Vstupenky online
  80. narozeniny
(16.9.) 3. kolo ChL: Vsetín - Sokolov od 17:30 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "romanfrajer" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
romanfrajer | VHK Vsetín
14.09.2011, 20:59
 
Dnes byl soupeř kvalitnější, Kolařík si dělal co chtěl, naši kluci to doháněli bojovností, ale nestačilo to. Hlavně Vaňkova formace hořela jak papír a byla naprosto neškodná. Jediné pozitivum je, že provokativní a namistrovaní meogypsies, co pálí před zraky domácích pořadatelů vsetínskou šálu, dostali o druhé přestávce před stadionem pořádně naloženo přes kokos.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
11.09.2011, 22:05
 
Reakce na MYKY: Nebyl ty jsi jedním z těch chudáku co ta...
Na rozdíl od většiny gaučáků a naplaveniny fandím celý zápas, ale pořád se nějak nemůžu dočkat toho líbivého hokeje, co nám neustále všichni slibují. Nechápu, proč dnes nehráli Rufer s Bajtkem, když junci Třince měli volno. Asi si páni konšelé mysleli, že se Frýdek porazí sám...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
11.09.2011, 21:29
 
Dnes to byl teda nervák. Po většinu zápasu jsem si připadal jako minulou sezonu. Spousta vyloučených, hra na náhodu, naštěstí soupeř byl dopředu neškodný. Trenér prokaučuje klíčový moment zápasu, přesilovku 5 na 3 a pošle tam Korčáka s Vítkem... Takový luxus si nemůžeme dovolovat. Na plac mělo jít to nejlepší, co máme. Během zápasu míchání s hráčema mezi pětkama. Hledat sestavu měli během přípravy a ne v prvním mistráku. Dnes spokojenost pouze s výsledkem, na cigány dnešní výkon rozhodně stačit nebude.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.09.2011, 21:00
 
Nechápu ČSLH, o problémech Šternberka se vědělo celé prázdniny. Selský rozum mi říká, že si situaci měli ošéfovat a mít připravenou variantu odstoupení Šternberka. Klidně mohli Hodonín přesunout zpět do východní skupiny. Takhle jsou 2 skupiny s lichým počtem účastníků a v každém kole budou 2 týmy pauzírovat. Nehledě na to, že se bude hrát v základní části méně zápasů, na což budou nadávat majitelé permanentek a majitelé klubů (ušlý zisk ze vstupného)... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
02.09.2011, 22:28
 
Spousta gólů, emoce, Hromada podržel (Plch by pustil desítku), po zápase v útrobách strany na sezení Robin Kovář (že by se Vsetín hecnul a koupil špílmachra?)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
31.08.2011, 11:59
 
Přidávám se k ostatním a znovu opakuji: Plšek už na to opravdu nemá! Dejme maximální prostor mladým klukům Hromadovi a pokud Vítkovice uvolní Kohna, tak samozřejmě i jemu!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
27.08.2011, 04:22
 
Plšek může zůstat na pracovním školení klidně až do jara! Kohn byl v bráně vynikající, rychlý, mrštný, sebevědomý. Rozhodčí pískal rovinu, což se dříve nestávalo a po zásluze vyhazoval Valmezáky jak na běžícím pásu. Ondra Hruška + Vaněk + kluci z Třince SUPER, mančaft za přístup a nasazení Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
23.08.2011, 22:13
 
Nechápu, jak mohl Plšek v Hradišti pustit 8 fíků... doufám, že je trenérům jasné, že letos je Hromada jasná jednička!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.08.2011, 23:53
 
Ozvučení je fakt katastrofa, při mluveném slovu slyším huhlajícího medvěda s hrncem na hlavě...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
29.01.2011, 23:25
 
Reakce na Blááázen: Škoda je že Brynecký jde zpět do NJ ...
Jenom jestli vůbec nějaká další sezona bude. Ani bych se nedivil, kdyby střelili licenci a šli hrát KP jako Šternberk.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
09.01.2011, 20:22
 
Neskutečná blamáž a prachbídná holomajzna! Zlínský rozhodčí nám hraje do karet jako nikdo celou sezonu a my nejsme schopni dostat se ani do pásma! Přechod do útoku katastrofa, kličku jeden na jednoho není schopen udělat nikdo a ty hrubice v rozehrávce jsou nevím jestli k smíchu nebo k pláči. Nic jiného než hrát o sestup si nezasloužíme a chvála bohu, že už nás čekají letos jen posední 2 zápasy doma, protože na tento antihokej se opravdu, ale opravdu nedá dívat!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
05.01.2011, 23:52
 
Vsetín-Frýdek píská Jiří Škach ze Zlína, snad nás nepotopí. Smajlík Pořád lepší než Smeták z Ostravy Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.12.2010, 20:41
 
A pak, že to nejde! Luboš Jenáček už měl být na střídačce v říjnu! Kluci zabojovali a bylo to dokonce dívatelné na rozdíl od několika posledních zápasů. Poslední dva domácí zápasy (Uničov, Frýdek) to chce vyhrát a mělo by to na 12 místo stačit. Tím by se sezona trošku natáhla a spestřila např. dvojzápasem s bobrem atd.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
15.12.2010, 21:27
 
kua, proč nám Třinec nehelfne Bajtkem, Ruferem a spol., když nám teče do bot?? Nebo ať Pepa nasadí brusle, určitě by to byla posila!! Toto už není možné do frasa!!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
05.12.2010, 20:18
 
Dnes snesl měřítko snad jen Spitzer se Ševčíkem, jinak to byla tradiční holomajzna.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
21.11.2010, 20:33
 
Obehraná písnička stále pokračuje. S jedním kvalitním útokem a s dvojicí podprůměrných gólmanů jde možná občas vyhrát, ale ne pravidelně vyhrávat. Boj o náhodu v podobě play off se nyní změní na boj o udržení 12 místa, kterým bychom se vyhnuli skupině o udržení ve 2 lize. Jak hluboko jsme klesli...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.11.2010, 22:20
 
Je vám všem snad jasné, že play off letos nebude. A kdyby po haluzi bylo, tak v 1.kole konečná po 2 zápasech. Když to vezmeme kolem a kolem, vyhlížejme příští sezonu a věřme, že poskládáme alespoň dvě kvalitní pětky a ne jen jednu, jako letos.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
14.11.2010, 20:34
 
Tak se nám opět ti zasr.ní Valmezáci smáli do ksichtu, to snad už není možné! Hráli hovno, z toho kolotoče neslezli ještě ani teď a stejně je z toho zas kulové. Tolik šancí a prd. Haluzáci jedni. Pr.se Martiník s mastnýma pačesama neslezl prakticky z ledu, tak moc se bobříci ze smradlavého kanálu báli o výsledek, až to pěkné není. Jinak díky Bajtkovi s Ruferem za bojovnost a kvalitu.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
10.11.2010, 20:32
 
...jinak povinné 3 body. Radim šel v půlce zápasu na párek a šetří síly na Bobra. Opět se ukázalo, že Bajtek s Ruferem jsou momentálně nepostradatelní a snad nám pomůžou zrychtovat i namachrovaného Bobra! VALMEZ UDĚLÁME! JEBAT BOBRA!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
10.11.2010, 20:28
 
Reakce na tipsportman: Pepa Mikeš ale nebydlí už na Vset...
několikrát sem ho viděl venčit čokla na Rybníkách, takže asi bydlí...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov