Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Rst | Vsetín
21.01.2020, 09:43
 
Setteinz:
Mně jich bylo taky líto a ti co Písek provokovali, mi přišli velcí hlupáci.
To už nezažijem, takové emoce od hostujících hráčů kolo před koncem, pochybuju, že by někomu v Kadani vadilo, že je Kadaň tam, kde je.
#pesankurvihokej
V Písku jsem nebyl, tam to Radim pojal jak? Smajlík
Vlach byl bekem proti Francii v 97. roce, to jsem ještě MS velmi silně prožíval.
Karel Horešovský ale toho moc v obraně neodehrál, ale je pravda, že po přetlaku v útoku se stal jakýmsi univerzálem a naskakoval místy i v obraně. Byla to už jeho labutí píseň na Vsetíně.
Ale v té době přišel zápas s Brnem 5:5, kdy dával i gól od modré, v těch chvílích už byl Lapač v tranzu (mocně jsme dotahovali stav 1:4 ) a ten gól to ještě přiživil! A Karel Horešovský #16, hráč, díky němuž jsem se dozvěděl, že se v Lovosicích hraje hokej, byl jedním z hrdinů toho parádní ho představení. A pro zajímavost, Vsetín byl desátý a do play off mohl jít již jen teoreticky.

Scouser:
Děkuji uctivě.
A Kuba Teper, to je taky práce Tesila.. zazněl jej, když ještě hrál v Kopřivnici Radim za Vsetín. Kuba chtěl končit s hokejem, Tesil mu dal šanci a ..... velký a silný příběh. Opět dokazující, jak je ta hranice mezi zdarem a nezdarem teňučká. 
Rst | Vsetín
21.01.2020, 08:58
 
ERIK2:
Radim Tesařík byl v 17-18 letech extraligový bek. A jasně že výborný.
Měl to ale setsa kra vydřené, životosprávu jako ten poustevník v Hrátkách s čertem... Když jsem mu říkal, že se traduje, že si dá za rok jedno malé pivo, říká mi, že ani to. V 15 letech z něj udělal Jaroslov Stuchlík starší (jehož dres visí ve Zlíně pod stropem, otec "toho" Stuchlíka, co hrál za nás a byl i u postupu z kraje) beka, když Radim byl útočník, že útočníků bylo moc, a na prvním turnaji v Olomouci coby bek se stal nejlepším obráncem turnaje...
Předělat Ondru Slováčka na beka byl Radimův nápad, viděl v něm sebe. Za ještě červenobílomodrý Vsetín odehrál asi v těch 17 letech 1 zápas (poslední kolo 91-92 s Pískem) a zejména díky němu to byl nezapomenutelný zážitek. Písek potřeboval vyhrát, aby se zachránil (to byla paráda, kdyz nebyla trapná uzavřená soutěž ! ), ale Tesil, který tu byl na hostování ze Zlína, to pojal jako finále mistrovství světa.
Písek zejména díky němu ty potřebné body neudělal a spadnul, nezapomenu zlomeného kapitána Písku - kolohnáta Žáka #4, jak klečí na modré a je psychicky na dně, ještě se chtěl poprat i s křiklouny stojícími tam u střídačky hostí někde, oháněl se po nich hokejkou... Jméno Žák bych nedal, to mi zase prozradil Libor Forch... ale jak to řekl, naskočilo mi to...
Nezapomenutelný byl Tesil v 94-95, když hral proti nám, oči podlité krví, úplně vytranzovaný, on nervy, my nervy, dobré to bylo. Smajlík
Má se padat, i poslední kolo by bylo záživné.
#pesankurvihokej
 
Rst | Vsetín
21.01.2020, 07:40
 
Bady 35:
A chápeš, že si vytáhli někoho, kdo má hrát dle diskutérů a uživatelů fb za Valmez, že jo? Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.01.2020, 07:37
 
(Ale nerict mi to Tesil a neukázal mi ho na ledě, nevsimnul bych si, já tam čumím po těch tribunách, i když je to prázdné, a kochám se Smajlík )
 
Rst | Vsetín
21.01.2020, 07:35
 
MYKY:
Taky tak, taky tak, nemám rád je možná slabé slovo. Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.01.2020, 07:32
 
Bady35:
To je, co? Smajlík

Jak čtu Cannibal, vždycky mi naskočí jeho "nálada v kabině není dobrá, hráči si nesedí lidsky" (když byla deka) versus "nálada v kabině je výborná, hráči si sedli" (po dvou výhrách).
Kdo chce být jakýmsi insiderem, je nejlepší si na ten zimák zajít a když už tam je, klidně se zeptat.
Mně to vyptávání bývá bl.bé, spíš hodím historku 25+ starou, ale ten Libor, Tesil, DT tam pomalu spí a jistě nebudou dělat tajnůstkáře.
... S Jeřábkem jak psal fan22, Sparta by ho moc chce, hlavní slovo má ale Vsetín, už by měl být na cestě zpět, Tesil žhaví telefony, mladý RV na ledě, co střela to gól, styl tata. Jedná se.
Tož tak.
 
Rst | Vsetín
20.01.2020, 12:23
 
A diskuze o Jeřábkovi VŮBEC NENÍ NESMYSLNÁ, NAOPAK!!!
Třeba si právě ti, co hodnotí všechny po prvním góle, po první nepovedené přihrávce, ti, co posílají po jednom zápasu b lbec hráče do Valmezu, chytnou za nos. A nebudou jak trumpety jednou hráče vynášet do nebes a hned na to zatracovat a pak zas naopak a tak pořád dokola.
Takže velké díky za Jeřábka!!
Jak jsem včera toho Řezu četl, udělalo mi to radost a zároveň jsem se fakt od srdce zasmál. Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.01.2020, 12:17
 
Ace81:
5.9. je na prozření pěkný čas a protentokrát Smajlík
Záhadou mi tedy zůstává, proč jsi vzpomněl v souvislosti s Jeřábkem Hromadu.
 
Rst | Vsetín
20.01.2020, 09:51
 
Hromadu jste viděli ve Zlíně, Jeřábka ve Valmezu. Proto nechápu, proč to srovnáváte. Jeřábek měl hrát s Nedbálkem nebo kým ve VM a on to přitom včera mastil za Spartu.
Najednou píšete Jeřábek progres a pomalu a jistě otáčíte. Serou mě lidi, co když se daří, lezou člověku do pr.dele, a když udělá chybu, mají ho za ko kota. Navíc ten Jeřábek nebyl ani horší než ostatní :(
Hromada měl 1 povedenou sezónu. Poté mohl se stát Pešatem a dovléct Vsetín slavně z 2. ligy do prcní, ale bohužel, u postupu byl v brance Šurý.
 
Rst | Vsetín
20.01.2020, 09:27
 
*
spíše 15 kg
 
Rst | Vsetín
20.01.2020, 09:24
 
Ace81:
Aha, takže je to jasné a logické že jo. Najednou.
Sparta mohla ukázat na kohokoli z první ligy, jako svého času Vsetín, když hrál ELH, a ten by tam byl hned. Každý hráč z 1. ligy by tam valil s nasolenou řití.
A oni si vyberou zrovna toho, kdo měl hrát za Valmez (dle zdejších trenérů, manažerů a uctivých sponzorů - permicářů. )
Srovnání s Hromadou je nesmysl - nadával tu tehdy na něj někdo? Posílal ho někdo chytat do Staré Bělé nebo do Brumova? (VM hrál soutěž s náma)
Vlastně nechápu, co chceš tím vytáhnutím Hromady říct.
Takže Jeřábek už nepatří do Valmezu?
Hele v play off s PV jsem viděl, že Jeřábek má velkou budoucnost. Teď už teda nevím, jestli velkou, neboť hranice mezi úspěchem a krajem je neskutečné tenká. Ale z beků díky 194 cm a svému stylu (v play off to bude mastit úplně jinak, zodpovědně na 100%, opět: nechápal jsem a nechápu tu paniku z Jeřábka... ) mi přijde jako s největším potenciálem. Pribrat 10 kg by měl.
A uvidíme, co ten hromburác z Ústí - ale už jen to, že bude jak jeden hráč soupeře a nebude mu u branky do pasu, zní dobře.
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 19:56
 
MYKY:
Nechtějí, aby to "dotyčnému prošlo jen tak!"
To zas bude... Smajlík
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 19:48
 
Toho pendreka jste mi nemuseli mazat!
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 18:50
 
... že to teď U. vyvolává stále s mysteriózní šestou ligou, se mi moc líbí, stále mi to přijde dobré a vždy se prsím!
( Smajlík )
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 18:47
 
Vzniklo v dobách hoven jako recese, sranda z toho, že jsme s klubem i v době hoven.
Rýmuje se to s české a přišlo mi to v cca 1promilové kebuli zábavné. Ale hlavně, že s tím klubem budeme i v pomyslné šesté lize, ve které jednoho dne slavně zvítězíme!
( Smajlík )
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 18:22
 
Mlho, dresy po kolena tu máš ještě předposlední kolo před play off. A pak ještě ve finále. Asi 2x.
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 17:57
 
Krupp není trenér!
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 17:44
 
Je to on!
(Chudáci zdejší tréňové Smajlík )
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 17:29
 
Řezo,
díky, ani mi synek nehlásil ... Smajlík
 
Rst | Vsetín
19.01.2020, 16:40
 
Ale srovnání s paní Balaštíkovou si snad Endy ani nezaslouží. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín