Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-16" |  vypnout filtr
 
<12
16.10.2017, 11:26
 
A tak já Rosťu celkem chápu: sám jsem nafasoval permanentku vedle jednoho takového, kterého bych si podle jeho nezaměnitelné muskulatury za těch víc jak 30 roků na Lapači už všimnout musel. fakt jsem ho NIKDY neviděl..... První a druhé kolo pohoda. Pak to ale začalo: ten je ľopata, ten može jíť tak možná kopať zemáky, ten je ženské přirození a další je mužské přirození.... A to prosím pěkně ze sebe trousí ocas, který má vedle sebe svého odhadem třináctiletého syna vykrmeného na jateční váhu. No a přesně TAKHLE jsem mu to i řekl. Sedadlo vedle mně je od té doby prázdné.
A v neposlední řadě připomenu taky příliv našich ještě vloni úhlavních nepřátel od soutoku Bečev. Pár takových co měli v osobních rozhovorech se mnou podivné řeči ani ne třičtvrtě roku nazpátek, mně teď rozšafně zdraví se žlutozelenou šálou na krku před vstupem na Lapač.....
 
rst | Vsetín
16.10.2017, 11:15
 
Jabba: jo, tak my mluvíme každý o jiných typech. Já mluvím o těch +-40.

Bochse onkel: 12-15 už je svrbělo, co kdyby náhodou. V PV za stavu 2:2 byli, za stavu 2:0 pro PV pochopitelně velmi moudře nejeli a smáli se těm, co jedou.
Stejně tak o rok později s Porubou za 2:0 pro Porubu.
Zatím, opět velice chytře, číhali a čenichali.
(Opět však neplést s těmi, co třeba v 80-90´ chodili a na Lapač mají nepřeberné množství vzpomínek a vrátili se třeba teďka. )
 
Jabba | Austerlitz
16.10.2017, 11:07
 
Reakce na rst: Jabba: nikdo nerozporuje, že tihle nádivo...
Pominu výherní naší generace. To už je ztracený. Mě šlo spíš o mladý a o to, že každý se někdy narodí a tak (třeba) ročník 2005 ze zcela zjevných důvodů nemohl chodit v roce 85, 95, 99 a nejspíš ani 08. Ten si k tomu klubu teprve ten vztah ke klubu, který my už máme, buduje. Se všemi klady, se všemi zápory. Vyhrává se ? Je rád. Prohrává se ? Je rozčarován, udiven, nas***... Normální. No a pak přijde na fórum, vyjadřuje štěstí nebo nespokojenost a dostane od pretoriána sodu.

Někteří z nich do budoucna mohou mít stejné srdce jako dnešní pretoriáni - stát se pretoriány do budoucna. Víš co totiž taky patří k pretoriánství - časem "Všichni jsou mrtví, Dejve" Smajlík
O nic jiného mi nešlo, každý ať si opovrhuje kdy, kde a jak chce... Smajlík
 
16.10.2017, 11:03
 
rst: a co se dělo v letech 12 - 15? ať je to kompletní
taky 08 by mohl být zajímavý
 
rst | Vsetín
16.10.2017, 10:06
 
Jabba: nikdo nerozporuje, že tihle nádivové jsou pro klub ideální příznivci. Vztah ke klubu mají pramalý, mají srdeční vztah k (pouze kladným a dobrým) výsledkům.
Udělá klub dresy s hokejistou, který klubem pohrdal? Běží si jej koupit. Udělá za 10 let klub dresy s Leškovou nebo Šimpanzem? Poběží zase. Změní - li klub barvy, mávnou rukou, hlavně že jejich srdce se třeba dočká výhry.
Klub vítězí, tito pohrdají těmi, kteří se nechodí na Lapač natřásat a vystavovat.
Klub jde spíše od prohry k prohře? Tito ohrnují nos nad těmi hlupáky, co na Lapač ještě chodí a vysmívají se jim. Nakonec uż Hornby to řešil ve Fotbalové horečce, že je toto jednání spíše moudré.
Víš co, já už něco pamatuju, takže tito lidé ke mně směřovali své otázky v určitých obdobích zhruba takto:
85-93: ty si ten divný, co chodí na hokej že? Co tam na tom vidíš?
94-01: zdár, deš na Lapáč? Já du!! My zme ti nejlepší fanoušciii!!!
01-07: ty si sivný, ty tam eště chodíš? Na takové chodit? Blázni ste.
09-11: dyť tam nikdo nechodí, ty jo? Ježišmarja.
16-17: zdár, deš na Lapač? Chodíš na hokej? Já jo. My zme ti nejvěrnější fanoušci, vždycky zme byli a furt zme! To není nikde, jenom na Lapači!

Nech nás hloupé, Jabbo, těmito moudrými hlavami opovrhovat.
 
16.10.2017, 09:09
 
Reakce na Carlos28: Včera super zápas a třetina gólů pad...
Myslíš tu část, co VSH níže označil jako hlášku dne? :D
 
16.10.2017, 08:40
 
Včera super zápas a třetina gólů padla zatím do sítě Ústí. Hráči jeli na 100% až do konce. Myslím, že nejen já, ale minimálně i hráči na ledě nechápali a trochu je zklamala je část děkovačky. Ale to už je takový místní folklór... Horčička oba dny skvělý výkon. Včerejší zákrok v oslabení ve 3.tř. neskutečný. Škoda, že hned v závěsu přesilovku využili....
 
Jabba | Austerlitz
16.10.2017, 08:12
 
Reakce na VSH: Konečně tam neotravovali výherní oslové, ...
To má jeden problém - ano, bylo by prima, kdyby si ti "výherní oslové, co stejně nefandí, ale jen čumí" jen koupili u pokladny lupen a pak stejně nešli, ale k tomu nikoho nedonutíš.

Jinak je ta rovnice "méně lidí = méně prachů" s navazující "méně prachů = horší (všeobecně) služby", jasná jak facka. To, že se pár lokálních pretoriánů buší v hruď, jak jsou ti jediní správní fanoušci a je príma když "výherní oslové, co stejně nefandí, ale jen čumí" nechodí, na tom nic nemění.

Mimochodem touto optikou - např. v Kadani a Benátkách chodí cca 300 kusů, což budou taky ti jediní správní fans očištění od výherních oslů. Tak proč se tu občas filozofuje na téma "pro koho tam ten hokej dělají"? No přece pro ty jediné pravé! Smajlík Smajlík
 
16.10.2017, 07:59
 
Super!
A jak prijdou jeste tyto parametry 105kg-191cm-39let do obrany, tak sup s nim v presilovkach pred branu....
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.