Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-12-28" |  vypnout filtr
 
<123>
28.12.2021, 12:09
 
To Dzinda: to jo, ale Vosa to vždycky odčinil a to bohatě. Prostě pokud tě hráč se..re, tak si ho prostě najdu nejlépe na konci zápasu a férovým způsobem mu vyjádřím svůj názor! Tím samozřejmě nepopírám fakt, že Teper je herec a dost mne zklamal. Každý kdo hrál hokej a má nadobicko na správném místě i se suspikem ví, jak velmi “příjemné” je, když ti někdo takhle promíchá kaštany! To se fakt nedělá! Že Teper pak po tom krosceku vyhodil nohy, jak kdyby mu přerušili michu, už patřilo na prkna Národního divadla! Je skoda, ze nás trápí pořad zranění a nejsme kompletní a k tomu si ještě další hráči posedí diky disciplinarce!
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 12:07
 
Liptál:
Dobrý postřeh.
.......
Já na popud zdejší diskuze jsem se na ten zákrok pomalu bál podívat, jak jsem čekal dvojnásobnou vraždu na jedné osobě.
Teď si spíš říkám, že na Tepera tak doktora Grünsteina s klystýry a chyniny, aby ho to divadlo přešlo, simulanta. :-)
Příště nechť ho mladý Vlašák Jenně po dyni jak tata kdysi Moravu. :-)
Mmch Vlašák pomalu v každém zápase nabídne laskominu, genialitu jako tata. Včera ta přihrávka Zemanovi, to bylo pošušňáníčko zase.
Smajlík
 
28.12.2021, 11:51
 
A teď by mě zajímalo - kolik z vás bylo tak hrozně pohoršeno Tomášem Sršněm? Vždyť ten měl podobnou prasárničku co druhý zápas!
I když musím uznat, že většinou si tu odplatu dokázal provést tak, že žádný rozhodčí nic nezaregistroval.
 
KLC | Vsetín
28.12.2021, 11:32
 
hokejisti nenosí šuspika?? Myslím, že když se Terper podíva na to video tak se bude červenat za to divadlo, ale tak účel to splnilo Smajlík
 
Super tak jak jistě víš, ani u soudu se neposuzují přečiny proti zákonu dle stejné sazby jako v devadesátkách, takže co tys viděl nebo neviděl, je úplně jedno, pos.ral nám zápas a ty se z toho můžeš taky po... Smajlík Pokud se budeme uklidňovat tím, že může být nebo bylo hůř, tak to asi daleko jako společnost nedotáhneme vůbec v ničem. Smajlík Ostatně na tohle má podobný názor i náš trenér, který v té době hrál...
 
28.12.2021, 11:12
 
Jinak musim napsat jeste jednu vec: ja tu hokejku mezi nohama vcera nemel. Prijde mi ale, ze reakci na prvni a hlavne druhy faul a bolest u Teppera neresily nociceptory a nasledne mozek jakozto nejsilnejsi a nejzakladnejsi NEPODMINENOU reakci organismu…. Prislo mi to vsechno jaksi opozdene a u toho krosceku i opacne (myslim to nadskoceni pred zhroucenim)….. Proc to tak bylo, to bude nejlip vedet pan Tepper.

No a obrazek at si udela uz jaksi kazdy sam.
 
28.12.2021, 11:03
 
Nechci se zastávat Pituleho ani hodnotit divadelní vystoupení Tepera, za které by měl být nominovaný na cenu Thálie. Když rozhodčí celou dobu nevidí prvotní fauly a neustálé osekávání a krosčekování, dojde skoro vždycky na oplácení.
 
28.12.2021, 11:02
 
Ja jenom dodam jednu drobnost, to v souvislosti s tim, jak se zdejsi mravokarci presunuli o seknuti mezi noho k naslednemu krosceku na lede, jokozto tomu hlavnimu odpornemu, za coz by mel byt #10 stazen z kuze, sťat a jeho hlava pak v zeleznem kosi mela-by byti vystavena na deset roku nad sluzebnim vchodem ZS na Lapaci….

V zapisu stoji:
5 minut sekani
2 minuty kroscek
20 minut osobni trest sekani

Tzn. ze za vasektomii dostal 5+OK a za hrazdu 2 minuty. To pise hokej cezet, ale co je na papire je vec druha. Takhle jak to uvadi server by mel #10 proti BNJ normalne hrat. Ale u #73 to na serveru nylo taky tak a nakonec se z toho vyklubal Trest ve hre….
 
Jako první zákrok mi nepřišel nijak tragický, viděl jsem i zpomalený záběr a nezpozoroval nic až tak agresivního, ale ten dodatek už byl prostě nepochopitelný...jako být to play off aspoň a třeba nerozhodný stav nebo pro nás nepříznivý, to bych ještě pochopil...nebo pokud by ten hráč hrál na nás taky tvrdě, že pak uletí nervy, ale v takovém okamžiku...jako to že v devadesátkách by se nad tímhle možná rozhodčí pousmál, je jedna věc, tehdy se to mlelo hlava nehlava, viděno dnešní perspektivou by musel být Šlégr v Naganu věčně na trestné, ale právě proto, že máme novou "dobu" a každý je s tím obeznámen, tak by se podle toho měli chovat..
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 10:29
 
Drozde Drozdoviči Drozdove, zase z toho nedělájej bůgvičégo zákeřného, když to mimino to ještě muselo přihrávat, jak sám píšeš.
Tak mu ještě v ujetých nervech přidal.
Taky mu mohl zakvedlat lopatou v ústech jak švrlákem jak kdysi Beránek Dudovi; to byl teprve masakr, a ne nějaké popíchnutí včera.
 
Reakce na romanfrajer: Já bych Pituleho úplně nezatracov...
My ten puk stejně vozíme pořád po rozích takže nakonec to že někdo někomu lechtá hokejkou koule není směrodatné nebo nepřišlo mi že by to včera bylo nějak efektivní Smajlík To že koupíme jednoho hráče který se rád ochomejtá kolem branky nezmění herní mentalitu celého týmu.
 
Reakce na Nisub: Kamenujete, přitom jste volali po takov...
Jsi mimo. Tohle není fair play, minimálně ten krosček byl za hranou, to že to Teper očividně přihrál je druhá věc. Tvrdá hra ano ale v rámci nějakého rámce. Tohle ani nebyla tvrdá hra, jako spíš zákeřná Smajlík
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 09:59
 
Tím bobtnáním soutěží, co vynalezli, z nich (Pešán, Renáta) budou nakonec ještě vizionáři.
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 08:58
 
Roman Frajer:
Za oslavného víření bubnů a troubení fanfár si dovoluji slavnostně se podepsat pod Tvůj první příspěvek zde v historii. Jen tak dál! Smajlík Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
28.12.2021, 08:42
 
Já bych Pituleho úplně nezatracoval... Jasně, byl to blikanec, který byl např. u Řepky ve fotbale skoro každý zápas. Na druhou stranu šel do toho předbrankového prostoru, kde to prostě bolí a kde se to občas semele. Po tom jsme přeci pořád volali, že to furt vozíme po rozích a před bránu nikdo nejde. Podle mě byl přemotivovaný, dělal si prostor a nejspíš myslel, že rozhodčí mají oči jinde... Po prvním ataku nejspíš vyhodnotil, že Teper šel na zem až moc ochotně, tak mu ještě naložil, aby toho neměl málo. Možná v tom byly i nějaké jejich dřívější osobní neshody, nevím. Každopádně trest dostane mastný, určitě se z blikance poučí a příště si dá větší pozor, ale důraz před bránou a tlačení do brankoviště by neměl zapomínat. To nám včera chybělo jako sůl u všech hráčů, nasazení a bojovnost zůstaly u řízků s bramborovým salátem a obránci to před gólmanem málo čistili, snad to ve středu proti Dudovi bude lepší...
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 08:34
 
( ** pochopitelně jsem to nekřičel na ně, ale radil jsem tak Radkovi Měsíčkovi, Honzovi Srdínkovi, Pepovi Beránkovi či Jirkům Dopitovi a Veberovi. )
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 08:24
 
( * i když na Balaštíka, Lešku, Řezníčka, Kořínka či Flašara vlastně nejspíš jo. )
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 08:16
 
+ F-M nám v ZČ evidentně nesedí, třeba jako kdysi v ZČ naším Champions Plzeň. Nebo Znojmo.
(A ještě dodám, "měla ho zabít" jsem nikdy nekřičel. )
 
rst | Vsetín
28.12.2021, 08:11
 
Ace81,
dobrý chyták!, chválím.
Smajlík
Dá se souhlasit. Ale Jonák mi přijde lepší než předloni a Pšurný mi přijde lepší než Toník Pechanec. Co teď s tím(?)
(Nehledě na to, že na "nejlepší lajnu historie VHK" by asi v play off diskutéři vydávající se za fanoušky neměli plivat a bluť. )

Na ten zákrok Pituleho, na ten snad někteří čekali.
Po Tobolovi, Horčičkovi, Jenáčcích a nevím komu tu máme dalšího hromosvoda.
Asi ho to mimino sralo, víc bych v tom nehledal.
A kdysi by se ještě řvalo, že ho "měl zabít."
 
Ace81 | Vsetín
28.12.2021, 07:48
 
Jonák-Pechanec-Rob byla nejlepší lajna v historii VHK.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.