Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
VSH | Jedině VSETÍN
13.09.2019, 13:56
 
Reakce na Rst: Asterisk: 7. kolo 13.10.93 UpL - VS 2:3 8...
odkaz
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 13:06
 
Asterisk:
7. kolo 13.10.93 UpL - VS 2:3
8. kolo 16.10.93 VS - Sokolov 11:0
9. kolo 20.10.93 Opava - Vsetín 0:4
... nemohlo to být tak, že ho nabrali cestou do Ústí, ten s nimi přijel, trénoval už s mančaftem, ale čekalo se na nějaký papír/povolení, aby mohl hrát a tím pádem nastoupil až v té Opavě?
Zase ale pokud ho máš v hlavě se Sololovem...
Sokolov se mi vykouřil z hlavy (pamatuju Kněžického, jak nás obral o body, který měl 1-5 zápasů i za nás) a #7 mám v hlavě až od té Opavy. Tu si naopak pamatuju velmi dobře, celý výjezd, jednalo se o zápas, na kterém mi nejvíc kdy kde "lepilo". Smajlík
 
13.09.2019, 09:37
 
Rst: ad Lexa - jo, ja nepsal, ze hral poprve proti Sokolovu. Co mi onehdy vykladal Libor F. vyzvedli si ho na letisti v Praglu pri ceste na zapas (Usti pod Labem?), pak hral v Opave, ale poprve se na Lapaci predstavil az v tomhle zapase. Vzpominam si, jak se chlapi kolem mne stelovali na toho naseho “rusaka” :-))).... A taky na ty otazky typu, jestli si nespletl sport, pac na prvni dobrou vypadal jako by jezdil na bezkach :-))). .. jenze pak vzapeti na modre dostal prihravku, zimak zarval to svoje “biiiiiiijjjjj” a on: zadny golfak, priklep.... schoval ten puk vedle nohy a vypustil podivnou strelu co snad desetkrat v lufte zmenila smer, ten puk se vrtel a prevracel a golman uz davno visel v rozstepu, kdyz mu to prepadlo pres beton. Nikdy jsem nepochopil jak tyhle “spinave” podivne strely delal :-))) Ale byl to fakt genius! Pamatuju si treba na treti finale 01. Po zapase v mixzone byla podivna atmosfera. Ty protahle gezichty “nestrannych novinaru” celorepublikovych deniku nikdy nezapomenu! Taky jsme se s AK nad tim kralovsky bavili! A trousily se tam ty spartanske hvezdy, v soku z prubehu serie, zbiti a rezignovani.... septem davali rozhovory. A prvni vsetinsky co vylezl byl Lexa. Pred vchodem stala Julie (ex.) s Michailem a Mitou. Lexa s opuchlou krvavou hubou se strasnym monoklem kolem oka (hral v celooblicejovem krytu), v zabkach, trenclich a potrhanem tricku co asi driv byvalo zelene. Kdyz se na neho sesypali, suse sdelil: “rozvory az to zitra skonci”, jeste na te chodbe si zapalil a vysel ven :-)))).
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 09:15
 
Dzindo,
vidíš, ani přezdívku žádnému skutečnému nestorovi vs. fanoušků nevymyslel. Smajlík Smajlík
A jj, zlaté časy bez kamer v paprčách každého tela.
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 09:06
 
4:46
Cha cha, chi chi, cho cho.
Naprosto chápu, že ti to nevadí a vysmíváš se někomu, komu takové urážení vsetínských fans vadí. Pokud by však pro tebe byl vsetínský hokej tím, čím byl pro Billa Shanklyho * fotbal, třeba bys pochopil. Někomu vadí Dědek, Mrkva a Balej a výsledek je alfou a omegou jejich fanouškovských zážitků, mně vadí jiné věci a dělání naprostého nýmanda, který neušil jediný prapor, jedinou vlajku, nedotáhl jediný chorál, nevymyslel jediný pokřik, nenastříhal jediné noviny a nehodil jedinou konfetu, jezdí se v podstatě jen jednou za uherský rok vyfotit do bulváru, tak dělání z tohoto nýmanda nějakého TOP fanouška Vsetína neznalými bulvárními pisálky irituje zase mě. Stokrát víc než ti "tvoji/vaši" rozhodčí třeba.
--------
,,Fotbal není záležitostí života a smrti. Je mnohem víc!"
- Bill Shankly
 
13.09.2019, 08:59
 
Přiznám se, že proti K. nic extra nemám, asi trochu exhibicionista a narcis, ale každý jsme nějaký... Zas tak ho neznám, abych mohl víc posuzovat. Ale nazvat ho nestorem vsetínských fanoušků je prostě zhovadilost.
Zde bych rád pozdravil T.V., skutečného nestora a "vůdce"!

Jinak ale... nedá mi to... Rst, taky to občas - samozřejmě pod vlivem - zavánělo exhibicionismem, co? (dementní "smajlík" s vyplazeným jazykem)
 
 
13.09.2019, 04:46
 
Rostíku Rostíku...😄😄😄
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 00:37
 
Reakce na Luky: Šp. jako JV? T.V. je zřejmý. :)...
ano
 
13.09.2019, 00:18
 
Reakce na Rst: 18:51: Ale kdeže. Jen pod pojmem nestor v...
Šp. jako JV? T.V. je zřejmý. Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
12.09.2019, 23:57
 
Reakce na vajdik: Jojo nechat do konce měsíce a pak až ř...
Vše ukáže čas, podle mého moc velká obměna mužstva, včetně přáteláků spousta hráčů nedosahuje šikovnosti Theoreta, bojovnosti Kopty, Froliče.
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 23:54
 
Nerozumíš tomu, víš to, ale pořád otravuješ. Meleš o nadhledu a sám ho nemáš.
Nenaštval mě ten osel K., ale ten novinář, že něco takového nazval nestorem vsetínských fanoušků.
I když... nestorem fanoušků/vemen tvého typu bude zcela jistě.
Hele byl jsem za život asi 30x na Baníku. Jsem nestorem ostravských fanoušků?
 
12.09.2019, 23:18
 
21:07😃 nerozumím,šak já vím,já chodím v podstatě jen na barevný nesmysl a je tam super atmoška😄,já jen tupě fandím jak osel,musím si taky koupit poradny dres až po kolena i když u mě to asi nebude problém😄úplně vidím jak bych tě tím neskutečně vytočil se s tím kolem tebe promenadovat a do kamer pak někde dělal pózy😄a ty sednes za klávesnici a všechno za tepla napíšeš tady ,jak tě ten debíle.k nasr.al s tím dresem😃asi tam dávají do těch stránek lidi co mají největší rozpětí rukou tak se snaž a normálně při každém gólů vyskoč na zábradlí na sezení a pořádně řvi a věř mi že tím nestorem do konce sezony budeš ty😄😄
 
12.09.2019, 21:16
 
Ta npva hala je super! Díky všem, co přispěli!
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 21:07
 
20:51:
Ničemu nerozumíš.
Osel nazve jiného osla nestorem vsetínských fanoušků, což je lež jako věž a urážka skutečných nestorů vsetínských fanoušků. Jako klidně ti to tu mohu vysvětlovat do alelujá. Tady nadhled? To by tak hrálo. Smajlík

Naprosto odfláklá práce novináře.

* spíše v 95. roce to tu to trdlo objevilo.

 
12.09.2019, 20:51
 
Rst: ...to je sice pěkné že si to pamatuješ ale ve tvém veku bych čekal že budeš mít natolik nadhled že se vyse.reš na nějaké urážení jakéhokoliv jiného člověka navstěvujiciho stejný klub jako ty,ale asi máš tu potřebu....
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 20:43
 
18:51:
Ale kdeže.
Jen pod pojmem nestor vsetínských fanoušků si představím třeba pány Šp., T.V. nebo Z.M. ( 63 ) a mnoho dalších, a ne to trdlo, co objevilo vsetínské fanoušky v 94. roce, když tomu táhlo na třetí křížek.
Já pamatuju skutečné nestory vsetínských fanoušků a v tomto případě jsem povinován tak jako v žádném jiném, to si uvědom především, uvádět věci na pravou míru.
 
12.09.2019, 20:09
 
Reakce na Rst: Ano, 5:6 pochopitelně. 5:5 mi tam skočilo...
Jo Mira Tichý to je legenda podobně jako ty, akorát v jiném oboru Smajlík
 
12.09.2019, 18:51
 
Rst asi mrzí ,že není na každé titulní stránce on,když je takový nejlepší fanoušek všech dob😄
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 18:11
 
Okvhk:
Dík.
Tvl to jsou koni. ,,Nestor Vsetínských fanoušků." Který poprvé spatřil vsetínského fanouška, když mu táhlo na třetí křížek. ... ,,kterému neřekne nikdo jinak než Konvička." Ehm. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.