Rozpis letní přípravy pro mládež (aktualizováno 5.6.) | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 242 (22.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
02.05.2017, 17:35
 
Jak to s Technikou vypadá na další sezónu?
Měli jsme předběžnou schůzku vedení, tam jsme si vyhodnotili uplynulou sezónu. Sezónu jsme hráli s nižším rozpočtem, letos by se sehnalo ještě méně peněz, město nás takřka nepodpoří, máme malou diváckou základnu, takže i příjmy ze vstupného jsou minimální. Naznalo se, že za těchto podmínek nebudeme druhou ligu hrát. Shodli jsme se, že druhá liga není špatná soutěž, ale je spíše pro menší města, třeba pro Hodonín, který má velikou podporu města, chodí jim tam hodně lidí, takže mají i příjem ze vstupného. My nechceme hrát pouze s mladými, protože bychom hráli opět dole, což logicky nechceme. Došli jsme tedy k názoru, že na 99% nebudeme v Brně hrát druhou ligu. Ve hře jsou různé varianty, například, že bychom hráli někde v okolí Brna, ale tam je to složité. Nebo uvažujeme o hře mimo republiku.
Už jste to trochu naťuknul, mohl byste přiblížit možné varianty?
Mohlo by to být město v okolí třiceti kilometrů od Brna, ale uvidíme. Zatím jsme se s někým bavili, ale čekáme na přesné vyjádření. Dále jsme uvažovali o Alpské lize (SAHL - Sky Alps Hockey League), což je druhá nejvyšší soutěž v Rakousku, ale také je to o penězích a jestli nás tam oni budou chtít. Také se může stát, že rok nic hrát nebudeme a poté půjdeme do toho Rakouska, protože se to bude těžko stíhat. Bohužel se Technika dostala do takové situace, peníze nejsou, na SAHL by sponzoři slyšeli asi více, než na druhou ligu. Na nás chodí pár lidí, když přijde více lidí, tak je jich většina z tábora soupeře. Společně jsme se rozhodli, že v podstatě není pro koho hrát, protože hokej se hraje zejména pro fanoušky. Naši sponzoři jsou zejména přátelé klubu a tím letošním přístupem, který předvedla velká část těch mladých, je od sponzorování Techniky odradili. Na severu Moravy a v jiných ekonomicky silných klubech berou kluci normálně plnohodnotnou výplatu, dřív to tak bylo i u nás, ale sehnat peníze je složité. Jinde mají kluby podporu v tom, že mají ledy, díky městu zdarma, nebo za symbolický poplatek. My platíme za led plnou cenu, nemáme žádné úlevy. Prozatím neházíme flintu do žita, bojujeme o to, aby i v příští sezóně hrála Technika důležitou roli na hokejové mapě
 
pavelmikel | Vsetín
02.05.2017, 16:57
 
jak je u nás zvykem z amatérských dob podepisovat hráče 1 záři, tak nevidím reálně nějaká pro první ligu normální jednání, se kterých by vzešla posila už v květnu... myslím, že ještě ani hráči z bývalého kádru neví na čem jsou ....
 
02.05.2017, 15:21
 
Reakce na Davson: To je zajímavé, takovou dobu to nejde ...
..... a když nevyplatíme všechny,tak se termín posune...... ........

Pochopils ten text? Oni 13.4. dostali termín k úhradě dlužných částek vůči tuším šesti hráčům. Termín měli v pátek. To splnili..... Jenže v mezidobí se objevili další hráči, kteří své pohledávky které mají u Slavie, zaregistrovali u ČSLH. Výkonný výbor se tedy usnesl, že běží NOVÁ lhůta na uhrazení NOVÝCH pohledávek a ta končí 6.6. ..... O jakém posunutí tu píšeš?
 
02.05.2017, 14:39
 
Vsetín oznámí změny později
Vsetín – Nováček WSM Ligy zatím novinky o kádru nezveřejní. „Jednáme a pracujeme. Až bude vše podepsané, zveřejníme to. Asi až ke konci týdne ale budeme vědět víc," řekl pro hokej.cz sportovní manažer VHK ROBE Radim Tesařík.
 
02.05.2017, 14:32
 
Reakce na R17: „Výkonný výbor ČSLH vzal na vědomí, že kl...
To je zajímavé, takovou dobu to nejde a najednou se snesou dolů penízky kdoví odkud a ani číňánky nepotřebovali...a když nevyplatíme všechny,tak se termín posune...neuvěřitelnéééééééééééééééééé Smajlík
 
emp
02.05.2017, 13:45
 
Nedoslo a nedojde i kdyz dluzi nadale!
odkaz
 
R17
02.05.2017, 13:45
 
„Výkonný výbor ČSLH vzal na vědomí, že klub HC Slavia Praha uhradil závazky vůči několika hráčům a ČSLH jako řídícímu orgánu soutěže v termínu, který mu byl stanoven dne 13. 4. 2017. Vzhledem k tomu, že od uvedeného data, kdy proběhlo poslední jednání výkonného výboru, uplatnili svoje pohledávky vůči klubu HC Slavia Praha další hráči, stanovil výkonný výbor ČSLH pro jejich vypořádání termín 6. 6. 2017. V případě, že k uvedenému datu vypořádány nebudou, bude výkonný výbor postupovat v souladu s platnými řády ČSLH." Smajlík
 
02.05.2017, 13:07
 
Maceto a Mikel: Tohoto hráče jsme tu už měli a udělal si tu nějaké "jméno". Říká se 10 lidí - 10 názorů, ale tady vzácně, možná jste chodili na jinou tribunu než já, nebo tehda nechodili vůbec, lidi kolem mě na něj měli prakticky jednotný názor. Každý si možná nevzpomene, nebudu to blíže komentovat. V každém případě na Vsetíně platívalo, ze i když se nabízela nějaká "velká posila", hledělo se hodně i osobnost hráče a jeho vztah ke klubu. Tož asi tak.
 
02.05.2017, 12:41
 
Pak mi to docvaklo. Ale přišlo mi to na téhle stránce skoro jako svatokrádež.....
 
Muhehee | Apple
02.05.2017, 12:23
 
Tehdy se ta mohli poliskat vsihni, to mi je vurt .... A ano, chtel jsem poukazat na tu jeho prasarnu.Navic dle toho, koho si vybral velky bijec neni .... Jen muj nazor. Smajlík
 
02.05.2017, 12:15
 
Reakce na Muhehee: Zrovna u Tebe bych čekal, že Tě ti to...
No nedocvaklo. Napadají mně celkem tři věci:
1) jak dostali sparťani na zadel. Dobře jim tak!!!
2) jací jsou v GT zákeřňáci. Fuj!!!
3) jaký je vsetínský odchovanec Jirka Kučný bijec..... Ale tohle moc čestné nebylo.....

.... tak nevím. Poraď!
 
Muhehee | Apple
02.05.2017, 12:09
 
Zrovna u Tebe bych čekal, že Tě ti to docvakne .......neřeš to .....
 
02.05.2017, 12:05
 
Reakce na muhehee: https://www.youtube.com/watch?v=oH8t5...
Souvislost?
 
muhehee | Apple
02.05.2017, 11:42
 
odkaz 5:44 Smajlík
 
02.05.2017, 10:57
 
SPEKULACE - Mladá Boleslav zařadila do seznamu odchodů také obránce Jiřího Kučného, který by se podle všeho mohl vrátit tam, kde s hokejem začínal - do Vsetína. Pro ten by se jednalo o zajímavou posilu.
 
01.05.2017, 13:32
 
1. května 12:59 – Jak ovlivní skladbu mužstva nové pravidlo o počtu hráčů v sestavě?
WSM Liga – Dosud mohly prvoligové kluby nasadit 18 hráčů do pole a dva brankáře bez věkového omezení. Pro příští sezonu se limit snížil na 17 hráčů do pole a dva gólmany. Znamená to, že pokud budou týmy chtít nasadit do hry všech 22 hokejistů, tedy kompletní čtyři pětky, musí dostat prostor minimálně tři junioři (v příští sezoně hráči ročníku narození 1998 a mladší). Nové pravidlo jistě ovlivní i tvorbu kádrů.
 
01.05.2017, 13:11
 
odkaz aktualizované přestupy.
Havířov bude spolupracovat s Vítkovicemi a Olomoucí
Havířov – AZ hodlá spolupracovat s extraligovými kluby z Vítkovic (vzhledem k chystanému odchodu Poruby do polské extraligy ve větší míře než loni) a Olomouce. „Z těchto týmů k nám přijdou nejen hokejisté na zkoušku, ale před sezonou i zkušení hráči," řekl manažer Patrik Rimmel v rozhovoru pro klubové stránky.

Posílí Holomek mateřský Vsetín?
Vsetín – Valaši by mohli patřit k černým koním soutěže. Hráče se jim bude do Vsetína lákat snadněji než některým týmům ligové konkurence: VHK ROBE má skvělé fanoušky a nemalé ambice. Jednou z nových posil by se mohl stát šestadvacetiletý obránce Ondřej Holomek, který je vsetínským odchovancem. V minulé sezoně se pokoušel prosadit do sestavy extraligového Zlína, většinu času ale strávil na hostování v Prostějově a Havířově (dohromady 29 zápasů, 0+3). V ročníku 2015/2016 pomohl Ústí nad Labem k senzačnímu postupu přes Kladno do semifinále WSM Ligy.
 
pavelmikel | Vsetín
01.05.2017, 11:30
 
Sem s ním
 
01.05.2017, 11:05
 
V Bruslařském klubu naopak skončil Jiří Kučný
 
30.04.2017, 18:31
 
asterisk. Více se dozvíš zde odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.