Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
28.12.2018, 20:02
 
Reakce na Kolda12: A nebyl to nahodou zapas evropske hok...
Tak to vůbec! Tam jsme dostali 3:6. Všichni čekali na zlaté ruky Zdeno Cígera, ale nakonec to byl Kolník, kdo nám šoupnul hattrick. Pravda je, že si to slováci tehdy fakt užili a rachot na zimáku snesl srovnání i se Vsetínem.
Doma to ale byla doslova selanka..... Vsetín nasypal Slovanu bůra a co si pamatuju, hokej se vlastně hrál jenom jednu třetinu. Vzrušení nulové a Čeman rozhodně neměl důvod stavět komínky....
Teda vlastně jedno vzrušení ten zápas přinesl: po tom výprasku v Bratislavě na Kolníka s Cígerem nasazoval Vsetín speciální lajnu a doslova je vygumoval z ledu. V první třetině ale Neliba na ně před vhazováním v našem obranném pásmu poslal jiný útok a na to zareagoval Tonda Stavjaňa a okamžitě vzal time-out. Jak se potom hned po zápase ukázalo, byla tohle ta úplně poslední kapka, kdy se mluvilo o špatné komunikaci mezi staršími hráči (a to vlastně byl celý Vsetín :-))) a Nelibou. Ten pak letěl a sezónu dokoučoval k dalšímu titulu nebožtík Zdiša.....
 
25.11.2018, 19:10
 
Reakce na sui: Počítáš to Konvičkovi? :)) Jediné co mě...
Ad Konvička: díval jsem se dneska na zdejší fotogalerii a všimnul jsem si jedné zvláštní věci. Toho chlapa objektiv přitahuje stejně jako kdysi Naomi Cambellovou nebo dnes třeba Paris Hilton. Zkrátka a dobře ať se děje co se děje, za každé situace hledí přímo a do skla. Je to obdivuhodné! Uvažte: na ledě se přelévá hra a on byť si zaplatil lístek na hokej, tento patrně vůbec nesleduje a je neustále ve střehu! Třeba tu: odkaz
 
24.11.2018, 22:42
 
Tak trošku off-topic: gratulace juniorům k první trojce a postupu do vyšší nadstavby!
...... akorát....:

web VHK: "...... Zelenožlutí se v Třinci dostali do vedení, které udrželi až do konce, a po zisku 3 bodů se můžou radovat. I kdyby totiž Zlín porazil Přerov za 4 body, stále by pro Vsacany hrála lepší bilance ze vzájemných zápasů."

web Zlína: "... Junioři (Zlína) potřebovali proti Přerovu nutně získat čtyři body. Vsetín totiž dnes získal tři body a celkově měl tak čtyři body náskok. Měl ale horší skóre než Zlín. .... Zubři vyhráli po nájezdech a ukradli tak Zlínu jeden klíčový bod."

...... někdo kecá.....
 
07.10.2018, 09:18
 
... ale za vetsi problem bych povazoval spis cas v oslabeni - 4ti nejhorsi v lize... I kdyz jsme zatim z toho casu inkasovali jenom 6x a v pomeru ubranenych presilovek jsme zas 4ti nejlepsi, i vzhledem k tomu jaky jsme letos lazaret, je to strasne moc! A dost mozna spousta z tech zraneni z tohoextremniho pretizeni i vyplyva... Treba to co predvedl 7 v tom predminulem zapase bylo neuveritelne! Jenom se bojim aby se mu tohle “vystoupeni” za cas nekde neprojevilo....
 
28.09.2018, 17:36
 
Galvinš v Psinci: odkaz
 
22.09.2018, 22:51
 
Posunutí branky neposoudím, sedím na druhé straně. Uvedený poslední obránce u čtvrtého gólu, tak to naopak můžu říct s naprostou jistotou: první byl puk, pak brusle - čistý zákrok! Kromě dvou ožralů v tom jejich kotli nikdo ani necekl - měli to jak na podnose.
 
22.09.2018, 09:36
 
Reakce na ace81: Réwai bude hrát třetí ligu na SK,mohli ...
Kdyby po těch Canadiens alespoň Newcastles na Slovensku, či New Jersey tady u nás.... Ale Dolný Kubín?
 
20.09.2018, 17:48
 
Reakce na VHKRV: Jak říká Záruba .Statistika je jak biki...
Bože! :-)))) Ale když někdo jakožto "znalec" napíše, že máme 5 bodů proto, že si radši vsetínští 3x přihrají a NESTŘÍLÍ, přičemž jiní berou body, protože prý pálí furt a semtam jim tam něco spadne, přičemž zápasové statistiky uvádí Vsetín jakožto nejčastěji střílející mužstvo, je to na palici, nemyslíš? :-)))
Jiná "položka" je, jak ta střelba vypadá. Takže kdyby dotyčný napsal, že ty střely jsou předpokládatelné, že předržujeme puky a všechno trvá nebo že se dostáváme do "ťukesu na jeden dotek", ale že z toho to létá na prostředek branky, asi by tu nikdo neřekl ani popel! Ale vždyť on přece srazil i tu kvalitu mužstev, kterým to tam padá! (Ostatní střílí a sem tam jim to tam spadne).
Kdyby napsal "střelba častá, ale na dorážku nikdo" (to řekl v podstatě i 97 po HAV), taky by asi nikdo nc nenamítal..... Ale takováhle blbost?!
 
20.09.2018, 17:00
 
Reakce na Noveteplaky: Proč bych nebyl ??? Kvůli tobě bu...
Protože nerozumíš psanému textu: lživý fakt není to, že má Vsetín 5 bodů. To je pravda a ta vidí každý kdo se podívá na tabulku. Ale že za to může slabá střelba, tak to je normální lež.
 
20.09.2018, 16:48
 
..... odkaz
 
20.09.2018, 16:42
 
Reakce na Noveteplaky: Nesprávné nebo dokonce lživé fakt...
Ty jsi dislektik??
 
20.09.2018, 15:29
 
Reakce na Noveteplaky: Jediné co se tady dočtu jak se vš...
To není chytání za slovo. To je ta diskuse po které voláš!

Popisuješ problém: málo bodů. To všichni vidí....
Tvrdíš, že je to tím, že ostatní střílí a sem tam jim to tam spadne, přičemž Vsetín ne - ten si to radši 3x přihraje....
A v rámci diskuse ti ti kolega správně z volně dostupných zdrojů - statistik dovozuje, že máme nejvíce střel na branku.

Z toho celého lze jednoduše zjistit, že plácáš nesmysly, což ti tu bylo napsáno a tobě se to nelíbí. Opět se dovoláváš diskuse, nicméně: k čemu taková diskuse, když diskutující argumentuje nesprávnými či lživými fakty? Vede to někam, je to k něčemu? Pomůže to někomu?

Odpověz si sám....
 
19.09.2018, 20:45
 
Reakce na Rozumbrad: Zdravím všechny příznivce Vsetínské...
Něco ti poradím: vem tak 7-8.000.000,- a skoč na Lapač podepsat sponzorskou smlouvu. Za tyhle peníze si myslím budeš mít možnost mluvit i do těchhle věcí a to "vedení" do té šatny poslat příkazem. I tenhle deb.ilní text, cos vytvořil jim můžeš ještě rozvést, napsat tam kdo je podle tebe největší salát a tomu vedení to dát do ruky ať to v té kabině přečtou.
To je asi tak všechno, co se k tomu nesmyslu dá podotknout.
 
19.09.2018, 17:27
 
Reakce na Noveteplaky: Jasně....tak se plácej po ramenác...
Poslyš, větu: "Vsetín už druhou sezónu hraje zcela bez nějakého výkonnostního vzrůstu" může napsat opravdu jenom provokatér, troll a nebo id.ot! :-))))
 
19.09.2018, 12:57
 
Doplním ještě to co píše Rosťa: byl jsem shodou okolností dost blízko a viděl trošku pod pokličku v té době "vsetínské hegemonie"..... Když si odmyslím určité signály co byly už dřív, tak minimálně od srpna 1999 (opakuju! - od srpna 1999) Klub a je teď jedno jak se monetálně jmenuje, NIKDY NEBYL V PODOBNÉ KONDICI JAKO JE TEĎ! Ano, bylo stříbro v roce 2000 a pro mně asi nejemotivnější titul v roce 2001, protože to už bylo "všem navzdory", ale stejně tak to mohlo tehdy být tak, že i v půlce sezóny 99/00 nebo 00/01 by Lapač mohl Zetex pronajmout po vzoru Hodonína vietnamské obchodní komoře...... Starší co nejsou jenom náplava přilepená na momentální vsetínský vzestup, velice dobře ví jak to je a potichu šoupou nohama. Ti co byli náplava tehdy, jsou náplava i teď. Tihle plus mladí co se klidně kolem toho roku 99 narodili logicky vůbec nechápou, čím si vsetínský hokej prošel a jak obrovský zázrak je to, že je tam kde je!
Takže veškeré výkřiky o tom, jak by se mělo odvolávat, jak by měl odejít ten a ten - a to vůbec nepíšu o hráčích, tak to je fakt naprosto absurdní! Ve světle (či spíš stínu) posledních let, je nějaký zpackaný začátek sezóny absolutní malichernost....
 
19.09.2018, 12:09
 
Reakce na simir: Noveteplaky : Co je to za kecy? Druhá...
No co?! Zkrátka a dobře chce hrát o "Kůbok Gagarína"!!! :-))))
 
17.09.2018, 18:31
 
Reakce na Muhehee: Jde nekde kouknout na ten hokej? *6*...
..... nedělej to.....

na hokejka.cz v okénku a na tipsport.cz full screen...
 
14.09.2018, 15:26
 
Chucpe (hebrejsky, jidiš: חוצפה Smajlík je specifický druh drzosti či opovážlivosti, ať v negativním nebo případně i pozitivním smyslu. Chucpe se často ilustruje takto: „Mladík je souzen pro vraždu svých rodičů a žádá soud o shovívavost, protože je sirotek.“

A jak jinak než chucpe nazvat to, když jakýsi drban z Havlíčkova Brodu vleze na cizí fórum a tvrdí, jak se baví nad tím, jak prý "Vsetín pořád brečí, jak proti němu všichni zbrojí a jsou neféroví."!..... On, který tu před dvěma roky vzlykal nad neférovostí kvalifikace o I.NHL. On z města, které celou hokejovou republiku už dva roky ve stejný čas - polovina dubna - baví tím, jak zasviní facebook jak svůj tak i cizí výkřiky jako podvod, fraška a letos ještě navíc "morální právo" a dalšími absurditami. Ale přesně jak encyklopedická poučka praví: chucpe lze chápat i pozitivně. Nevím jak ostatní, ale já se fakt zasmál!

 
13.09.2018, 15:01
 
Reakce na Gerard: To by byla asi taky varianta, ale jsem...
Pak by se ukázala ta absurdita celá: jedno mužstvo s hráčem na trestné má gólmana na střídačce, pět útočících vsetíňáků při powerplay nejeví zájem o jakékoliv bránění. A soupeř co hraje přesilovku? - no ti si přihrávají za vlastní vbrankou, jenom aby nemuseli útočit!

Jenže, koho by pak mohli popohnat k zodpovědnosti? ...... Takhle nastražili past a do ní se chytil Vsetín.
 
13.09.2018, 14:41
 
... když vymýšleli bonusový bod i mimo prodloužení, věděli okamžitě, že se bude "taktizovat". No a počkali si na první "okatý" případ a exemplárně a pro výstrahu potrestali...... Po bitvě každý generál, ale dle mého soudu měl normálně Jurík odvolat gólmana (nechtěli jsme odejet s nulou v základní hrací době) a nikdo by mu nemohl říct ani popel. Takhl naváděl a ještě do toho zatáhl dva další hráče....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín