Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
rst | Vsetín
09.01.2022, 15:13
 
Šupec,
RŮZNÝMI ŘEČMI jsem myslel přesně ty Tvé odkazy.
 
09.01.2022, 14:40
 
Cromwel - když už to chceš adresne, do play off jsou asi ověřené tyto útočné trojice: Rob-Psurny-Jonak, Berger-Vlach-Zeman. Pak tu máme hráče: Pitule, Březina, Kucharczyk, Půček, Hořanský, Gago, Klímek, Vítek. Tam to složení zbytku za celou sezónu nenašlo i díky častým zraněním nějaké delší zápasové vazby a defakto každý zápas tito hráči hrají s někým jiným. Takže když se k nim přidá např Dostálek, mají trenéři cca měsíc na to, udělat s ním nebo s kýmkoli jiným dvojici či rovnou trojici. Souhlas s asteriksem že s příchodem play off vzroste ICE time Kuchardovi. Jako ten kádr v útoku za předpokladu 100pro zdravých hráčů není marný (bohužel ten potenciál a počty vstřelených branek v řadě zápasu jsou za očekáváním), ale toho beka mi nikdo nevymluvi, Říha po tom zranění začíná od nuly - na hře je to vážně vidět, s Buchtou to bude stejné, nejlepší jsou staří harcovníci 26+3, Tom si to celkem taky uhrává a Smetana je stálice co má tu výkonnost tak nějak konstantní. Ale jakmile z této šestky jeden vypadne tak defakto na play off máme 5beku, ono 47, 7, 63...všichni tři na základ jak se to teď děje prostě na Vsetíně aktuálně je to špatně. Ty chyby v play off se budou trestat a tam to jen silou v ofenzivě neuhrajeme.
 
Reakce na Cromwel: Drozd-otázka je stále stejná. Kam s n...
To jsi mě nepochopil, já za něj nelobuji, naopak si myslím, že to není vyloženě rozdílový hráč.
 
Cromwel | Holešov 1
09.01.2022, 13:49
 
Drozd-otázka je stále stejná.
Kam s ním a koho by měl nahradit?
Při úvahách o jakékoliv posile by si ji každý měl položit a tzv."z jedničky"mít naprosto jasno, protože kvalita případného hráče musí být taková aby nepřipustila jakékoliv dlouhé přemýšlení...
Jak jsem zde již psal, nesmí jít o pouhé rozšíření kádru ,ale skutečné posílení kvality mimořádnou individualitou....
 
Dostálek hraje v týmu, kde vyčnívá nad ostatní, tedy pokud má Havr dát gól, je pravděpodobné, že ho dá on max další tři hráči, u nás by byl oproti Havru "jedním z mnoha"...máme tu více adeptů na vstřelení branky, občas sázím ale sázet vsetínské střelce je vůbec nejtěžší, pravidelně se střídají autoři branek a zavěsit můžou i obránci, prostě to nelze srovnávat a automaticky tvrdit, že by u nás byl aktuálně Dostálek hvězdou...svou pozici by si asi našel, ale byl by střelec?
 
09.01.2022, 12:21
 
Reakce na rst: Co jsem pochopil, vyhlašujeme cíle na fin...
Opravdu? Co jsem pochopil já tak jedeme na Extraligu, viz -

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

A rád bych ti doporučil si uvědomit, že tebou zmíněné kluby nemají ani z daleka stejnou podporu ze strany fans jako VS.

Čím byli za poslední roky VS fans odměněni? Deb**níma zákazama? A nebo tou zrezlou vodou která se na Lapači vydává za pivo? Ale dělá se to přece pro lidi.... Smajlík
 
09.01.2022, 10:53
 
Reakce na rst: Co jsem pochopil, vyhlašujeme cíle na fin...
Máš recht Smajlík
 
09.01.2022, 10:44
 
Být vsetínským fanouškem, je to nejtěžší!

Hrát stabilně na špici první ligy nám nestačí, ale postoupit na rok do extraligy a pak zase spadnout, v nás musí vyvolávat oprávněnou otázku, čeho by tím bylo vlastně dosaženo?

Když jsem byl v roce 1992 v ČB, přišlo tam na Vsetín 800 diváků...

Prostějov ale býval slušný oddíl, v letech našich největších úspěchů (a tedy už mimo naše zorné pole), tam chodilo pravidelně téměř pět tisíc, diváků a to zdaleka nehráli o postup, dokonce tam řešili i falšování vstupenek, které byly ve velkém dávány do oběhu...
 
rst | Vsetín
09.01.2022, 09:45
 
* že tam chytal Kněžický (v Sokolově)
 
rst | Vsetín
09.01.2022, 09:44
 
Co jsem pochopil, vyhlašujeme cíle na finále a pak se uvidí. Postup může z různých řečí chápat jen pošetilec.
To s tím Rumunskem mě taky zaskočilo(!) - neuvěřitelné.
Ale jinak bych kverulantům doporučil si představit, jaké asi je být fanouškem v naší lize jiného klubu, než je náš Vsetín.
Já když si to představím, osypu se.
Namátkou
Litoměřice - no comment
Třebíč - pro masochisty již od roku 1987 až dodnes
Jihlava - zrušte armádu, boj žoldáka do hlavy, nyní to vlastní město, které to chce prodat; nebrat
Sokolov - nevím, znám jen, že tam chytal K etický, teď tam rádi Kverka a za největší úspěch považují výhru nad námi v 93/94, ale dejme tomu..., však závislí jsou na ELH klubech, tedy na nic
Prostějov - dejme tomu, docela sympatický klub, ale ti, co nadávají na Tobolu, tak tam je Luňák, opět no comment

Přerov - jo, historicky to je hokejová bašta, ale nyní rekonstruovaný zimák ve psí boudu, a nevím, fakt by tomu někdo chtěl fandit?
HM Ostrava, nyní Poruba - překrásný zimák, to je vše
Kolín, Šumperk, Vrchlabí - dejme tomu, nejsou nesympaticti, ale srovnání se VS to nesnese
Ústí nad Labem - nyní jsou mi mimořádně sympatičtí, ale opět - se VS to srovnání nesnese
F-M - radši nic
Benátky - farma nejnesympatictejsi organizace ve vesmíru
Havířov - no comment
Kadaň - no comment

Nakonec jsem je možná (nevím) dal všechny, tak ještě dodám. Celou ligou se navíc táhne všudypřítomné spoléhání se na extraligisty, čehož jsme oproštěni - sto bodů navrch pro současný Vsetín(!!!)

Chci říct, že to nevidím tak hrozně jak někteří, ba naopak.
 
09.01.2022, 09:26
 

A hlavně můžem nabídnout luxusní podmínky pro případné posily. Ale jaksi to nepřebije ani Rumuny.
Pro klub, který vyhlašuje ty nej cíle docela trapné
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
09.01.2022, 08:17
 
Reakce na Nisub: Útok máme luxusní. Obrana dva nadstanda...
i luxusní výsledky v juniorech a dorostech kde to kráčí k přímému sestupu Smajlík
 
08.01.2022, 21:52
 
Ok asterisk, beru to jako omluvu 😉 jinak ve slohové práci bylo uvedeno k ICE time slovo MAJÍ ně budou mít...tak jsem na 97 zareagoval 😋
 
08.01.2022, 21:38
 
Me uz se ta zdejsi skupina EA Sports Hockey Manageru plete a splyvate mi…..
Jinak k 97: pockal bych s tim na PO….
 
08.01.2022, 21:16
 
Jinak s tím ICE time u nr.97 to letos tak žhavé není...zkus mrknout 😉
 
08.01.2022, 21:12
 
Asterisk - ta slohová práce "Racuk" patří mě? Já ho ve dvojce neměl... 🤣 Ja kopu za Dostyho 💪
 
08.01.2022, 20:49
 
“…bohužel dnešní doba je jen o číslech a statistikách a to nejen ve sportu. Tož asi tak..“

:-))
Jak s timhle tvym tvrzenim jde dohromady nasledujici trivialni matematika? - hokej se hraje na 60 minut. Dnes na ctyri utoky…. Z toho vyplyva, ze utocnik by mel mit teoreticky ice-time 15:00. Teoreticky. Ve skutecnosti to byva jinak: specialni formace a samozrejme fakt, ze klicovi hraci i v 5/5 hraji vic, vychyluji tu statistiku tak, te rekneme 3-4 utocnici v mancaftu maji kolem 20:00, pak 4-5 tech uvedenych 15:00 a zbytek - povetsinou ona ctvrta lajna kolem desiti.
No a ty sem cpes chlapa, co na Kladne ma presne tech 15:00 v odehranych 30ti zapasech. To jaksi znaci, ze tam rozhodne nehral ty prvni housle, na coz ale byl z drivejska zvykly. No a tak svoji frustraci pote, co jde kladno dolu vyresi tak, ze napadne klicoveho beka….. no a po vyhozeni jde zpatky do Prostejova, kde byl a zas bude vudci osobnost. Ty ho ale suse cpes do druhe petky vsetina…. Ptam se ciste statisticky: na ukor koho jako by tady na vs hral? Nadstandardni ice-time na maji 23, 22, 81, 17, 4, 97. Komu bys ubral? - protoze on se pobil se spoluhraci proto, ze se citil nedoceneny, nevyuzity, nevytizeny :-))). Na vsetine by se s 15ti minutama urcite nesmiril, tak jak to ted musi snaset treba 24….

Tak jak teda? Jak tohle vychazi tobe? Koho upozadis? Nebo bys chtel vyhadat hraci dobu pro zapasy vsetina 70-80 minut, aby si Racuk zahral? :-))
 
08.01.2022, 20:20
 
Jarah bohužel dnešní doba je jen o číslech a statistikách a to nejen ve sportu. Tož asi tak...jinak i ten Procházka co tu byl jde do ELH - Kladno. A víte teda někdo jak to tedy je, hráč který nastoupí po Novém roce v ELH, může hrát play off první ligy?
 
08.01.2022, 20:11
 
Vajďo.... Že tě to ještě baví.... Hned tady cpát hráče, když má někde nějakou statistiku... Je to už trapné!!!!! 😬😬😠.......... Dostálek to tu bylo o nervy.............. 🤦...
 
08.01.2022, 19:06
 
Jinak dneska DOSTÁLEK opět branka...už jich má 16...kdo to u nás v týmu má...a to jsme v počtu vstřelených branek úplně někde jinde než AZ!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.