Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Rst | Vsetín
17.09.2019, 15:03
 
Mrsh,
počkej až mladej píchne kolo.
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 14:52
 
Plha:
Výborné čtení!

(Do roku 91 však, pokud jsme chtěli vědět, jak hraje Vsetín venku, aniž bychom vytáhli paty ze Vsetína, i průběžný stav, museli jsme na zimák, kde nám stav hlásil vrátný, který vždy co 3-5 minut telefonoval na zimák, kde právě hrála Zbrojovka. Pamatuju jeho zuřivost, když se tam nemohl dovolat a lidé na néj dotírali stále víc, ať řekne, jak to hrajem.
Od 91-92 hlásili výsledky 1.čnhl právě na konci pořadu S mikrofonem za hokejem, pro průběžný stav za vrátným na zimák už se nechodilo v takové míře. )
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 14:06
 
Loužek:
aneb být rok 91, podmínka je dávno proměněná. Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 14:01
 
Palico, nad 140 cm má každý kameru v ruce. Doba kamerová. Já bych s tímto, že si mě může natočit každý smeták, měl problém. Ty ne. O.K.
Jako fakt si myslíš, že na dirigování Lpače není třeba mít koule? Aha.
Za mě RESPECT každému, kdo s tím megafonem vyleze na zábradlí a vystoupí tak, nyní v DOBĚ KAMEROVÉ, nejspíš navždy, ze své komfortní zóny.
O tom, že na to člověk MUSEL MÍT i v době "S mikrofonem za hokejem", se s Tebou hádat nechci. Nevím jak ve Valmezu, ale tady stačilo rozeřvávat, a už Tě na druhý den oslovovalo a pokřikovalo plno lidí, které jsi vůbec neznal. Natož teďka, kdy si tě kdejaký jouda může kdykoli natočit. Hnůj.
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 09:32
 
.... Abych nezapomněl na pana Čerta, tak tam je MENTALITA ULTRAS jasná a patrná na první dobrou... Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 09:00
 
Chtěl jsem říct/napsat už včera, ale pak si představil, že zase hateři budou prskat, tak nic, ale po přečtení Okvhk v 6:49 chci říct toto:
Mladí (kotelníci) jsou hozeni do vody a že se rozkoukávají, je normální. Potřebují sami spíš povzbudit než nějaké hejty na ně.
Za mě si vedou nad očekávání. Fandím jim.
Místo rad zde raději přijít za nimi do kotle a "našeptávat" jim tam - co kdy rozeřvat, rozezpívat.
Předchozí spíkři nespadli z/s nebe.
Uffoo měl nachozené, nakoukané a od 14 let i naježděné a pochytané, co a jak. Navíc je to pro néj srdeční záležitost, IMHO jako pro nikoho z nás (myslím vs. hokej), což je jeho výhodou, neboť výborně (jako žádný jiný možná v cele republice) reaguje na dění na ledě.
Ono to není pr.del stoupnout si v době kamerové před kotel a dirigovat Lapač. Já před těmito lidmi , kór v této době, smekám. Opakuji, jsou hozeni do vody.
A chválím mladé za vlajku VALAŠSKÁ OMLADINA. Navíc byli i v neděli na juniory s Litomyšlem (nebo s Litomyšlí?), další plus pro mladé!
....
Že to v Havířově méla být údajně parodie na výjezd, se taky dalo čekat, neboť čekat něco od kdysi naprostého topmatche, nenávistí, rivalitou a kvalitou na obou stranách nabitého Havířov - Vsetín v současnosti může čekat jen pošetilec a na své si mohou přijít leda diváci-trenéři jezdící na Vsetín i ven.
 
Rst | Vsetín
16.09.2019, 21:26
 
Johny, dnes bylo důležité umlátit to za 3 body. Jakkolivě.
Proto je Jirka D. max. spokojený.
 
Rst | Vsetín
15.09.2019, 00:06
 
Reakce na Gerard: Majorsofta: Ano trefils to přesně, na ...
Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 16:46
 
Asterisk:
Tak jsi to měl dobře, ne? Smajlík
Hele já si pamatuju, jak se říkalo, že už je na Vsetíně, ale tak nějak to nikdo nevěděl 100%, lidé komolili jméno - "Jašin tu je!" atp.
Co si pamatuju jistě, že jsme na něj byli zvédaví hlavně v té Opavě, neboť tam šlo s nima o první flek.
A nastoupil se Standou Pavelcem, když nahradil Vlastu Vajdáka #4, což se nám, při vší úctě k Vlastíkovi, líbilo. Mě zaujala jeho postava, tomu jsem byl rád. A po té Opavě bylo tak nějak jasné, jak a čím ta neskutečná sezóna 93/94 skončí. Smajlík
(Barage pak odehrál ve dvojce s Ondrou Zetkem #25, před nimi M. Stavjaňa #51 - Raděvič #21 (to byl player na první "národní" !! Smajlík ) a Jack #39. )
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 16:34
 
M111:
Ty to těžko kdy pochopíš.
Tady jsi asi ani nepochopil, že nestor vsetínských vemen nyní ani nikde v pravý čas nebyl, neskutečný výběr místa taky neproběhl.
Novinář je fušér.
Sere pes. S OKVHK souhlasím a vůbec se nedivím, že je mu z toho blba šoufl.
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 13:06
 
Asterisk:
7. kolo 13.10.93 UpL - VS 2:3
8. kolo 16.10.93 VS - Sokolov 11:0
9. kolo 20.10.93 Opava - Vsetín 0:4
... nemohlo to být tak, že ho nabrali cestou do Ústí, ten s nimi přijel, trénoval už s mančaftem, ale čekalo se na nějaký papír/povolení, aby mohl hrát a tím pádem nastoupil až v té Opavě?
Zase ale pokud ho máš v hlavě se Sololovem...
Sokolov se mi vykouřil z hlavy (pamatuju Kněžického, jak nás obral o body, který měl 1-5 zápasů i za nás) a #7 mám v hlavě až od té Opavy. Tu si naopak pamatuju velmi dobře, celý výjezd, jednalo se o zápas, na kterém mi nejvíc kdy kde "lepilo". Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 09:15
 
Dzindo,
vidíš, ani přezdívku žádnému skutečnému nestorovi vs. fanoušků nevymyslel. Smajlík Smajlík
A jj, zlaté časy bez kamer v paprčách každého tela.
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 09:06
 
4:46
Cha cha, chi chi, cho cho.
Naprosto chápu, že ti to nevadí a vysmíváš se někomu, komu takové urážení vsetínských fans vadí. Pokud by však pro tebe byl vsetínský hokej tím, čím byl pro Billa Shanklyho * fotbal, třeba bys pochopil. Někomu vadí Dědek, Mrkva a Balej a výsledek je alfou a omegou jejich fanouškovských zážitků, mně vadí jiné věci a dělání naprostého nýmanda, který neušil jediný prapor, jedinou vlajku, nedotáhl jediný chorál, nevymyslel jediný pokřik, nenastříhal jediné noviny a nehodil jedinou konfetu, jezdí se v podstatě jen jednou za uherský rok vyfotit do bulváru, tak dělání z tohoto nýmanda nějakého TOP fanouška Vsetína neznalými bulvárními pisálky irituje zase mě. Stokrát víc než ti "tvoji/vaši" rozhodčí třeba.
--------
,,Fotbal není záležitostí života a smrti. Je mnohem víc!"
- Bill Shankly
 
Rst | Vsetín
13.09.2019, 00:37
 
Reakce na Luky: Šp. jako JV? T.V. je zřejmý. :)...
ano
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 23:54
 
Nerozumíš tomu, víš to, ale pořád otravuješ. Meleš o nadhledu a sám ho nemáš.
Nenaštval mě ten osel K., ale ten novinář, že něco takového nazval nestorem vsetínských fanoušků.
I když... nestorem fanoušků/vemen tvého typu bude zcela jistě.
Hele byl jsem za život asi 30x na Baníku. Jsem nestorem ostravských fanoušků?
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 21:07
 
20:51:
Ničemu nerozumíš.
Osel nazve jiného osla nestorem vsetínských fanoušků, což je lež jako věž a urážka skutečných nestorů vsetínských fanoušků. Jako klidně ti to tu mohu vysvětlovat do alelujá. Tady nadhled? To by tak hrálo. Smajlík

Naprosto odfláklá práce novináře.

* spíše v 95. roce to tu to trdlo objevilo.

 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 20:43
 
18:51:
Ale kdeže.
Jen pod pojmem nestor vsetínských fanoušků si představím třeba pány Šp., T.V. nebo Z.M. ( 63 ) a mnoho dalších, a ne to trdlo, co objevilo vsetínské fanoušky v 94. roce, když tomu táhlo na třetí křížek.
Já pamatuju skutečné nestory vsetínských fanoušků a v tomto případě jsem povinován tak jako v žádném jiném, to si uvědom především, uvádět věci na pravou míru.
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 18:11
 
Okvhk:
Dík.
Tvl to jsou koni. ,,Nestor Vsetínských fanoušků." Který poprvé spatřil vsetínského fanouška, když mu táhlo na třetí křížek. ... ,,kterému neřekne nikdo jinak než Konvička." Ehm. Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 17:42
 
Ano, 5:6 pochopitelně. 5:5 mi tam skočilo kvůli tomu souběžně vzpomínanému zápasu, co se hrál, jak by řekl Mira Ticháč z Lidečka, ,,když v Americe spadly ty dvě chalupy."
Dobře žes vzpomenul Vlacha. Chtěl jsem totiž po Vyškovu 87 a 89 vzpomenout právě tu 93-94, kdy 1. kolo s Havířovem (tuším 2:0, Raděvič 2(?) bylo neskutečným bojem. Nebo možná ne neskutečným bojem, ale trápenka neskutečná. A jak se to pak rozjelo a zastavilo až v 01. Smajlík
Mančaft pošlape, ale přece jen - jsou tam persony typu Rděvič, Vlach, Dornič, aby si dali hned v prvním kole s prstem v nose Třinec - Místek?

Pingpongárna, nyní střelnice, vypadá velmi podobně jako před 30 lety. Tam jsme si něco zapinkali, paráda!
Chodili tam jako součást tréningu mastit pinec i gólmani Zbrojovky.
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 17:09
 
OKVHK:
kde se Ti to koště zjevuje?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 13:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk