Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 85 (k 2.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-11-21" |  vypnout filtr
 
<12
johny4evervsetin | Vsetin
21.11.2018, 14:22
 
Finove končí...ach jo... Smajlík
 
21.11.2018, 12:46
 
V průběhu zápasu Pardubic s Plzní došlo ve třetí třetině ke vhazování předmětů z hlediště na ledovou plochu. Ujčík za to uložil Dynamu napomenutí. Přihlédl ke skutečnosti, že se tak stalo v probíhající sezoně poprvé a jednání fanoušků nemělo vliv na průběh utkání.

O dva dny později při dalším domácím duelu Pardubic, tentokráte proti Mladé Boleslavi, přistál na ledě kelímek s pivem. I tento incident skončil pro Východočechy napomenutím. Událost totiž neměla vliv na průběh utkání, které nemuselo být přerušeno, ani na zdraví nebo bezpečnost jeho účastníků.
Tak to už kuwa nechápu. V 1 případě napomenutí, ve 2 případě rovněž napomenutí. Smajlík no jo, extraliga. U nás se to pálí hned z prvního. Pokud tedy budou mezi našimi fanoušky takoví s potřebou něco házet na led, tak jen v přerušené hře - nebude to mít vliv na průběh utkání a bezpečnost účastníků. Teda pokud nedostane topinkou . . . Smajlík
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.