, že to svaz udělal schválně robe, Vsetínu natruc. Jen mě to v tu sobotu to radující se stání točící vlajkama a vlající prapory úplně uhranulo. A fakt jsem měl v hlavě z jara po góle hlavně ten troubící parník a vlak a přítmí. 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 18:05
 
Já si liboval, že mě hudba ruší mnohem méně než dřív a teď se dovídám, že nehraje v přerušení vůbec. Tak takhle to je. Smajlík ) Super počin. To mi lezlo na nervy moc, jak to hulákalo a mnohdy zničilo povzbuzování.
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 10:16
 
Pod termínem UH DOMA si představíme to pomyslné dno VS. hokeje, jak psal pan Plha, a sice play out 11. Škoda žes nebyl, to jsi měl teprve vidět. Smajlík
Prořídlost včerejšího stání mohlo prořídlost stání s UH doma, ALE zakl. část v 10-11, skutečně připomínat. Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 09:10
 
Smotaly se mi dva dohromady. Poslední kolo bylo s Uničovem. 20.2.11. Tak teď nevím, zdali si pan H. tak bubnoval s tím UH, nebo Uničovem. IMHO oba dva stály za to. Smajlík
-------
Ale pamětník si vzpomene, že i ve zlaté éře byl jeden zápas, který naprosto vybočoval nízkou návštěvou, atmosféra ale vůbec zlá nebyla.
Bylo to s Metalurgem Magnitogorsk v rámci Evropské ligy (EHL) v listopadu 1999, prohra 3:4.
V občasníku Rintintin Pinďulin, ambiciózním to projektu v našich hlavách, který se však dožil pouze jednoho vydání (příznačné) je psáno, že se jednalo o nejnižší návštěvu na Lapači v historii.
Jestli to byla pravda, nevím, v 2011 se to však trumflo. Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 02:59
 
S tím UH v 10-11 posledni kolo play out(!) bylo na stání ještě míň lidí, v místech kotle v 3. třetinu pouze bubenická One Man Show pana H. a jinak liduprázdno.
Dnes hlásil 2300, tehdy 700. ... Zase je pravda, že když třeba 1. kolo 91-92 bylo po zápase s Hodonínem psáno 2300 lidi, stání praskalo ve švech, v Góle měli za tím počtem výkřičník... Jak se teď lidi diví, jak tu návštěvnost počítají, mě by zajímalo, jak ji počítali tehdy. Smajlík )
- středa s Ústím je definit. jako kdysi středa s KV
- pondělky a středy se nemá hrát hokej krom elh (snad)
- kvůli miliardě zápasů a systému to bude stejné/horší ve středu i s PV, ČB, PR. apod.
- čekání na play off začalo
- doba fanátům nepřeje, proto mladým děkuji, že to na Lapači táhnou a není tam ticho
 
Rst | Vsetín
22.09.2019, 21:26
 
Potom mě napadá, že třeba to zní a dívá se na to z různých míst na zimáku jinak. Jinak to zní tam a jinak jinde. Což se mi stávalo loni, kdy na áčku mi přišlo fandění o.k., ale ne tak jako na béčku, kde mi přišlo megahlasité.
(tak se mi asi vždy po góle zatmělo před očima při tom troubení parníků(?), nebo ani to neprobíhalo?)
 
Rst | Vsetín
22.09.2019, 21:08
 
Abych řekl pravdu, to nezhasínání mě tak moc praštilo právě teď s TR. Asi tou sobotou. Bylo to po gólech, ač míň lidí, fakt impozantní. Ty roztočené šály s vlajkama na tyčích je nejkrásnější věc.
Hudba mi hlavně nepřijde tak uřvaná, že z toho bolely uši. A s nováčkem mě zaujala v přestávce nějaká povedená verze hitu POPCORN. To bylo pěkné.
Ale třeba již jen potřebuji naslouchadla a na oční bych měl taky zajít...
... a fakt se v play off nezhasínalo a neděl se hned takový otravný zvuk jak kdyby troubil Titanic a Aurora dohromady?
 
Rst | Vsetín
22.09.2019, 20:30
 
Ne. I ta hudba mi přijde ne tak otravná. Ta je taky tišší 2,5 roku?
 
Rst | Vsetín
22.09.2019, 13:34
 
To nezhasínání světel po gólech je fantazie. Vidět radující se tribuny mi moc chybělo. Konečně to někoho napadlo.
Třebíčtí výborní, dali mi vzpomenout na staré časy a dýchla na mě nostalgie (Szigi a spol., dívali jste se, co si počít venku, když hra na ledě stojí za kulové?) a celkově jde výhra na jejich konto.
Chrasty: Smajlík
MYKY: Fake? (Petr Knírek)
 
Rst | Vsetín
21.09.2019, 09:06
 
*
čili už možná začínám chápat reakce diváků chtějících lepší hokej od našich hráčů Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.09.2019, 09:04
 
Luky:
Můj tip: Gáj, Roštyak, Minařík

---


(Jak jste se tu dost z vás radovali nad těmi prodanými permicemi a některými z nás vám bylo říkáno, že permice atmosféru nedělají a vy jste mudrovali a nesouhlasili, pamatujete?
Mám takový podotek, soizený dle sebe.
Možná si vzpomenete, jak jsem psal, že v té mistrovské éře se chodilo moc zadarmo. A že když jsem si koupil lupen, ze mě to vůbec nebavilo, chtěl jsem být baven, sám se nebavil a po třetině šel domů.
Tak já vám něco povím:
Já mít tu drahou permici, přijdu už na ten zimák vytočený a ještě než bych dosedl na své sedátko, byl bych nasraný. Tak je to. Smajlík Smajlík )
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 21:22
 
Szigi:
Proč do Tebe? Bavíš. Před týdnem vyhlížels extraligu, nyní ,,by mohli hrát s Valmezem, Novým Jičínem."


Lisaj:
ty jo já si to mic dobře pamatuju, jak jsi loni touto dobou psal a říkal ,,počkejte za měsíc, to budeme nahoře" a fakt že jo! Tos trefil!
Tak už ať to je, aby zas mohli lidi vzývat elh. Smajlík
Zítra teda ještě udělat z nějakého "jetela" reprególmana a pak už to pojede. Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 20:42
 
Setteinz:
Životní zápas hráčů druhého sledu Horešovského, Ohanky, Jurajdy a spol. s Brnem skončil 5:5. 5.12.92. Nikdo od zápasu nic nečekal, spíše vysokou prohru, Brno bylo o hlavu větší, naši měli velkou marodku. A nakonec zápas sezóny, na který se nezapomíná. Lidi úplně vybláznění, balzám na duši v jinak po...né sezóně.
Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 17:45
 
Protože "máme chvilku času, tak pojďme na sestavy," jak pravil klasik. Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 17:44
 
Asterisk:
Buřič je prase. Jsi myslel.
Pozdravit Karla na rolbě byla povinnost a patřilo to k bontonu, bez toho by to nešlo! Bral to s nadhledem, dobré to bylo! Smajlík Smajlík

Čekám pana pamětníka z tábora BANÍKU Hodonín, ctihodného MIRISe III, že nám tu ten 5:4 hodí i se sestavami.
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 17:38
 
Setteinz:
Výsledku 9:1 je třeba si vážit. Kdo může říct, že byl u toho? Natož v Písku? Výborný výjezd, navrch cesta zpět s hráči, perfektní!
Ten Buřič v poslední minutě, to si myslím, že máš na mysli 5:4 pro Hodonín v listopadu 91. Bus s fans byl po zápase přeměněn na kabriolet a byla v něm velká zima při cestě zpět. Zpětně: výborný výjezd, takový už dnes nezažiješ a máš na co vzpomínat.
IMHO kždý výjezd má potenciál být dobrý. Mě kromě jednoho bavily všechny. Co jsem vypozoroval, cesta TAM bývá gró výjezdu. Vhozením bully mi přišlo, že kvalita výjezdu klesá. Cesta zpět, pokud se zrovna nevyhrál titul či nepostoupilo do vyšší soutěže, již je nutným zlem.
Přijde mi, že moc lidí to má hozené "výhra - dobrý výjezd, prohra - špatný výjezd."
Jejich věc.
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 10:24
 
Ortodoxní fanoušek asrerisk:
Omlouvám se, 22 let.
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 10:00
 
Luky:
Tak to byl dvojzápas č. 1 ve vsetínské historii, tam se není o čem přít, je mi to jasné. Buď rád, žes měl 13, mít jen o 2 víc, třeba by si toho moc nepamatoval.
Smajlík Každopádně super, žes tam byl, 100% ti věřím, že to už nic nemůže přebít.
K tomu, že tomu nerozumíš, zkusím napsat:
Já mít čas a energii, jedu do PV. Vím, že má plno lidí zákaz, je ZČ, v PV ani v Hav. se nevyhrává. Pokud bych měl energie víc, zkusil bych lidi hecnout a rozpumpovat, nejspíše až v druhé polovině matche, spíše ve 3. třetině. Pokud bych energii neměl, byl bych "jenom" rád, že jsem na výjezdě a kochal bych se. Rozhlížel, vzpomínal, zkrátka si to udělal pěkné. ...
Ne, první, na co bych myslel, bude to, že ač jsem na výjezdech NÉCO ZAŽIL, a tedy nejsem začátečník, tak myslím na to, že první co udělám, zaregistruju se na fórum (které existuje 21 let) a tam vybliju, že mě na výjezdu už nikdo neuvidí. Smajlík
Hele teď už mě to vlastně ani neirituje, je to zábavné.
 
Rst | Vsetín
20.09.2019, 08:31
 
Palico, příspěvky Szigiho, kterého jsem tu zaznamenal poprvé včera (ač už "něco zažil" ) mě iritovaly 100x víc než Petr Knírek.
Pro mě je to znamení, že ještě 3 prohry a ....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín