Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Rst | Vsetín
23.07.2019, 09:28
 
Kouzlo Lapače spočívá v celku je moc pěkné napsáno.
 
Rst | Vsetín
23.07.2019, 09:27
 
VHKRV má pravdu.
Bezcenní ne, "páprdové" ano. (Řadím i sebe. )
Když tam člověk po 2 štamprlách zařve, všichni se otáčí a ošívají.
Sezení dobře spolupracuje při zvednutých rukou či šálách, ale hubu otevře minimum osazenstva.
MSV! TKP! je světová odpovídačka, ale opět: zakřičet to všech 1400 lidí, chytlo by to zcela nový rozměr.
Plho,
co tam má špatně? Dle mě nikoho neurazil a napsal to dobře celé.
-----
Sezení řešeno na podzim, kdy dle některých hráči při děkovačce nedělali na sezení opičky. Tehdy jsem psal jako Plha, že tam sedí i mnoho zasloužilých fanátů, ale že se nedivím, že hokejky děkují logicky nejvíc těm nejhlučnějším.
 
Rst | Vsetín
22.07.2019, 13:08
 
Jarah,
na play off bude sezení plné 100%, dle mě to tam berou lidi právě s výhledem na play off, samotného by mě zajímalo, kolik moc chtělo lidí na sezení na jaře jít. S atmoškou, natož v časech před play off, to však nemá co do činění. Cenu permanentky na sezení jsem právě skrz ten hlad po sedátku v play off čekal ještě větší.
 
Rst | Vsetín
22.07.2019, 10:35
 
Jarah, tvl s tou klíčenkou jsi pobavil, ale teďka jsi to dorazil...

Čert, VSH:
Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.07.2019, 10:12
 
* .... v tom 93-94 to bylo dokonce tak, že převážnou část sezóny jsem měl tu kámošovu permici u sebe, neboť jej tam již pouštěli tzv. "na ksicht". Pouze na poslední zápas sezóny (s HK 7:0) si svou permici vyžádal zpět, aby mohl provést svých asi 10 kamarádů. Poté mi svou permici promptně vrátil zpět.
Pak se nám staromilcům divte, že nad moderními trendy ohrnujeme nos. Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.07.2019, 09:49
 
Lisaj,
IMHO v 15, 16, nedejbože 17 letech, to už souhlasím i s tím, že kdo chce, tak tam bude. A měl by chodit (nejlépe jezdit) co to dá. Vztah ke klubu má mít dávno v sobě.
I tito by měli však mít studentský lupen.
Šlo mi však především o ještě mladší, řekněme o druhý stupeň základky.
Ale už na to seru, DT to dělá dobře (bez ironie), ať vás teda dojí.
Souhlasím, že za nás to bylo jednodušší, osobně jsem měl permici v 90-91 a 91-92, v 93-94 nás zase chodilo na jednoho hokejistů (chytal v ročníku s Kuchardou, Kubošem a Spitzerem a později v jednom přáteláku v GT vyčapal nulu - 0:5, asi tisíckrát jsme ho vyvolali a pokaždé nám mával) snad 20, možná i víc, v dalších letech nápodobně...
Smajlík
 
Rst | Vsetín
19.07.2019, 18:14
 
Erik mě dnes dost pobavil Smajlík
Zase Jarah dobře, že napsal.
Jsem si pořád říkal, kde vzniklo to na fb populární "děkujeme za názor a tady máte klíčenku". A ono to na popud Jaraha. Smajlík
 
Rst | Vsetín
19.07.2019, 17:57
 
Pali,
správně píšeš, UVIDÍ.
Bavíme se o tom, aby tam v budoucnu někdo hubu otevřel a dlaně spálil do červena.

 
Rst | Vsetín
19.07.2019, 17:25
 
Pali,
10:30, možná jsi přehlédl.

 
Rst | Vsetín
19.07.2019, 13:23
 
VSH, VHKRV: Smajlík
Přesně tak! Jako výborný příklad může sloužit sezóna 01-02!
Nebýt tam "na Vsetíně vychovaných, Vsetínu věrných", Lapačem i díky zlevněnému vstupnému 4 Kčs odkojených fanátů, je tam ticho po pěšině, neb po fandech PRVNÍHO MÍSTA se slehla zem.
O sezóně 10-11, 11-12 se snad ani nemusím bavit. Smajlík
Jak píše VSH, Lapač bude divácký a hráči i vedení (jak někdo správně psal) můžou píárfantazírovat, jak chtějí.
Loni to ještě na estrádní klub ČB stačilo, na elh kluby to zatím taky stačí. Ale...
 
Rst | Vsetín
19.07.2019, 00:13
 
Reakce na edd_vs: Cenová politika tady dlouhodobě funguj...
A jak funguje, vidím při vrcholu sezóny, kdy tam člověk může rozpažit. Dvojřady max. u vchodů na stání.
Nebo zde, když si diskutéři stěžují na málo lidí v sezoně po iks ypsilon zápasech.
Mnozí rodiče raději vyšlou mládežníky a sami zůstanou doma. Pak k tomu, aby bylo plno, logicky třeba tito chybí.
Ale o.k., důvody jsme si vysvětlili, tak pak nebreč(te) nad návštěvami. (Mně nevadí ani ty nízké)
-----------

Ale ještě si dovolím zateoretizovat stran atmosféry. Snad se vyjádřím dobře.
Co si budeme nalhávat, drahé je to jak ludra. A možná už to tu bylo natuknuté v tom, jak jsme psali s VSH, ze páprda ti nezafandí...
Ale chci to uvést příklad na svém případě.
Stávalo se mi kdysi, že když jsem se dostal na hokej zadarmo, víc jsem se bavil. A chtěl jsem se bavit. Dopitové a spol. byli takovou třešničkou na dortu.
Kdežto když jsem si někdy koupil lístek, už jsem se nechtěl ani tak moc bavit a až tak moc hulákat, ale, aniž bych byl k hráčům nějak kritický a na na ně přísný, přece jen jsem podpoře dával minimum (spíše nic) a říkal si: tak se ukažte. Dal jsem háky, bavte mě.
Chci říct: Co si budeme nalhávat, drahé je to jak ludra, a tak tipuju, že těch, co budou chtít být baveni, bude oproti těm, co se tam jdou pobavit, v jasné přesile.
Zkrátka jsem smířen s tím, že to bude mockrát, co se atmosféry týče, stát za vyližp...l.
(Pamatuju, že jak jsem si v těch žňových dobách někdy koupil lístek, tak mě to nebavilo, že paradoxně ač jsem zaplatil, po třetině šel domů Smajlík , jo, býval jsem srandovní.... )
 
Rst | Vsetín
18.07.2019, 11:30
 
Eriku, ano, taky mě napadlo, co je pro mládež nejpřirozenéjší.
Jelikož pocházím ze století páry, říkal jsem si, že s tím chytrofonem v paprčách ten neonline nákup snad přežijí bez újmy na zdraví.
 
Rst | Vsetín
18.07.2019, 10:50
 
Edo,
Mně přišla nedůstojná Vsetína (Lapače) návštěvnost a atmosféra v semi s ČB, kdy to mělo naopak všechno gradovat.
Tak se tomu tady amatérsky a laicky snažíme přijít na kloub. Smajlík

Eriku,
Smajlík
taky se mi zamlouvá představa, že příp. zlevněné vstupné pro mládež by se normálně prodávalo na kase, ne online.
 
Rst | Vsetín
17.07.2019, 10:48
 
Reakce na vajdik: Jarah - mas pravdu nakonec se i dle mé...
Tak jak vedení pochopilo, že s urostlými chlapisky to spíše půjde snáz, třeba jednou přijde na to, že se vsetínskou omladinou na tribunách to půjde ještě líp! Pevně tomu věřím.
 
Rst | Vsetín
17.07.2019, 09:16
 
nový Z:
Zrovna v tom 94-95 to byli hned první čtvrtinu doslova fanatičtí lidi, kdo držel mančaft nad vodou. Bez toho dohnání mančaftu lidmi ke zteči soupeřovy, s atmosférou smířenou se stavem, s přemýšlením, jaký popěvek v pár lidech si k té extralize zazpíváme, bychom dopadli jako ten Vajgar.
Takoví Foršák s Jackem, z téch se úplně kouřilo v te atmošce, ti to když ne do brány, tak aspoň do třetiny, obrazně řečeno, v těch zubech skutečně nosili a ješté přitom někoho rozvěsili na mantinel (především #81).
Nebo v play off s Litvínovem za 0:2 po 2. třetině. Přemýšlet tam, co si zapějem a být tam o tu dvojku trojku míň lidu, 0:2 by to i skončilo. Možná 0:3 v power play. Ale takhle v tom šílenství, kdy i sezení stálo a hnalo chlapy na zteč, to otočili na 4:2.
Smířená atmosféra se stavem panovala v prvním finále se Zlínem. Taky se slavilo zpívánkami. To už ale bylo 0:6.
A už další den to byl masakr kdo s koho, gól dal bojovník největší, Jack. 2:1. (Možná nejdůležitější gól v historii Lapače, nic kouzelnického bych tam ale nehledal, Jacka k tomu gólu lidi prostě dohnali. )
---------
A pozor, tribunám a oku předváděli třeba Rob Pechanec Jonák akce ještě lahodnější. I jiní. Ale nebyl kdo by kluky dohnal to tam procpat.
Aby to nevypadalo, že si néjak stěžuju. To bych nerad. Každý zápas je pro mne svátkem a třeba s PV mé to úplně vtáhlo/vcuclo - fantastické. jen bych přál dětem, aby zažily něci podobného, co my, bohužel však spíše ne. Na divadlo si můžou zajet na extraligu kdykoli.
 
Rst | Vsetín
16.07.2019, 22:47
 
Za sezení mi to přijde levné, být DT, chci 20 tisíc za sedadlo. Bez play off.
 
Rst | Vsetín
16.07.2019, 22:34
 
nový z:
Namlouvej si co chceš. Já Ti řeknu jedno:
Hrát v 94-95 s nějakými čb posrané semifinále, prohrávat 1:3, tribuny to tam "zboří" a doženou jakkoliv impotentní hráče k tomu, aby do té posrané branky donesli puk v zubech. Neřku-li, že by k žádnému stavu 1:3 na zápasy nikdy nedošlo.
Strašné to nebylo na ledě (s čb), strašné mi přišlo, že ty hráče ke gólu nemá kdo dotlačit. Kapišto?
Být tam o dvojku víc lidí a mladí tribunu dohnat k tranzu namísto vymýšlení popěvků naprosto smířených se stavem, čb se doserou tak jako blahé paměti zrovna čb, Lit, GT a jiné supermančafty oproti jednomu Karabáčkovi.

Setteinz: Ta hlasitá odporná "hudba" ku.vící jakoukoli možnou podporu našich Boys z ochozů mě z Lapače přímo vyhání. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
16.07.2019, 10:49
 
Absence levnějších lupenů pro mládež/kotelníky se vymstí. Pokud ne tak, jak bylo vidět při posledním zápase s ČB (žalostná návštěva), tak zmizením atmosféry, a tím i toho fenoménu, toho, co dělalo Vsetín Vsetínem, 100%.
Rozežraný páprda, který si při play off vzpomene, že je na Vsetíně kam zajít na hokej a jde se tam pouze vyfotit a ukázat, atmosféru neudělá.
Je to škoda, je to trend.
Vzpomínky na parády let 87, 91, 95, 01, 09, 17 zůstanou, však na Lapači budou již jen diváci, o fanáta ochotného nechat tam hlasivky (nedejbože život) v budoucnu člověk nezavadí.
 
Rst | Vsetín
15.07.2019, 23:04
 
Porovnejme podporu klubů v nižších soutěžích:
Vsetín: Kraj, 2. NHL, 1. NHL, 2. liga, 1. liga:
Podpora fanoušků nebývale trvalá, při vzepětích naprosto fantastická, schopná vyhrávat vyrovnané či dokonce prohrané zápasy, výjezdy ven pravidelné i v nejhorších časech, v dobrých dobách mnohdy připomínající invazi a zabrání soupeřových měst.

Kometa: 2. liga: Nikdo, hanba pluť, 1. NHL: Velmi špatná, výjezdy nulové, 1. liga: Velmi špatná, zlepšující se 2(?) roky před koupí licence na elh.

V TOMHLE vidím především ten FENOMÉN VS.
 
Rst | Vsetín
15.07.2019, 22:34
 
Asterisk:
Smajlík Smajlík Smajlík
2 roky hrát RH/Kometa tužku a naopak čutálisti nějakým zázrakem uhrát třeba 2x po sobě druhý flek, po RH?Kometě opět neštěkne ani pes.
Vsetínského (Setteinz) příspěvky čtu velice rád a je velkým oživením tohoto fóra, tady je ale vedle jako jedle.
Vsetín "jede", ale být nestranný, tak co vlastně dosáhl od 01? Dojezd v elh (to už by v Brně nechodí nikdo až 400 lidí), po vstanutí z mrtvých pak 1x (slovy jednou) přelezl čtvrtfinále v "první národní". Podpora fans je neskutečná a pochybovat o vsetínském hokeji - valašském fenoménu je, s nadsázkou řečeno, smrtelný hřích. Smajlík
Kolik by tam chodilo lidí, nekoupit hned 2 licence? V tom Brně...
Pro Vsetín je prostě špatně ta miliarda zápasů, taky se budu opakovat, ale opravdu jsem nikdy netoužil po ničem více, než vidět Jihlavu, Budějky, Prostějov Přerov milionkrát za půl roku...
Návštěvám neprospívá zhlédnutí se vedení právě v Kometě, ale na druhou stranu, lze se divit, když při play off najednou všichni chtějí sedět, že to vedení tak napálilo? Těžko.

ŘEZA:
Ano.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín