Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
14.08.2018, 15:18
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: https://www.sport.cz/hokej/o...
Jé! Ivan! :-)
 
30.07.2018, 18:08
 
Jinak k TV: jestliže ligu po těch podvodných "robotech" převzala sázkárna Chance, líbil by se mi model, co má Tipsport u extraligy (mimochodem - Tipsport a Chance jedno jsou....) - tj. přenosy ze všech zápasů na jejich sázkových stránkách - člověk musí být registrovaný, pustit jim tam občas nějakou kačku na sázce a kouká :-)
 
30.07.2018, 18:03
 
Reakce na Majkl111: no to jo, ale já myslel nějaký kaná...
Vyšší level? Co to je? To jde dostat do ještě "vyšší" = absurdnější pozice? Vloni jsi měl zápas za 50-150kč, s kvalitou nejistou.... Placené sportovní kanály máš 24/7 na měsíc za 300,- v HD kvalitě a případným opakováním zápasu. A hlavně bez výpadků + jako bonus mimo ty 4 mače za měsíc (průměrně - to pokud chodíš na hokej doma a venkovní nestíháš) dostáváš v tom 24/7 tolik sportu, že si můžeš vybrat.....
To co bylo vloni je i zadarmo drahé, a když už člověk zaplatí, tak aby dal na modlení. Za mně? - tvůj "vyšší level" všema deseti!
 
30.07.2018, 16:44
 
Reakce na Majkl111: no tak už jenom chybí, aby práva na ...
Aloe práva na přenosy už má placený kanál..... Kromě Slavie a Havířova tomu vloni tak bylo. I bez JJ69....
 
30.07.2018, 13:32
 
ŠANCE LIGA

odkaz
 
19.07.2018, 10:28
 
.... 2500 až 3000? Vážně? V Porubě? Jako jak jako?? :-))))

odkaz
 
03.07.2018, 10:08
 
Reakce na setteinz: Když už jsme u těch brankářů, za "Du...
A za připomenutí jistě stojí i to, že pan Král, tehdy ještě jako bafuňář "ze s" Plzně, jakožto právník, připravoval v létě roku 2007 podklady pro vyloučení Vsetína z extraligy. Následně vedl za APK "žalobu" u arbitráže.
 
28.06.2018, 21:24
 
Reakce na rst: Říkám pořád, že florbalový děrovaný míček...
JJ, a do módy zas přicházejí takové ty zuřivé zářivé barvičky, co frčely v devadesátkách. A ty plameny, to je skvělý nápad: já bych je poslal na zádech od řitního otvoru nahoru :-)
 
28.06.2018, 21:12
 
Reakce na plha: Nemíním se pouštět do hodnocení podoby l...
Začnu od PS: scestné to není. Stačí se dívat a číst. Spoustě lidí tohle vadí.... Dlužno ale podotknout, kdy se státní znak na dres dostal: bylo to v momentu, kdy se rozpadla federace, lidi byli plní dozvuků pomlčkových válek a hádek o podobu třeba právě onoho státního znaku. A taky to byla doba, kdy byly slyšet hlasy za větší samostatnost Moravy a Slezka mnohem více než dneska. Když to zjednoduším: "národovecké strany" jsou dneska bizár. Tehdy to ale bizár nebyl. V tomhle kontextu bylo použití kompletního státního znaku určitě dobrý krok. Problém je, že tam vydržel tak dlouho (i ty používáš pojem tradice) a že ta éra kdy tady ten znak byl, je zároveň i nejúspěšnějším obdobím reprezentace v její historii. Já pochopitelně v občance národnost moravskou nemám a pokud si pozorně přečteš to co jsem napsal, je tam jasně i to, že mně samotnému se státní znak na drese nikdy moc nelíbil. Já jeho zmizení za tragédii nepovažuju, zároveň ale taky říkám, že chápu ty, co se jim to vystrčení lva na úkor těch dvou ptáků nelíbí.

A k tomu zbytku: pojem inovace v tomle kontextu asi není přesný. Je naprosto jasné proč se to děje a já opakuju co už jsem napsal: tohle schvaluju a rozumím tomu. Je to jediná cesta, jak začít normálně vydělávat na tom, na čem vydělávají všichni kolem a jako každý normální subjekt, si začít chránit svoje investice. Na tom není nic špatného. Problematické ale je, jak je to "vykomunikováno" a jak ta změna vypadá (a za tím si s laskavým prominutím stojím).
 
28.06.2018, 14:05
 
Ten "problém" s repre corporate identity je možné rozdělit do třech oblastí:
1) To co se Svaz (který už tímto dnes neexistuje) snažil udělat: ochránit značku, jméno, peníze. A ano, tohle je nejsnažší cesta. Merchandising je momentálně oblast, kde se točí hodně veliké peníze. Pravda, od roku 010 se o úspěších repre moc mluvit nedá, ale i tak před MS a OH narážíme na trička se státním znakem na každičkém kroku. A přesně o tom ten problém je: kombinac červené (bílé) hadry se státním znakem na prsou s nějakým číslem na zádech a různou kombinací proužků, si může vyrobit a prodávat kdokoliv. Přirovnání s Nike a Adidasem pokulhává na obě nohy, poněvadž tam jde o kopírování značky a užitného vzoru (padělky) tady se ale nikdo netajil s tím, že vyrábí "jakobydresy" repre. A tak na ty hadry "k fandění" narazil člověk klidně v Lidlu nebo Kauflandu. A přesně tohle už teď NEPŮJDE! Změní se všechno: drres bude buď dres (replika dresu) sochráněným znakem na prsou, přesně použitým fontem na čísle a jmenovce a přesně umístěnými ostatními grafickými znaky a na štítku vevnitř s logem ČESKÉHO HOKEJE ......... a nebo půjde o PADĚLEK, který můžou sebrat na stánku celníci či ČOI. Potud vše OK.
2) To jak to Svaz udělal: a zde chápu a rozumím tomu co napsal třeba Rosťa nebo co čtu v ohlasech v tisku. I tohle lze rozdělit na dvě části. Ta první je o tom, jak se bafuňáři naprosto svévolně rozhodli bez širší diskuse smáznout Moravu a Slezsko, a to jak konečný tvar vychází z třetího zvířete ve státním znaku - českého lva. Zde by bylo čistší použít buď neutrální zvíře či nepoužívat zvířenu vůbec. A ta druhá část tohohle bodu se týká provedení. Z grafického hlediska je to paskvil. Nepomůže tomu ani legenda o šesti cípech hřívy coby šesti hráčích či kus katastrální mapy v oku. Puk v dršce jeden pochopí jenom díky vysvětlivce, jinak to vypadá spíš tak, že původní jazyk z erbu chudákovi kdosi amputoval..... Je to nepovedené, podobné nejenom Scanii, ale i spoustě jiných log. Pravda, není to až tak křiklavé, jako když vloni Ševci doslova ukradli logo LosAngeles Ramson a uznávám námitku autora, že podobné to bude něčemu vždycky, poněvadž všechno tu už bylo..... Ale opakuju: je to odfláknuté, nehomogenní, chybí tomu nápad a celkově to vypadá jako malůvka z portfolia neúspěšného uchazeče o studium grafického designu na VŠ. A to je na takový fenomén jakým český hokej a to na repre úrovni je, kur*vsky málo!
3) To jak to Svaz provedl: tady hraje po mém soudu velkou roli to, že státní znak byl na drese tak dlouho..... V podstatě víc než jednu generaci. Mně osobně se tam nikdy moc nelíbil a ocňoval jsem spíš tu vzdušnou a lehkou variaci na státní vlajku tuším z roku 92 nebo 93. Díky tomu že tam uvedený motiv byl tak dlouho a je spojený s tolika úspěchy, bere veřejnost jako zradu že ta éra končí a odmítá se zabývat tím bodem 1). Chápu to..... Pokud by ale Svaz lépe obstál v bodě 2), myslím že by se situace uklidnila celkem rychle..... Jenže Svaz neobstál ani ve vysvětlování a ani v provedení. To že něco bude a jak to bude, nevěděl téměř nikdo a překvapilo to i reprezentanty samotné. A ptát se na názor 19ti letého Nečase a používat to jako argument, že to je celé správně je doslova výsměch.....
 
04.06.2018, 14:35
 
To spíš tady: odkaz

HOD: 35%
HVB: 30%
SOK: 30%
VRCH: 4%
jiný: 1%
 
25.05.2018, 09:57
 
Reakce na vajdik: Tak Rebel možná tu 1.ligu hrát bude......
Je v tom hlavně namočený Sokolov. Prý za to chtějí dost peněz....
 
13.05.2018, 20:52
 
David Kozlík: Jak jsem již napsal, první jednání bude v úterý, ...byli jsme osloveni min týden zda máme zájem, v úterý se začne jednat u stolu, do konce května musí být jasno.Uvidíme jaké budou podmínky.

.... Hodonín + Sokolov + Opava (tam se sypat bude, jde o kompletní rekonstrukci zimáku....) Zkrátka: teče jim do bot, musí jednat!
 
10.05.2018, 17:59
 
Koukám na tu fotku v topu a Kuronen nebude muset ani převlékat dres! :-)
 
10.05.2018, 10:32
 
Reakce na JRfromBK: Souhlasím. A řečnická... Kdyby leto...
Tak by ty dvě vlajky byly asi tak ještě o další 3% trapnější.
 
10.05.2018, 10:05
 
Reakce na JRfromBK: Muhehee: Na druhou stranu, já fanouš...
Já nemám nic proti nějakým znakům a vlajkám fanouškovských skupin. Ať se prezentuje každý jak chce: chodí spolu na hokej a na fotbal tady na ligy, tak proč by takhle nemohli na MS v hokeji? Já psal o tom, že mi přijde nemístné mezi vlajky státu (jsme na Reprezentaci) strkat vlajky klubů a onanovat tam nad tím, jak vyhráli titul..... Stejně tak klidně ať si fandové vlezou na tribunu v klubových dresech - hlavně mezi švédy a finy je tohle naprosto běžné. Obzvlášť když ještě ten klubový dres má jmenovku někoho kdo se prohání dolů po ledě...... Ale nechat si vyrobit bílou verzi národního dresu - červené nárameníky a na přechodu ten modrý proužek (trikolora), přičemž logo tam není znak republiky, ale modrobílé logo kotlety ze Znojma, to je fakt chucpe!
 
09.05.2018, 11:47
 
Jr: koukam ze stejna vlna! Tak zrovna v momentu kdy jsem tam tohohle vcera uvidel, okamzite mne napadlo, jestli s lampasakama jezdi i po stadionech tady. Tys Žiglavu v I.NHL. uz zazil: jezdi s nema i tenhle TROUBA? Jestli jo, beru si permici do jineho sektoru! :-/
 
09.05.2018, 07:32
 
Vsechno bych pochopil: taky znam spoustu jedincu, co hokej 50 tydnu v rovce mnezajima vubec, ale kdyz ty dva tydny hraji “nasi”, tak jsou fanousci nejfanouskovatejsi. Minimalne jim to dava sanci te unikove cesty pro pripad ctvrtfinaloveho fiaska: “hele, mne hokej vubec nebere...”. Zaroven si ale umim zive predstavit, jak spoji ms s romantickym vyletem se zenou do Kadane a oba pak krepci na tribune v dresech se lvickem a pomalovanymi xichty. Se.e pes!

Co ale nechapu a cemu pohrichu nerozumim je to, ze za normalni bych kdyz uz povazoval repre dresy v hledisti a ceske vlajky rozvesene po zabradli. Co tam ale delaly dve velke plachty Kotlety a par jedincu ve “specialni edici” dresu, ktery sice byl v repre designu, ale misto toho lvicka mel znak komety, to mi fakt hlava nebere....
 
30.04.2018, 18:44
 
Plášek starší v Šumperku
 
24.04.2018, 13:45
 
Reakce na jindrich80: Tady nejde o to jak jsou zaměstnáv...
:-)))))
Takže ty mi tady chceš tvrdit, že Pardubice taky musely hledat na úřadu práce, než angažovaly Maxwella? :-))))) ....... ...... .......
Opakuju ti ještě jednou: žádný hráč VHK není a nebyl a ani NEBUDE zaměstnanec. To leda že by naskočil třeba Tesil a nebo Foršák.... To pak možná jo. Montuješ dohromady dvě naprosto nesouvisející věci :-))))
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.