Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "romanfrajer" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
romanfrajer | VHK Vsetín
05.11.2017, 08:43
 
Zdravím všechny trenéry :-) Včera nás Motor přejel prakticky rozdílem 2 tříd, taková je realita. Ani jsme si neťukli, 4 pološance s nepřesnou koncovkou, jinak chabé zakončení. 2 přesilovky mizerně sehrané, nevytvoříme ani pořádný zámek. Motor byl vyšší, silovější, rychlejší, s tlakem do brány. Neměli jsme jedinou lajnu, co by konkurovala, všechny hořely jak papír. Jestli odejde Pavelka, fofrem Šurý zpět jako jednička! Přivést 2 obránce + 3 útočníky a rozloučit se s předraženými hvězdami let dávno minulých.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
06.09.2017, 04:40
 
Liga začíná za 3 dny a barevná světla od Robe jsem u stropu neviděl. To ještě stihnou nahodit, nebo se na to prdí? Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
04.08.2016, 09:13
 
Reakce na VSH: http://zlin.idnes.cz/sponzor-hokeje-zarem...
nj darované peníze holt nesmrdí, ani od kriminálníka Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
24.03.2016, 15:06
 
Poďme na ty poláky falešné! Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
20.03.2016, 20:50
 
Dobrá práce jak na ledě, tak v hledišti! Maximální nasazení, hra na doraz a zasr.aní poláci šli domů jak spráskaní psi!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.03.2015, 20:35
 
Děkujeme žebrákovi Goišovi, že nám zranil Hromadu. Ubožáci z Vepřova už nevěděli co dál, tak se snížili k likvidaci klíčového hráče soupeře. Jinak vsetínští hoši děkujem za tuto sezonu, finále už bylo těžké, rozhodčí nám taky nic nedarovali, celou sérii nás řezali, jak to jen bylo možné. Vsetín forever!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
24.03.2015, 22:19
 
Hoši děkujem! Správná taktika, nenechat jim centimetr ledu, do těla, agresivně napadat. Rozhodčí klasický hnus, to už je do nebe volající. Sektor hostů vymezený červenobílou páskou nebyl evidentně dodržen, co dělala pořadatelská služba? Příště nekompromisně ty vepře pendrekama nahnat nahoru do kouta, kam patří. A šmytec!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.03.2015, 21:56
 
Hoši děkujem! Smajlík Fantazie, euforie a neprůstřelný Hromada. Přerov uděláme!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
03.03.2015, 02:02
 
Odborník na slovo vzatý pan rozhodčí Mgr. Richard Koliba z Karviné by měl urychleně následovat kolegu Mrkvu do Extraligy. Druholigová soutěž je pro něj evidentně malá. Moc nescházelo a šel domů pěšky... Nejspíš se ještě stavil po zápase u Flašarů pro výslužku (má to po cestě)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.01.2015, 20:11
 
Reakce na ace81: Na lede posledního jen JEDEN gol? ;(...
...asi dobrý kurz...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
10.01.2015, 00:01
 
Zdarec, když už tady vzpomínáte na staré časy, což takhle oprášit některé pokřiky? Poslední dobou je fandění příliš "monotématické" a omílá se pár věcí furt dokola...

Tak tedy např.:

Zelenožlutí - - - - - -. Zelenožlutí - - - - - -.

Vsetín je hvězda, Vsetín je naše hvězda, Vsetín je nejlepší - hej hej.

Kup si brýle, kup si brýle, kup si brýle šulí*e hej hej.

... určitě jich bude daleko víc, můžete ostatní nahodit další Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
15.12.2014, 11:57
 
Padají tady moc silná slova na soutěž juniorů... "Ostuda klubu", "zabalit" apod. Já si myslím, že Vsetín hraje momentálně, na co finančně má. Ono je krásné bojovat o extraligu, ale kdo jí pak bude platit? Náklady na dlouhé výjezdy autobusem, ubytování, stravu, odměny hráčům atd. Loni to platil Vlach, ten už tu není - šmytec.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
27.11.2014, 09:28
 
Reakce na PanNesmrtelny: Ano v tom s tebou souhlasím a p...
Samozřejmě, že na výjezdy se jezdí hlavně podpořit klub. Ale na druhou stranu Ti co vyjeli očekávají, že mančaft nastoupí v nejsilnější možné sestavě, obzvlášť ve šlágru kola o 1 flek. Potom nastává rozčarování a po 5 minutách je po zápase. Něco podobného, jako letos v Novém Jičíně.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
26.11.2014, 18:53
 
Reakce na škodovkář: co se dá dělat každý den neni sváte...
h.vno! Dá se dělat! To bysme ale nesměli tahat G-čka ze sraček a snažili se nastoupit v nejsilnější sestavě. Kdyby aspoň ten Tesil nastoupil, ale prd. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
26.11.2014, 18:17
 
To si děláte prd.l s tím Plškem nééé? 4 minuta a 3:0 ! Lituju Vsetíňáků, co vážili dlouhou cestu a utratili vstupné. Je to blamáž... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2014, 13:37
 
Reakce na ace81: Ja verim,ze první lajna ve slozeni A+V+...
Přesně tak! Čas 1 lajny Ambruz-Vaněk-Zúbek jistě přijde, taky jim věřím. Martinu Kubovi se nedá upřít snaha, ale je jen taková optická... V praxi ale 2x za střídání leží na zemi, protože neustojí osobní souboj, jeden na jednoho nezvládá, tak to nahazuje dopředu a tím v drtivé většině ztrácí puk. Střela slaboučká a většinou jen po zemi. Kanadské body, co nasbíral jsou většinou náhodné dorážky z holomajzny, které mu připravili spoluhráči, taková je realita. Na víc, než 3 lajnu to dlouhodobě nestačí...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
29.10.2014, 05:06
 
Reakce na Ž-Z: Byl moc ve formě, tak chytá pod dekou :||...
Naprostý souhlas, PROKAUČOVÁNO! Hlavně ten majstrštyk s Kubem v 1 lajně, to mohl vymyslet jen skutečný odborník... v poslední třetině byl Fero zpět, ale už byla gólová ztráta příliš velká... Lukáš Plšek se snažil, ale Petr Hromada je bez pardonu letos jasná jednička, tak jest... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
27.08.2013, 18:57
 
A je tu stara pisnicka, kde hraje Kubo, 10 let trava neroste. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 23:02
 
Je pravda, že nějaké to pivko bylo, ale zas takové bláboly, blitky apod. to myslím nebyly. Jde o to, že tady většinou slušňáci a ti co to myslí se vsetínským hokejem dobře jen čtou a nereagujou a ozývají se většinou jednodušší jedinci.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:44
 
No ale když víme, že Aircomp a MV chcou za sponzoring alespoň první ligu, tak proč do toho všichni pořádně nešlápnou? Vsetínu by přece 1.liga slušela, zápasy proti "čecháčkům" byly vždy hodně emotivní. Místní žvásty o tom, že raději budeme hrát 2.ligu, že je tu víc derby a že je kratší vzdálenost na výjezdy neberu, protože na výjezdy jezdí čím dál méně vsetínských diváků a to jich polovina není přímo ze Vsetína, ale z lokalit, které se nachází v tu chvíli blízko.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.