Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Muhehee | Apple
15.05.2019, 07:35
 
Mozna se to rozmazava az moc, ale to piskani buranske bylo. Tak jako piskani nekterych nasich fans pri Ruske hymne.......
 
VSH | Jedině VSETÍN
15.05.2019, 07:22
 
Reakce na Gerard: Co se týká tématu dresů a našich barev...
Kombinace žlutá a zelená je jasný popis = V S E T Í N.
Nelze v hokeji s nikým zaměnit.
Zelená by se měla zesvětlit, viz: odkaz a místo černých kalhot dát zelené viz: odkaz
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 23:39
 
Jinak když už se tady probíraly i naše repre dresy a znak Scanie, tak by mě zajímal názor ostatních zdejších diskutérů na současnou kauzu "Pískajících Slováků při Kanadské hymně".
Né že bych to chtěl nějak vyloženě schvalovat, ale ta hysterie, která se po tom zápase na slovenské fanoušky snesla a následné sebemrskání od vedení Slovenského hokeje, vč. oficiální omluvy mi přišlo až za hranou. Myslím si, že Slováci odehráli nadstandardně kvalitní zápas, vysoce za hranou současné kvality jejich kádru, prakticky celý zápas vedli, nebyl jim uznaný sporný gól, v poslední minutě se cítili ukřivdění neodpískaným zákrokem Kanaďana u mantinelu, navíc v jejich oslabení a nakonec dostali gól na 5:6 dvě sekundy před koncem. Myslím si, že se toho naskládalo hodně na to, aby se někteří zarytí horkokrevní fanoušci neměli právo cítit ukřivdění a nasr.aní. Mám proto pochopení, že se jim ta prohra při té Kanadské hymně jen velmi těžce rozdýchávala.

Přijde mi, že to všechno přesně zapadá do té současné hyperkorektní společnosti, kdy jakýkoliv projev emocí a nespokojenosti je vnímán jako něco naprosto nevhodného a nepřípustného. Neříkám, že by se měli fanoušci mezi sebou rvát, ale to vzájemné plácání si po gólu s fanoušky soupeře, tak jako to bylo několikrát vidět i na současném MS, mi přijde taky jako pěkná zvrácenost.

Jsem rád, že alespoň samotní Kanaďané se k celé této situaci postavili s nadhledem. Omluvu bez zbytečného rozpitvávání přijali a hlavně vyslovili pochopení pro zklamané slovenské pískající fanoušky.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 23:02
 
No řekl bych, že fňukna Luňák tím jeho posezónním uplakaným rozhovorem na adresu VHK nám zadělal na docela zajímavé zatraktivnění vzájemných zápasů s těma jeho "Slépkama". Už jenom ty letošní play-off bitvy slibovaly zajímavé zápasy i do nadcházející sezóny, ale ten jeho naprosto neprofesionální a ubrečený rozhovor udělal z Prostějova, alespoň tedy pro mě, společně s Budějakama asi nejatraktivnějšího soupeře.
 
rst | Vsetín
14.05.2019, 22:13
 
Tak měnit to nikdo nechce.
Jen je škoda, že tradici to má oproti všem ostatním legračních a směšných 26 let.

Gerard: Všechny retrodresy, ve kterých naši nastoupili (poprvé proti Šumperku v 08-09) mi přijdou vizuálně o několik levelů nad výjimečnými (ale NEtradičními) zž. I ty bílé se Sousedíkem byly oproti výjimečným zž naprostá špica.

Scouser:
Zajímavá myšlenka.

-----------------------
Ještě jak jste tu řešili toho páprdu z Prostějova, jak pokládal řečnickou, jestli je Vsetín víc než ostatní.
To jistě ne, ale daleko od pravdy nebude tvrzení (resp. je pravdou), že v 2. lize jsme byli nejatraktivnějším klubem, nyní v 1. lize jsme nejatraktivnějším týmem, a věřím tomu, že jít jednoho krásného dne do extraligy, budeme nejatraktivnější i tam.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 21:39
 
Co se týká tématu dresů a našich barev, tak si Vsetín už jiný než ŽZ ani nedovedu představit. Ačkoliv souhlasím s Rosťou, že ty letošní "dražební" červené dresy byly moc povedené, ačkoliv všechny retro zápasy v bílo-červených sadách dresů jsou krásným závanem nostalgie, tak žlutá a zelená je za ty léta naprosto neoddiskutovatelná značka vsetínského hokeje. Jakákoliv změna by proto v současné situaci byla širokým okolím, dle mého, vnímána negativně. Navíc ta odlišnost od všech ostatních klubů a to nejen v republice je neoddiskutovatelná a jsme díky ní jednoznačně nezaměnitelní.
 
sui | Zbrojovka
14.05.2019, 19:19
 
Mas recht, zlutozelena je u nas vyjimecna ...
 
rst | Vsetín
14.05.2019, 18:53
 
Setteinz:
Já svou ztratil při oslavě postupu do elh. Nejspíše cestou z Kotova. Možná už tam. V Bunkru předtím, kam jsme lezli po hokeji, jsem ji ještě měl. Smajlík
 
14.05.2019, 18:08
 
Kdybych našel svoji starou zbrojováckou vlajku, věnoval bych ji na výstavu k osmdesáti letům vsetínského hokeje jako artefakt z neméně důležité a slavné "předmistrovské éry", ať to tam není jenom zelenožluté.
Ale myslím, že jsem cestu k nynějším barvám už našel, je to, řekl bych, spolehlivé poznávací znamení (v nynější 1.lize je červenobílých víc než dost)
 
 
14.05.2019, 10:19
 
RST - díky - já jen chtěl říct že momentálně se řeší repre scania - ale na Vsetíně se také rychle zapomnělo a to stejné bude i s tím znakem. Já nejsem rodilý Vsetíňák - sympatie klubu mám až od zž barev a postupu do ELH (jsem z UH a hrával za ně tehdy hradišťák Šebestů) a Vsetín se v UH účastnil Vánočního turnaje IBA CUP. Takže zbrojovácké barvy jsem osobně nezažil. Letos v UH příprava ZLNvsVSE a bude po 25letech snad naše "kůlna" od zmíněného IBA CUPu vyprodaná a dojede co nejvíce vsetínských fans!!! Jinak k barvám - osobně zž jsou mi sympatické - jen se mi prostě více líbily ty původní světlejší odstíny. Ikdyž i GT šel postupem let k tmavší žluté a modré než měl v 90letech... Tak v srpnu na derby v UH a doufám že z kapacity 2500 bude 2000 zž!
 
scouser | SVVT
14.05.2019, 09:26
 
Reakce na dzinda_: Rosťo, vidím to stejně. Název Dadák V...
Už v době, kdy tu Pavelec s Jaškinem ten hokej zrestartovali jsem říkal, že tu Ž-Z nechápu. Jde o nepůvodní, Zubíkovy barvy a dle mého názoru jsme se měli vrátit k červeno-bílé kombinaci.
 
rst | Vsetín
14.05.2019, 09:25
 
Reakce na dzinda_: Rosťo, vidím to stejně. Název Dadák V...
JJ, bylo to odporné, ale vyhrávalo se 8 let v kuse, tak to bylo jedno. Mně se ta "žabí" a pro mne cirkusácká (zelená celta, žlutý stožár) kombinace nezamlouvá dodnes; můj "problém". (Třeba ty červené dresy, jak se dražily letos, hned to chytlo šmrnc a vypadaly líp než ty zž; když si to teďka tak píšu, možná na tom Vajdikově názoru něco bude Smajlík )
 
14.05.2019, 08:57
 
Rosťo, vidím to stejně. Název Dadák Vsetín mi už v té době zněl trapně, ale ty dresy byly parádní.
Ale přiznám se, že jsem si musel v 1.NHL na zelenožlutou nějakou dobu zvykat... Jinak nemám problém se změnou odstínu zelené a žluté.
 
Podnikatel. Rve do toho prachy a logicky chce výsledky, které se však nedostavují. Ještě chvíli a ty prachy narve jinam. Logické...
 
Cromwel | Holešov 1
14.05.2019, 07:29
 
Myslím že můžou pomalinku začít panikařit... Smajlík
 
Tecnico | Vsetín
13.05.2019, 22:13
 
To jsou věci. odkaz
 
rst | Vsetín
13.05.2019, 21:39
 
Reakce na vajdik: Ja jen k tematu, letos scania vadi, za...
Osobně se mi líbily v zž éře ty dresy, které vpředu ozvláštnila červená. Čili v 94-95 - sice otřesný název Dadák Vsetín, ale pěkné dresy, navíc ten titul už nejspíš nikdy nic nepřebije, no a pak impozantní záležitost v potitulovém čase, kdy byl na hrudi znak města v objetí anděla strážného. Srdce plesalo.
Jinak co se zž týče, trefně nás nazývali permoníci ve svém zinu kdysi; zovali nás žabáky. Sedí to pořád: vsetínští žabáci, ať je odstín tmavý nebo světlý. Nebo moderní technologií upravený, kdy je tam těch odstínů v různých variantách povícero.
 
Cromwel | Holešov 1
13.05.2019, 21:36
 
vajdik-Tůmu vidím do první lajny s Pechancem..a brizku naopak ke kuchardovi.. zbytek máš správně Smajlík
 
rst | Vsetín
13.05.2019, 21:15
 
Reakce na vajdik: Ja jen k tematu, letos scania vadi, za...
V čase 1:40 řeší Mistr F. Peterka podobný problém.

odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.