Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
12.09.2019, 17:56
 
Rst: odkaz na "guglu" na valašský denik a na seznamu se objevil taky
 
12.09.2019, 17:52
 
Klub se s ním dohodl zatím na dvouměsíční smlouvě. Květoň bude po konci ve Vítkovicích bojovat o místo v tamním prvním týmu na farmě v prvoligovém Frýdku-Místku
Tak za 2 měsíce doufám na Vsetíně
 
12.09.2019, 17:51
 
Nový ročník si pod Javorovým zpestří oslavami 90. výročí klubu, chystají doprovodné akce včetně parádní exhibice. „Chceme si symbolicky připomenout finále z roku 1998, 8. listopadu se bude konat utkání Ocelářů proti Vsetínu. Nastoupí v něm hráči, kteří tehdy hráli za nás a za Vsetín,“ prozrazuje na závěr prezident úřadujících mistrů Ján Moder.
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 17:42
 
Ano, 5:6 pochopitelně. 5:5 mi tam skočilo kvůli tomu souběžně vzpomínanému zápasu, co se hrál, jak by řekl Mira Ticháč z Lidečka, ,,když v Americe spadly ty dvě chalupy."
Dobře žes vzpomenul Vlacha. Chtěl jsem totiž po Vyškovu 87 a 89 vzpomenout právě tu 93-94, kdy 1. kolo s Havířovem (tuším 2:0, Raděvič 2(?) bylo neskutečným bojem. Nebo možná ne neskutečným bojem, ale trápenka neskutečná. A jak se to pak rozjelo a zastavilo až v 01. Smajlík
Mančaft pošlape, ale přece jen - jsou tam persony typu Rděvič, Vlach, Dornič, aby si dali hned v prvním kole s prstem v nose Třinec - Místek?

Pingpongárna, nyní střelnice, vypadá velmi podobně jako před 30 lety. Tam jsme si něco zapinkali, paráda!
Chodili tam jako součást tréningu mastit pinec i gólmani Zbrojovky.
 
12.09.2019, 17:27
 
První Vyškov doma skončil 5:6 (0:5,5:5, 5:6).

První g´´ol Poruby při přáteláku byl v podstatě shodný s prvním gólem včera.

Loňský mančaft se mi zdál dravější, ale mohu se samozřejmě mýlit, ale Ráce je opravdu škoda.

Pořád si říkám, jak by to vypadalo, kdyby za nás hrál někdo takový jako Rosťa Vlach, taková síla, to se hned tak nevidí...
 
pavelmikel | Vsetín
12.09.2019, 17:17
 
Tak to čumim jakou krásnou halu se podařilo udělat na suchou prupravu.... Paráda velký posun....v podstatě hoši děkujem
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 17:09
 
OKVHK:
kde se Ti to koště zjevuje?
 
sui | Zbrojovka
12.09.2019, 16:58
 
Zeli je v klidu, tak dnes usnu Smajlík
 
zelí | Praha|Vsetín
12.09.2019, 14:50
 
Reakce na Rst: Ten vajdikův elaborát si přečtu na Silves...
Já bych nechodil tak daleko. Minulá sezóna by mohla jako příklad stačit, první kolo taky prohra v prodloužení, pak nevýznamná Kadaň a pak 3 prohry.

Frýdek prostě není žádný béčkový tým (i když to vlastně béčko je Smajlík ) a minulou sezónu jsme s ním 3 ze 4 zápasů hráli o jednu branku. Na některé hráče možná dolehla atmosféra prvního mistráku, ale ono se to zklidní a brzy to bude šlapat.

Jsem v klidu, buďte také. Smajlík
 
12.09.2019, 14:29
 
Reakce na Majkl111: To Rst: myslel jsem že byli lidi obe...
Ani ne tak nervózní, jako vzrušení! Pamatuju, že jsem přijel z práce dom a tata čuměl na telku, jak hoří WTC. Bylo to interesantní, nicméně jsem hodil něco za žebř a jeli jsme na hokej. No a tam už se debatilo aj a dění mimo led... Smajlík
 
12.09.2019, 13:41
 
To Rst: myslel jsem že byli lidi obecně nervózní po tom co se udalo v NY, každopádně atmoska byla super
 
dronte | Chomutov
12.09.2019, 13:29
 
Reakce na Majkl111: Celkem by mne zajímalo, jestli už Ch...
+VSH
Skoro na konci tohoto videa, přibližně od čtvrté minuty, se to dozvíš odkaz Nový majitel(sedm chomutovských podnikatelů)převzal klub od p.Veverky sice zadarmo, zato i se závazkem dluhy splatit. Podle vyjádření jednoho zaměstnance klubu, budou všechny dluhy uhrazeny do konce sezóny. Ta bude hodně zajímavá, včera u nás Sokolov(v Jihlavě zase Kadaň) ukázal, že nebude jen do počtu. Nikdo nemá nic jistého.
 
Rst | Vsetín
12.09.2019, 13:02
 
Ten vajdikův elaborát si přečtu na Silvestra.
Čekal jsem "Dopita není trenér", ale tohle předčilo má velká očekávání komických soudů PO PRVNÍM KOLE ( !!) několikanásobně. Smajlík
...
První kolo bývá ošidné. Mockrát zde byl vzpomínán první Vyškov doma 5:5, proto bych rád připomenul i první Vyškov doma 2:8 (89/90) a jaká to nakonec byla pékná sezóna.
K 11/9/01:
Vidím to jinak než M11, nálada i atmosféra s Třincem byla příkladná a perfektní, nervózní byl jen Radovan. Smajlík
Asterisk:
Nehrál Jaškin první match v Opavě? (4:0 pro nás)
----
IMHO nespálit David tu loženku, kluci vyhrají. Sere pes; mančaft je dělaný na play off.
 
pavelmikel | Vsetín
12.09.2019, 12:59
 
Spíš ten kolotoč v prodloužení v disciplíně 1na1 Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
12.09.2019, 12:28
 
Nechci se nikoho dotknout , ale první ostrý zápas je prostě první ostrý zápas .. vždy to tak bylo a někteří by si to měli uvědomit... minimum na JAKÉKOLIV závěry ,je alespoň deset kol....+ještě jedna drobnost, dle mého názoru máme v mužstvu pár chlapíků jejichž opravdové kvality se projeví až v PO... jsem smířený s tím ,že se může stát že v základní části budou třeba jen průměrní...
 
12.09.2019, 10:53
 
Jojo nechat do konce měsíce a pak až řešit co a jak dál... Ale už teď mě osobně přijde že dvojice Tůma, Volf zatím neukazuje to, jaký předpoklad do nich klub dával při jejich příchodu :( Snad se chytnou, ale ani jeden z nich zatím není lepší jak Theoret. Za mě chybí i Rác no a ta obrana, přiznejme si že máme tři beky (Drtina, Teper, Dudáš, pak jednoho "záložníka" Sloveho - jako podpora útoku super - jako bývalý utočník, ale do obrany to už delší dobu není ono a včera opět po jeho výletu do útoku padl druhý gol, uuuuuplně stejný jako doma v posledním přáteláku s Porubou) no a pak je Hrycek a Jeřábek, který se včera zase hledal. Takže i ten Frolo možná byl unáhlený odchod na střídačku :( Dejme týmu pět kol ale pak už by ten tým měl ukazovat buď svoji sílu nebo bude čas na úpravu kádru. Je jasné že na začátku sezony to bude vyrovnané se všemi týmy...Ale přeci Motor, Vsetín a Jihlava by měli ukázat svoji sílu když mají ambice, rozpočet a hráče na té nejvyšší urovni Chance ligy. Ale ti košíkáři z Třince se ty naše beky motali jak chtěli a to je ta ostuda a vizitka :( Bohužel profesorským hokejem se ta první liga hrát nedá a včera jsem ten pocit měl u některých hráčů, že si mysleli že se béčko Třince porazí samo....a NEPORAZÍ...
 
12.09.2019, 10:50
 
Kdyz vidim toho blba konvu na skoro kazde strance jako uvodka je mi zle Smajlík Smajlík Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
12.09.2019, 08:51
 
Reakce na ace81: Včera pochvala pro 4 lajnu dřeli, makal...
Tyčku dali, příště bude síť a červené světlo.
Jinak je třeba to nechat sednou do konce září a pak když tak ...
 
ace81 | Vsetín
12.09.2019, 07:51
 
Včera pochvala pro 4 lajnu dřeli, makali, akorád to zakončení je slabší,ale třeba příště jim to tam spadne.
 
11.09.2019, 22:20
 
Tak jsme přistáli na zemi ("na zemi" - eufemizmus). Co lepšího nás mohlo v prvním kole jako základ ke zlepšování potkat?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.