Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Rst | Vsetín
08.12.2020, 18:13
 
Díkzatuvzpomínku:
Jen bych poopravil tu metaforu či personifikací nebo co to je:
Všichni čučí na stream, jen já sedím u okna a nesleduju to.
Aby však nevznikla mýlka; proti streamům nemám vůbec nic, jen se podivuji tomu, co od toho fanoušci čekají. Protože dle mě hokej naživo a v telce je sto a jedna. Nebe a dudy.
A jak to vypadá, že jsem proti strýmu, tak hned vzápětí musím dodat, že se to dá i otočit: co já bych dal za to, vidět kdysi dávno na streamu ty Tomky a Pešaty tu v Bouli, tu v Milevsku nebo v Táboře. ❤️
-------
Na Jihlavu umíme, jednička a Waynlexej na bully!
 
Rst | Vsetín
08.12.2020, 06:22
 
Díkzatuvzpomínku:
Smajlík Díky.
(Vidět v 86. Vodáka na strýmu, platí totéž, jistě bych nebyl jeho příchodem nadšen tak, jak jsem byl. )
Mlho, píšu si: Plha 2 třetiny, nerozčiluje se u toho.
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:46
 
Tůma Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:40
 
...jo a Mlho pozor!, co tam nechodím sám, dá se říct, že jsme vděčný za každou návštěvu Lapače. Ať už v pondělí, středu či sobotu. A jelikož to vidím z druhé strany (ne jak vy přímo naproti kotle), můžu s přehledem říct, že být tam sám, tak mě to tam velmi nudí (pondělí, ve středu taky jak kdysi za Dopity s KV ve středu - bolení očí a nutné a nudné zlo), v sobotu spíše baví(!), jednou za 80 let dokonce velmi (:-) ) i samotného, leč i tak jsem nebyl sám, čili nic nového pod sluncem, navíc platí stále přímá úměra - čím více alkoholu, tím lepší - jako vždy, vím
díky lidem kolem nás
Dříve to pomáhalo ke řvaní, nyní k nostalgii; ať už je na ledě Pitule (toho jsem čekal, že ti kverulanti vzpomenout!, ten se mi s PV v play off zamlouval, protože VELKÝ :-) ), Procházka, Volf nebo kdo ...
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:25
 
Že ty na to čumíš. Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:21
 
M111:
Jo!
Je 2020.
Proč jsou tedy ti, co to sleduoju jak urvaní zápas co zápas, neustále nasraní, he???
Jsou opravdu tak hloupí, nebo mají oči z Kašparovy krávy?
Že nevidí a nevědí a nejsou s to pochopit, že zž třeba v přesilovce ne že gola nedají, ale já, který to nesleduju, jsem rád, že góla nedostaneme?
Ne ne,nic nerušit, nad čím bych se pak pohoršoval?!?
Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:11
 
V pondělí se má chodit maximálně na starší dorost.
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:09
 
N111:
Ale jo, chápu to, ale jak jsem psal, víc než ta koronakrize, resp. nemožnost chodit či jezdit, mě sere ta zbytečnost "soutěže."
Ta koronakrize byla tomu všemu rána z milosti, vždyť to stálo za nic i tak; lidé bez energie na zápasech v pondělí: co to jako mělo být???? Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:04
 
Mlho, se mnou jo, a s tebou?
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 20:11
 
Edo,
dík za přihrávku.
Víš, co by psala vemena v září a říjnu 94 o Valáškovi?, existovat fórum a pejzbůk.
Jasně, Valášek není trenér!
V časech, kdy jsem spatřil v Jednotě v 1. patře mezi hračkárnou, papírnictvím a drogerií Josefa Beránka, mého hrdinů z MS 93 a následně to rozhlásil cca mezi 37 přátel (nyní bych udělal stream v Jednotě překvapených by bylo žalostně málo), tak jsem si říkal jako Jan Neruda, kam s ním(?) Vlach, Galkin, Stantien. A Valášek jej dal na křídlo k Vlachovo (druhé Tomek), což by mě fakt tehdy nenapadlo, marná sláva, trenéři co nejsou trenéři, občas překvapí.
-----
Pro mě osobně lajna Tomek Vlach Beránek 94-95 největší porno na Lapači a škoda, ze ta výluka nebyla až do konce, i kdyby to Vsetín mělo stát ten titul (i tak bychom jej dali!).
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 19:49
 
I když to jsem vzpomenul fakt ty naše Championy.
Když nebyly streamy, dostal třeba v Hodonín Vsetín 9 (slovy devět). Nebo doma v prvním kole s Výškovém osmičku. Smajlík
A jak říká Giovani, legendární vsetínský fanoušek: "Myslíš, že jsem následující kolo chyběl? Ani by mě nenapadlo!"
A Karel Čáslavský mu na to povídá: "A myslíš, že by mě napadlo chybět? Nikdy. I kdybychom stokrát dostali od Vyškova 2:8."
Co nás tam tak bavilo? Za mě jednoznačně: NEPŘE ŽRANOST; na ty Vodáky a pak Korčáky a Pešaty a pak Jiskry jsme se tak těšili, že jsme se nemohli dočkat (mladší) a starší to měli jako lepší zábavu. Pak v 93. už to byla úplná fantasmagorie. Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 19:29
 
A úplně to vidím!
Po první jasné prohře Vsetína se švadlenou v naší nováčkovské sezóně v nejvyšší soutěži, úplně to vidím, existovat fórum a pejzbůk, rychle vyměnit Vlacha za Štrauba!
Nebo po těch Pardubicích, jak jsme tam dostali 6:1. Dopita není centr! Přiveďte Salfického! Apod. :-)

Vrátil bych to hned, bylo to krásné a děkuji za to Bohu. Že jsem takový nesmysl mohl zažít.
Teďka je to smutné. Jasně, mít 16, vidím jinak, ale ...
Fakt mi někdo vysvětlete,k čemu je dobré sledovat hokej mužů v pondělí, nedejbože venku na streamu? Smajlík Smajlík Smajlík

Dále: jak jsem byl zblblý z toho S mikrofonem za hokejem, nezapomenu na první hokej nejvyšší soutěže,kdy zavítal jsem ve svých 12 letech na Zlín - Kladno. Odkojen Lapačem,kde to při Šumperku a Studénce v kraji a v 2. národní se všema vřelo jak v úle,neboť od dďů po vnuky všichni na to byli nadrženi, jsem byl přítomen dokonalé nudě. Fakt. Nebavilo mě to a největším zážitkem z toho dne bylo pojedení něčeho v bufetu a po příjezdu na VS hození programu z toho zápasu Broníkovi koníkovi do schránky,neboť jsem mu to slíbil.
To samé v 92-93 v Olomouci. Nejvyšší soutěž, zápas se Slovanem Blava, mně to přišlo proti Vsetín - Hodonín jako jedno velké nic a navoněná bída. Opět největším zážitkem bylo cigáro (uzenina) v maximálním rohlíku,což jsem neznal.
Pilinňák a Buřič na Lapači milionkrát větší zážitek. Jo jo, zlaté časy bez strýmů, kdy trenér není trenér vypotí i s 8 chybami kdejaký "trenér" - hlupák.
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 18:44
 
Hele vidět Raděviče s Vlachem a Dorničem každý druhý den na streamu, jistojistě bych si říkal, co to sem přichází za motovidla.
Nas.rat, znal jsem je ze S mikrofonem za hokejem, Vlacha s Raděvičem dokonce z repre... Ale nebyl jsem jimi přežrán. Takhle: když jsem je viděl jen LIVE, již jen vycházet je ze šatny při tréninku byl pro mě zážitek, Raděvič - "Maradona na bruslích" - co na tom, že "jen" v první národní, dovlekl nás do té první ligy - extraligy? Dovlekl. Že pil jak závodník, co bych za takového Frajera teďka dal... Vlach - no comment. Již jen jeho příchod na první trénink na ledě; na černém ledě, tehdy se nemuselo lozit kdejakeému jelimanovi do pr.dele; byl zážitek jako prase - přicházel CHLAP. MISTR TOUŠE. KAPITÁN. No a Dornič nás provedl to ligou jako captain a bohužel na baráž seděl, jelikož přišel Kapusta, ale s Hradcem si to již jistě užil naplno...
Krásné časy. Je.bat strýmy, ať žije S mikrofonem za hokejem!
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 17:27
 
94-06
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 17:26
 
bavily
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 17:25
 
Edo,
synka Toma Krále, naději českého svazu i s Finem bychom dali, zavřený zimák na další kolo by byl 50:50, semi s Přerovem by bylo na 7. Spousta bizarních bytostí nalepených na ZŽ by po výhrách viděla mančaft v ELH, po prohrách by ironicky vypisovala, že se vrátíme tam, kam patříme, jakože do 2. ligy, hahaha, pak by se ty Litoměřice porazily, tak by zase bytosti chytaly fantas, s Přerovem pak na 7, jak už jsem psal. Blažena by vychytal postup do finále, Dopita by byl trenér, pak by se pravděpodobně padlo s ČB a Dopita by trenér zase nebyl.
Soudní lidé by byli největším úspěchem mimo 93-06 ohromeni, ne tak bizarní bytosti, které by byly nespokojené s nepostupem do ELH a svými imbecilnostmi by bavili soudné fanoušky ZŽ.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 11:55
 
Ace, nedělej, že nevíš, že trenéři nejsou trenéři.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 10:07
 
Prostějovským zatápěl zase Šilhavý.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 10:06
 
A nepřivedlo ho právě na to play off?
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 10:06
 
Měl tucha
Ani ti dva
Přerovské
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.