Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
29.05.2019, 14:52
 
* s výjimkou krátkého období na začátku ..
 
29.05.2019, 14:51
 
Reakce na zelí: :)) Já se tu obhajovat nebudu. Samozřejm...
S tou Mf Dnes to je nějaký vtip? Jako pravidelný čtenář novin jsem je přestal číst už někdy na střední, vždyť to s krátkým obdobím na začátku vždycky byla úplná žumpa. A víc už k tomu tady nic psát nebudu.
 
29.05.2019, 14:35
 
Slovan jako Vsetín? Angažmá měl slíbit Růžičkovi muž se stínem krachu
odkaz
 
29.05.2019, 14:15
 
Zelí-musím se přidat k tobě,přesto,že nejsem mladý ani pomýlený,vidím to ůplně stejně a MF máš naprostou pravdu,já ji dokonce kdysi odebíral,bohužel se z toho stal stranický tisk poplatný svému trestně stíhanému majitel.....dzinda-jen bych ti chtěl připomenout jak tvůj prezident nemění názory,cca před 6 lety byl pro něho estebák Babiš nedůvěryhodný,kvůli privatizaci Unipetrolu,další je Mynář s jeho prověrkou a odstoupení a další a další věci.A prosím ,nepiš ,že jsem mladý a pomýlený,z tvého pohledu pomýlený ale určitě ne mladý(komunisty jsem zažil více jak polovinu žívota a jsem rád,že ten z*urvený režim je v p-deli)
 
Rst | Vsetín
29.05.2019, 13:36
 
Reakce na Asterisk: Standardni prubeh: sezona skoncila, ...
Kecáš, Otázky Václava Moravce a Kotel Míši Jílkové, to tu v okurce ještě nebylo.
Ve starých kolejích to bude, až Vsetín prohraje 2 (možná 1 ) kola po sobě. Smajlík
Do té doby chci Scouserův pondělník, Zelího kávu, ve středu Dzindovy podoteky, a Ty to vše budeš moderovat. Smajlík

A mimochodem ZELÍ,
z další demošky čekám report!

 
29.05.2019, 13:31
 
odkaz
Vampi - ANO / NE?
 
zelí | Praha|Vsetín
29.05.2019, 13:18
 
Smajlík Já se tu obhajovat nebudu. Samozřejmě jezdím jen na finálové zápasy, nejlépe 4. zápas za stavu 3:0 na zápasy. Obvykle si vybírám třeba až 3. třetinu podle skóre a nálady. Pak na sebe nasadím ty mistrovské dresy, ve kterých se pak promenáduju všude, kde jsou objektivy. Smajlík

Ale teď trochu vážněji, jedno si neodpustím. Nikde jsem nepsal, koho volím, ani koho máte volit kdokoliv z Vás. Napsal jsem, že se mi příčí vedení této země, které je zkažené. Nemám prostě rád křivé lidi a může to být (pro některé překvapivě) i člověk z Prahy nebo ze Vsetína, který je druhým domovem. Dával jsem sem tento příměr, protože níže dva zmínění politici reprezentují naši zemi a přestože je beru jako ostudu našeho národa, tak kvůli nim nebudu nenávidět celé Česko (myšleno ČR) a přát mu špatné výsledky (například ekonomické). Dosaďte si místo politiků krále a místo Česka hokejovou reprezentaci a pochopíte. Smajlík

Rozhodně jsem neměl v plánu tu řešit politiku. Tu někdy můžeme řešit u nekonečného piva, s těmi, které znám. Můžeme argumentovat, ale pomatený, naivní, lehce ovlivnitelný rozhodně nejsem. Informace si hledám pečlivě, když mě něco zajímá.

MF Dnes měla kdysi renomé nejen mezi lidmi, ale i mezi novináři. Vždy šli po těch, kteří byli zrovna u moci a hlídali je. Ne nadarmo se říká, že média jsou taková druhá opozice. Dnes už tohle neplatí.

Takže jestli mohu poprosit, politiku zde neřešme, protože se konce stejně nedobereme. Smajlík A brzy na viděnou, na finále - TELH samozřejmě Smajlík
 
29.05.2019, 12:54
 
Je to sice hokejové fórum, ale nedá mi, abych neokomentoval sluníčkovou demoblok slinu, kterou tu zanechal Zelí. Není to nic proti Tobě, chápu, že v Praze máš ke kavárně blíž a jsi ještě dost mladý, takže naivní a lehce zmanipulovatelný, i když přesvědčený o tom, že tomu je právě naopak. Nemyslím to zle - já na tom byl v Tvém věku podobně, a myslím, že nás takových bylo víc...
I když nemusím souhlasit ve všem s naším prezidentem, pořád je pro mne daleko lepší varianta než vítačská loutka Drahoš, který jen během své kampaně asi 5x "přehodnotil" své názory. A jsem o mnoho raději, že tam je někdo, kdo vše řekne na plnou hubu (neboli buran) než někdo kdo půl hodiny žvaní, neřekne vlastně nic, ale je "superkorektní". A také někdo, kdo je schopen udržovat vztahy i s Ruskem a Čínou. Když kdokoliv ze západních politiků jede jednat do těchto zemí (a prakticky všechny západní země se snaží s Ruskem a Čínou udržovat +/- slušné vztahy), je to v pořádku, ale jakmile tam jede Zeman, můžou se naše sluníčková média v čele s ČT a všichni "demokratičtí" politici přetrhnout kdo bude více znechucen.
Že je Babiš grázl, o tom asi nikdo moc nepochybuje, ale beru ho pořád jako menší zlo než právě Rosťou zmiňovaná antifa, zkorumpovaná ODS nebo na neziskovky přisátý novotibeťan Kalousek se svou TOP 0,9.
Já beru jako velké plus Tebou zmiňovaných "hrůzovládců" to, že sem nepouští žádné dávekchtivé "novoevropany" ve značkových hadrech s ajfouny...
Nebuď naivní, ve velké politice žádného "Mirka Dušína" nenajdeš, každý si napakuje v první řadě svou kapsu, asi to jinak ani nejde. Ale to, jestli tady bude nebo nebude za pár let několik miliónů ručníkářů alláhových, je otázka přežití.

No, dost bylo politiky, takže se zde hyperbolou dostávám zpět k hokeji. Ani do vedení hokeje asi nepůjde žádný "Mirek Dušín" - nebo tam alespoň nemá šanci dlouho vydržet. Na to už jsou tam velké peníze. Ale to co tam je teď je opravdu zkázou našeho hokeje. A není to jen Král, Lener, Řezníček. Tihle šmejdi si to sami neodhlasujou, je to celé vedení hokeje. Absolutně žádná koncepce, každý rok jiný systém a zdaleka nejen v práci s mládeží. Mimo tu zhovadilost s vyřazení naší juniorky, která je sama o sobě takovou prasárnou, že to v hokeji snad nemá obdoby, jsou tu takové perly jako "aby na mladé nebyl takový tlak, tak se nebude sestupovat" a podobně. Jak někdo může takové ho vno vypustit z huby? Nebo výchova "naší mládeže" v Litoměřicích, to je taky kapitola sama o sobě.
K tomu připočítám slepice na dresu s oslavnými články (já zaregistroval během MS dva na lžidnesu) dle šablony Týdeníků z 50. let i s americkým broukem v podobě parazitů vydávajících "falešné" dresy.
Někdo se nad to dokáže povznést a je to jeho věc, ale já prostě ne. A věř mi, že se necítím být méně člověk proto, že nefandím naší reprezentaci.
A ještě jen tak na okraj - kde jsi prosím Tě vzal, že MF byla někdy objektivní?

Ještě jednou opakuju, není to nic proti Tobě, je to jen můj pohled na věc. Nemyslím si, že bysme si tu museli nadávat kvůli tomu jestli někdo volí jiného grázla než ten druhý nebo kvůli tomu jestli slepicím fandí nebo ne...
 
29.05.2019, 10:30
 
Standardni prubeh: sezona skoncila, nasledovna vlna posilovani taky, MS uz je taky fuc.... Kazdou sezonu je to stejne - jsou jenom dva mozne scenare okurky: bud tu chcipl pes az do cervence, kdy se udela led a nebo se tu zacnou porovnavat pindiky. Kdo dal a vys, kdo driv, kdo pozdeji a samozrejme delka a sirka. Takhle je to tu uz od toho roku 2001.... Je fajn vedet ze svet funguje jak ma!
 
scouser | SVVT
29.05.2019, 10:09
 
Reakce na Plha: No ... pouze jsi mne utvrdil, že vzájemn...
Mlho, ve tvé omluvě cítím pachuť ironie! Takhle by jsi se strýčkem mluvit neměl! Smajlík
 
Rst | Vsetín
29.05.2019, 08:59
 
mys85:
Hozené to máš dobře, ale střílíš špatně.
Zelí je naprostým opakem všelijakých drozdů ze Žďáru, Prahy apod. Jeho CV je příkladné, nemohl začít fanatičit v horší době pro Vsetín, než byla Doba Ho..n, v níž začal. Hokejový Vsetín byl TOTAL OUT.
To si ho s někým pleteš. Ale je paradox, že mu ti Záhubové a Králové a Řezníčci nepijou krev.

A pan Plha je zasloužilý lidový všeumělec, navštěvující Chrám sv. Michala již od Třetihor, a žádný sopel!

Zastřílet si na vemena doporučuju zajít na fb, ale je to tam pro otrlé. Smajlík
 
Plha | SVVT
29.05.2019, 08:22
 
Reakce na mys85: Plháčku já tu nemíním s nikým bojovat....
No ... pouze jsi mne utvrdil, že vzájemná výměna názorů je házení hrachu na zeď ((
Pokud je číslovka v tvém/Vašem nicku ekvivalentem věku, přijměte mou hlubokou omluvu, vašnosto Smajlík
 
28.05.2019, 23:32
 
Nebylo to lízátko, bylo to kilo do pokladničky, a už je to nějaký ten pátek, ale to už je hoodně dávno, hlavně ať se ,, kluci" z Prahy, Žďáru a podobní dobře baví. Tak hlavně ať se všichni sejdeme na Lapači a hned v srpnu, to asi ne, Pražáček ,, Zelí´´ vezme buben na semifinále.
 
scouser | SVVT
28.05.2019, 23:14
 
Reakce na Plha: Netuším,jak moc upadá národní hrdost, al...
Kupoval ti lízátko, takže ho znáš, ty sople?
Smajlík Smajlík
(...anebo snad jde o nějaký traumatický zážitek z dětství? Smajlík )
 
28.05.2019, 23:04
 
mys85-vždyt ti říkám,že o něm nic nevíš,je ,že je PRAŽÁK Smajlík
 
28.05.2019, 22:48
 
mys85 Smajlík
 
28.05.2019, 22:30
 
,, Sorry jako" FrankZ, jednoduše neuznávám všeobecně fanoušky, bez racionálního vztahu ke konkrétnímu klubu, jen že se teď daří.
 
28.05.2019, 22:18
 
mys85-myslím si,že o tom hochovi vúbec nic nevíš,pokud píšeš,že se tu objevil v dobách ůspěchů-jsi ůplně mimo


 
28.05.2019, 22:12
 
Ano FrankuZ, možná koupil buben, dres a šálu a mával jak vzteklý, ( Není to myšleno konkrétně na něho, ale všeobecně na takové ,, fans")on nebo jiní nejvěrnější z věrných, kteří se v době úspěchů vyrojili ze všech koutů naší vlasti.
 
28.05.2019, 21:56
 
Plháčku já tu nemíním s nikým bojovat. Osobní averze na diskuzní fórum nepatří, řekl jsem tu slušně svůj názor ať už oponent zareaguje nebo ne a jakkoliv. ALE MY SI TYKÁME ODKDY? Od té doby cos táhl kačera za zimákem a já ti kupoval lízátko ty sople?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.