Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
ace81 | Vsetín
18.10.2019, 07:08
 
Reakce na BohseOnkel: "Řekl bych, že náš největší aktuál...
Bylo řečeno , že mužstvo je stavěno na play off tak bych čekal, že tým bude odolnější psychicky i fyzicky než ten team co byl odejit. Zatím to nevypadá. Tůma to má těžké, po tolika zdravotních problémech to už nebude ten hráč co v minulosti.Škoda Břízky mohli jsme mít dvě lajny na obstojné úrovni.Druhá by byla Prochy-Rehuš-Břízka(Kucharda). změna systému hry dle soupeře by se nám hodila.(alespoň dvě varianty hry) jinak hrajeme pořád stejný útočný hokej, kdy přestřílíme(přeházíme) soupeře o parník a nic z toho.Máme nejvíce střel z ligy a efektivita střelby je mizerná. Snad se na svaz projekt ogaři vyhecují.
 
18.10.2019, 06:56
 
Litoměřice v sobotu s takovou hrou ani náhodou,já ale věřím že se naši ogaři zvednou.hoši bojujte Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
18.10.2019, 06:44
 
Reakce na Gerard: Atlasfit: nechci nikoho z "odejitých" ...
"Řekl bych, že náš největší aktuální problém je, že jsme ostatními týmy docela přečtení a že by to bylo stejné i s loňským týmem."

Toto tesat do kamene prostě se na nás dobře připraví a máme s tím problém. (viz PO ČB - Vsetín)Taky týmu škodí vyhlašování velkých cílů. Pokud jsme sehraní a víme co tým dokáže ok. Takto je na ně velký tlak a jde to vidět...
 
pavelmikel | Vsetín
18.10.2019, 04:31
 
Kondiční trenér Frolic zapomněl v létě na vybušnost. My jsme třídu pomalejší jak loni
 
Gerard | Vsetín
18.10.2019, 00:44
 
Atlasfit: nechci nikoho z "odejitých" hráčů nějak kritizovat, každý tady odvedl kus práce. A né každý odešel jenom proto, že byl "nejslabší", ale třeba zrovna úplné nezapadl do kabiny, nebo jeho finanční nároky byly vyšší než očekávání klubu. Ale když to vezmu trochu konkrétně, tak Rob byl prostě neudržitelný, Mikuš, Kopta, Pitule i u mě byla asi jasná volba. Mikuš na to, že měl být klíčový bek a asi tomu odpovídaly i podmínky, tak sezóna nic moc. Dudáš ho alespoň za mě jednoznačně nahradil. Ne že by hrál až tak dobře (to zatím bohužel asi nikdo), ale minimálně fyzicky určitě. Kopta měl světlé okamžiky, byl to typ bojovníka, ale těch jeho ztrát a zmatků ve středním a obraném pásmu bylo moc. Pitule fyzicky měl navíc než tady předváděl a hokejově bych ho osobně zařadil jako spíše průměrného hráče. Theoret určitě kvalitní hokejista, ale jeho přístup k hokeji prý opravdu nebyl profesionální. Janka mně bylo líto, ale jeho výkony byly sice dobré, ale taky tak trochu na houpačce. Ano Bláha ho zatím asi nenahradil, ale věřím, že se snad ještě rozchytá a že je minimálně na Jakově úrovni. Ráce je mi asi nejvíc líto, šikovný hokejista, určitě asi mohl zůstat, ale odstřelilo ho asi né úplně vydařené play-off a sázka na fyzičtější typy hráčů. No a jejich nástupci... Rehuš výborný hokejista, myslím si, že lepší než všichni co odešli. Platný ve hře dozadu a výborný na bully. Ublížilo mu zranění Břízky a taky to, že se stále hledá ideální složení jeho formace. Procházka v přípravě ukázal v přípravě jak kvalitní hráč může být, pak se ale trochu vytratil, ale myslím a doufám, že se nám ještě ukáže v mnohem lepším světle. Dostálek naopak po rozpačitém začátku své kvality snad ukazuje. Jeho hra není moc líbivá, taková sama ruka, sama noha, trochu mi připomíná právě Koptů, ale řekl bych, že je hokejista o kus lepší. Tůma, zatím asi zklamání, ale jde vidět, že jeho hlava a ruce jsou na úplně jiné úrovni. U něj bych ale rád viděl trochu větší zápal. Volf toho hokejově zatím moc nepředvedl, ale poslední zápasy mi přišlo, že se zvedl. A je tady hlavně na takovou černou práci. Doktor za mě zatím trochu zklamání, sice bruslař, ale bez efektu.
Řekl bych, že náš největší aktuální problém je, že jsme ostatními týmy docela přečtení a že by to bylo stejné i s loňským týmem. A že ti co teď nejvíce křičí proč bylo tolik změn a jsou nespokojení s posilami, tak by naopak křičeli, že se to dalo čekat a že jsou vedení pito.mci, když to před sezónou neviděli a neřešili.
Chci věřit, že už Tomáš Kudělka pomůže, i když myslím, že právě místní oblibenec hokejvsetin ho otipoval na vyloženého "podprůměrňáka" Smajlík . A myslím taky, že to asi jenom ním nekončí. A snad až se dáme do kupy, tak ještě letošní tým ukáže všem těm kritikům pořádný hokej.

Sorry za takhle obsáhlý příspěvek, ale jenom v kostce se atlasovi odpovědět nedalo.
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 00:11
 
Reakce na ATLASFIT: T+T určitě v klidu nejsou, ale jde o...
ATLASFIT | Kopřivnice
24.03.2019, 14:16
Že není Rob hráč do play-off je známá věc, navíc druhá lajna od ledna byla poloviční. Popravily nás naše přesilovky, také od ledna stále dokola!! Nebyla náhoda, že jsme prohrávali venku s týmy, které naše malé hráče - první dvě lajny dohrávají, přetlačí. Stejně se hraje play-off.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
18.10.2019, 00:04
 
Reakce na Gerard: Nový_z: mlč prosím Tě. Ty abys na mě h...
T+T určitě v klidu nejsou, ale jde o to, jestli si připustí svoji vinu s výměnou hráčů a překopáním celého mužstva. Tobě to určitě přijde, že to lépe udělat nemohli, ale to již mi nepiš.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
17.10.2019, 23:55
 
Reakce na Gerard: nový_z: sorry, ale kdybys někdy na mě ...
Můžeš mi prosím říci, v čem jsou příchozí hráči kvalitnější, než ti co odešli? Vím, že jsi tento názor měl již v okamžiku, kdy přišli., a myslíš si to dále. Obhajuješ neobhajitelné. Mají bojovnost? rychlost? hodně bruslí? hodně bodují? ne!! nic v nadprůměru. spíše podprůměr, Doktor, Volf, Tůma velká bída Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.10.2019, 23:49
 
Ale pozor:
Mně se hokej jako hra líbí. Jen se mi prostě líbí i z 9. místa.
Ono ty body, to jsou stejně muchy. Jsou důležitější věci než s prominutím, zápas Vsetín - Havlíčkův Brod promine Smajlík , "posrané" body.
 
Gerard | Vsetín
17.10.2019, 23:40
 
Rst: to ne Rosťo, není to ani tak o třech výhrách v řadě, jako spíše o celkovém herním projevu. Já vím, že pro Tebe tady tato diskuze moc není. Že samotný hokej a výsledek je pro Tebe jenom taková "doplňková disciplína". Je to takový Tvůj krásný romantismus a v žádném případě Ti ho neberu, ale v konkurenčním prostředí je tlak na výsledek a v podstatě i na zábavu prostě nejdůležitější. A s tím pak jde ruku v ruce návštěvnost, sponzoři, finance... Vždycky mi budou milejší zarytí fanatici chodící klidně i na "derby" s Uh. Hradištěm, než ti výherní věrní. Ale pokud to nejsou úplní dementi, o které nemáme bohužel nouzi ani tady na diskuzi, tak nepohrdám ani nimi.
 
Rst | Vsetín
17.10.2019, 23:35
 
To bychom mohli být.
A proti nám Uctívači Kinga.
 
palica | Vsetín
17.10.2019, 23:33
 
Bratrstvo trnkové plucky ?
 
Rst | Vsetín
17.10.2019, 23:26
 
(V licích dobách jsme to na sebe na výjezdech 100% hulákali Smajlík )
 
Rst | Vsetín
17.10.2019, 23:24
 
Buďme svorni!
Žlutá je barva naše!
Nevyzraďme nic, co víme!
Mlčenlivost chrání nás!

(To by byla překřikovačka Pali, co?)
________
* Jaroslav Foglar - Záhada hlavolamu
 
palica | Vsetín
17.10.2019, 23:20
 
Nesnáším, když chybuji... SVORNOST!
 
Rst | Vsetín
17.10.2019, 23:19
 
Gerard:
Šňůrku 3 výher po sobě (třeba) budeš považovat za zázrak z nebes?
K těm fandům výsledků, výherním věrným:
Potřebuje je DT a RT a 6 let jim leze (vedení) do zadku. Já ne.

 
palica | Vsetín
17.10.2019, 23:19
 
Svornowt, rovnost, bratrství....

Buďme na sebe hodní Smajlík
 
Gerard | Vsetín
17.10.2019, 23:01
 
nový_z: sorry, ale kdybys někdy na mě zareagoval i jindy, než jenom tehdy, když tady napíšu byť jen nějaký náznak kritiky, tak s Tebou nemám problém, ale takhle jsem se už neudržel. Opravdu si vážím a obdivuji všechny, kteří fandí za všech okolností a ať jsou výsledky a herní projev jakýkoliv neřeknou ani slovo negativního. Je ale taky nutné oddělit samotné fandovství od alespoň částečně naplněných očekávání a možností týmu. Z celého srdce nesnáším ty věčné kritiky všeho a všech, kteří teď mají určitě ještě radost, protože oni "to" říkali už dávno. Ale v tuto chvíli mi to opravdu přijde jako čekání na zázrak z nebes, až nás osvítí a my se konečně trochu rozjedeme. Přijde mi, že nás soupeři mají už dobře přečtené a my si s tím neumíme poradit. Jsem přitom přesvědčený, že hráči co přišli jsou mnohem kvalitnější, než ti, které nahradili. Nejde mi to vůbec přes hubu, ale letos mi zatím tak trochu připomínáme fotbalovou Spartu. Očekávání, kvalita týmu i celkové zázemí na mnohem vyšší úrovni než výsledky.
Mě osobně ani série proher nikdy neodradí od toho abych nešel zas a znovu na Lapač na hokej a nefandil. Ale i když si mnozí myslí, že "výherní" fandy nepotřebujeme, tak tomu tak opravdu bohužel není. A že na tento typ "fandů" máme asi všichni názor podobný, že?
 
vorezprut | Vsetín
17.10.2019, 22:54
 
Reakce na Rst: * když už tam teda je :)) (Vořežprut)...
No jo, není času, doby, kdy bych se klidně nechal vyhodit ze školy kvůli Ústí pod Labem nebo z práce kvůli Jablonci jsou už asi pryč
 
Rst | Vsetín
17.10.2019, 22:50
 
Vořežprute,
utluč je všechny čepicí! Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.