Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 986 (k 4.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
fajaty | Praha
18.06.2020, 17:12
 
pro pana ,,diky za tu vzpominku,, : podle mne by tito bezmozci a agresivni jedinci jako je Foltyn nemeli byt jako posily uvazovany ani v nadsazce...ten kluk to mel asi v zivote tezke, ale v hokeji jen vybiji svoji frustraci a jeste to povazuje za neco normalniho...
 
Zajímavej, "zlí muži" (pokud to zbytečně neku*ví) jsou potřeba...
odkaz
 
VSH | Jedině VSETÍN
18.06.2020, 14:08
 
Reakce na Johny4evervsetin: add:2 z sport cz: Tiskový ml...
Rodina může být klidně vedle sebe a tady s tím nikdo nemá problém Smajlík Smajlík Smajlík
popř. zákon shromaždovací dovoluje vše, jen oficielně nebudeš kupovat listek na hokej, ale jdeš na tribunu na shromaždění a přispěješ třeba na " horší led, pivo, světlo .."
Tudíž není co řešit, vstup zcela bez problémový Smajlík
Do srpna daleko Smajlík
 
18.06.2020, 14:07
 
Hokejová Mladá Boleslav bude spolupracovat s prvoligovým Ústím odkaz
 
18.06.2020, 12:22
 
V okurkove...byli by jste pro dresy doma bílá, venku zelena...nebo tradice zluta / zelena. Ta loňská bílá sada se fakt povedla...letos treba jako třetí sada...?
 
Cromwel | Holešov 1
18.06.2020, 11:55
 
Zikmund už toho nakecal....
 
Johny4evervsetin | Vsetin
18.06.2020, 11:49
 
add:2 z sport cz:
Tiskový mluvčí Českého hokeje Zdeněk Zikmund pro Sport.cz upřesnil, že na hokejových stadionech nebudou moci být s největší pravděpodobností využívány fanouškovské sektory pro stání, jelikož by se jen těžko dalo dohlédnout na zajištění povinných rozestupů
 
Hokej jako fotbal
Podle epidemiologa Rastislava Maďara řešili odborníci „detaily s druhým významným sportem – hokejem“. „Budou na něj aplikovány identické podmínky jako u fotbalové ligy. Před začátkem utkání, které by měly začít v srpnu, bude nutné pro hráče, kouče dva testy s odstupem pěti dnů,“ sdělil.

Obsazenost hokejových hal má být napřed čtvrtinová. Od 1. září by se však mohla hlediště obsadit z poloviny. „Mohli by vedle sebe sedět i cizí lidé. Každá druhá řada by podle toho nařízení měla být volná,“ podotkl Maďar.

Podle něho není podmínkou, aby provozovatelé museli povinně vymáhat na návštěvnících, aby dodržovali rozestupy. Provozovatelé musejí neustále ale návštěvníky neustále o opatřeních informovat, například plakáty. „Povinně ale rozestupy nebudou vyžadovány, půjde o dobrovolnost,“ upřesnil Maďar. Podle něho to je v zájmu provozovatelů, protože „v případě rozšíření nákazy, by se to obrátilo proti nim“.

Zdroj: odkaz
 
Cromwel | Holešov 1
18.06.2020, 06:55
 
No ke mě se už před časem něco v tomto smyslu doneslo z přerovských luhů a hájů... podle všeho je mimo jiné
taky opravdu marod...
 
Drbna říká, že prej...
odkaz
 
To jsou bomby pánové! Samej nadějnej mládežník a juniorskej reprezentant... a tak to má být, tak si to svaz přál a od toho tu ta liga nakonec je!
 
17.06.2020, 12:10
 
Jaroslav Bednář, to je opravdu bomba, skoro taková, jako Výtisk, chybí už jen, aby Jágr přestoupil do Kadaně..
 
17.06.2020, 12:07
 
Jan Výtisk, Martin Adamský, Michal Trávníček, Jaroslav Bednář, Tomáš Linhart... Prvoligové kluby odpálily už několik přestupových bomb. Nabízíme kompletní přehled dosud oznámených změn v jednotlivých týmech.
odkaz
 
17.06.2020, 12:04
 
Reakce na muhehee: " až budeš jenom kost a kůže" ....to ...
Jo budu žrát dvakrát týdně hovězí, třikrát týdně krůtí, kuřecí to jenom z farmy, dvakrát týdně vajíčka a hlavně tvaroh budu žrát. Na pití perlivou vodu, když mně bude těžko tak zero colu. Brambory škrtám a smažený to vůbec nebudu žrát a pizzu to ne, to by mě kopli do zádele, že vyletím ze stadionu.
Našlápnuto mám dobře, místo 12 jsem zakoupil bednu 10.
 
5minut slávy a taky už je z něj odborník na všechno...
odkaz
 
muhehee | Apple
17.06.2020, 09:04
 
" až budeš jenom kost a kůže" ....to bude na dýl Smajlík Smajlík
 
17.06.2020, 08:22
 
Konečně slovo chlapa, Myky!
 
17.06.2020, 08:14
 
Reakce na setteinz: Milý Myky, jestli chceš, můžeš jít d...
Jasně kámo, ode dneška nežeru. Smajlík
 
16.06.2020, 18:22
 
Když řekne Vojta, že do toho dáme všechno pro postup do ELH úplně mrazí. Uvidíme, co kluci dokáží, ale od Vojty slova nejdou nikdy jen tak do placu!
 
16.06.2020, 17:27
 
Milý Myky, jestli chceš, můžeš jít držet před sídlo svazu hladovku, možná juniory do Ligy akademií (či jak se to jmenuje) opravdu vrátí, až budeš jenom kost a kůže, když už teda nejsi ten přizdisráč
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.