Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Michosvsetin" |  vypnout filtr
 
<1234567
No jo nejsou na trhu žádní hráči....nebo jenom pro Vsetín?zas na druhou stranu než nějakého do počtu ať víc hraje 12,91 nebo junci aspoň hrají pro Vsetín a ne jenom pro prach...a ty jsou vždy až na prvním místě Smajlík
 
To si nemyslím první třetině v Prostějově jasně jsme byli lepší ...jen kuva ten gól chyběl
 
Hráči jsou dobří ...chce to trenéra
 
Dopita není trenér
 
Zdravím kvůli práci jsem tu parádu sledoval v ČT hokej parádní atmosféra super jen tak vypnout duo Moravec dusík malém tam usnuli a od stavu 5:0 omlouvali ten pruhovaný cirkus jasně vyhrálo se tak to nikdo neřeší ale bít to vyrovnané tak je po nás.....ogari super program v TV
 
Ať su věrný fanoušek tak pracovně mimo ale k té bedně si Sednu...asi to někdo pochopil a chce ukázat ostatním jak se má fandit proto jsme v TV možná když se to vezme kolem a kolem je to pochvala pro náš kotel.
 
Vedení.... jedině pan Tesařík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.