Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Rst | Vsetín
26.01.2019, 09:38
 
Maďar Ozzy:
Pěkná vzpomínka.
Jen aby tu někdo nenapsal, že ,,Richter nebyl gólman" Smajlík Smajlík
----
Proč se Lužné říká Maďarsko a tamním obyvatelům Maďaři? A kdy to třeba vzniklo?
Nějaký etnograf?, kdyby Ozzy tápal(?)

M111:
Až to spácháme, vyjde z toho LP platňa na poslech před spaním; Werich zbledne závistí. Smajlík
 
Rst | Vsetín
25.01.2019, 18:00
 
,,Když ste dostala pukem, doma se to ovázalo, otentovalo a za tři dny jste hrála znova."

,,..... přijel ve vázance, hodil na sebe dres a hrál."

PERFEKTNÍ
Smajlík

Petrklíč: dík za info.

PLHA: dobře děda. Smajlík (2:30)

odkaz
 
Rst | Vsetín
25.01.2019, 12:54
 
Tony83:
Smajlík
Kdy ta jejich "cesta z bahna až na vrchol" ( Smajlík ) půjde ve Vatře?, že bychom se šli potrhat smíchy. Smajlík
 
Rst | Vsetín
24.01.2019, 10:32
 
Fan of Heats:
he he, Tobě jistě ne! Smajlík Smajlík , sorry.
 
Rst | Vsetín
19.01.2019, 08:43
 
Reakce na Bady: Add.Jack,čas 8:50. Zdá se mi to,nebo je ...
A nad T.V. Tři Králové Smajlík :
R.K., Šp. a Kapitán Smajlík
 
Rst | Vsetín
15.01.2019, 11:58
 
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík :( Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

ne ne Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
hoši děkujem
 
Rst | Vsetín
01.01.2019, 19:53
 
Ekko, Vajdik:
Až teď jsem si uvědomil, že RŠ nastupoval i s #22. V postupové 90-91.
Rotací čísel na svém dresu, kdy nastupoval za Zbrojovku s čísly 6, 14, 22, 26 a v první sezóně zž éry s 69, mu může tedy konkurovat pouze Rosťa Vlach, který hrál s čísly 93, 94, 18, 34, 11 a 50.
Oba dva jsem měl strašně rád.
-----
Nápad:
Pokud někdy naši Boys nastoupí v retrodresech při příležitosti nějakého výročí:
Šlo by toto příp. utkání odehrát s muzikou pouze(!) o přestávkách, bez světelných efektů a především bez zhasinání svétel po gólech a bez uřvaných repráků po gólech?
To by bylo RETRO!!!
 
Rst | Vsetín
01.01.2019, 14:08
 
Asterisk:
... a právě o tom mluvím - že nepřijít na Vsetín, mám jej v hlavě vedle Holeše.
S tím Ivošem tomu budu rád věřit. Smajlík
Ale mám v hlavě, že Ivo Pešat 91-93 byl již jen stínem Ivo Pešata z 90-91.
Ale zase: dnes už vím, že v 91-93 jsme neměli až tak ůplně obranu; dopředu to bylo výborné, dozadu strašidelné, a taky možná Ivošovi moc nepomohlo to, jak tu párkrát na podzim 91 přišel Maláč na hostování - v paměti nejvíc zůstalo 0:8 s Třincem, kdy se tam Ivoš a Maláč točili tam a zpét. Smajlík
K #23 jen ještě:
U mě nejheroičtější kusy předvedl v těch 3 zápasech po prvním finále s GT 3:6 - i kdyby poté již nikdy nic nechytil, vůbec by mi to nevadilo. Smajlík Smajlík
--------

ad Tomis011:
Jsem se z legrace mrknul na jeho příspěvky a - silvestrovské veselí zase posunul. Smajlík
 
Rst | Vsetín
31.12.2018, 00:55
 
Reakce na Gerard: Rosťo, že by Bohuš ??? :)- Jinak, k...
... se mi ta Tvá vzpomínka strašně líbila/líbí!
Smajlík
 
Rst | Vsetín
30.12.2018, 22:59
 
Reakce na MYKY: Ogaři, teď už vážně. Jsem si s tím Gábi...
Já si vždycky říkal, jestli to má gólman jeho kvalit zapotřebí. Přišlo mi to, tady ty výlevy, nedůstojné našeho nejslavnějšího brankáře.
Teď si ale zase říkám, že bez toho by nebyl tak moc dobrý a nedotáhl to až tam, kam to dotáhl.
Jenže vidíš to, i na něm si můžeme ukázat, jakou roli hraje ve sportovcově životě to pokakané štěstíčko. Nebýt Zubíka, není tu Valášek. Nebýt Valáška, není tu Čechmánek. A nepřijít Čechmánek chytat na Vsetín, vsetínský fanda by jej třeba měl v hlavě v kolonce s pakem Holešem. Smajlík
A nebýt vsetínských fanátů, kteří předvedli v roce 91 v zápase s Havířovem to, co na tribunách předvedli, na základě čehož se rozhodl Roman Zubík pumpovat prachy do vsetínského hokeje, Roman Čechmánek by tu nebyl.

Vzpomínání, které tu hodil VSH a vzápětí Oxygene, je moc pěkné, ze starých záběrů mne nejvíc pobavilo a až dojalo to, jak Roman řve ve Zlíně ,,Jo! Jo! Je to tam! TO NENÍ MOŽNÉ!!" - takové všeříkající o prvním titulu, a potom záběr, jak se tam ty bafuňky kolébou na My jsme Valaši, jedna rodina - famózní. Smajlík )
Co se Romana Č. týče, pamatuju, že jsem se vždy před play off modlil, ať se hlavně nezraní. Možná nebyl a už nikdy nebude na Vsetíně hrát nikdy hráč, kterého bych miloval více než Ivoše Pešata ve svých 12 letech, ale i při vší úctě k němu je to tak. Smajlík
Buď poté, co Vsetín postoupil do elh, nebo po prvním titulu dával Roman Zubík v rozhovorech k dobru to, že si Čechmánka vyhlédl poté, co nás Roman vychytal u nás na Lapači v té sezóně, než jsme postupovali, kdy chytal za Hodonín. (92-93)
Ten zápas z října 92, kdy jsme prohráli 3:6, si pamatuju tak, že my jsme hráli, ale Hodonín to měl od začátku pod kontrolou a bez problémů došel k vítězství. My to hráli naivně, ne nepodobně jako loni. A Hodonín měl šikovné potvory.
Myslel jsem, že Hodoníňáci na tom zápase nejsou přítomni, ale byli. Po zápase z pozic nad hodonínskou střídačkou seběhli ve 4 lidech až na střídačku k dvířkám a vzdávali hlasitý hold právě přijíždějícímu Čechmánkovi - jejich udatnému rekovi. Něco mi říká, že jim daroval cenu pro nejlepšího hráče utkání - dárkový koš.
Když pak v létě přišel na Vsetín, vzpomněl jsem si na ty 4 nebožáky, že jim asi musel prasknout ocas, neb mi bylo jasné, že Hodonín, který v 92-93 skončil šestý a my desátí, již na ledě pro nás nebude soupeř. A hned druhé kolo mi dalo za pravdu. 8:1 u nich a nazdar, uhněte nám z cesty.
(Za zmínku ještě stojí, že v těch dobách si cestu na Lapač nacházeli noví lidé. A někteří z nich ještě v 94 nebo 95 skandovali na Čemana "Róóóman Čerchmánek!!" )

Ale jinak MYKY nevím, kdy ten komínek z výstroje RČ postavil. Asi mi to je jedno.
Já Ti dám hádanku.
Psal jsi, že Gerard je zde TOP diskutér.
Já jej shodou okolností potkal a dali jsme se do řeči. A snad mi promine, že to tu hodím.
On mi povídal, že si pamatuje, jak jsme si jako malí kluci povídali mezi tím, co jsme si mezi parádními břízami, představujícími v naší fantazii bránu na mistrovství světa, kopali balónem, že jsme si říkali, že máme sen, že někdy nastoupí za Vsetín někdo, kdo bude mít křestní jméno jako my.
(Tohle si fakt nepamatuju, já myslel, že vzpomene, jak jsme kdysi našli krabičku od sirek a v nich byli chrousti. Nebo škvoři. Smajlík )
Já se dočkal až s Vlachem, ale Gerard dříve.
Jeho jmenovec hrával s čísly 6, 14, 26 a pak přišla zž éra, do které taky ještě zasáhl..
Jméno Gerarda a toho hokejisty zní(?) :

Smajlík

Asterisk:
ad Slovan Blava:
Pro mě doma TOP5 zápas, co se atmosféry týče.
Slováci po celém Áčku jisti si svým postupem byli jako doma, když tu po úvodním buly byli přehlušeni celým stáním, ke kterému se přidávalo sezení, a už jsem pomalu nevěděl, že tam jsou.
Vše umocnila branka Radima Tesaříka v první(!) minutě.
A za zmínku stojí i sólo Jirky Dopity, kdy vzal puk za Čemanem, projel celé hřiště a dával v půlce zápasu na 4:0. Taky TOP - tentokrát gól. Smajlík
Krásný zápas!

Všem výše zmíněným ( Asterisk, Gerard, VSH, Oxygene a MYKY)
šťastný Nový rok!
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 13:08
 
* seřezat je hokejkou pochopitelně Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 13:06
 
Gerard:
Tady ti budou nespokojení VŽDY. Vždy by to lépe hráli, lépe trénovali a pochopitelně lépe tomu šéfovali.
Nemohu nevzpomenout Honzu Srdínka, jak si nám na tyto "příznivce" postéžoval po posledním titulu Honza #28.
On nám říkal, že někdy je fakt zápas bl bec, že někdy na co sáhneš, to posereš, že na některé týmy fakt neumíme hrát - tehdy Znojmo, Plzeň.
A že když na tebe ještě z publika křičí dementi, ať se na to vysereš (v titulových dobách!) a jdeš k lopatě, že měl vždycky sto chutí vyzout brusle, naběhnout na tribunu a seřezat je lopatou.
Takže tady ti příznivci - DNO - tady budou vždy. Paradoxně ve zlých časech pro klub je těchto chytrolínů méně než v dobách pro klub dobrých.
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 12:16
 
Oprava:
Není to fajn kluk. Je to fajn starý fotr. Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 11:42
 
Reakce na Gerard: Rosťo, já bych ho ale asi taky neoznač...
Já taky žasnu, co tu potí. I když dokážu pochopit, že mu DT nesedl/nesedí. Ale tak zanadávám třeba u piva, ne?, ale furt tu do něj drbat... Dyť i ten DT tam čaruje na zimáku i před už nějaký ten rok. V dobách, by po Vsetínu pes neštěkl a fanoušci výsledků už vůbec ne, jej mám pořád v hlavě, jak tam vždycky stavěl a připravoval stánek se suvenýry - tehdy docela nevděčné počínání - nyní již je to jistě jiné. Takže bych mu nějaké body za vzestup vs. hokeje jistě přičetl, a ne malé.
Ale právě: Já Subniho fakt pamatuju, jak na tom nádru stepoval, když se jelo pro výprask (na ledě) na druhý konec republiky, a i za ty litry šnapsu, které vozil, mám pro něj stále slabost. Smajlík Smajlík
S těmi defekty z FB se to fakt nedá srovnávat.
Jak tam jebou do Jackova ogary a následně do všech, to mi bývá strašně stydno.
Škoda novonicků zde, máš pravdu, že bez nich se to tu četlo líp.
Navíc je tu mnoho těch, co nepochopí ironii a sarkazmus, ať už po deseti pivech nebo absencí filipa. Je to škoda.
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 10:36
 
V licích dobách, kdy se na výletech po čekých luzích a hájích skutečně o hokej, natož o rozhodčí (a natož Subni) nikdo nestaral, stál na obsahu jeho batohu nejeden povedený výjezd. Mj. 2x GT, jednou k Hraběti Šternberkovi ze Šternberka. Samotného mě překvapuje, že v dobách , kdy jsme ztráceli tu na osmičku 30 bodů, tu na předposledního 15, si nikdy na činovníky nepostěžoval. A nyní, kdy jsme za Kladnem, Budějkama a Jihlavou (pořád mi to přijde jako ze sna), v dobách, kdy lajna Rob Pechanec Jonák navazuje na úderná komanda naší historie Tesařík Duba Kroupa, Tabara Stuchlík Pecivál, Mařák Stavjaňa Šebestů nebo Pardavý Dopita Tomajko, jede do toho DT jak nepříčetný.
Přičítám to menšímu/žádnému přísunu alkoholu, jinak je to pořád fajn kluk.
Mě berou mory z jiných tady. To vemeno michovsetín, co bylo v Litoměřicích, myslíš, že řeklo Jirkovi Dopitovi u busu, že není trenér? Nebo ti dyliňáci na fb, musí nás tam s každým dalším zápasem víc a více přesvědčovat o své stupiditě? Kde se ti idi.oti všichni berou? Jo vlastně, Vsetín je opět IN. To Ti řeknu, raději 10xSubni než tady ty ochvěje.

šu(ae)lin: Ty raději koukej mazat.
Ale jsme rádi, že víme, že mimo uvedenou situaci bys vše jiné velmi pečlivě zaznamenával a poté hlásil na patřičných místech.

Co se těch zpráv "jedna paní povídala" týče, mně to přišlo trapné už před těmi 25-30 lety. A tak zase byla sranda, mistr v tom byl Hnízdo, který už není mezi námi.
Jestli můžu vzpomenout na takovou všudypřítomnou a mnohaletou kachnu těch let, tak tedy:
Před každou sezónou po postupu z kraje šly fámy, že k nám má přijít z Vyškova Smeták a Měsíček. Byli to nejlepší hráči druhé národní těch dob. Fakt to jelo několik let. A nikdy ani jeden nepřišel.
A pr.del byla, že když už na tu kachnu člověk pomalu zapomněl, byli tu za Zubíka najednou oba dva a ještě ke všemu v extralize. Smajlík
Teďka těm potřebám, i Subni, ventilovat někde vše, co se kde šustne, abych pravdu řekl, vůbec nerozumím.
Dobrý byl i ten ventil, co nám tu poo prohrách psal, že nálada v kabině není dobrá, aby po výhrách napsal, že nálada v kabině je lepší.
Tvl každý den si může člověk zajít na zimák za DT, Liborem Forchem, Tesilem apod,, aby se informoval, ale tam - tam nikoho neuvidíte. Nechápu to.
Já občas potkám právě Libora, Jacka, i ty ostatní bafuňáře, ale že bych od nich vyzvídal kdejakou kktinu, fakt by mě to nenapadlo. Ti borci (Libor, Jack, všichni Tesilové Smajlík ) ) jsou přímo studnicí výborných historek a hlášek, nač je tedy otravovat s nějakými chujovinami, které oni řeší 24h denně... ?
 
Rst | Vsetín
31.10.2018, 22:55
 
Reakce na Bonifác: Kotelníkům a divákům na stání to asi ...
Zajímavé téma.
Můj názor:
Venku by mohl/měl poděkovat celý mančaft za podporu byť jen jedinému výletníkovi.
Doma to však vidím jinak. Ač se stal z děkovačky mnohdy působivý obřad a husí kůže při něm není výjimkou, přijde mi, že je toho až moc. Nutit do toho hokejky, aby pak připomínaly cvičené opice(?), mi nepřijde dobrý nápad.
(Pamatuju, že v těch titulových dobách mě/nás mnohdy iritovalo, že jsme byli venku pro ty naše mistry až na Srdceho a pár dalších vzduch, v tomhle je to teďka nebe a dudy. )
Řveš aspoň na tom sezení?, když Ti přijde nedělání cvičených opic před sedícími diváky opakem elementární slušnosti? - na rozhodčí se nepočítá Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.10.2018, 00:33
 
Fan22:
Dlouhán je na cestě....
Já už si myslel, že to je šifra pro těhotenství Tvé ženy Smajlík a úplně zapomněl na to, že zde v diskuzi vzývám příchod nějakého hromburáce před branku.
 
Rst | Vsetín
04.10.2018, 00:26
 
Reakce na pavelmikel: Paradoxně tehdy mi to od RST na Va...
Slovy Karla Gotta: To jsem opravdu nečekal.
Teďka si však (MYKY, Ty taky) něco přečti:
Myslíš, že nevandrovat do mě při mém vzpomínkovém relaxu zde v diskuzním fóru v dobách předpostupových, kdy vždy zapletl jsem se do historické diskuze, co bylo tehdy a tehdy, chytrulíni se svou nonstop mantrou ..musíš (musíme) se dívat dopředu.., ..ze vzpomínek se žít nedá.. atp., že bych něco takového někdy napsal? Když ti samí žili v nereálném snu, že jsme nejlepší?
Zadíval jsem se tedy dopředu, přestal na chvilku trápit paměť, a nastínil chytrulínům, že jednou z indicií chuti a vůle postoupit (to jsem taky psával/říkal: jak bude chuť a vůle postoupit, postoupíme) bude Vaňousův ústup z dominantního postu do role v neelitních lajnách. Pokud si však vzpomenete, lezlo to ze mě jak z chlupaté deky, Kapitánův naturel mi byl velice blízký, jeho sepětí s fans bylo příkladné a byl to náš člověk. Taky jsem to tu pak pěkně schytal... Smajlík
Škoda, že se třeba nějak nekousl, neboť zvednout ten pohár v Jablonci nad hlavu On, bylo by to ultra stylové a navrch doják jak z biografu.


ad Juraj Jurík:
Překvapuje mě, že podpisů pod tím super vyjádřením (peticí) je tak málo. Často bývá v diskuzích k přečtení poté, když se někomu něco povede trefně popsat, od jiných napsáno stručné: podpis. Nebo: podepisuju. Tady není nic lehčího, než to tam podepsat skutečně, navíc to už podepsaly zajímavá jména, vybírám Filip Bajtek, jehož hra,když tu hostoval, byla moc pěkná a dělal na mě velký dojem, a dokonce paní Jana Goišová(!), tak to doktorovi Oldovi podepište. Dík.

FAN22:
Díky! Smajlík Smajlík Smajlík
Akorát té šifře dlouhán je na cestě, omlouvám se, nerozumím. Smajlík

Flasar:
Hoď ňákou do placu. Smajlík

ad Luboš Rob ml.:
To je prostě Kanón!
Moc si přeju, aby Luboš Rob mladší byl třeba za deset let pro nás tím, čím je pro Budějovické Luboš Rob starší. (I když tím, čím je "starý Kondor" pro Motoráky, je i pro mě. )

ad Patrik Luža ml.:
Já jej Havířovu záviděl, už když tam přišel. Jsem si říkal, proč nejde k nám?!?
Sem s ním. Mladej Kondor, mladý Jack, mladý Patrik Luža - bude hattrick. Smajlík
 
Rst | Vsetín
01.10.2018, 14:46
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Tohle si -rst- s úsměvem pře...
Richard Bláha je pseudonym nějakého drozda ze svazu...
 
Rst | Vsetín
10.09.2018, 20:40
 
Reakce na sui: Ace: jenacky mame dva, sou to bratri. Za ...
Zajímavé info, díky.
Tak tedy gratuluju Kubovi J. k prvnímu gólu za naši Ligovou dynastii mezi chlapiskama. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín