Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "scouser" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
scouser | SVVT
24.10.2018, 21:52
 
Reakce na sui: Dědek za to nemohl, byla tu chyba čárovýc...
To je sice na jednu stranu pravda, na tu druhou je ale třeba se zamyslet, jestli je ok, že klub, který neporuší žádné herní pravidlo, přijde na celou sezónu o trenéra a 80tis (podotýkám, že jeden z návrhů zněl na vyločení junků ze soutěže) a na straně druhé se mávne rukou nad klubem, kterýí se pokusil hrubě ovlivnit výsledek zápasu.
 
scouser | SVVT
24.10.2018, 21:00
 
Reakce na Vlach18: Tak nevím jestli stejná pravidla v pr...
Pakliže skutečně platí, že hra se v situaci, kdy je přípiš mnoho hráčů na ledě přerušuje okamžitě bez udělení výhody, je tudíž prakticky nemožné dostat branku např při vlastní power-play, protože tam v situaci kdy hráč míří s pukem k mé prázdné bráně, pošlu dalšího chlapa a hra je automaticky přerušena. Je nepochybné, že trenér toho jejich cirkusu to udělal úmyslně a já čekám podobný disciplinární verdikt, jako padnul v kauze Jurík (ten navíc žádné pravidlo neporušil).
 
scouser | SVVT
23.10.2018, 16:53
 
Obrovský dík a všechny palce nahoru autorovi myšlenky výročních dresů s J. Sousedíkem. Jen bych portrét umístil na viditelnější místo. Toto jsou naše osobnosti, které je třeba uctívat. Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
19.10.2018, 10:37
 
Reakce na Plha: Třeba si tvůj kolega, až pojede 4x za se...
Smajlík
Mlho, pořád nic v porovnání s pražskejma! Onehdá se nám tam na pracovním školení smáli, že jsme ze západního předmongolí! To víš, zápaďáci z Vršovic! Smajlík
 
scouser | SVVT
19.10.2018, 10:31
 
Reakce na Citizen_X: SVVT: nemůžeš přece všechny z Čech ...
Konečně někdo normální! Já jsem rozhodně neměl v úmyslu generalizovat. Pokud to tak vyznělo, tak to rozhodně tak myšleno nebylo. Je ale pravdou, že ti uplakaní JEDINCI byli téměř výhradně fans klubů z Čech. OK nemá cenu se v tom dál patlat, hodně štěstí!
 
scouser | SVVT
18.10.2018, 21:01
 
Reakce na VojtaS.: Paráda, hoši. No tak jste mě odhalili...
Víš, co je zajímavé? Že si na ten náš "fanatismus" stěžujete jenom vy z Čech. Nikdy jsem nezaregistroval, že by tu kňučel kdokoliv z Havířova, Prostějova, Frýdku nebo Přerova. Po postupové baráži tu brečeli z havlbrodu, loni Vary, letos zase vy. Přitom o co šlo? Dle našich měřítek se každému, kdo tu nedostal přes hubu dostalo v podstatě přátelského přijetí. Asi to ber tak, že mentalita a temperament nás Valachů, je od té vaší poněkud odlišná. Dál to nemá cenu řešit.
 
scouser | SVVT
18.10.2018, 18:00
 
Já bych Vojtu ještě doplnil - taky by se nemuselo řvát v kuse celý zápas. Stačí tak jednou za pět, deset minut. Hosty to stresuje. Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
13.10.2018, 11:58
 
Reakce na buben: Jste hovada...
Trochu jsem omrknul ty tvoje komenty, co píšeš tam u vás. Řekl bych, že máš solidní vsetínský mindrák, pramenící možná z faktu, že jsme to byli my, kdo vás tenkrát poslal dolů z extraligy, kde poté co vyschnuly armádní lidské zdroje, už dávno nemáte co dělat. Jsi živoucí důkaz toho, že Holík možná nebyl ten největší jihlavský č_urák. Proč ale obsáhleji komentovat někoho, kdo vsází proti vlastnímu klubu?
 
scouser | SVVT
12.10.2018, 18:07
 
Reakce na Matthew: Myslím, že i riziko uzavření zimáku b...
Choreo, které TV stejně neodvysílá? Já si myslím, že by si celá hokejová veřejnost měla uvědomit, co za svoloč vládne českému hokeji a spojit se v nějaké občanské aktivitě k jejich odvolání, protože vedou hokej do úplně stejných s_raček, v jakých je fotbal. Určitě souhlasím s myšlenkou dát celou záležitost k soudu.
 
scouser | SVVT
11.10.2018, 19:28
 
Reakce na Subni: Bo z Tobolkou si každý v.. ře p.del. Ch...
To snad ani nemůžeš myslet vážně. Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
26.09.2018, 20:29
 
Reakce na MYKY: Bez urážky, i kdyby to bylo lepší, stejn...
Což o to, ono by to ten potenciál i mělo, kdyby se to zpívalo o oktávu výš.
K tomu textu: s tím pokládáním životů za klub bych to zas nepřeháněl (smrdí to patosem) a nechal bych to jak to je.
 
scouser | SVVT
14.09.2018, 18:20
 
Pokud tomu teda rozumím správně: kdyby tu přesilovku přerov neproměnil, dostali by disciplinárku oni za nesportovní a úmyslné prodlužování přesilové hry? Smajlík
 
scouser | SVVT
07.09.2018, 16:34
 
Reakce na Aelin: Jsem to hledal na jejich stránkách snad...
A pak jsem si pro porovnání úrovně pustil toto:
odkaz
(dále myslím, bez komentáře)
 
scouser | SVVT
10.08.2018, 21:21
 
Reakce na rst: Mlho, mě by zajímalo, jestli ještě existu...
Pokaždé, když jsem na YT, skončím u Jamieho, nebo u videí Vsetína. Za mně je úplně jedno, že to bude vyřvávat půlka republiky, páč ten Pool to koneckonců taky převzal (tak jako my), ale zpívá to ze všech nejlíp (tak jako budeme my). Zrovna ve středu před zápasem jsem se na to díval a říkal si, jak by bylo super slyšet to někdy na Lapači a až to za pár týdnů pojede celé stání, tak se z toho asi pos... Smajlík
 
scouser | SVVT
09.08.2018, 21:08
 
Reakce na Trlda: Jebat celou ligu, žijeme svuj svět, ze...
Tak to bylo rychlé Smajlík
Díky Smajlík
 
scouser | SVVT
09.08.2018, 20:56
 
Mohl by sem někdo hodit text toho Liverpoolského motivu, co se včera zkoušel na Lapači?
 
scouser | SVVT
15.07.2018, 13:36
 
Reakce na Donovan2018: http://www.hokej.cz/hokejka-clane...
Takže Pepa je super kluk, protože přijel, při zápasech si navzájem nadáváme do dementů a b_ uzerantů, ale o přestávkách a na srazech v pohodě pokecáme a líbáme se.
Možná je chyba ve mně, ale způsob myšlení těchto lidí jsem nikdy nepochopil. Smajlík
 
scouser | SVVT
28.06.2018, 21:10
 
Jo a abych nezapomněl:
odkaz
 
scouser | SVVT
28.06.2018, 21:07
 
Reakce na Plha: Za všechno může Vlasta s Marií :))...
odkaz
 
scouser | SVVT
28.06.2018, 21:03
 
Reakce na palica: Já mám naopak z každého hokeje okno ko...
Znamená to snad, že už si nepamatuješ, jak sis např. po jedné sérii PO s Prostějovem chtěl z jejich zimáku odnést domů hokejovou branku coby suvenýr ze zápasu? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.