Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Rst | Vsetín
17.12.2019, 10:02
 
M111: Tak mně, který řadu zlínských hráčů považuje za velkou srdeční záležitost a skutečné Legendy našeho klubu, to vysvětlovat nemusíš.
Je ale géčko a géčko, viz šimpanz, který tu kdysi jezdil radit.
A skutečně jsem se musel smát, čím tu třeba DT krmil.
(Já třeba ani tu nenávist ke Zlínu nějakou zvláštní nemám, i když je to třeba i tím, že už to odvál čas, když si vzpomene člověk na to jejich sranda "žluté peklo", že jo Smajlík - dyť oni nám strašně pomohli, naučili nás mluvit a začali jsme řvát, myslím teď led, je ani nešlo nenávidět, výjimkou byli právě asi jen ti balaščíci a šimpanzi, ale vlastně byli k smíchu Smajlík )
 
Rst | Vsetín
17.12.2019, 09:48
 
... dle H. Valáška to bylo snad 1 talent (Tesil) za snad 5 nechtěných, a bylo to asi dřív, tak asi (můj tip) Tomek, Mařák, M. Stavjaňa, Vajdák, Pospíšil, Heš (?), ono je to těžké, když mimo Míry Baruse tu byli ze Zlína skoro všichni. Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.12.2019, 09:38
 
Za mě je to jen podpis tomu silnější pes ...
Chápu, že vsetínskému fandovi tohle stvrzení podpisem vadí.
Když jsme hráli ELH, taky tu chodili ti Němcové, Hudlerové, Hrabalové a Plškové, i když si to mohli šudlit v Olomouci, Přerově či Třebíči.
Nebo když jsme už připomínali průtokový ohřívač, tak díky tomu, že jsme stále hráli ELH, tak na jakéhokoli hráče z nižší ligy jsme ukázali, ten tu hned byl. Bylo jich hodně a dost jich, zejména v prvních zápasech zazářilo (napadá mě Pavliš, Šebesta, i ten drban Sochorek Smajlík ), někteří to za pačesy nechytli (Říha z PV).
Jestli Ti tu M111 chybí promenádující se a rozumy naším bafuňářům trousící šimpanz, o.k., mně ne.
Budou v tom ty příp. prachy od potentátů na mládež, IMHO.
Aby když budou něco chtít, ukázali, že mají nějakou vizi.
.... A jestli i teď udělá G chybu jako kdysi v případě snad 7 za jednoho - Vrla, Mařák, Tomek, Čeman, Jenáček, Forch za Tesaříka (nebo jak to bylo), tak pro nás jen dobře. Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.12.2019, 09:10
 
K bodu 2.
Myšleno především tak, že bafuňáři si mohou podepisovat, co chtějí, rádi by hráli přátelák třeba ob den, ale málo platné: i když můžou o spolupráci, partnerství a parádních vztazích mlít pantem od rána do večera, je tu právě ten hrdý fanoušek, který jim na tyto tlachy zvysoka ...., a dále bude mít v hlavě to, že G není žádný kamarád ... a přátelák kvůli němu žádný není.
K hokejkám a trenérům třeba dodat, že jsou výjimky potvrzující pravidlo, kdy leckteří tito strčí leckteré příznivce hravě do kapsy.
 
Rst | Vsetín
17.12.2019, 07:36
 
Někdo z Brodu by byl zlatý. Přijede šimpanz.
A pokud tu zrovna bude v dorostu nějaký Lemijů, vezme ho zpět s sebou.
 
Rst | Vsetín
17.12.2019, 06:14
 
... pravděpodobně tam půjde i (nebo především) o peníze, čili
4. Nejspíš budou takhle silnější, když půjdou za nějakým potentátem (Hnilička apod. ) pro háky na mládež.
 
Rst | Vsetín
16.12.2019, 21:20
 
Tak ještě 3 takové podoteky:
1. Je komické, že něco takového podepíše švadlena s ovcomrdem, když tito nejsou schopni mezi sebou ani uspořádat posraný (ne)přátelák, na což navazuje
2. Fanoušek je vždy víc než hráč, trenér či bafuňář - ti se točí, fanda zůstává (pokud není osel)
3. Představa vsetínského trenéra, který jede do Rožnova (Valmez, Uherského Ostrohu, Brumova, Uherského Brodu) učit tamní trenéry třeba přesilovku, je fantastická.
 
Rst | Vsetín
16.12.2019, 21:03
 
Memorandum zní diplomatičtěji, než silnější pes ...
Kdysi na to podpisu netřeba.
,,Menší kluby by naopak měly upozorňovat na talentované hráče......" - z toho musí být každý menší klub než ten nad ním, hlavně tedy fans, pokud tento nějaké má, radostí bez sebe.
I ti trenéři musí skákat radostí do stropu, že jim tam nějaký švadlena bude jezdit chytračit. Nebo ve VM Pařez s Plchem budou se štamprlou a magnetickou tabulí čekat Dědka s Barusem, a bobři - fandové - ti co pamatují, jak Vsetín poráželi díky Sochorkovi a Šebestovi a Dvořákovi, se musí úplně tetelit blahem.
A nebo... To tak prostě fakt JE. Hokejky jsou jedna velká rodina, a nervy po kkt má z toho jen fanda. Začínám tomu věřit, ne jen po této klauniádě.
(A tady může zas jezdit ten šimpanz krpatý. Smajlík Smajlík Smajlík )
 
Rst | Vsetín
14.12.2019, 09:48
 
Lišaj, Pejk, M111:
Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 09:28
 
( Setteinz: Horešovský #16 z Lovosic. Díky němu jsem zjistil, že i v Lovosicích se hraje hokej, dokonce jsem si je tehdy, když přišel, našel na mapě a žasnul, kde na něj bafuňáři přišli. Šelešovský, bratr toho trenéra, byl pak rozhodčí, na utkáních mládeže bylo legendární jeho HRAJEM, HRAJEM!, byl známý tím, že nechtěl přerušovat hru. Kluci, co hrávali hokej, namátkou Pepa Mikeš, na HRAJEM HRAJEM stále slyší. Smajlík )
---
Přesně, Dopita není trenér! Zapomněls tu vytroubit do světa, že přesilovka je za trest!
( Smajlík )
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:51
 
Ace81,
Neboj, už končíme. Je to tvoje, tréňo.
Dej si šálu ultras a pak nadávej, že před tebou mává někdo praporem. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:48
 
* synka dál mezi Tomka a Barusem, ne mezi Tomka a Kupku
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:46
 
Ten Straka měl dle mě 11.
Přerov a běhání můžeš dát k dobru. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:42
 
Setteinz:
Já Vimperk v první národní pamatuju! Ale že do 91-92 nevydržel, už jsem pozapomněl. Trochu se mi to pletlo s Pískem...
K tomu vzpomínání za 20 let:
Hele Ty tu píšeš rok dva tři(?), tak Ti něco povím. Někdy kolem 13,14,15 se tu vždy nahodilo nějaké srandatéma. A já, jelikož to jinak neumím, tak jsem vždy na to konto sesmolil nějakou historickou stať. No a pokaždé jsem byl hejtován, že se mám dívat dopředu, že minulost nikoho nezajímá a že vzpomínání nám (k postupu) nepomůže.
A to jsem si vždycky řekl přesně, co teď Ty, položil jsem si tu řečnickou: bude někdo za 20, 30 let vzpomínat na tu generaci kolem roku 11-17 třeba? Vzpomene si na ně někdo? Protože pokud za 30 let někdo vzpomene Vaňouse a slétne se 5 haterů s "dívejte se dopředu, liga má 29 mančaftů, postupuje 11 a my jsme dvanáctí, vzpomínání na Vaňka si strč za klobouk, vzpomínání na Plška nás nikam nedostane", tak potom k čemu by byla ta současnost??? To jsem si vždy říkal.
Za sebe říkám, že pokud nezdechnu, za 30 let si na ty Vaňouse a Plchy milerád a se slzou v oku zavzpmínám. (Gólmani budou v bráně ležet a já budu chytračit, že Plch ještě v bráně normálně stál, na vlastní oči jsem to viděl! Smajlík )
A ještě:
Všimni si, že velice rádi vzpomínáme i třeba na nepovedené sezóny, kdy jsme třeba skončili předposlední a byli rádi, že jsme nespadli. A jak nám to jde a jak jsme hrdí a pyšní, že jsme byli i u toho. Jasně, bylo to útrpné, ale pak Korčus udělal tu stahovačku, povodil si gólmana, Pešat čapal jak blázen, navíc toho nebylo moc, tak to ty lidi bavilo i takhle. Hrát tehdy (nejen) s Přerovem 13x za rok, smotalo by se mi to v jeden nesmysl. I tohle hraje proti. Navíc tehdy i ty hráče si zapamatovat - mančafty nepřipomínaly průtokáče, bylo to mnohem jednodušší.
Z té sezóny 88-89 se mi vybaví nejvíc lajna Korčák Straka Kappel. Pamatuješ toho Straku? Hrál s #11 nebo #18 nebo před Šebestů měl #6 ? On byl vytáhlý, hubený, modrá jofa s košíkem, talentovaný, ale věčně na ledě, jako spadlý, ale jinak mu to šlo a bavil mě. Jen nevím, kde se tu vzal.. Smajlík
..... no a všimni si, že vzpomínáme takové perličky, povětšinou kktiny, ale že bychom řekli ti to tehdy neuměli, příp. je kriticky zhodnotili jako dnešní diváci - trenéři, to ne.
Já Ti řeknu, kdo nebyl trenér. Šelešovský! Ten přišel i se synkem v 92., synka dál mezi Tomka a Kupku a ten David Šelešovský #22, on byl takový frajírek, dokonce měl rozbroje s kotelníky, s kotlem, kotel mu spílal, ať maká, ať bojuje, a on tam jezdil jak nap.caná bělica s vyplazeným jazykem, helmou dozadu a pak ještě fakáče na kotel. No a jak trenér i syn odešli, tak tam píchli mezi Tomsona s Barusem Tomáše Kupku a to byl útok jak prase.
Kdybych měl tehdy naši hru zhodnotit, hráli jsme atraktivní, útočný, pro diváka lahodný hokej. Mařák Stavjaňa Šebestů Tomek Kupka Barus Handl David Vodák Ohanka Jurajda Horešovský, všechny jsem je měl moc rád, mělo to jen jednu chybu. Obrana -------- NEEXISTOVALA. Normálně jsme si to hráli 2 sezóny v 1.NHL bez obrany. Smajlík
Mně to nevadilo, hokej se mi líbil, ale lidi nasraní jak teď když vyhazujou ty Jeřábky a Hriciowy - tehdy to měli vidět, jak se tam Pešat mohl umlátit a nic z toho. Smajlík
Výborné to bylo. Co mě ale iritovalo už tehdy, že jsme o hlavu menší než každý, kdo sem přijel.
To se teď změnilo, ale když se podíváš na ČB, ti jsou proti nám stále jak chlapi proti dorostu. Ani to už mi nevadí. Zvykl jsem si. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 01:59
 
Reakce na Lubomir_Pala: Ty v.le, chlapi vy mate v hlave ...
Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.12.2019, 21:11
 
Davsone,
dobře žes to napsal, já už si v duchu říkal, že máš asi pravdu, blankytně modré dresy, k tomu jejich červené gatě, to by vypadalo fantasticky.
U nich jsme myslím dostali i 10, někdy po 03. A osmička hned v prvním s nima doma, podzim 91, ale mám to v hlavě 0:8.
 
Rst | Vsetín
12.12.2019, 20:54
 
Setteinz:
I když možná jsi tu někdy psal, že jsi v tom Vimperku byl, tak jestli jsi tam chtěl zavítat po letech, naprosto chápu. Smajlík
Mě napadlo, že bych to tak měl s Olomoucí, po tolika letech, kdyby se s ní někdy hrálo, ale pak si uvědomil, že jsem tam byl i na jakýsi pohár, oni 2ligoví, my ELH, ale za ně nastoupil Dopita, který se snad vrátil z NHL, a málem nás vyřadili. Smajlík
(Kolem 03, opět vlakem Smajlík )
 
Rst | Vsetín
12.12.2019, 20:49
 
Ty jo, tak já buď děravá paměť, nebo jsem měl 41 a více stupňů Celsia. Při 40 bych tam byl a takové dresy 100% pamatoval. Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.12.2019, 20:11
 
* pak když bylo v OL lidí 20, už jsem se KDE JSOU VSICHNI neptal. Přitom na 1. kolo 96-97 tam byl krásný počet opět (já zase vlakem, to nás už ale jela banda asi 25) A ol. delegace přijela i na vlakáč. Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.12.2019, 20:03
 
Davsone,
blankytně modrý Třinec nepamatuju, v 91-92, kdy jsme byli nováček, nám tu pěknou osmičku, kdy se Maláč s Pešatem točili v bráně jak na orloji, dali v klasické červenobílé, kousek modré měli ve znaku.
K Olomouci:
Nikdo z chacharů nám nefandil, dost lidí fandících Vsetínu bylo spíš na tom fotbale. Tam bylo moc busů, dost lidí mi říká po letech o jakýchsi srandách u těch busů. Před zápasem to bylo u vchodu promíchané, řvalo se, ale jinak nic. Já tam jel vlakem s 2 lidmi v 6:50 a i zpět jsme odjeli jen v těch 3 lidech. U vlaku klid a ticho po pěšině. Kdo navštívil z FCB i hokej, byla pětice impozantních skinheadů, všichni 2m kusy, přišli na 3. třetinu jedním z těch minivchodů za brankou. Domácí měli perfektní kotel naproti. My mezi brankami. Byl to superzápas v superatmosféře, naši perfektní výkon, prohra 5:2 nikomu nevadila. A nepustit domácí pořadatelé ohňostroj (za to by je teď Král a spol. asi poslal z ligy Smajlík ), kdy nic nebylo vidět a dostali jsme 2 fíky, třeba by to bylo jinak. Po zápase na peróně jsem viděl i tu pětici skinů, co bylo zajímavé, oni byli jak sochy jak na hokeji, tak i na peróně, vůbec spolu nemluvili.
Pak další Olomouc už nás tam bylo "jen" asi 300, jsem si říkal, kde všichni jsou... A u busů prý zase haló, já byl opět vlakem, zase 6:50 ráno, tentokrát už ale asi v 8 lidech.., na vlakovém opět klid. A zase se prohrálo (4:3), čímž přišel Vsetín o tu šňoru 12 výher, myslím, že 1. zápas bez Beránka, který odešel zpět do NHL, s ním bychom tam vyhráli.

Setteinz:
A v Přerově při běhu Terryho Foxe jsi byl? A proč chybí Vimperk?
Karvinou že hrála o nejvyšší soutěž, to tehdy věděl každý, byla to hokejová bašta, i proto byla ta výhra tak cenná.
(pokud nevíš, Radek H. již nežije)

Zděnku,
to když tam Š. zařve, to se musí spustit poplach, ne? Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín