Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
scouser | SVVT
27.05.2019, 15:39
 
Reakce na muhehee: scousere, aniž bych chtěl do této deb...
To je samozřejmě pravda, Jenže Zeman v případě Kosova uznal chybu. Zemana se v žádném případě nezastávám a sám jsem ho v obou prezidentských volbách bral jako menší z obou nabízených zel. Ten dnešní trend dvojího metru mi ale přijde strašně nefér. Zeman je ožrala, zatímco třeba Havel je pantatíček Masaryk? Babiš je kmotr (souhlasím), co ale např. Topolánek s Kalouskem, ti nevadili? Přiznám se, že ta dnešní móda organizovaných revolucí poté, co volby nedopadly podle něčích představ mě dost děsí.
... tímto končím s politickými komentáři na tomto fóru.
 
muhehee | Apple
27.05.2019, 14:06
 
Reakce na scouser: Aneb " kdo neskáče, není Čech" ? :))...
scousere, aniž bych chtěl do této debaty nějak zabředávat, tak tohle myslím za přečtení stojí.... odkaz ve finále to odsouhlasila právě vláda Miloše...

za mne Kosovo je Srbija

 
27.05.2019, 13:57
 
Reakce na Maceto: Další Fin do Litoměřic! Přichází produ...
To víš mladá naděje českého hokeje.... Smajlík Smajlík
 
27.05.2019, 13:49
 
Další Fin do Litoměřic! Přichází produktivní útočník Kangas
 
Flasar | SFAKZZ
27.05.2019, 13:07
 
Reakce na zelí: Zkusím to napsal trochu jinak, trochu je...
Zelí máš to celé pomýlené. My tady nechceme nechat střílet do vlastních řad (Vsetín),proto jakýkoliv úspěch Krále je nepřípustný,toto nemá nic společného s vlastenectvím,ale s prioritou Vs.
"Král má se samotným týmem společné pramálo" toto si nemyslím,první kdo se bude chvástat týmovým úspěchem je Král a jeho šašci. Repre je svaz a svaz je Král.
Nejdříve si zde nechápal,proč nadáváme na Řezníčka a spol,potom na čistou Scanii a teď ti vadí,že lidé jdou proti repre s vidinou lepších zítřků. Až další sezónu zase budou šlapat po Vs,tak si vzpomeň na svoji bláhovost.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 13:00
 
Reakce na erik2: Jinak Rst, tobě se musel přece letos lí...
To jsem zrovna viděl, jak jej popisovali a pochechtávali se Smajlík
Jenda Koller na bruslích tu měl dávno být! Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
27.05.2019, 11:58
 
... pevně doufám ,že má vedení ještě v rukávu minimálně jeden skvělý nákup a nechává si jeho zveřejnění na dobu, až bude na jeho fóru nejhůře... Smajlík
 
27.05.2019, 11:19
 
Jinak Rst, tobě se musel přece letos líbit na MS ten Marko Anttila: 203 cm, 104 kg a k tomu ještě hrozně rychlý.
 
27.05.2019, 10:57
 
já myslím, že pravdu mají tak trochu oba názorové proudy. Jde o to, že pokud by repre opravdu náhodou zaznamenala úspěch, tak na svazu by se z toho ukájeli minimálně zas několik let a protože je MS u nás v roce 2024, tak jsou schopní třeba uzavřít extraligu, abychom se přeci dobře připravili! Měli by prostě v rukách eso a toho by jistě využili... Proto jsou fanoušci rozpolcení a není to jen na Vs, ale jak jsem si procházel diskuze na webech, podobně smýšlí i lidé mimo Moravu. Takže hokejistů je mi líto, protože letos hráli fakt dobrý hokej, nicméně že není medaile, mi žíly opravdu nerve a pořád doufám, že se něco změní a že se začne od svazu (možná naivní) a že se nastaví dlouhodobá a transparentní strategie práce s mládeží - pak budu zase velmi rád držet české repre všechny prsty i na nohách - dokonce přežiji i tu mrchu na dresu! Každopádně naprostou prioritou pro mne je a bude Vsetín!
 
27.05.2019, 10:04
 
Reakce na zelí: Zkusím to napsal trochu jinak, trochu je...
Každý, kdo podporoval naši reprezentaci na letošním MS tak podporoval i likvidaci hokeje současným vedením, takže v důsledku šel proti naší reprezentaci. Jinak já mám MS rád, ale myslím si, že by to měla být akce hlavně pro mladé začínající hráče, kteří mají chuť něco dokázat.
Jinak o té demonstraci neinformoval skoro nikdo, ani "nestranický" tisk odkaz Já si právě noviny kupuju a logicky tam nepotřebuju číst to co bylo předtím celý den online na netu a ČT to jela několik dní v kuse.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 09:52
 
Zelí, takhle si na to srandaMS za týden nevzpomene ani květnová paruka, ale postoupit tam ČH do finále, čteme ty kydy od arcisviní každý den nevím jak dlouho. Jako jak to nedělají dobře, jak to k.rvení první ligy není úžasné apod.
 
zelí | Praha|Vsetín
27.05.2019, 09:37
 
Reakce na scouser: Aneb " kdo neskáče, není Čech" ? :))...
Zkusím to napsal trochu jinak, trochu jednodušeji.

Uznávám Vás oba, známe se dlouho, ale tohle mi přijde jako velký přestřel. K tomu, abych fandil týmu přeci nepotřebuji znát medailisty od roku 1990.
Reprezentace reprezentuje naši zemi (to je to pojítko se státem) a Král má se samotným týmem společné pramálo.
Jestli kvůli němu střílíte do vlastních řad, tak se chováte přesně jako "zabanovaný nebožtík" subni, který teď vstal z mrtvých. Ten přes svojí nenávist k Tobolovi je schopný natřít celý hokejový Vsetín. Nezdá se Vám? Smajlík

Nikdy mě nezajímalo, ani u Vsetína, ani u reprezentace, jaká jména jsou na zádech, kdo ho vede z kanceláře apod. To důležité je celek - tým. Přestaňte být zapšklí a nemyslete si, že neúspěch hokejové reprezentace někoho na svazu potrestá. To je opravdu naivní představa.

Jinak co se týče Prahy a politických demonstrací, zde se pleteš. Nikdo nedemonstruje proti tomu, že oponent vyhrál, ale proti chování a činům. Demonstrovalo se i v minulosti a to třeba proti Nečasově vládě. Tehdy sis to, narozdíl od současnosti, mohl přečíst na titulní straně (kdysi objektivního média) MF Dnes. Nyní si přečteš druhý den o drahých bramborách, suchu nebo okurkách. Padesátitisícová demonstrace je schovaná v odstavci na třetí stránce. Smajlík

odkaz

Z mé strany je to vše, už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 08:54
 
Babiše bych pověsil na nejbližší větev, ale představa, že poté bude premiérem zfetovaný heligonkář s heroinovým šklebem, antifa Bartoš, se estébákovi minimálně byrovná. :( A to je co říct.
S tím vyhazováním čuňat z oken by bylo v Praze nějaké zábavy. To by neskončilo jen u Krále, Řezníčka a Zikmunda. Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
27.05.2019, 08:45
 
Reakce na scouser: Aneb " kdo neskáče, není Čech" ? :))...
Smajlík
 
scouser | SVVT
27.05.2019, 08:34
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Aneb " kdo neskáče, není Čech" ? Smajlík
Už jsem to tu zmiňoval jednou : dle mého názoru je český hokej v paradoxní situaci, kdy ojedinělý úspěch škodí, neúspěch naopak může pomoci a ano, Král a spol jsou přesně to, co v současné době dělá český hokej hokejem. Nevím, co to má společného s loajalitou ke státu??
K té druhé části tvého komentu - Zmínil bych tu jeden bezvýznamný detail : Ono se to v Praze asi málo ví, ale ten alkoholik byl na rozdíl od jiného, mnohem více alkoholického prezidenta, zvolen ve svobodných volbách lidem této země (kdysi se tomu říkalo, tuším "demokracie") a taky třeba neoznačil vyvražďování civilistů v Srbsku "humanitárním bombardováním". Je rovněž úsměvné, že se proti kmotrům a estébákům v politice začalo v Praze demonstrovat až po příchodu Babiše. Dříve to nevadilo? Smajlík
(rovněž se omlouvám za politický koment)
 
Cromwel | Holešov 1
27.05.2019, 08:01
 
Zelí -ode mně dostaneš též palečky nahoru ,a navíc velký obdiv...bo já bych opravdu tvou trpělivost s některými místními , zřejmě pomazaným hlavami neměl...
 
KLC | Vsetín
27.05.2019, 07:40
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Smajlík
 
27.05.2019, 03:45
 
Koupím vsetínský dres z r. 1995-2001 aj. suvenýry. Kdyby nekdo chcel prodat, tak dajte vědět Smajlík TomasMichlik@seznam.cz
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 01:18
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Ale pokud dáš z hlavy i pořadatele mistrovství ve mnou vypsaných letech, svůj postoj k letošnímu MS, resp. týmu v divných dresech, přehodnotím. A zpětně se budu hanbit.
 
Rst | Vsetín
27.05.2019, 01:01
 
Reakce na zelí: Nikdy bych se nesnížil k tomu, abych šel...
Ty třeba víš (bez toho, aby sis to vyhledal na netu) pořadí prvních tří na MS v hokeji v letech 1990, 1991, 1993, 1994, 1995, 1997, 1998, 2002, 2003, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018??
(Pokud ano, tak dobrá. Ale pokud ne, tak to, že když
člověk nepřeje hokejistům navlečeným v divných dresech na omšelém turnaji, jde proti Česku, mi přijde jako nesmysl. )
-------
Dost bylo Krále (a) Zikmunda.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.